• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کافه گیم

گیمینگ رو چی میدونید؟

• رای‌دهندگان
    97

PD

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
بازیش نکردم اما در ادامه می‌خوام برم سراغش، بعد از ۳.
برادرهود رو بازی کردی؟ این که برادرهود بهترینه فقط نظر من نیستش، خیلیا رو به عنوان مثال تو یوتیوب دیدم که لیست می‌ساختن برادرهود رو همیشه یا اول یا دوم‌ قرار می‌دادن.
+ تریلر پشم‌ریزون برادرهود. یادمه اول یا دوم دبیرستان بودم تریلرشو از کافی‌نت دانلود کردم :‌)) قبل اینکه بازیش ریلیز شه منتظرش بودیم حسابی من و یکی از دوستام که اونم مثل من اسسین‌باز بود :‌))
آره، بازیش کردم. معیار مشخصی نیست که بگه کدوم بازی واقعاً بهتره.با اینکه برادرهود بهترین شخصیت منفی سری رو داره و توی بخش "زمان حال"‌اش خیلی به دزموند شخصیت میده و داستان رو جلو میره ولی گیمپلی بلک فلگ بخاطر سیستم کشتی‌رانی خیلی غنی‌تره(اما بخش مبارزه روی خشکی‌اش خیلی چالش و تنوعی نداره). شخصیت ادوارد کنوی هم خیلی جالبه، به نظر من همردیفه با اتزیو.(خلاصه‌ش کنم من با بلک فلگ بیشتر خوش گذروندم)

امین

Part-time Human
نام مرکز سمپاد
‌شهیدبهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
0
رشته دانشگاه
داروسازی
آره، بازیش کردم. معیار مشخصی نیست که بگه کدوم بازی واقعاً بهتره.با اینکه برادرهود بهترین شخصیت منفی سری رو داره و توی بخش "زمان حال"‌اش خیلی به دزموند شخصیت میده و داستان رو جلو میره ولی گیمپلی بلک فلگ بخاطر سیستم کشتی‌رانی خیلی غنی‌تره(اما بخش مبارزه روی خشکی‌اش خیلی چالش و تنوعی نداره). شخصیت ادوارد کنوی هم خیلی جالبه، به نظر من همردیفه با اتزیو.(خلاصه‌ش کنم من با بلک فلگ بیشتر خوش گذروندم)
این رو هم اضافه کنم که گامی که از ۲ به برادرهود برداشته شد یه گام خیلی بلند بود، انقلاب کرد تو سیستم اسسینز کرید و تقریباً هراون‌چه که توی نسخه‌های بعدی می‌بینیم مدیون برادرهوده.

PD

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
این رو هم اضافه کنم که گامی که از ۲ به برادرهود برداشته شد یه گام خیلی بلند بود، انقلاب کرد تو سیستم اسسینز کرید و تقریباً هراون‌چه که توی نسخه‌های بعدی می‌بینیم مدیون برادرهوده.
من تغییرات ۲ به برادرهود رو درست یادم نیست. یادمه از ۱ به ۲ خیلی روند بازی عوض شد و از ۳ به ۴ هم گیمپلی رو یکم دستکاری کردن، فکر کنم بعدا دوباره برم سه گانه اتزیو رو بازی کنم.

امین

Part-time Human
نام مرکز سمپاد
‌شهیدبهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
0
رشته دانشگاه
داروسازی
من تغییرات ۲ به برادرهود رو درست یادم نیست. یادمه از ۱ به ۲ خیلی روند بازی عوض شد و از ۳ به ۴ هم گیمپلی رو یکم دستکاری کردن، فکر کنم بعدا دوباره برم سه گانه اتزیو رو بازی کنم.
دو تقریباً هیچی نداشت! فقط قصه‌ی خوب داشت + شهرای مختلف.
تو برادرهود crossbow داری، parachute داری، آیتم‌ها به صندوق‌ها اضافه شدن و واسه آپگرید شدن نیاز بهشون داری، سیستم خرید و فروش مغازه‌ها اومد، investment اومد، تونل زیرزمینی اومد، شروط ۱۰۰٪ سینک شدن اومد که خیلی جالب‌ترش کرد، توی مبارزات combo اضافه کرد، چلنج اضافه کرد، virtual training اضافه کرد، دشمن باهوش‌تر شده، یقه‌تو می‌گیره، به سمتت خاک می‌ریزه، بهت لگد می‌زنه، از همه‌ی این موارد مهم‌تر، انجمنِ برادرهوده که به اسسین‌ها دستور میدی برات آدم بکشن! این اولین بار توی برادرهود بود که مد شد. میگی برن شهرای مختلف مأموریت انجام بدن تا هم تجربه کسب کنن هم برات پول و آیتم بیارن.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
قیدار
سال فارغ التحصیلی
1399
از Biohazard واقعاً بدم میاد.
یه دلیل دیگه برای این موضوع به ذهنم رسید:
بایوهازارد بیشتر شبیهِ تونل وحشته؛ انگار سازنده‌ها دور هم نشستن چند تا اتفاقِ ترسناک و jump-scare طراحی کردن و پشت سر هم چیدن بعد گفتن خب فلانی حالا بیا بشین رو صندلی که به ترتیب قراره اینا رو نشونت بدیم. به‌نظرم اگر بازی حالتِ اتاق فرار (escape room) داشت و «اتمسفرِ ترسناک» ایجاد می‌کرد، خیلی بهتر از این تونل وحشتی می‌بود که «اتفاق‌های ترسناک» درست کرده.

