• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كدوم مدرسه بهتره؟

کدوم دبیرستان بهتره؟

• رای‌دهندگان
    12
  • Poll closed .

helli3

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی3
شهر
تهران
پاسخ : علامه حلی 1 یا انرژی اتمی

به نقل از Rich for ever :
ببین
آخه مقایسه نداره.
جوی که تو حلی هست جو دوستیه. تو با کسی دشمنی نداری.
تو انرژی اتمی همه مث رقیب میبینن تورو و فک میکنن رقیب معنیش میشه دشمن.
زیر آبتو همه جوره میزنن که پایین بمونی.
تنها کاریم که باید بکنی درس خوندنه. همین.
و یه جوری درس میدن که تو فقط کنکور بدی ، یه طوری درس نمیدن که بفهمی درسو قشنگ.

با تشکر از شما شاید زیاد به تاپیک ربطی نداشته باشه ولی طفا بگید سلامها هم مثل انرژی هست جوشون؟یا متعادلتره؟

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

سلام وابسته به انرژیه.
ولی خب یکم متعادل تر :)
یه سری خرخونن
یه سری کلا نمیخونن. :D
ولی تو انرژی همه خرخونن

daneshvar.amrollahi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی۲/دبیرستان حلی۱۰/دبیرستان علامه طباطبایی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
کامپیوتر

در حال حاضر قراره سال بعد تعداد کلاس های اول حلی 1 به 16 تا برسه من شنیدم. چون این دوره ای که ما هستیم میان پایه گرفته شده و به جای 100 نفر دانش آموز، 200 تا هستن.
در حال حاضر بچه های راهنمایی علامه حلی (2) نمیتونن انتقالی بگیرن به دبیرستان حلی 1 (مگه اینکه پارتی کلفت داشته باشی) و تنها دبیرستانی که میتونن برن حلی 10 هستش تو پاسداران. (hellli10.ir) . کادرش داره عوض میشه و میگن از حالت سمپادی در میاد. تازه قراره 150 نفر تقریبا دانش آموز داشته باشه.
سطح مدرسه به دانش آموزاش هم بستگی داره. توی یه همچین پایه شلوغی مگه چند تا خوب هستن؟ افزایش جمعیت نظم رو میاره پایین.
تو این شرایط انرژی اتمی بهتر نیست؟ خلوت تر. امکانات بهتر. فقط یکم جوش بده. نتیجه خروجی اش ولی خوب به نظر میاد (بهتر از حلی) - ولی بچه هاش مستقل باز نمیان چون عادت کردن زور بشن تا درس بخونن.
حلی داره دوره به دوره شلوغ تر بدتر میشه. شاید تا 3 یا 4 سال دیگه اصن به درد نخوره. شاید برای بچه های دوره جدید انرژی بهتر باشه.
لطفا نظرتون رو در این مورد بگید

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

حلی بعد از دوره ی ما و نهایتا دوره ی بعدی ما نامش و مفهومش چیزی دیگر خواهد بود.لطفا فراموش نشود این

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

من یکی از آشناهام آزمون ورودی تیزهوشان داره، تو دفترچه ای که به اینها دادند تعداد ورودی های مدرسه مارو کمتر از ۱۰۰ تا زده بودن.
بعد امروز از آقای اکبری صحت شنیدم که مدرسه ما قراره۱۶ تا ورودی بگیره،قضیه چیه بالاخره؟

@حلی۳
تو این سایت فقط دانش آموزایی که تو سمپاد تحصیل می‌کنن هستن.
انرژی فقط سبحان هستش، میخوای از انرژیا بپرسی برو مدرسشون .تو این ۲۰ صفحه دنبالش نگرد.
تاپیک هم بهتره بسته نشه افراد دیگری هم هستن که سوال براشون پیش میاد و می‌پرسن.
در ضمن هیچ چیز پایدار نیست. شاید بعدا اوضاع فرق کنه.

daneshvar.amrollahi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی۲/دبیرستان حلی۱۰/دبیرستان علامه طباطبایی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
کامپیوتر

به نقل از mehdi.sh :
من یکی از آشناهام آزمون ورودی تیزهوشان داره، تو دفترچه ای که به اینها دادند تعداد ورودی های مدرسه مارو کمتر از ۱۰۰ تا زده بودن.
بعد امروز از آقای اکبری صحت شنیدم که مدرسه ما قراره۱۶ تا ورودی بگیره،قضیه چیه بالاخره؟

