• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پاسخ حرف به من

selin_81

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
من نیز عاشقت شدم کوول به نظر میرسی دوست داشتم ک دوستم باشی :))))

پاسخ : من نیز یو تو ، دوست داشتم که شناس میومدی دوست هم میشدیم ☺️

BJ.Alex

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
حسین رو چقدر دوست داری؟ به ازدواج باهاش فک میکنی؟ چه چیزی میتونه تورو از ازدواج باهاش منصرف کنه؟ برای اینکه کنارش باشی حاضری یه سری سختی ها بکشی یا ترجیح میدی با کسی باشی که بدون سختی باهم خوش باشید ؟ کدوم دانشگاه چی میخونی؟ چرا همش از بابات میگی و از مامانت نمیگی؟ با خانواده مادریت کلا ارتباطی نداری چون همش از عمه هات میگی ؟ حسین ازت یه سال کوچیک تره یا پشت کنکوری؟ مرسی اگه جواب بدی
نمیدونم چه قدر دوسش دارم ولی این میدونم ک غرورم واسم خیلی مهم تر از هر چیز و هر کسیه.شاید کمتر از غرورم.راستشو بخوای قبلنا خیلی تو خیالاتم بهش فک میکردم ولی الان دیگه اصلن نمیتونم تصورش کنم.هیچ جوری:)اینکه بفهمم باهاش بودن خیلی سخت تر و فرساینده تر از بدون اون بودنه منو منصرف میکنه:)ببین من تاحالا خیلی بیشتر از حدّم سختی کشیدم.میخوام ۵۰ ۶۰ سال اینده زندگی مو اروم و راحت باشم:)ارامش میخوام.نه جنگ اعصاب و استرس.پس اگه غیر از این باشه نه.نمیخوام.فیزیوتراپی تبریز.از هم جدا شدن و صمیمیتی با مادرم ندارم.اره کلا ارتباطی ندارم.ازم یه سال کوچکتره.ببخشید دیر جواب دادم:)

تولدت مبارکمون باشه کیلین ^^
مرسی:*
تو سایت از کیا بدت میاد منشنشون کن.
از فرد خاصی بدم نمیاد.ولی اگه یادم افتاد حتما یه پست میذارم و منشن میکنم:))
با نام و یاد خدا اغاز میکنم صبا هستم یک معتاد نزدیک به 72 ساعته که پاک پاکم یعنی پاک بودم ولی شیطون الان گولم زد بیام ببینم چه خبرا سالمین گفتم مزاحم بانگ تو بشم با عرض معذرت و سلام برسونم به همه عزیزان جلو صحنه پشت صحنه این ور اون رو صحنه واقعا دلم تنگ شده ولی خب دیگه تقدیر اینطوریاست مواظب خودتون باشین گوگولیای قوشنگ ای لابدو با تشکر از تو که لینکت در دسترسم بود بوس به تو
چی بگم والله:)) بوس به خودت

selin_81

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
سلین میشه بپرسم که چه نوع رقصی کار میکنی؟ البته اگه دوست داشتی بگو

پاسخ : آذری ، فارسی ، تانگو (تا حدودی ، بدون مدرکم اینو)

https://harfeto.timefriend.net/16503814863599

BJ.Alex

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
هیچ وقت نخواستی به دلیل سخت گیری های بابات با مامانت زندگی میکردی که شاید اون راحت تر میزاشت تورو ؟
چرا فک کردم.ولی خب میدونی وقتی مقایسه کردم دیدم ک نه وضعیت بدتر میشد.شاید اون گیر دادنای بابام نبود ولی خب یه چیزای دیگه ایم بود...
فک نمیکنی وقتی اینقدر راحت میگی که غرورا مهمتره ناراحت بشه؟ یا مثلا میگی نمیتونم ازدواج باهاش رو تصور کنم هیچ جوره باعث نمیشه که ناراحت بشه ؟ خیلی خوبه که الکی بزرگ نمایی نمیکنی این اخلاقت رو خیلی زیبا و به جا دیدم . درستش همینه ولی اینکه میدونی ناراحت نمیشه با دیدن اینا و راحت بیانشون میکنی بیشتر جالبه برام ایول
آمم نه میدونی یه چیزی هس:)) اینکه من دیشب زیاد حالم خوب نبود و اینو قبل از حرف زدن با حسین نوشتم:)) که ارم لحنم اینا تند بود:)) ولی همچنان اگه دوباره اینو بخوام جواب بدم همین منظورو میرسونم ولی خب یکم لطیف تر:))
تو همونی هستی که موهاتو یبار از ته تراشیدی؟الان چه شکلی شدی؟ :))))
اره اره همونم:))الان موهام بلند تر شده تقریبا تا شونه هامه.یه سال پیش کچل کردم عجیبه یادت مونده:))

