تجربه‌ی گروهی بازی‌های مختلف (؟؟!:)))

• شروع کننده موضوع Pan
  • تاریخ شروع

با کدوم بازی شروع کنیم؟

• The Cave

رای‌ها: 0 0.0%
  • Little Nightmares

• Chicago 1930

• Men of War: Assault Squad

• Oxenfree

• Portal

• از همین اول ترتیبی بریم جلو (لیست مدنظرتون رو پست کنین)

• رای‌دهندگان
    4
  • Poll closed .

Leo

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خدابنده
سال فارغ التحصیلی
1984
بجز عناوين rpg و crpg داريم كه از اين بهترن؟ چند تاشون رو نام مي‌برين؟
این «بهتر» بودن رو چی تعیین میکنه خب؟ مثلاً من دو تا نسخه‌ی بازیِ Ori رو از هر بازیِ دیگه‌ای بیشتر دوست دارم! یه سری میگن فرنچایزِ Metal Gear که کوجیما ساخته. بعضیا کلاً با بازی‌های indie و مستقل بهتر کنار میان. و الی آخر!
خلاصه که تا نیای و یه معیارِ مناسب برای «بهتر» بودن معرفی نکنی، کلاً قراره از سلایقمون صحبت کنیم :)) به هر حال جای این بحث اینجا نیست و پیام خصوصی بده بی‌زحمت :-"

• لایک
امتیازات: Pan

SinaDev

Nobody
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
شهر
يزد
سال فارغ التحصیلی
1405
ماینکرافت چطوره؟(جاوا ادیتشن)برای بعدا؟

Chillax

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
چند وقت پیش این پست رو تو ح‌ب گذاشته بودم و بعد کلا یادم رفت:

خب نظرتون چیه؟ کسی شرکت میکنه؟ میتونیم بازی‌ از ژانرهای مختلف انتخاب کنیم و یا بازی‌های مستقل کمتر شناخته شده رو امتحان کنیم و به طور کلی تجربمون از بازی‌ها رو بیشتر کنیم یا یه همچین چیزی!:-"
میدونم مربوط نیست اما این بازی رو اگر میزاشتی باحال میشد
بازی های sword with sauce و karlson خیلییییییی باحالن و توی سبک اسلیر،بازی خیلی سریعه و باحاله،حرکتای باحال میتونیم بزنید و توی یه زمانی کل انمی هارو دیفیت کنین،چلنج داره که توی هرکدوم از دیفیکالیتی هاش انمی ها کارهای بیشتری انجام میدن و جونشون و دمیجی که وارد میکنن زیاد میشه،دوتا بازی توی یه سبکن ولی کارلسون هنوز توی استیم نیست و فقط میتونید ویشلیستش کنید.
کارلسون رو هم یه یوتیوبر معروف به اسم dani ساخته و خیلی باحاله،یادتون باشه که توی استیم ویشلیستش کنید(الان رتبه اش توی ویشلیست ها 18 ام هست)
این ژانر رو هم اگه اضافه میکردی عالی میشد:)

Pan

bullshirt detector
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
من یه مدت خیلی کم میتونستم بیام سایت. الان علاقه دارین این برای موبایلش برگذار بشه یا؟:-" خب الان گزینه‌ها همون oxenfree هست؟ کاندیدهای موبایل goty هم میتونیم بذاریم. telltale هم بازیاش برای موبایل هست. فقط یه نکته اینکه این بازی‌هارو برای اندروید فکر می‌کنم رایگان میشه پیدا کرد ولی ios باید بخرن؟:-? یعنی رایگان انتخاب کنیم ترجیحا یا مهم نیست؟ اگرم علاقه به شرکت ندارین که هیچی.:))

Chillax

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
من یه مدت خیلی کم میتونستم بیام سایت. الان علاقه دارین این برای موبایلش برگذار بشه یا؟:-" خب الان گزینه‌ها همون oxenfree هست؟ کاندیدهای موبایل goty هم میتونیم بذاریم. telltale هم بازیاش برای موبایل هست. فقط یه نکته اینکه این بازی‌هارو برای اندروید فکر می‌کنم رایگان میشه پیدا کرد ولی ios باید بخرن؟:-? یعنی رایگان انتخاب کنیم ترجیحا یا مهم نیست؟ اگرم علاقه به شرکت ندارین که هیچی.:))
اره یسری از بازی هایی که برای اندروید مجانیه توی ios باید پول بدید،مثلا ماینکرفت و...
فکر نکنم زیاد مجانی یا پولی بودن گیم ها مهم باشه
بازی ها هم باید ژانر بزاری مثلا بتل رویال یا ایندای و یا پلتفورمر

Pan

bullshirt detector
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
اره یسری از بازی هایی که برای اندروید مجانیه توی ios باید پول بدید،مثلا ماینکرفت و...
فکر نکنم زیاد مجانی یا پولی بودن گیم ها مهم باشه
خب واسه این میگم که مثلا کسی که ios داره بتونه شرکت کنه و لازم نباشه پول بده:-?
بازی ها هم باید ژانر بزاری مثلا بتل رویال یا ایندای و یا پلتفورمر
دو سری قبلی رو همین کارو کردیم یکیش پلتفورمر بود یکیش fps ولی کلا دو نفر شرکت کردن:)) خودم و leo. برای همین گفتم این دفعه پورت موبایل داشته باشه شاید افراد بیشتری شرکت کردن ژانرش مهم نیست. ولی حالا اصن نمیدونم برگذار بشه یا نه.:))

بالا