@حلی۳
تو این سایت فقط دانش آموزایی که تو سمپاد تحصیل می‌کنن هستن.
انرژی فقط سبحان هستش، میخوای از انرژیا بپرسی برو مدرسشون .تو این ۲۰ صفحه دنبالش نگرد.
تاپیک هم بهتره بسته نشه افراد دیگری هم هستن که سوال براشون پیش میاد و می‌پرسن.
در ضمن هیچ چیز پایدار نیست. شاید بعدا اوضاع فرق کنه.
ورودی های بیرون داره کم میشه چون از داخل بیشتر میان. نظام که 6 3 3 شد یک سال مدارس راهنمایی اول خالی شد. سمپاد میان پایه گرفت. الان تو مدارسش در واقع دو تا پایه سوم داره و یه دونه پایه اول (200 نفر سوم - 100 نفر دوم). باید این 200 نفر رو یه جوری جا بدن. چون امتخان ورودی هم نمی گیرن. شاید حدود 20 نفر هم بندازن بیرون.
آقای اکبری صحت معلم شیمی مدرسه ما هم هست! انتقالی هم این وسط فقط با پارتی میشه گرفت. تو این وضع شاید مدارس دیگه بهتر باشه
این هم لینک دفترچه ورودی های جدید سمپاد:
http://sampad.tedu.ir/
صفحه 21 اش گفته حلی 1 تعداد 28 دانش آموز میگیره.

shayan.afrasiabi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : علامه حلی - انرژی اتمی - علامه طباطبایی Advanced

آقا! شما حال‌تون خوبه؟! فقط المپیاد و خوارزمی براتون مهمه؟! دیگه هیچی دیگه تو زندگی مهم نیست؟! فقط این مهمه که کجا مدال‌هاش بیش‌تره؟! آخه ته تهش باید یاد بگیرین زندگی کنین، باید بتونین زندگی‌تونو مدیریت کنین. هیچ فکر می‌کنین اگه این سال‌های عمرتونو بدین فقط پای این حرفا بعداً وقتی زمان‌ش برسه هیچ‌چی از زندگی حالی‌تون نیست؟
ای بابا...

alirezarahbarn

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
راهنمایی علامه حلی 1 تهران/دبیرست
شهر
تهران

با سلام
این سوال رو اگه 5 سال پیش پرسیده میشد، جوابش حلی بود
اما الان، اینطور نیست
1-افتخارات حلی1، بیشتر مال گذشته است و هر سال داره افت میکنه به طور وحشتناکی، در حالی که انرژی داره روز به روز پیشرفت میکنه
2-اون دوستانی که میگن مدال های امسال و رتبه های کنکور:در مورد مدال ها که اولا هر سال مال حلی داره کمتر میشه. در ضمن، تعداد دانش آموزان انرژی خیلی کمتر از حلی هست.ثانیا شاید تعداد زیر 100 های حلی با یه اختلاف خیلی کم، بیشتر از انرژی باشه، اما از از اون طرف، رتبه های بدش هم واقعا بد هستن. میانگین رتبه های انرژی حدود 800 هست که حلی هیچ وقت نمیتونه اینقدر رتبه هاش رو خوب کنه.تازه، بحث تعداد دانش آموزان اینجا هم مجددا مطرحه.
3-در اون مورد که میگن انرژی خیلی روی بچه ها فشار میاره هم کاملا مخالفم. اصلن اینطور نیست.
4-انرژی خیلی بیشتر هوای بچه ها رو داره. موفقیت همه دانش آموزا براش مهمه و به همه شون توجه داره
***اینها حاصل تجربه من از تحصیل در هر دو دبیرستان هست و هیچکدوم از روی تعصب نیست***

moreda

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از alirezarahbarn :
با سلام
این سوال رو اگه 5 سال پیش پرسیده میشد، جوابش حلی بود
اما الان، اینطور نیست
1-افتخارات حلی1، بیشتر مال گذشته است و هر سال داره افت میکنه به طور وحشتناکی، در حالی که انرژی داره روز به روز پیشرفت میکنه
2-اون دوستانی که میگن مدال های امسال و رتبه های کنکور:در مورد مدال ها که اولا هر سال مال حلی داره کمتر میشه. در ضمن، تعداد دانش آموزان انرژی خیلی کمتر از حلی هست.ثانیا شاید تعداد زیر 100 های حلی با یه اختلاف خیلی کم، بیشتر از انرژی باشه، اما از از اون طرف، رتبه های بدش هم واقعا بد هستن. میانگین رتبه های انرژی حدود 800 هست که حلی هیچ وقت نمیتونه اینقدر رتبه هاش رو خوب کنه.تازه، بحث تعداد دانش آموزان اینجا هم مجددا مطرحه.
3-در اون مورد که میگن انرژی خیلی روی بچه ها فشار میاره هم کاملا مخالفم. اصلن اینطور نیست.
4-انرژی خیلی بیشتر هوای بچه ها رو داره. موفقیت همه دانش آموزا براش مهمه و به همه شون توجه داره
***اینها حاصل تجربه من از تحصیل در هر دو دبیرستان هست و هیچکدوم از روی تعصب نیست***
اگه تهش به بعد از دبیرستان میتونستی نگاه بندازی میفهمیدی که چرا یسری حس میکنن حلی بهتره!!!!
حلی آزاد میزاردت تا حد خیلی خوبی...
بعد از دبیرستان هم دیگه موفقیتت برا هیچ کی مهم نیس
نه مشاوری هست نه معلمی
تو حلی زود تر با سختی ها رو به رو میشدی ...

