• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلاس های مجازی مدرسه ی شما

از کلاس های مجازی مدرستون راضی هستید؟

• رای‌دهندگان
    69

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
سوالاتی که تو جزوه هست خیلی آسون و این بدان معناست که تو امتحان رو 20 میشی ولی در نهایت جوری امتحان میگیرن که آخرش میگی،خدایا تمام شددددد.....
اهرم میکروفون در ادوب کانکت ://///

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
برق
نمی‌دونم چرا دبیرا به جای اینکه صدای میک رو بیشتر کنن جیغ میزنن :/

امروز امت فیزیک داشتیم و جغرافی هم میخواست بپرسه و خب زنگ جغرافی من و بقیه بچه ها به طرزی عجیب و مرموز صدا رو نداشتیم و خب دبیر نتونست بپرسه تازه یکی از بچه هامون میکروفونش که خش خش میکرد شبیه صدای فوت بود :-" :)) :))

ABOLFAZL_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
ما ک هیچی نفهمیدیم. سرکلاس درست درس نمیدادن حالام ک آنلاین شده بدتر...~X([-|:-<:-w

Melishanka

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
وایییی لحظات خیلی باحالی رو تجربه کردیم:))
از نخوندن بچه ها و درنتیجه فوت کردن و کم کردن صدای میکروفون بگیییر تا اینکه اصن میکروفونت وصل نیس بعد معلمه جیغ میکشه سرت میگه چیه خانم نخوندی بعد نمرتو کم میکنه آخه لامصب باز کن جوابتو بدم:|:))
و اینکه ما اصن قضایایی داریم سرزنگ جغرافی هیچکس نخونده بود قرار شد بگیم صدا نمیاد و معطل کنیم معلمو کلاس که شروع شد معلم گفت سلام هیچکس جواب نداد شروع کرد باصدای بلند داد زدن سلاااااااام صدااااااای منننن میاااااااد میششششنویییییین ماهم غش کرده بودیم یه بیس دقیقه ای رفت گف چون نت مشکل داره نمیپرسم حالا تصویرو دارین بعضیا زدن بله و همه لو رفتیم:)):)):))
یه روز معلم زیستمون پرت شد بیرون دیگه نتونست ادوبی رو باز کنه ک کلاسو ببنده بچه هایی ک میکروفوناشون روشن بود اهنگ گذاشتن بعد شروع کردن به چت کردن دیگه هیچی دیگه وقتی از حالت بی نهایت خوشحالی اومدیم بیرون یادمون افتاد چتامون حذف نمیشن بچه ها شروع کردن ب عدد فرستادن ک اوضاع خراب تر شد معلم زیستمونم دیده بود و تهدید کرد ک نمرمونو کم میکنه و یه چند دقیقه ای هم راجع احمق و بی عقل بودن دانش آموزاش حرف زد :)) :)):))

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
فقط می تونم بگم جنگ های صلیبی با ASMR صدای دبیر نگارش عالیه.

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اسکای روم فوق العاده عالی و سرعت بالایی داره و اصلا بیرون نمیپره و ارور نداره
شاد که انقدر سرعت اپلودش بالاس ادم نمیدونه چکار کنه
معلمام انقد دقیق درس میدن رومون سیاه شده و خجالت زدشونیم

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
با سرعت فوق العاده ي شاد كاري ندارم فقط چرا آخرين بازديدمو زده بود 29 شهريور؟! :|
بعد يه جوري ميگن شاد 14 ميليون مشترك داره انگار ما واسش سر و دست ميشكونيم :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
فقط اونجاش که یکی اشتباه حل کرده بود و همه اونو فرستادیم
معلمه: بچه ها همه با هم اشتباه کردین؟ =))

وی روزهای قبل ذوق میکرد که همه بچه ها حل میکنن :))

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
یه امتحان فیزیک به کل کلاس رسوندم همه شدن بیست خودم ۱۹...
هنوز تو کف موندم که چرا؟!!!
لعنت به کلاس های آنلاین :| :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
با این وضعیت ادامه پیدا کنه، به جای روزی 10 ساعت مطالعه، 10 ساعت جزوه نویسی رو درپیش خواهم داشت(!)
ولی واقعا دیگه وقت استراحت سخته نشستن پای لب‌تاپ یا گوشی...واقعا سرسام آوره...این کرونا چی بود یهو افتاد به جونمون!!!!!
اونوقت توی فصل اول شیمی نوشته بهداشت و نمیدونم تمیزی رو به افزایشه...بله دیدیم چقدر همه بهداشت رعایت می کنن...

