• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هواداران استقلال بشتابید

mahest84_

••مثل‌خون‌تو‌رگای‌منی#استقلالم••
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
آقا من یه مدتی نبودم و خب نشد بیام پیام بذارم

همیشه گفتن هوا که پاک باشه... آسمون همیشه آبیه!
این قهرمانی نتیجه ۹ سال صبر هوادار با این همه ظلمی که بهمون شد بود!
بعد از نه سال شاه فرهاد تیم رو دستش گرفت از اول فصل و شخصیت قهرمانی رو بهمون برگردوند!
و واقعا خودی و ناخودی نداشت همه با شاه فرهاد بد بودن از علیرضا منصوریان تا محمود فکری بگیرید تا پیشکسوتای پرسپولیس
اینکه شاه فرهاد سرمربی باشه و کاپی وریا گیان کاپیتان شاید شیرین ترین ترکیب برای قهرمانی استقلال میتونست باشه!
شاید بگین پرسپولیس ۵ ساله داره قهرمان میشه (حالا بماند در راه این ۵ قهرمانی چه کار های کثیفی کردن!) پس چرا انقدر ناراحتن؟
علت اینه که اولین فصلی که مسعود سلطانی فر تیم مورد علاقه اش یعنی پرسپولیس رو رها کرد حتی یک هفته هم پرسپولیس صدر جدول نبود!
و عجیب تر اینکه عملکرد این فصل پرسپولیس به مراتب از فصل پیش خودش طبق امار بهتر بوده پس علت چیه که قهرمان نشدن؟! علت اینه که ۵ سال مسعود سلطانی فر و اطرافیانش با ضعیف کردن استقلال و دادن جام های اسنپی به پرسپولیس شأن و شخصیت استقلال رو داشتن نابود میکردن که شاه فرهاد اومد و شخصیت برنده رو بهمون برگردوند!

من فقط میدونم که شاه فرهاد فرزند ناصرخان حجازی اومد و انقدر با اقتدار این تیم رو قهرمان کرد که حرف وحدیثی باقی نذاره!

تو‌ دریایی ولی ساحل نداری... آهای فرهاد مجیدی!

asal-a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
0
_۲۱۵۸۲۱_rea9.jpg

_۲۱۵۵۰۶_0j1a.jpg

مبارک همتون باشه 💙
تنها قسمتی که واقعا ناراحتم کرد گریه های فرهاد بود...🥲
ممنون ازت آقای مجیدی💙

Becoming

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
تعصبتو می‌کشیم داش💙💙💙💙

Nimbus

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
آقا من یه مدتی نبودم و خب نشد بیام پیام بذارم

همیشه گفتن هوا که پاک باشه... آسمون همیشه آبیه!
این قهرمانی نتیجه ۹ سال صبر هوادار با این همه ظلمی که بهمون شد بود!
بعد از نه سال شاه فرهاد تیم رو دستش گرفت از اول فصل و شخصیت قهرمانی رو بهمون برگردوند!
و واقعا خودی و ناخودی نداشت همه با شاه فرهاد بد بودن از علیرضا منصوریان تا محمود فکری بگیرید تا پیشکسوتای پرسپولیس
اینکه شاه فرهاد سرمربی باشه و کاپی وریا گیان کاپیتان شاید شیرین ترین ترکیب برای قهرمانی استقلال میتونست باشه!
شاید بگین پرسپولیس ۵ ساله داره قهرمان میشه (حالا بماند در راه این ۵ قهرمانی چه کار های کثیفی کردن!) پس چرا انقدر ناراحتن؟
علت اینه که اولین فصلی که مسعود سلطانی فر تیم مورد علاقه اش یعنی پرسپولیس رو رها کرد حتی یک هفته هم پرسپولیس صدر جدول نبود!
و عجیب تر اینکه عملکرد این فصل پرسپولیس به مراتب از فصل پیش خودش طبق امار بهتر بوده پس علت چیه که قهرمان نشدن؟! علت اینه که ۵ سال مسعود سلطانی فر و اطرافیانش با ضعیف کردن استقلال و دادن جام های اسنپی به پرسپولیس شأن و شخصیت استقلال رو داشتن نابود میکردن که شاه فرهاد اومد و شخصیت برنده رو بهمون برگردوند!