alirezarahbarn

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
راهنمایی علامه حلی 1 تهران/دبیرست
شهر
تهران

به نقل از MoReDA :
اگه تهش به بعد از دبیرستان میتونستی نگاه بندازی میفهمیدی که چرا یسری حس میکنن حلی بهتره!!!!
حلی آزاد میزاردت تا حد خیلی خوبی...
بعد از دبیرستان هم دیگه موفقیتت برا هیچ کی مهم نیس
نه مشاوری هست نه معلمی
تو حلی زود تر با سختی ها رو به رو میشدی ...
والا تا جایی که من تحقیق کردم،درصد بالاتری از دانش آموزان انرژی نسبت به حلی بعد از دبیرستان زندگی بهتری دارن. خیلی از دانش آموزان حلی 1 که خودم هم کلی مثال میتونم بزنم براتون هستن که توی این دوران،حالتی به وجود اومد توسط مدرسه براشون که اصن حتی فراموش کردن واسه چی زندگی میخوان بکنن. در حالی که دانش آموزان انرژی هم از نظر درسی ساپورت میشن،هم از نظر روحی و روانی

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از alirezarahbarn :
والا تا جایی که من تحقیق کردم،درصد بالاتری از دانش آموزان انرژی نسبت به حلی بعد از دبیرستان زندگی بهتری دارن. خیلی از دانش آموزان حلی 1 که خودم هم کلی مثال میتونم بزنم براتون هستن که توی این دوران،حالتی به وجود اومد توسط مدرسه براشون که اصن حتی فراموش کردن واسه چی زندگی میخوان بکنن. در حالی که دانش آموزان انرژی هم از نظر درسی ساپورت میشن،هم از نظر روحی و روانی

من خیلی تلاش می کنم اینجا دیگه دیس لایک ندم ولی نمیشه!

ببینید اینکه انرژی اتمی ها افراد به نسبت ثروت مند تری هستن (‌یعنی وقتی ما شهریمون ۸۰۰ تومن بود ماله اونا سالی ۳۵۰۰ بود در صورتی که ما کله دیپلممون انقد میشد! )

و خوب خیلی از حلی ها زندگی بهتری شاید نداشته باشن از نظره مالی ولی به مراتب بهتر هستن.

شما تو حلی ازاد تر هستید نسبت به باور هاتون و عقایدتون. بهتون اجازه ی بحث داده میشه. شما ازادید نماز بخونید و نخونید. یعنی اگر روزی ۸۰ نفر از ۵۰۰ نفری که دوره ی ما مدرسه می رفتن نماز می خوندن تازه مدرسه کلی خوشحال میشد!

ما سمینار داریم که اصلن با هیچ فعالیته علمی ی دیگه ای در مقطع لیسانس قابل مقایسه نیست. مدرسه به شما اختیارات بیشتری میده. شما می تونید خودتون انتخاب کنید که ایا مایلید المپیادی بشید ؟ ایا می خواید روبوکاپ کار کنید ؟ می خواید روباتیک کار باشید ؟ می خواید برید سراغ خوارزمی ؟ یا روزبه ؟

یا می خواید کنکوریه موفقی باشید ؟

یا اصلن نمی خواید هیچ کاری کنید! انتخاب با شماست!

شما هیچ وقت همچین ازادی ای رو تو هیچ مدرسه ی دیگه ای نمی بینید. ادمی که از این سیستم خارج میشه حتا اگه در نهایت مدال نداشته باشه رتبه کنکور نداشته باشه تجربه ای رو داره که حتا اگه خوشایند نباشه باعث میشه دید باز تری نسبت به ایندش و زندگیش داشته باشه.