Ss_Zahra

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام جمعه شده و من اومدم به خیل عظیم سوالات شما جواب بدم :")

راستش دلیل خاصی نداشت صرفا خواستم نظر یه آدم دیگه هم بدونم و لینک تو در دسترس بود.و البته واژه "شریف" یجورایی کنایه بود :)) . نظر خودمم دقیقا همینه و خیلی وقته که کلا زیر نظر دارم بلاگرارو.نمیدونم یکی ازین دغدغه های الکی که یمدت میاد تو ذهن آدم. درآخر ممنونم که وقت گذاشتی جواب دادی استدلال هاتو دوست داشتم موفق باشی^^
این دغدغه های الکی رو خیلی درک می‌کنم
عین کنه میفتن به جون آدم:))
خواهش ‌می‌کنم کاری نکردم که
بازم نظرات کارشناسی شده خواستی بیا پیش خودم 😎 :))
زیاد استدلال نبودن بیشتر نظر بودن (فلسفه وی داغونه :)))

عالایک سالام
خابی؟ چاطاری؟ چاخابار؟

آره خواهر دنیا همینه دیگه🚶‍♀️🚬

ولی نمی‌دونم قضیه این چی بوده :)‌) اگه واکنش به چیز خاصیه بگو بیشتر همدردی کنم :-‌"

این مدتی که نبودی خیلی جات خالی بود. کنکور لعنتی رو دادی با خبرهای خوب، و البته، پیرهن چاک و غزل‌خوان و صراحی در دست(!) برگرد پیش‌مون :)
اول فکر کردم @..Mehrab.. هستی و رفتم پیویش تشکر و تعارف و این جمله که نه بابا دلتو صابون نزن خبر خوشی از من نمیاد
بعد دیدم به سلامت عقلیم شک کرده فهمیدم اشتباه گرفتم
خلاصه فکر کن همین حرفارو به تو گفتم
مرسی و تشکر
موفق باشی
منتظر خبر خوبی از طرف من نباشید
اینور فقط گند و خرابکاریه :))

راستی چرا باید پیراهن چاک کنم؟ :-"

این از این سکوت‎‌هاست که می‌زنه فریاد؟

کراشو که نگفتی حداقل بگو از کدوم پسرایی سایت خوشت میاد
گیر دادیا :)
کراشو گفتم دیگه
خب برای سوال بعدت ( ابتدا به چشم برادری به همه می‌نگرد*)
برای روابط رمانتیک؟ یا کلی و دوستی‌طور؟
معیار کلی‌ام ادب و نزاکته
یعنی یکی خیلی مبتذل جلوم صحبت کنه از چشمم میفته
و همینطور اگه نگاه جنسیتی داشته باشه
لوس هم نباشه
فاخر ها هم خوبن (البته زیاد فاخر نه که معذب میشم(اگه هنوز دوست نشدیم))
اها راستی اینا که ادبیات دوست دارن هم خوبن
دو مورد اخر بیشتر برای همصحبتی و دوستی مدنظرم بود

من که می‌دونم دفعه بعد میایی میگی تگ کن این خط این نشون :"/

خواستم بنویسم افطاری رایگان بعد دیدم خیلی لوسه پاکش کردم و لوس ترش کردم :")
تا جمعه بعد

negiinn

colorful me
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
-سلام نگین.امیدوارم حالت خوب باشه.خیلی دلم برات تنگ شده بود نمیدونم چی شد به ذهنم اومدی وبهت پیام دادم به هر حال امیدوارم سلامت و شاد باشی این روز ها... در پناه خدا...در ضمن چیزی به اسم ستاره دنباله دار وجود نداره به اون اجرامی که گاهی مهمون منظومه خورشیدی میشن میگن دنباله دار...(:
+و منی که نمیدونم کی هستی!:)فلسفه ی ناشناس از این بابت زیاد جالب و خوشایند نیس.بهرحال...
من دوس دارم توی دنیای خودم بهشون بگم shooting stars.دنیای من کمی با قانون های حاکم بر طبیعت فرق داره:)

-منم دلم برات تنگ شده بود بسی زیاد
+:|چی بگم؟!