امین

Part-time Human
نام مرکز سمپاد
‌شهیدبهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
0
رشته دانشگاه
داروسازی
یه دلیل دیگه برای این موضوع به ذهنم رسید:
بایوهازارد بیشتر شبیهِ تونل وحشته؛ انگار سازنده‌ها دور هم نشستن چند تا اتفاقِ ترسناک و jump-scare طراحی کردن و پشت سر هم چیدن بعد گفتن خب فلانی حالا بیا بشین رو صندلی که به ترتیب قراره اینا رو نشونت بدیم. به‌نظرم اگر بازی حالتِ اتاق فرار (escape room) داشت و «اتمسفرِ ترسناک» ایجاد می‌کرد، خیلی بهتر از این تونل وحشتی می‌بود که «اتفاق‌های ترسناک» درست کرده.
از لحاظ اتمسفر هم روش کار شده خب. مثلاً صحنه‌ای که همگی دور میز شام نشستن، تک‌تک اجزای اون صحنه disturbing عه :‌)) بیننده پشماش می‌ریزه که کجای بازی قرار داره و چه اتفاقی داره میفته، اصلاً ایتن چرا زنده‌ست، دستش چطور خوب شده و اینا. طی بازی هم به بازیکن حس ترس رو القا می‌کنه تا حدی. اون «اتفاقات ترسناک» هم بخشی از کاره، یعنی یکی از ابزارهای اتمسفرسازیشه دیگه. P.T. هم جامپ‌اسکر داشت، همه‌ی بازیای ترسناک کم و بیش از این المان‌ها بهره می‌برن. بایوهزرد هم مستثنی نبود. آخرای بازی هم وقتی که شب بعد طوفان وارد کشتی میشی، فضاش خیلی هولناک بود. در کل من RE7 رو بیشتر از اینکه ترسناک تلقی کنم disturbing می‌دونم. ترسناکِ واقعی به خونه‌ی Donna Beneviento تو RE8 میگن. من بسیار کم پیش میاد از بازیِ ترسناک بترسم و اون‌جا واقعاً جفت کردم. :‌))

• لایک
امتیازات: Leo

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
قیدار
سال فارغ التحصیلی
1399
از لحاظ اتمسفر هم روش کار شده خب. مثلاً صحنه‌ای که همگی دور میز شام نشستن، تک‌تک اجزای اون صحنه disturbing عه :‌)) بیننده پشماش می‌ریزه که کجای بازی قرار داره و چه اتفاقی داره میفته، اصلاً ایتن چرا زنده‌ست، دستش چطور خوب شده و اینا. طی بازی هم به بازیکن حس ترس رو القا می‌کنه تا حدی. اون «اتفاقات ترسناک» هم بخشی از کاره، یعنی یکی از ابزارهای اتمسفرسازیشه دیگه. P.T. هم جامپ‌اسکر داشت، همه‌ی بازیای ترسناک کم و بیش از این المان‌ها بهره می‌برن. بایوهزرد هم مستثنی نبود. آخرای بازی هم وقتی که شب بعد طوفان وارد کشتی میشی، فضاش خیلی هولناک بود. در کل من RE7 رو بیشتر از اینکه ترسناک تلقی کنم disturbing می‌دونم. ترسناکِ واقعی به خونه‌ی Donna Beneviento تو RE8 میگن. من بسیار کم پیش میاد از بازیِ ترسناک بترسم و اون‌جا واقعاً جفت کردم. :‌))
هممم... آره راست میگی.
[راجع به اون disturbingـی که گفتی؛ الآن یه لحظه به فکرم رسید که ترکیب رنگ‌های زرد و خاکستری تو بازی چقدر کرینجه :))]