و خوب شاید بد نباشه دوره های قبله ما ‌( محمد که من از نزدیک نمیشناختم یا کسایی که بهتر میشناختم مثل مازیار امینی و سینا سحر خیز رو بشه گفت )‌که نسبتن نزدیک تر بودن یا هم دوره ای های خودم.

حامد صالح (‌همکلاسی و بقل دستیه من) که مدال طلای المپیاد کامپویتر گرفت. پشته سریم تو راهنمایی معین فر که مدال طلای ریاضی شد.
پارسا مرادی که ۸ کنکور شد اگه درست یادم باشه.

و خیلی های دیگه که شاید به این حد بهشون نزدیک نبودم.

در کنار این ها شما کادر اموزشی سمپاد رو نمی تونید با هیچ مدرسه ی دیگه ای مقایسه کنید. معلم هایی که حتا بعد از فارغ التحصیلی تون ( یا حالا سره دوره ی ما به دلیل خروج دسته جمعیشون تو راهنمایی و بعضن دبیرستان ) هنوز هم خبر میگیرن . ( نمونش اقای ترابخانی که تو ایران حتا بعده فارغ التحصیلی دیدم. و بعدن حتا قرار شد یه مدت بیان پیشه من که به دلایلی من خوش اقبال نبودم. )

یا شاید اگه حلی ۱ راهنمایی رفته باشید اقای روستاییان و منصوریان رو دیده باشید که همیشه خوشحال میشدند همراهیت کنن یا راهنماییت بدن تو مسافرت ها.

اگه کسی زندگیه خوبی نداره مشکل از خودشه نه از مدرسه.
مدیره سابق حرفی می زد :

سمپاد سفره ای جلوی همه میذاره پر از غذا های خوشمزه و خواستنی. هر کسی هر چقدر بتونه و بخواد می خوره و لذت می بره. یکی نخواد بخوره میل خودشه و کسی بخواد زیاد بخوره هم میله خودشه. این غذا به قدری هست که تمومی نداشته باشه.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

جدای از تایید حرف های مازیار خواستم ی نکته ای رو برای بار صدم اضافه کنم

فکر کنم دو روز پیش بود تو خوابگاهمون داشتیم درباره ی حلی بودن من بحث میکردیم با رفقای دانشکده
ببینید من اصلا نمیتونستم براشون شرح بدم ک چرا هیچ جایی ب من حسی ک حلی میداد رو نمیداد.شاید چون دقیقا توی سنی ک کلمه ی"هویت"تعریف میشه ما تو حلی بودیم انقدر برامون جذابه این دوران.شاید هم اصلا تعمیم دادنش ب همه کار درستی نباشه

من کاملا درک میکنم این حرف ب نظرتون شعار بیاد منتها من افتخارم ب حلی بودنم ب خاطر درس نبوده واقعا و نیست.ما توی علامه حلی میومدیم مدرسه ب خاطر همدیگه.جذب مدرسه میشدیم و درس ها رو زنگ های شیمی و ریاضی رو صرفا تحمل میکردیم تا زنگ تفریح رو با هم باشیم.بله خب هر مدرسه ای اینجوریه و بچه های هر مدرسه ای با همدیگه و با حضور هم تحمل میکنن مدرسه رو
اما این واقعا ی چیز دیگه بود.ما خیلی ناتوانیم از اینکه بخوایم عمق این تفاوت رو بیان کنیم :-<
اصالت علامه حلی ذره ای با معلم هاش نبود.نهایتا معلم ها میتونستن یسری شور و اشتیاق نسبت ب یسری چیزای خاص رو توی بچه ها ایجاد کنن یا افزایش بدن.منتها اون چیزی ک یک دانش آموز حلی بهش افتخار میکرد ب نظر من مدال های رنگارنگ خودش یا رفقاش و رتبه های برتر نبود..

حالا چرا ما توی بحثامون جای اینکه در مورد این حس غریب حرف بزنیم میایم از مدال و المپ و کنکور حرف میزنیم.دلیلش سادست.این حسی ک ازش سخن رفته چیزی نیست قابل اندازه گیری باشه ب اون شکل یا بشه با جاهای دیگه مثل انرژی مقایسش کرد.پس ما فقط میتونیم در مورد مسائل علمی و رقابت علمی ک تا حدی قابل قیاسه حرف بزنیم.در مورد اون هم ب قدر کافی سخن گفته شده
فقط میخوام بگم اصل تفاوت حلی اون"جو موفقیت"بین بچه هاست..نه مدال و کنکور

