• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین کتاب های کمک درسی در درس های مختلف

بهترین انتشارات کتاب های کمک درسی (درکل) ؟

• خیلی سبز

رای‌ها: 137 44.3%
  • گاج

رای‌ها: 145 46.9%
  • مبتکران

رای‌ها: 81 26.2%
  • کانون قلم چی

رای‌ها: 16 5.2%
  • سایر

رای‌ها: 38 12.3%

• رای‌دهندگان
    309

merfan x1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
لقمه های مهروماه چطوره؟

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
بعد ما معلم فارسیمون روی موضوعیای نشر الگو بیشتر تاکید داره میشه بگین مشکلشون چیه؟ جایگزینونو دقیق بگین چه انتشاراتی با چه اسمی لطفا پیشاپیش ممنون
برای کنکور موضوعی گاج میکرو طلایی
و برای این که نظر معلمتون رو برگردونین مخصوصا اگر باهاش رفیقین بگین آقا شما نشر الگو رو قبول دارین؟ اگر ما براتون چند تا غلط از کتاباش بیاریم یه دعوتی برامون می گیرین؟(البته این تقریبا اتفاقی بود که تو کلاس 10 نفری ما اوفتاد)

باحال خوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
برای کنکور موضوعی گاج میکرو طلایی
و برای این که نظر معلمتون رو برگردونین مخصوصا اگر باهاش رفیقین بگین آقا شما نشر الگو رو قبول دارین؟ اگر ما براتون چند تا غلط از کتاباش بیاریم یه دعوتی برامون می گیرین؟(البته این تقریبا اتفاقی بود که تو کلاس 10 نفری ما اوفتاد)
یعنی مثلا هامون سبطی یادم نیست چی بودم به پای میکرو نمی رسه؟ واقعا اینقدر اشتباه داره نشر الگو؟

Sepehr :D

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فلاحی
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
یعنی مثلا هامون سبطی یادم نیست چی بودم به پای میکرو نمی رسه؟ واقعا اینقدر اشتباه داره نشر الگو؟
برای ما هم خیلی اشتباه داشت..! همون میکرو موضوعی بخونید. در کنارش هر مبحث مشکل داشتین از موضوعی های خیلی سبز استفاده کنین!

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
ما اول سال دو تا از معلما مدرسمون (کلن سه معلم فارسی داشت مدرسمون) نشر الگو رو توصیه می کردن آخر سال عبدالمحمدی رو فحش می داد یکی از معلمامون.
اینی که می گم فحش می داد در این حد شاخ بود مألف مهر و ماه یه تیکه از پیشنویس کتاب دستورش رو براش فرستاده بود نظر بده واز حوصله نکرده بود نظر بده براش ویس فرستاده بود می گفتم آقا این جا ویس فرستادین رک مثل همیشه می گه آره.
خلاصه که آقا به هر حال فارسی رو باید موضوعی کار کرد و تست زد و این که اشتباهای مألفا از نظر من نمی تونن تو یادگیری شما خیلی اثر بزارن.

hichkas8102

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
zabol
سال فارغ التحصیلی
1400
از نظر دبیرای شما و تجربه خودتون،بهترین کتاب ها برای دروس یازدهم تجربی چیه؟؟؟
با توجه به کنکور امسال،چه کتابایی میتونن مطالبو جوری پوشش بدن که به درد کنکور دوسال دیگه بخورن و سوالاشون مشابه سوالای کنکور باشه؟؟؟؟(نه آبکی باشن نه غیر استاندارد):-/:-?

Dean

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
از نظر دبیرای شما و تجربه خودتون،بهترین کتاب ها برای دروس یازدهم تجربی چیه؟؟؟
با توجه به کنکور امسال،چه کتابایی میتونن مطالبو جوری پوشش بدن که به درد کنکور دوسال دیگه بخورن و سوالاشون مشابه سوالای کنکور باشه؟؟؟؟(نه آبکی باشن نه غیر استاندارد):-/:-?
فک کنم تو بعضی دروس از جمله‌ ادبیات عربی ریاضی فیزیک اینا بشه از کتابای جامع استفاده کرد. از انتشاراتای معروف

hichkas8102

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
zabol
سال فارغ التحصیلی
1400
فک کنم تو بعضی دروس از جمله‌ ادبیات عربی ریاضی فیزیک اینا بشه از کتابای جامع استفاده کرد. از انتشاراتای معروف
بله،ولی کتاب های زیادی هستن،من دنبال بهترین کتاب ها هستم و انتخاب کردن بین اینهمه کتاب واقعا سخته

