• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوال داغ (صندلی داغ) رندوم

تغییر رویه تاپیک

• به شیوه ۱

رای‌ها: 25 64.1%
  • به شیوه ۲

رای‌ها: 6 15.4%
  • تغییر رویه ندیم!

رای‌ها: 8 20.5%

• رای‌دهندگان
    39
متسفانه نمیشناسمت

اهل گریه ای یا خنده؟
هر دو تاش به وقتش
من یه ماه کلا سرخوشم و دوستام تو اون یه ماه مایلن بدونن ساقیم کیه یه ماه کلا دپرس و داغون و کاملا هر دوتاش بی علته ولی خوب به خودم تو هر دو تاش خوش میگذره

هر دو تاش به وقتش
من یه ماه کلا سرخوشم و دوستام تو اون یه ماه مایلن بدونن ساقیم کیه یه ماه کلا دپرس و داغون و کاملا هر دوتاش بی علته ولی خوب به خودم تو هر دو تاش خوش میگذره
از نظر خودم نه ولی دوستام بهم میگن خیلی کرم داری |-@
ساحل یا جنگل؟

از نظر خودم نه ولی دوستام بهم میگن خیلی کرم داری |-@
ساحل یا جنگل؟
ساحل بعضی جاها قشنگه مثه چابهار .جنگل شمالم كه نمیشه انكارش كرد نمیشه انتخاب كرد اخه:/
بنفش یا مشكی؟

احساس میکنم سوالو اشتباه دارم میگیرم:/
برای من معنای مستقل نداره؛ وقتی تو سختی هستی و به جای اسونی به خودت سخت میگیری

سواله خودت

بغض داشته باشی نتونی گریه كنی
تابستونو چیكارا میكنی؟

آره یکم!
همین سوال
نه اصلا
به نظرت کسی که یه بار بدجور حالتو خراب کرده و گند زدهدبه اعتمادت و ۴ سال دوستی رو نابود کرده
وقتی میاد معذرت خواهی میکنه ببخشید پشیمونم باید بخشیدش؟

نه اصلا
به نظرت کسی که یه بار بدجور حالتو خراب کرده و گند زدهدبه اعتمادت و ۴ سال دوستی رو نابود کرده
وقتی میاد معذرت خواهی میکنه ببخشید پشیمونم باید بخشیدش؟

آره چرا نه به نظرم چهار سال دوستی ارزش بخشش رو داره مخصوصا که خودش پا پیش گذاشته و پشیمونه ولی از اون به بعد حواسمو بیشتر جمع میکنم و کم تر بهش رو میدم و اعتماد زیادی نمیکنم.

وقتی حالت خرابه و دلشوره داری چطور آروم میشی؟

آره چرا نه به نظرم چهار سال دوستی ارزش بخشش رو داره مخصوصا که خودش پا پیش گذاشته و پشیمونه ولی از اون به بعد حواسمو بیشتر جمع میکنم و کم تر بهش رو میدم و اعتماد زیادی نمیکنم.

وقتی حالت خرابه و دلشوره داری چطور آروم میشی؟
lose yourselfرو گوش میدم

آهنگ مورد علاقه

شت

هیچ شبی مث امشب نیست ، امشب مث دیشب نیس

چقد به افکار اروتیکتون اهمیت میدین؟
سالی یه بار اگه بخواد بیاد اونم بهش بی محلی می‌کنم دمشو بندازه رو کولش بره گم شه :))
تمام تلاشم بر اینه که اصلا به این چرندیات فکر نکنم، اگه هم فکر کردم اصلا برام مهم نباشه

خاطره‌انگیز ترین آهنگ؟

سالی یه بار اگه بخواد بیاد اونم بهش بی محلی می‌کنم دمشو بندازه رو کولش بره گم شه :))
تمام تلاشم بر اینه که اصلا به این چرندیات فکر نکنم، اگه هم فکر کردم اصلا برام مهم نباشه

خاطره‌انگیز ترین آهنگ؟
دو شب - سورنا

سوال خودت

تاریخ

همین سوال

فیزیک

پایین ترین نمره ات؟!

Back
بالا