-رفته بودی کجا؟ چرا نبودی؟ چیکار میکردی که رفتی و برگشتی گفتی حل شده همه چیت در چه حالی
+ولمون کن توروخدا حاجی:))

https://harfeto.timefriend.net/16502617822437

selin_81

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
داستان ها و اتفاقاتی که داری بیانشون می‌کنی، منو یاد فانتزی‌های یکی از دوستای قدیمیم میندازه... قلمت شیرینه، ادامه بده ولی الان نه. دو ماه، فقط دو ماه صبر کن...

پاسخ: یه سری بی احترامی هایی که میشه تو این لینک رو نمیتونم هضم کنم ، برام عجیبه اینقدر میتونین راحت در مورد مردم قضاوت کنید و زندگیشونو زیر سوال ببرید
دوماه بعد دقیقا قراره چه اتفاقی بیفته براتون که من الان دارم مانعش میشم؟ من مزاحمتی دارم برای شما دوست عزیز
یادتون باشه هیچ وقت زندگی شخصی کسی رو با کلماتی مانند رویا و فانتزی خطاب نکنید ، شاید مشکلات یک شخص برای شما در حد یک فانتزی بوده باشه اما اون شخص لحظه لحظه اون روز هارو زندگی کرده و درد کشیده .
امیدوارم برات دنیا یه طوری نچرخه که قرعه به اسم شما دوست عزیز بیوفته تا این فانتزی هایی که من تجربه کردم شماهم تجربه کنین

چیجوری با سایت آشنا شدی؟ عکستم بذار پروفایلت

پاسخ: یکی از دوستانم وقتی یازدهم بودیم معرفی کرده بود قبلا نیز اکانت داشتم ولی نه اسمش یادم بود نه رمزش ، بین این همه کاربر چند نفر محدودی عکس خودشون رو دارن روی پروفایل هاشون فک نکنم نیازی به امر شما باشه نمیخوام بزارم

این هفته با دوتا سلین آشنا شدم،و عاشق هردوتاتون شدمممم :)))

پاسخ: چه جالب ،مرسیییی عزیزممم

ارمغان یکی از بچه های سایته

پاسخ:سلامت باشن ، چرا پس تو لینک من نوشته بودند ارمغان؟

negiinn

colorful me
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
-من چه باشم چه نباشم چقدر بانمکم الهی :))))))))))
+اره بابا ناشناس تو خودت گیلوله ی نمکی:))واس خودت اسفند دود کن چشم نخوری بانمککک:))

-خفنای سایت کیان به نظرت؟؟؟
+خفن تو فرهنگ لغت من فرق داره:))پس باتوجه به فرهنگ لغت خودم کسی رو نمیشناسم

selin_81

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
احتمالا یارو کنکور داره میخواد دو ماه دیگه کنکورشو بده بیاد جلو و دل شمارو ببره 😂😂😂😂😂

پاسخ: ایا ممکنه کسی که امسال کنکور داره سنشون با من میزان باشه که بتونه پا پیش بزاره؟
مهم نیست قصدشون برای من ولی براشون متاسفم که چقدر کوته فکر هستند که زندگی شخصی یک فرد رو با فانتزی ها و داستان ها یکی میکنن
شاید برای شماها از دست دادن مادر فانتزی بیش نباشه (ایشاالله همیشه سایشون بالا سرتون باشه ) اما من خیلی چیز هارو به چشم خودم دیدم 🙂

امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی سلین عزیزم

پاسخ: مرسی عزیزم همچنین شماهم

negiinn

colorful me
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
-خودتم اندازه پروفایلت خوش خنده ای؟ :)
+منو از نزدیک ندیدی که:))در اوج ناراحتیم در اوج غصه هم خنده از رو لبم نمیفته:)اونقدری که هیچ وقت کسی متوجه ناراحتی های من نمیشه:)

-آدما خیلی راحت دروغ میگن نگین (=
+اره راحت دروغ میگن صداقت مهم ترین داشته ی وجود یه ادمه:)صداقت شجاعت میخواد و شجاعته که همه ندارنش:)

دوتام پیام خالی:))بازم مرسی

Smohamdrza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
ناشناس ما خالیه 💔
doc_2022-04-26_12-21-21_r454.gif

من شبا با عکس شما میخوابیدم. چرا برداشتی؟ اه چقد خوشگلی
:| خدایا توبه

https://harfeto.timefriend.net/16450305534492

selin_81

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
جدی نگیر چیزایی که میگن تو ناشناس ها چرت و پرت زیاد میگن ، من خودم یکی از اوناییماولا شدیدا تو کف این ناشناس و لینکش و جوابا بودم و شاید خیلیا فهمیدن من الان کیم اینو نوشتم ولی در کل بیخیال فقط از جهت فان بودن بهش توجه کن هرچیزی هم که اذیتت میکنه میتونی نزاری اجباری نیست این تا جایی خوبه که اذیتت نکنه و باعث سرگرمی بشه من خودم درگیرش بودم شدید یهو دیگه دلمو زد الان کم میزارم هیچ کس تو دریایی که تو شنا کردی شنا نکرده بیخی

