• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور ۱۴۰۰

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
جامع خیلی سبز ریاضی بهتره یا مهر و ماه؟
قرابت و دستور چی بگیریم؟
عربی پایه ی خوب رو هم لطفا پیشنهاد بدید.
ممنون.

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1و2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1930
@Chandler.
دوتاش :)) اول خیلی سبز و کار کنی بعد مهروماه که عالی میشه اما درکل مهروماه و به شخصه بیشتر دوس دارم!
واسه درک قرابت سبطی خوبه واسه تستش الگو
عربی جامع خیلی سبز خیلی خوبه

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
@Chandler.
دوتاش :)) اول خیلی سبز و کار کنی بعد مهروماه که عالی میشه اما درکل مهروماه و به شخصه بیشتر دوس دارم!
واسه درک قرابت سبطی خوبه واسه تستش الگو
عربی جامع خیلی سبز خیلی خوبه

کاملا موافقم
برای ریاضی میتونی علاوه بر خیلی سبز و مهر و ماه از کتاب ریاضیات جامع بابک سادات از انتشارات تخته سیاه و آی کیو پلاس گاج هم استفاده کنی
برای آموزش ادبیات کتاب های هامون سبطی خیلی خوبن و برای تست هم علاوه بر نشر جامع خیلی سبز هم عالیه
عربی جامع خیلی سبز خیلی خوبه اما اگه باز هم فکر میکنی به تست بیشتری نیاز داری مهر و ماه جامع هم خوبه

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
قرابت و دستور چی بگیریم؟
ممنون.
من خیلی سبز عربی پایه رو دارم راضیم ازش
برای ادبیات هم کتابای الگو خیلی کاملن
من هم ارایه و دستور و و قرابت و دیدم خوب بودن

omidreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
ادبیات جامع موضوعی گاج رو بگیرم یا نشر الگو ( قرابت . دستور . آرایه ...)؟؟

Tilda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
ادبیات جامع موضوعی گاج رو بگیرم یا نشر الگو ( قرابت . دستور . آرایه ...)؟؟
فکر می کنم در مرحله اول الگو و بعد جامع گاج کار کنین بهتر باشه
چون گاج هم کتاب خوبیه

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
قرابت و دستور چی بگیریم؟
ممنون.
ریاضی سلیقه ایه به نظرم، ما که تو سالن مطالعه بودیم بچه ها دو دسته بودن، مهر و ماه توضیحای خیلی زیادی داره و تستاش سطح بندی شدن، اگه درسنامه خیلی مفصل میخوای خوبه. من شخصا با مهر و ماه راحت نبودم، کلا درسنامه خیلی زیاد رو نمیپسندم، وقت و حوصله خوندنشو نداشتم و یکمم گیج میشدم ( البته من تو ریاضی کندذهنم :/ )تابستون پایرو با آی کیوی گاج خوندم ( آی کیوی پایه به پایه، نه جامع، جامعش خیلی خوب نیست ) و ازش خیلی راضی بودم، سال تحصیلیم خیلی سبز جامع کار کردم و اونم خیلی خوب بود، فقط سه چهارجا تست کم داشت که از جای دیگه استفاده کردم.
برای دستور من الگو و خیلی سبز و سبطی رو خوندم، تا تابستونه و وقت زیاده به نظرم هامون سبطی رو استفاده کن. اما قرابت الگو بر خلاف اسم و رسمش واقعا کتاب خوبی نیست! نون شباش از یه جا به بعد دیگه خیلی غیر استاندارد و سلیقه ای میشه و مشکل اصلیش اینجاست که پاسخنامش افتضاحه! سری کتابای هفت خان خیلی سبز برای ادبیات موضوعی استاندارد ترن ولی تست جامع ادبیاتشم کتاب خیلی خوبیه که متاسفانه دیر تهیش کردم!
عربیم مثل زیست کتاب بی نقص و عالی نداره، ولی خیلی سبز از همه بهتره فعلا، گاجم مثل خیلی سبزه ولی ضعیف تره، مهر و ماهم درسنامه های خیلی خوبی داره ولی تستاش خارج کتابه اکثرا و مناسب نیست، آی کیو هم عید پارسال میزدم به نظرم تستاش خیلی سخت بود ولی کمکم کرد منتها همه میگن چرته و بی جهتم نمیگن چون تیپ تستاش اصلا شبیه کنکور نیست و خیلی سخت تره. خیلی سبز در کل بهتره ولی باید حواستون باشه به جاهایی که زیاده گویی میکنه یا میزنه تو خط نظام قدیم و گیج کننده میشه...

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
قرابت و دستور چی بگیریم؟
ممنون.
مهروماه بهتر
عربی خیلی سبز
قرابت و دستور خیلی سبز بعد میکرو طلایی موضوعی دارع جامع

EHSAN.NP

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام بچه ها ، به نظرتون زیست سبز رو بخونم کفایت می کنه یا چیز دیگه ای هم نیاز هست؟ بعد حتما ایا باید پیش خوانی از دوازدهم کنم یا این تابستون فقط دهم و یازدهم رو بخونم ؟

MHJazini

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام

درود بر شرب اونی که این تاپیکو زد

می گم شما دد باره کتاب آی کید پلاس جامع زیست نظری ندارید؟؟؟
پارسال چاپ شده
ی پرسو جویی کنید فک کنم باید کتاب خوبی باشه