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
کلاس امروز:
+بچه ها صدا دارین؟
--نه خانم
+خب من چیکار کنم؟؟؟فعلا برا اونایی ک صدا دارن توضیح میدم...خودتون یکاریش بکنین... :|
(من صدا داشتم...بقیه تو چت میگفتن ندارن)

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بدی اش اینه که روزایی که زنگ خودشون نیست و حتی روز های تعطیل امتحان می گیرن :|:|

saaye81

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید فتحی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1400
میخواستید چ خبر باشه.
به لطف جهرمی گند زده شده به هرچی کلاس انلاینه

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
جدیدا از رسالت های یکی از دوستام اینه که وقتی دبیر براش مشکل پیش میاد و یکی از بچه ها میکروفونش رو وصل میکنه و میگه " بچه ها صدای منو دارید ؟ " اونم میگه " نه عزیزم صداتو نداریم =| " :))
______
ولی خب درکنار همه مشکلاتش دبیرا و ما یاد گرفتیم که چه کنیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه
یه سری از دبیرام شاید به تعداد واقعا کم ولی درکشون از قطع شدن اینترنت و اینا رفته بالا
بله بعضی از ما دانش اموزام هر از گاهی از این قضیه سواستفاده میکنیم
و در راستای اون سواستفاده یه عده دیگه از دبیرا که کم هم نیستن ، کلا با این دید نگاه میکنن که اره این نت و میکروفون و همه چیش اوکی بوده و فقط نخواسته جواب بده (:
....
کم کم هم داره از اون اصرار چند تا از دبیر ها برای استفاده حتمی از شاد کم میشه
...
انتقاد پذیری دبیر ها همراه با صبرشون هم یه مقدار رفته بالا ( باز هم میگم بعضیاشون )
یعنی ما اگه پارسال ایرادی میگرفتیم کلا جواب این بود : مشکل از اینترنت خودتونه
ولی امسال نه . به دبیر مشکلات رو میگیم و اونم سعی میکنه در حد توانش جوری درس بده که اون مسائل پیش نیاد
حتی با اینکه بعد کلاس فیلمشو میذارن اگه وسط کلاس یکی بگه " من این مبحث رو یه لحظه اینترنتم سرعتش اومد پایین و نفهممیدم اگه میشه دوباره توضیح بدید " بازم توضیح میدن
معاون ولی خیلی خسته شده
هماهنگی این همه کلاس براش سخت شده و به اعتراضات اصلا واکنش خوبی نشون نمیده ما هم سعی میکنم اکثر حرفامونو با همون دبیرا بزنیم
...
یکی از پشم ریزان های چند وقت پیش هم این بود که امتحانو که برای دبیر فرستادم اشتباهمو برداشت کامل با ویس توضیح داد ((:
یعنی اصلا من نگفته بودم که این سوالو متوجه نشدم و این حرفا ، خودش خودجوش اینکارو کرد
دمش گرم !
_____
یکی از خوبیاشم اینه که تا حدودی میتونی کلاس رو ول کنی و خودت پیش بری اگه دبیری خوب نبود

( سعی بر این بود تو این پست نکات مثبت رو بکشم بیرون :)):-")

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
خداروشکر که از شرش خلاص شدم چی بود
ما که از اسفند به بعد که آنلاین شد فقط امتحان میدادیم کلا اون موقع حضور تو کلاس برای آموزش نبود راحت بودیم
اما معلم شیمی حالم رو قشنگ گرفت

جدیدا از رسالت های یکی از دوستام اینه که وقتی دبیر براش مشکل پیش میاد و یکی از بچه ها میکروفونش رو وصل میکنه و میگه " بچه ها صدای منو دارید ؟ " اونم میگه " نه عزیزم صداتو نداریم =| " :))
______
ولی خب درکنار همه مشکلاتش دبیرا و ما یاد گرفتیم که چه کنیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه
یه سری از دبیرام شاید به تعداد واقعا کم ولی درکشون از قطع شدن اینترنت و اینا رفته بالا
بله بعضی از ما دانش اموزام هر از گاهی از این قضیه سواستفاده میکنیم
و در راستای اون سواستفاده یه عده دیگه از دبیرا که کم هم نیستن ، کلا با این دید نگاه میکنن که اره این نت و میکروفون و همه چیش اوکی بوده و فقط نخواسته جواب بده (:
....
کم کم هم داره از اون اصرار چند تا از دبیر ها برای استفاده حتمی از شاد کم میشه
...
انتقاد پذیری دبیر ها همراه با صبرشون هم یه مقدار رفته بالا ( باز هم میگم بعضیاشون )
یعنی ما اگه پارسال ایرادی میگرفتیم کلا جواب این بود : مشکل از اینترنت خودتونه
ولی امسال نه . به دبیر مشکلات رو میگیم و اونم سعی میکنه در حد توانش جوری درس بده که اون مسائل پیش نیاد
حتی با اینکه بعد کلاس فیلمشو میذارن اگه وسط کلاس یکی بگه " من این مبحث رو یه لحظه اینترنتم سرعتش اومد پایین و نفهممیدم اگه میشه دوباره توضیح بدید " بازم توضیح میدن
معاون ولی خیلی خسته شده
هماهنگی این همه کلاس براش سخت شده و به اعتراضات اصلا واکنش خوبی نشون نمیده ما هم سعی میکنم اکثر حرفامونو با همون دبیرا بزنیم
...
یکی از پشم ریزان های چند وقت پیش هم این بود که امتحانو که برای دبیر فرستادم اشتباهمو برداشت کامل با ویس توضیح داد ((:
یعنی اصلا من نگفته بودم که این سوالو متوجه نشدم و این حرفا ، خودش خودجوش اینکارو کرد
دمش گرم !
_____
یکی از خوبیاشم اینه که تا حدودی میتونی کلاس رو ول کنی و خودت پیش بری اگه دبیری خوب نبود

( سعی بر این بود تو این پست نکات مثبت رو بکشم بیرون :)):-")
تلاش خوبی بود

بالا