امین

Part-time Human
نام مرکز سمپاد
‌شهیدبهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
0
رشته دانشگاه
داروسازی
هر سال این موقعا یه رزیدنت اویل جدید منتشر میشد، قشنگ تا یک ماه خودم رو با دنبال کردن پلی‌تروی یوتیوبرای مورد علاقه‌م سرگرم می‌کردم (چون خودم نمی‌تونستم از ۶ به بعد رو بازی کنم) ؛ دلم RE می‌خواد. :‌(
تریلر اولیه‌ی ریمیک RE4 😦
دقیقاً قراره همون بازه‌ی همیشگی منتشرش کنن! حدود ۹ ماه دیگه میشه. بی‌صبرانه منتظرم چی از آب درمیارنش چون به قول یکی از کامنتاش they're playing with fire و دارن بهترین بازیِ فرانچایز رو ریمیک می‌کنن و جایی واسه خطا ندارن.

نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1234
تابستون شده احتمالا اکثر افراد اوقات فراغت بیشتری دارن و خب یه برنامه بریزیم جهت گیم و اینطوری چیزا
البته پاییز بود که دیسکورد چندین نفر بودیم ولی خب بیشتر افراد بخاطر مشغله و درس زیاد نمیومدن ولی الان فرصت بهتریه
اگر موافقید یه گروه دیسکورد جدید راه اندازه کنیم و بازی هایی که هم رو پی سی هم موبایل پلیر بتونه اجرا بشه رو دور هم پلی کنیم
افرادی که پایه هستن لایک کنید اگر تعداد زیاد بود عملیش کنیم

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام، با سررسید تابستون و افزایش اوقات فراغت بلاخره عزیزان میتونن گیمهایی رو که دوست دارن رو در طول تابستون چه به صورت سولو و چه به صورت گروهی بازی کننند، یکی از بازی‌هایی که خیلی به اصطلاح همه کاره هست بازی ماینکرفته، عزیزانی که علاقه به بازی در طول تابستون همراه با یوزرهای سایت دارن میتونن نام داخل بازی یا ign خودشون رو به این پست ریپلای کنن، یا در سرورهایی مثل جارتکس یا پیکا نتوورک تشکیل کلن یا گیلد انجام بدن، همچنین قابلیت ساخت سرورهای سروایول با کلاینت های مختلف نیز ممکن هست.
احتمال میدم که اکثر عزیزان هم تا الان سرور دیسکورد رو جوین شده باشن، بنابراین هماهنگی این برنامه هم در دیسکورد امکان داره.
آیدی خودم هم به همراه اکانت دومم:
ChillaxDa اکثرا در همه سرورها با این اکانت هستم
xcoopar اکانت دومم که فقط در جارتکس باهاش فعالیت دارم
دوستانی هم که علاقمند بازی هستند ولی ماینکرفت رو ندارند میتونن از سایت tlauncher.org به صورت رایگان دانلود کنند.

TheRealSpy

تاریخ تکرار میشه فقط اسما عوض میشن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
با رسیدن تابستون..خب فک میکنم بالاخره میتونم درباره گیم یه ذره حرف بزنم😂😂
بنظر من در طول این چند سالی که من گیم میزنم...در نوع بتل رویال کال اف وارزون بهترین گیم برای کساییه که میخوان بتل رویال پلی بدن ولی خب... اینم در نظر داشته باشید که وین توی وارزون بسیار سخته ولی کیفیت..گان ها و ... از خیلی از بتل رویال های دیگه مث ایپکس و فورتنایت بهتره(فورتنایت فنا تروخدا دیسلایک نکنید😂😂) مپ گسترده و تنوع تفنگ از مزایای وارزونه و بزرگترین عیب وارزون اپدیت های سنگینیه که میده که اگر یه نت نامحدود شبانه بگیرید اوکیه و من این گیم رو بهتون پیشنهاد میکنم...و خدا رو شکر تعداد چیترا تو وارزون به شدت پایین اومده بخاطر انتی چیت و اینکه حس میکنم من و بیشتر وارزون فنا وردانسک رو بیشتر دوس داشتن تا کالدرا 🥲💔

امین

Part-time Human
نام مرکز سمپاد
‌شهیدبهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
0
رشته دانشگاه
داروسازی
+
😂😂😂