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
کتاب های خوبی که میشه معرفی کرد:
مجموعه کتاب های آبی از کانون فرهنگی آموزش قلم چی

جویامجد برای پایه هفتم و هشتم و نهم

مجموعه کتاب ها ی خیلی سبز و گاج و مبتکران

Hananamdar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحيه ١ تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
تجربى
به نظر من لقمه مهروماه بهترينه...همه رو راحت جمع ميكنه و عاليه.:-b:-b

• لایک
امتیازات: PMW

Dean

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
بله،ولی کتاب های زیادی هستن،من دنبال بهترین کتاب ها هستم و انتخاب کردن بین اینهمه کتاب واقعا سخته
ادبیات : یا موضوعی های جدا جدا ( خیلی سبز و الگو خوبن/ نشر دریافت زیاده روی کرده) یا موضوعی جامع ( موضوعی گاج خیلی خوبه)
عربی : مهروماه جامع یا خیلی سبز جامع
دینی : تقریبا هرچی بخونی !!
زبان : اطلاع ندارم متاسفانه
ریاضی : مهروماه و تخته سیاه ( شخصا خیلی سبزو نمیپسندم چون در مقایسه با این دو کتاب چینش تستی خوبی نداره و اینکه سطح تستاش هم کمی پایینتره )
شیمی : گاج یا خیلی سبز یا مبتکران ( با هر سه میشه درصد بالایی زد )
زیست : دهم و یازدهم میکروها خوبن/دوازدهم میگن الگو خوبه نمیدونم/ زیست پایه خیلی سبز ماز هم خوبه/ سال آخر اگه تونستید آزمون ماز هم شرکت کنید ضروری نیست ولی اگه شرایطشو داشتید شرکت کنید/ کتابای آزمون زیست هم هنوز نزدم اطلاع ندارم کدوماشون خوبن ولی از خیلی سبز و موج آزمون و کلک تعریف میکنن
فیزیک : نشر الگوها ( نسخه ی تستی) رو دارم راضیم میگن سطحش بالاس منکه ندیدم :/

Take it EZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
2022
کتاب های خوبی که میشه معرفی کرد:
مجموعه کتاب های آبی از کانون فرهنگی آموزش قلم چی

جویامجد برای پایه هفتم و هشتم و نهم

مجموعه کتاب ها ی خیلی سبز و گاج و مبتکران
جسارتا فقط انتشاراتي عمه منو نگفتي:|

dornia 123

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
به نظر من کتاب های مبتکران و مرشد سطح سولاتاتش بالا هست و مفید هست

A.khaefi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دکتر خرمی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
0000
کمک درسی فقط یه سری کتاب هست که درست با اون بد و بدتر میشه

باحال خوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400

باحال خوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
کمک درسی فقط یه سری کتاب هست که درست با اون بد و بدتر میشه
دوست عزیز ممکنه دوره اول با کتابا و جزوه های معلما کارتون راه بیفته ولی مطمئن باشین تو دوره دوم کارتون به این نوع کتابا گیره چون باید تست بزنین و خطا هاو نکات رو با این کار بهتر میفهمین مگه اینکه به المپیاد پناه ببرین که بحثش فرق میکنه
در ضمن نحوه ی استفاده هم خیلی مهمه شاید نود درصد قضیه باشه و فقط ده درصدش کتاب مناسبه

Karin

کاربر حرفه‌ای
کنکوری ۹۹
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
فیزیک دهم و دوازدهم خیلی سبز فوق العادس من ک بدون حتی دبیر مدرسه خودم میخونم خیلی خوب باهاش نتیجه میگیرم
برا یازدهم هم میکرو داشتم هم نشرالگو هم خیلی سبز فقط نشرالگو خوب بود برا فیزیک یازدهم
زیست ی اشتباه بزرگی ک کردم این بود ک با نشرالگو خوندم الان ک خیلی سبز پایه و دوازدهم میخونم خیلی راضیم
برای شیمی هم برا کسی ک تایم زیادی داره بهمن بازرگان پیشنهاد میکنم و الا خیلی سبز هم کتاب خیلی خوبیه من خودم دوازدهم چون وقت کمی دارم شیمی خیلی سبز میخونم ولی درسنامه هاش طوریه ک بنظرم باید ی مقدمه ای از کتاب داشته باشی در حالی ک بهمن بازرگانی خودش از صفر اوکیت میکنه
ریاضی میکرو نقره ای پایه +جلد دوازدهم تازه شروع کردم فعلا ک راضیم خیلی سبز هم داشتم پایه ریاضی چرت بود
برا عمومی هاا هیچ نظری ندارم خودم شدیدا درگیر منابع عمومیم

بالا