پاسخ:مرسی از دلداریت ممنونم ازتون کلی ، بله درست میفرمایید بهتره جدی نگیرم قضاوت هارو

فیکی که عکس خودتو نمیزاری؟

پاسخ: این همه ادم تو سایت فیک هستند که عکس ندارند؟ فک نکنم معیار مناسبی باشه برای افترا زدن باز شما میدونین 😁

رو کیا کراشی تو سایت؟

پاسخ :نه دیگه با همه عیی نداره این شوخی ولی من هنوز تازه اومدم خودمم جایگیری نکردم تو سایت چه کراشییی

selin_81

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
چرا عکستو نمیزاری ؟بزار شاید خواستیم باهات اشنا بشیم

پاسخ:به خاطر عکسم ممکنه بخواهید که با من اشنا بشید؟ من ترجیح میدم غریبه بمونیم در این صورت ممنون

دوستی داری تو این سایت؟

پاسخ: در حال حاضر فقط با @Ulduz و @pom و @Mr_matrix و البته مدیر عزیز @Becoming صحبتی داشتم ، مجازی دوست پیدا کردن خیلی سخته واقعا نمیدونم چطوری خود واقعیم رو خود خود سلینی که هستم رو بفهمونم به طرف مقابل ، شما چطوری دوست شدید درکش برام سخته یا شاید هم باید مدتی بگذره تا بتونم توی جمعتون جا بشم بیشتر و باهاتون بیشتر اشنا بشم

چرا دیگه ح.ب نمینویسی :(

پاسخ:حقیقتا از اون روزی که اون دوستمون گفتن زندگیتون داستان و فانتزیه دلسرد شدم نسبت به این سایت هم ، فک میکردم اینجا بتونم خودم باشم ، چون خارج از دنیای این سایت من اجازه اینکه بیش از یک حد محدودی خودم باشم و ندارم ، نمیتونم دردام رو بیان کنم و خب احساس کردم اینجا مرگ مادرم و اتفاقات ساده ی روز مره ی زندگی من به سخره گرفته میشه

https://harfeto.timefriend.net/16510875685738

__saba.h_

Olmazsa alışırız(: 127
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
چطوری همزاد؟(: miss you
((((((: می تو

بنظر خودت کی میمیری؟
وقت گل نی هارهارهارهار نمکم

باشه چون تویی قبول

چرا همش عکس خودتو میزاری؟ فک میکنی خوشگلی؟
نه مگه هرکی فقط خوشگله حق داره عکس خودشو بزاره؟ یا هرکی زشته عکس خودشو نمیزاره؟
قوانین نانوشته ی دنیای شماست شاید اینا

والا با هرکی بودی ولت کرده حق داشت با این اخلاقت ، یکم سنگین باش یکم مرموز باش کاری بکن کسی ازت چیزی ندونه نه اینکه همه باهات راحت باشن از مخصوصا بچه مچه های 15-16 ساله که چی میخوایی بگی خیلی خوبی؟
په ددوجن :)) الاه اوزی خیر السین بی ناشناسلاری (خدا خودش به خیر کنه این ناشناس هارو)
اقا من بد همه خوبیا برا شما :))
شما چیزی از من میدونید که خودم میخوام و اجازه دونستنش رو میدم پس قضاوت ممنوع 😉

نمیزاری چرا پیامارو
وقت نکرده بودم

تیپت خوبه ولی بلد نیستی چطوری لباس بپوشی
شاید همینطور که تو میگی باشه به هرحال دلیل نمیشه 😅

کسی تو سایت روت کراش زده و به خودت اعلام کرده؟
نمیدونم

تو سایت چندتا دوست داری؟
زیاد نمیشه نام برد با خیلیا ارتباطی هر چند اندک داشته ام

https://harfeto.timefriend.net/16511197811866

negiinn

colorful me
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397

Behrad-J

Vey
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1404

[email protected]

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
کلاس زبان می ری ؟
نه. خودم میخونم.

منظورتو نفهمیدم و محض احتیاط سانسور کردم:|

من ک میدونم عاشق منی سی نکن پنهون کنی
ببخشیدا ولی چرت نگو من در حال حاضر فقط عاشق اون پرندم که همش لب پنجره کلاس ما میشینه:-<

https://harfeto.timefriend.net/16409581276881

بالا