از معلم ها و کلاس های انلاین چه خبر؟

ABOLFAZL_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
‌‌‌‌
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
ریاضی فیزیک
ما ک هیچی نفهمیدیم. سرکلاس درست درس نمیدادن حالام ک آنلاین شده بدتر...~X([-|:-<:-w

Melishanka

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
وایییی لحظات خیلی باحالی رو تجربه کردیم:))
از نخوندن بچه ها و درنتیجه فوت کردن و کم کردن صدای میکروفون بگیییر تا اینکه اصن میکروفونت وصل نیس بعد معلمه جیغ میکشه سرت میگه چیه خانم نخوندی بعد نمرتو کم میکنه آخه لامصب باز کن جوابتو بدم:|:))
و اینکه ما اصن قضایایی داریم سرزنگ جغرافی هیچکس نخونده بود قرار شد بگیم صدا نمیاد و معطل کنیم معلمو کلاس که شروع شد معلم گفت سلام هیچکس جواب نداد شروع کرد باصدای بلند داد زدن سلاااااااام صدااااااای منننن میاااااااد میششششنویییییین ماهم غش کرده بودیم یه بیس دقیقه ای رفت گف چون نت مشکل داره نمیپرسم حالا تصویرو دارین بعضیا زدن بله و همه لو رفتیم:)):)):))
یه روز معلم زیستمون پرت شد بیرون دیگه نتونست ادوبی رو باز کنه ک کلاسو ببنده بچه هایی ک میکروفوناشون روشن بود اهنگ گذاشتن بعد شروع کردن به چت کردن دیگه هیچی دیگه وقتی از حالت بی نهایت خوشحالی اومدیم بیرون یادمون افتاد چتامون حذف نمیشن بچه ها شروع کردن ب عدد فرستادن ک اوضاع خراب تر شد معلم زیستمونم دیده بود و تهدید کرد ک نمرمونو کم میکنه و یه چند دقیقه ای هم راجع احمق و بی عقل بودن دانش آموزاش حرف زد :)) :)):))

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اسکای روم فوق العاده عالی و سرعت بالایی داره و اصلا بیرون نمیپره و ارور نداره
شاد که انقدر سرعت اپلودش بالاس ادم نمیدونه چکار کنه
معلمام انقد دقیق درس میدن رومون سیاه شده و خجالت زدشونیم

نام مرکز سمپاد
اسحاق حسینی/فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
با سرعت فوق العاده ي شاد كاري ندارم فقط چرا آخرين بازديدمو زده بود 29 شهريور؟! :|
بعد يه جوري ميگن شاد 14 ميليون مشترك داره انگار ما واسش سر و دست ميشكونيم :|

Ss_Zahra

:) My only blue love...
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
فقط اونجاش که یکی اشتباه حل کرده بود و همه اونو فرستادیم
معلمه: بچه ها همه با هم اشتباه کردین؟ =))

وی روزهای قبل ذوق میکرد که همه بچه ها حل میکنن :))

m_s578

MohammadReza
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
لامرد
سال فارغ التحصیلی
1401
یه امتحان فیزیک به کل کلاس رسوندم همه شدن بیست خودم ۱۹...
هنوز تو کف موندم که چرا؟!!!
لعنت به کلاس های آنلاین :| :|

LaRosalia

(:
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
منطقه 2!!!
سال فارغ التحصیلی
1400
با این وضعیت ادامه پیدا کنه، به جای روزی 10 ساعت مطالعه، 10 ساعت جزوه نویسی رو درپیش خواهم داشت(!)
ولی واقعا دیگه وقت استراحت سخته نشستن پای لب‌تاپ یا گوشی...واقعا سرسام آوره...این کرونا چی بود یهو افتاد به جونمون!!!!!
اونوقت توی فصل اول شیمی نوشته بهداشت و نمیدونم تمیزی رو به افزایشه...بله دیدیم چقدر همه بهداشت رعایت می کنن...

SARA.MA

:) Blue
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
FRZ1
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1441
کلاس امروز:
+بچه ها صدا دارین؟
--نه خانم
+خب من چیکار کنم؟؟؟فعلا برا اونایی ک صدا دارن توضیح میدم...خودتون یکاریش بکنین... :|
(من صدا داشتم...بقیه تو چت میگفتن ندارن)

Mo_reza4

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بدی اش اینه که روزایی که زنگ خودشون نیست و حتی روز های تعطیل امتحان می گیرن :|:|

saaye81

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
شهید فتحی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1400
میخواستید چ خبر باشه.
به لطف جهرمی گند زده شده به هرچی کلاس انلاینه