ُُS-J

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
حلی 7
شهر
تهران

دوستان برای انتقالی باید شرایط خاصی داشته باشیم؟
من الان 7 م راضی نیستم.:|
میخوام برم 4 برا کسی میخواد تو حوضه ی المپیاد کامپیوتر و برنامه نویسی و... کار کنه مکان خوبیه؟ :-/

amir-azadi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علّامه حلی 1
شهر
تهران

من خودم تو علامه حلی یکم بهترین دبیرستان تهران میتونم بگم هست
همه چی داره از سانتریفیوژ گرفته تا کوره ی ذوب ۱۰۰۰ درجه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از amir-azadi :
من خودم تو علامه حلی یکم بهترین دبیرستان تهران میتونم بگم هست
همه چی داره از سانتریفیوژ گرفته تا کوره ی ذوب ۱۰۰۰ درجه
حاضرم بات بحث کنم درباره ی اینکه دیگه بهترین دبیرستان تهران نیستم.منتها صبر میکنم خودت ببینی روند زوال رو..و کم کم ک تعصب حلی بودنت بخوابه میرسی ب حرفم :-<
گرچه بی مدرسه ی حلی باز هم میتوان حلی بود.منتها دیگه کسانی ک راه میابند ب علامه حلی از علامه حلی اونجور ک قبلا خارج میشدن بچه ها خارج نمیشن بچه ها..شاید برای همینه ک سال ب سال فارغ التحصیل ها دارن کمتر ب مدرسه میفکرن بعد فارغ التحصیلی..

negin2001

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان

به نقل از مُحسن :
سوال مسخره ای هست. امکانات، دبیر، برنامه و ... انرژی اتمی عالیه، حداقل 8 میلیون تومان شهریه داره میگیره برا دبیرستان(و نه پیش دانشگاهی)، همه دبیر ها نویسنده المپیاد و کنکور تو مدرسشون دارن درس میدت..برای چی باید بد باشه؟

حلی بیچاره این روز ها خیلی افت کرده.. اما اگر بخواید از نظر قوی بودن بچه ها بگید، بچه های حلی کلا بهتر هستند.
به نظر من علامه حلی بخاطر رقابت شدید بین دانش اموزا پپیشرفت زیاد تری داشته.
استخر که ملاک نیست
!

Tan¥a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Tonekabon

معلمای حلی خیلی خوبن اگه ما هم این معلما رو داشتیم 100 درصد از اونا قوی تر بودیم چون بچه های مدرسه ی ما خیلی میخونن اما چه میشه کرد!! تو آزمونای سمپاد حتی معلمامون هم جواب درست رو نمیدونن و اکثرا 3 یا 4 تا رو غلط جواب میدن در نتیجه به نظر من حلی بهتره

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Tan¥a :
معلمای حلی خیلی خوبن اگه ما هم این معلما رو داشتیم 100 درصد از اونا قوی تر بودیم چون بچه های مدرسه ی ما خیلی میخونن اما چه میشه کرد!! تو آزمونای سمپاد حتی معلمامون هم جواب درست رو نمیدونن و اکثرا 3 یا 4 تا رو غلط جواب میدن در نتیجه به نظر من حلی بهتره
برای بار چندم
تنها بخشی از اصالت حلی ب معلم هاش بود.اونقدر کم ک ب نظرم میشه صرف نظر کرد..شاید معلم ها و بهتر بودنشون فقط جرقه ی اولیه بودن

Tan¥a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Tonekabon

به نقل از پوریا عابدی :
برای بار چندم
تنها بخشی از اصالت حلی ب معلم هاش بود.اونقدر کم ک ب نظرم میشه صرف نظر کرد..شاید معلم ها و بهتر بودنشون فقط جرقه ی اولیه بودن
کسی که فقط 2 ساعت در شب می خوابه حقشه اول بشه نه سوم به خاطر اشتباهات معلما. دوست من فقط 2 ساعت در شب می خوابه و کلا عاشق درسه اما به خاطر چیزای اشتباهی که معلما یاد میدن نتونست اول بشه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Tan¥a :
کسی که فقط 2 ساعت در شب می خوابه حقشه اول بشه نه سوم به خاطر اشتباهات معلما. دوست من فقط 2 ساعت در شب می خوابه و کلا عاشق درسه اما به خاطر چیزای اشتباهی که معلما یاد میدن نتونست اول بشه
پس نقد شما فقط ب حلی وارد نیست.ب تک تک مدارسی ک امکانات بیشتر دارن وارده.متاسفانه امکانات حلی الان اونقدری بالا نیست مثل گذشته ک بشه دیگه این نقدو بش وارد کرد حتی
و ضمنا.همه چیز تلاش نیست.فلسفه ی حلی تحمیع افرادی و پرورش افرادی موفق بود.

بالا