• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

uwu

• شروع کننده موضوع uwu
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

uwu

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
۱۵ مرداد- ۱ شهریور

به طور کلی رضایت‌بخش بود. هرچند هفته‌ی سوم ساعت مطالعه‌ام افت خیلی زیادی داشت ولی به اکثر مباحث رسیدم، تجربه بارها نشون داده وقتی برنامه و تایم مناسب داشته باشم خیلی خوب عمل میکنم ولی همین که کمی از برنامه عقب میفتم و مثلا امکان داره ۱۰ درصد برنامه اجرا نشه کلا ول میکنم و یهو ۵۰ درصد برنامه میره رو هوا! این رفتار رو باید تصحیح کنم ولی قبل از اون با توجه به زمان کمی که باقی مونده باید نهایت دقت و توجه رو به خرج بدم تا از برنامه عقب نیوفتم.

مباحثی که از بودجه بندی این آزمون باقی موندن: تابع نمایی و لگاریتمی(تست/مهروماه)
زمین‌شناسی فصل ۴و۵(تست/خیلی‌سبز)
تقسیم‌ میوز(تست/خیلی‌سبز)+فصل۶(پینوکیو)
شیمی دوازدهم(تست/مبتکران)

کارنامه:
screenshot_۲۰۲۲۰۸۲۵-۱۶۲۱۵۲_samsung_notes_lrm8.jpg

کارنامه بدی نبود. اگه چندماه پیش بود حتی میگفتم خوبه، ولی انتظارم بیشتر بود. ریاضی متوسط بود واقعا و خیلی بهتر میتونستم بزنم. شیمی هم همچنین، شیمی البته وقت‌گیر بود و اول که نتونستم دوتا سوال رو حل کنم یکم هول شدم و زمان از دست رفت. در کل هر درس حداقل ۱۰ درصد میتونست بالاتر باشه، این میشه عبرت که دفعات بعدی دیگه هفته آخر ول نکنم ♡|:

• شروع کننده موضوع

uwu

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
۳ شهریور- ۲۴شهریور

۲۱ روز برای حفظ پیوستگی سخته TT ولی خوب به طور کلی بد نبود، هرچند خوب هم نبود. وسطا خسته شده بودم و البته بودجه بندی این آزمونم تا حد زیادی همون مباحثی بودن که سه سال کم‌کاری کردم. درسته نتیجه آزمونم اصلا خوب نشد ولی خوب حداقل خودم میدونم که زیست گیاهی یا آمار و‌ احتمال رو چقدر پیشرفت کردم و همین رضایت بخشه ((:
البته کم‌کاری که سر فیزیک داشتم خیلی لطمه زد به نتیجه‌ام! از این به بعد باید مباحثی که اصلا دوست ندارم با مباحثی که خیلی دوست دارم قاطی کنم و همون یک سوم ابتدایی برنامه از دستشون راحت شم. دو روز آخر فقط گسل از زمین و مدار ترکیبی از فیزیک مونده بود ساعت مطالعه‌ام با کله خورد زمین!
گذشته از اون سرعت واکنش هم در بودجه بندی آزمون بوده گویا و من فقط آهنگ واکنش رو خونده بودم "-:
مباحثی که از بودجه بندی این آزمون باقی موندن:
مدار ترکیبی(تست/درسنامه)
گفتار دو فصل ۹ زیست یازدهم(تست)

کارنامه:
screenshot_۲۰۲۲۰۹۱۵_۱۶۱۸۵۱_z7f3.jpg

کارنامه بدیه |: حرف دیگه‌ای هم ندارم! درصد فیزیکم افتضاحه!! حتی با نخوندنم نمیشه توجیه کرد... تنها کاری که میتونم انجام بدم اینه که قشنگ وقت بذارم برای تحلیل این آزمون و خوب زیست و ریاضی یکم بیشتر یاد بگیرم و شیمی و فیزیک هم حداقل یه سری سوال خوب و نکته ببینم -_-

خلاصه! در کل راضی نیستم. اصلا راضی نیستم از خودم. نه ساعت مطالعه‌ام و نه نتیجه این آزمونم. هیچ‌کاری هم از هیچ‌کسی غیر از خودم برنمیاد. ۶ مهر یه آزمون دارم، بعد ۶ مهر آزمونا میشن یه هفته‌ای و من یه نفس راحت(میشه واقعا؟) میکشم (:
اصل برنامه از شنبه این هفته شروع میشه، امیدوارم یواش یواش این ساعت مطالعه رو بیارم بالای ۹ و نیم ساعت تثبیت کنم و انقدر نوسان نداشته باشم، روزی بالای ۲۰۰ تست رو حتما کار کنم اینجوری نشه یه روز ۲۳۰ تا یه روز ۱۷۰ تا و صدالبته نذارم حرفای معلم و مشاور و فیلانی و بهمانی سر نتیجه این آزمون ذهنم رو بهم بریزه :[

بالا