من فقط میدونم که شاه فرهاد فرزند ناصرخان حجازی اومد و انقدر با اقتدار این تیم رو قهرمان کرد که حرف وحدیثی باقی نذاره!

تو‌ دریایی ولی ساحل نداری... آهای فرهاد مجیدی!
داری میگی مثلا اون ریدمانی که علی کچل زد به تیم مقصرش پرسپولیسه؟

من استقلالیم، ولی واقع بین باشیم، تو این چند سال استقلال اونقدر که باید خوب نبود.

mahest84_

نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
داری میگی مثلا اون ریدمانی که علی کچل زد به تیم مقصرش پرسپولیسه؟

من استقلالیم، ولی واقع بین باشیم، تو این چند سال استقلال اونقدر که باید خوب نبود.
من کاری با سرمربی خاصی ندارم
دارم میگم آقا امسال پرسپولیس از سال قبلش طبق آمار و امتیاز بالاتر بوده ولی چرا قهرمان نشد؟ چون استقلال قویتر و بهتر بود
طی این پنج سال استقلال رو ضعیف میکردن از راه های مختلف مثلا همون زمان که برانکو رو برای پرسپولیس می اوردن علی منصوریانو اوردن استقلال خب این دو مربی اصلا قابل قیاس نیستن
یا مثلا تا استقلال داشت نتیجه میگرفت یهو میدیدی نصف تیم فسخ کردن رفتن
یهو وسط فصل مربی مونو میگرفتن!
منظورم ازین متن یه همچین چیزی بود ! اینکه استقلال امسال با شاه فرهاد شخصیت واقعی خودش رو بدست اورد و سال های قبل به هر بهانه ای که بود به استقلال ضربه زدن اما امسال در اولین سالی که سلطانیفر رفت نتونستن ضربه بزنن
البته اشتباه نشه ها امسال هم ضربه زدن با سرباز کردن دو مدافعمون ولی شاه فرهاد به اینا نمیبازه💙
به قول یه عزیزی
پرسپولیس حداقل برا اثبات پاک بودن قهرمانیاش امسال باید حداقل یک هفته رو صدر می بود اما امان از وقتی بابا مسعود نباشه انگار پرسپولیسی نیست!

mahest84_

نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام!💔
فقط اومد شاید یکی از تلخ ترین اخبار ده سال اخیر باشگاه رو بدم و برم!
علت اینکه مث همیشه طومار نمینویسم اینه که واقعا و عمیقا قلبم شکسته و اصلا تاب و توان نوشتن متن ندارم!💔
شاه فرهاد مجیدی از استقلال جدا شد!
img_20220530_225459_aiw2.jpg

Amirho3in

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
خب بازم مجیدی تو یه موقعیت مهم تیم رو ول کرد. نشون داد واژه اسطوره براش خیلی بزرگه، هرچند سبک بازیمون هم این فصل اصلا جالب نبود. امیدوارم سرمربی خارجی جذب بشه و مجیدی هم بعد از خرابکاری تو امارات دیگه فکر برگشتن به سرش نزنه.

mahest84_

نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
الان که بدلیل دست دست کردن کادر مدیریتی در انتخاب سرمربی حال هممون بده...
خواستم اول بگم که گویا توافقات اولیه با یسری بازیکن انجام شده و بعد از انتخاب سرمربی معرفی میشن..
اولین بازیکنی که حضورش تو تیم قطعی شده سجاد شهباززاده هست که دوباره به خونه خودش استقلال برگشت:)💙

msg-1392244797-28939_rey0.jpg

بالا