زمستون

آبسال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق
سال فارغ التحصیلی
1401
جدیدا از رسالت های یکی از دوستام اینه که وقتی دبیر براش مشکل پیش میاد و یکی از بچه ها میکروفونش رو وصل میکنه و میگه " بچه ها صدای منو دارید ؟ " اونم میگه " نه عزیزم صداتو نداریم =| " :))
______
ولی خب درکنار همه مشکلاتش دبیرا و ما یاد گرفتیم که چه کنیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه
یه سری از دبیرام شاید به تعداد واقعا کم ولی درکشون از قطع شدن اینترنت و اینا رفته بالا
بله بعضی از ما دانش اموزام هر از گاهی از این قضیه سواستفاده میکنیم
و در راستای اون سواستفاده یه عده دیگه از دبیرا که کم هم نیستن ، کلا با این دید نگاه میکنن که اره این نت و میکروفون و همه چیش اوکی بوده و فقط نخواسته جواب بده (:
....
کم کم هم داره از اون اصرار چند تا از دبیر ها برای استفاده حتمی از شاد کم میشه
...
انتقاد پذیری دبیر ها همراه با صبرشون هم یه مقدار رفته بالا ( باز هم میگم بعضیاشون )
یعنی ما اگه پارسال ایرادی میگرفتیم کلا جواب این بود : مشکل از اینترنت خودتونه
ولی امسال نه . به دبیر مشکلات رو میگیم و اونم سعی میکنه در حد توانش جوری درس بده که اون مسائل پیش نیاد
حتی با اینکه بعد کلاس فیلمشو میذارن اگه وسط کلاس یکی بگه " من این مبحث رو یه لحظه اینترنتم سرعتش اومد پایین و نفهممیدم اگه میشه دوباره توضیح بدید " بازم توضیح میدن
معاون ولی خیلی خسته شده
هماهنگی این همه کلاس براش سخت شده و به اعتراضات اصلا واکنش خوبی نشون نمیده ما هم سعی میکنم اکثر حرفامونو با همون دبیرا بزنیم
...
یکی از پشم ریزان های چند وقت پیش هم این بود که امتحانو که برای دبیر فرستادم اشتباهمو برداشت کامل با ویس توضیح داد ((:
یعنی اصلا من نگفته بودم که این سوالو متوجه نشدم و این حرفا ، خودش خودجوش اینکارو کرد
دمش گرم !
_____
یکی از خوبیاشم اینه که تا حدودی میتونی کلاس رو ول کنی و خودت پیش بری اگه دبیری خوب نبود

( سعی بر این بود تو این پست نکات مثبت رو بکشم بیرون :)):-")

framandi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
خداروشکر که از شرش خلاص شدم چی بود
ما که از اسفند به بعد که آنلاین شد فقط امتحان میدادیم کلا اون موقع حضور تو کلاس برای آموزش نبود راحت بودیم
اما معلم شیمی حالم رو قشنگ گرفت

جدیدا از رسالت های یکی از دوستام اینه که وقتی دبیر براش مشکل پیش میاد و یکی از بچه ها میکروفونش رو وصل میکنه و میگه " بچه ها صدای منو دارید ؟ " اونم میگه " نه عزیزم صداتو نداریم =| " :))
______
ولی خب درکنار همه مشکلاتش دبیرا و ما یاد گرفتیم که چه کنیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه
یه سری از دبیرام شاید به تعداد واقعا کم ولی درکشون از قطع شدن اینترنت و اینا رفته بالا
بله بعضی از ما دانش اموزام هر از گاهی از این قضیه سواستفاده میکنیم
و در راستای اون سواستفاده یه عده دیگه از دبیرا که کم هم نیستن ، کلا با این دید نگاه میکنن که اره این نت و میکروفون و همه چیش اوکی بوده و فقط نخواسته جواب بده (:
....
کم کم هم داره از اون اصرار چند تا از دبیر ها برای استفاده حتمی از شاد کم میشه
...
انتقاد پذیری دبیر ها همراه با صبرشون هم یه مقدار رفته بالا ( باز هم میگم بعضیاشون )
یعنی ما اگه پارسال ایرادی میگرفتیم کلا جواب این بود : مشکل از اینترنت خودتونه
ولی امسال نه . به دبیر مشکلات رو میگیم و اونم سعی میکنه در حد توانش جوری درس بده که اون مسائل پیش نیاد
حتی با اینکه بعد کلاس فیلمشو میذارن اگه وسط کلاس یکی بگه " من این مبحث رو یه لحظه اینترنتم سرعتش اومد پایین و نفهممیدم اگه میشه دوباره توضیح بدید " بازم توضیح میدن
معاون ولی خیلی خسته شده
هماهنگی این همه کلاس براش سخت شده و به اعتراضات اصلا واکنش خوبی نشون نمیده ما هم سعی میکنم اکثر حرفامونو با همون دبیرا بزنیم
...
یکی از پشم ریزان های چند وقت پیش هم این بود که امتحانو که برای دبیر فرستادم اشتباهمو برداشت کامل با ویس توضیح داد ((:
یعنی اصلا من نگفته بودم که این سوالو متوجه نشدم و این حرفا ، خودش خودجوش اینکارو کرد
دمش گرم !
_____
یکی از خوبیاشم اینه که تا حدودی میتونی کلاس رو ول کنی و خودت پیش بری اگه دبیری خوب نبود

( سعی بر این بود تو این پست نکات مثبت رو بکشم بیرون :)):-")
تلاش خوبی بود

ثنا:/

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
سر آمار
ادوب کانکت
ساعت هفت صبح( هر کدام با فاصله کمتر از یک ثانیه=)))

سیسی:khnm An chie?
سیسی: khnm bbkhshid manzoorm An bood
سیسی:An
من =)) دوستم~X(معلممون:O اتوکارکت><

نام مرکز سمپاد
اسحاق حسینی/فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
اکثر دبیرا سعیشونو میکنن ولی خب بازدهی به نسبت حضوری خیلی پایین اومده خیلیم تکلیف میدن بیشتر وقتمون برای جزوه نویسی میره و...
شاد و امثالهم هم که اعصاب نمیذارن!
یه ادیت برای صفحه ی چت بذارن نصف مسیر موفقیتو رفتن
میخواستم بنویسم بله نوشتم ابله :)) :))

بالا