Ehsan2021

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
غزال
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام بچه ها
من برای شیمی دهم مبتکران داشتم چون تستاش زیاده و بعضیاشم خارج کنکوره میخوام برای جمع بندی درسنامه مبتکران بخونم از یه منبع دیگه مثل موج آزمون تست بزنم ولی فکر میکنم تستای موج آزمون کافی نیست به نظرتون یه کتاب شیمی دهم مثل خیلی سبز،نشر الگو یا آبی قلم چی بگیرم یا همون موج آزمون کافیه؟:-" :-"

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام بچه ها
من برای شیمی دهم مبتکران داشتم چون تستاش زیاده و بعضیاشم خارج کنکوره میخوام برای جمع بندی درسنامه مبتکران بخونم از یه منبع دیگه مثل موج آزمون تست بزنم ولی فکر میکنم تستای موج آزمون کافی نیست به نظرتون یه کتاب شیمی دهم مثل خیلی سبز،نشر الگو یا آبی قلم چی بگیرم یا همون موج آزمون کافیه؟:-" :-"
موج ازمون برا جمع بندی بعد عید خوبه

سلام بچه ها ، به نظرتون زیست سبز رو بخونم کفایت می کنه یا چیز دیگه ای هم نیاز هست؟ بعد حتما ایا باید پیش خوانی از دوازدهم کنم یا این تابستون فقط دهم و یازدهم رو بخونم ؟
دوازدهم زیستش اسونه
رو پایه مسلط شو

Ehsan2021

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
غزال
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
پس همون تستای خیلی سبز کفایت میکنه؟

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
پس همون تستای خیلی سبز کفایت میکنه؟
برای شیمی من خودم اول اگه میکرو نقره ای رو بزنم دیگه برام تست های نشر خیلی راحته
حقیقتا تاالان کتاب شیمی خیلی سبز کار نکردم و نظری راجبش ندارم اما اگه دنبال تست سطح بالا میگردی میکرو کتاب خوبیه البته گاهی خارج از کتابه ولی من میپسندم
برای قلمچی هم بنظرم سه سطحی ها بهتر از آبی ها هستن و اگه دنبال منبع جمع و جور و نکته دار هستی سه سطحی به نظرم بهتره
البته بچه های نظام قدیم برای شیمی روی آی کیو خیلی تاکید دارن و پارسال تازه کتاب شیمی آی کیو پلاس چاپ شده بنظرم کتاب خوبیه هرچند که خیلی دقیق بررسی اش نکردم ولی باز خودت هم یه نگاه بنداز ببین اگه با کتابی راحتی همون رو بخر

سلام

درود بر شرب اونی که این تاپیکو زد

می گم شما دد باره کتاب آی کید پلاس جامع زیست نظری ندارید؟؟؟
پارسال چاپ شده
ی پرسو جویی کنید فک کنم باید کتاب خوبی باشه

اتفاقا منم خیلی دوست دارم بدونم نظر بقیه راجب کتاب های جدید آی کیو پلاس گاج چیه
اگه کسی استفاده کرده حتما نظرش رو بگه
البته یه سری قسمت هاش رو که من دانلود کردم متوجه شدم که بخش سوالای تالیفی و سراسری رو جدا کرده و تعداد تستاش هم نسبتا معقوله

Ehsan2021

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
غزال
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
اتفاقا منم خیلی دوست دارم بدونم نظر بقیه راجب کتاب های جدید آی کیو پلاس گاج چیه
اگه کسی استفاده کرده حتما نظرش رو بگه
البته یه سری قسمت هاش رو که من دانلود کردم متوجه شدم که بخش سوالای تالیفی و سراسری رو جدا کرده و تعداد تستاش هم نسبتا معقوله
فکرکنم iq و iq پلاس فرق چندانی ندارن من ریاضی دهم iq داشتم خیلی راضی بودم تستاش ایده دار و خوب بود ولی پیشنهاد میکنم برای عمومی iq نخرید چون من عربی و زبانش رو دیدم به نظرم خیلی خارج از کنکور بود

برای شیمی من خودم اول اگه میکرو نقره ای رو بزنم دیگه برام تست های نشر خیلی راحته
حقیقتا تاالان کتاب شیمی خیلی سبز کار نکردم و نظری راجبش ندارم اما اگه دنبال تست سطح بالا میگردی میکرو کتاب خوبیه البته گاهی خارج از کتابه ولی من میپسندم
برای قلمچی هم بنظرم سه سطحی ها بهتر از آبی ها هستن و اگه دنبال منبع جمع و جور و نکته دار هستی سه سطحی به نظرم بهتره
البته بچه های نظام قدیم برای شیمی روی آی کیو خیلی تاکید دارن و پارسال تازه کتاب شیمی آی کیو پلاس چاپ شده بنظرم کتاب خوبیه هرچند که خیلی دقیق بررسی اش نکردم ولی باز خودت هم یه نگاه بنداز ببین اگه با کتابی راحتی همون رو بخر
اگه میکرو بعضی تستاش خارج کتابه که همون مبتکران میزنم:-?
سه سطحی هم برام جالب نیست چون میخوام مبحث به مبحث جلو برم با سه سطحی نمیشه بیشتر منبعی میخوام که تستاش متوسط به بالا باشه راحت ۷۰ درصد بزنی که فکر میکنم خیلی سبز همینطور باشه البته شیمی iq پلاس رو هم نگاه میکنم اگه تستاش خارج از کنکور نباشه:-"

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
فکرکنم iq و iq پلاس فرق چندانی ندارن من ریاضی دهم iq داشتم خیلی راضی بودم تستاش ایده دار و خوب بود ولی پیشنهاد میکنم برای عمومی iq نخرید چون من عربی و زبانش رو دیدم به نظرم خیلی خارج از کنکور بود

اگه میکرو بعضی تستاش خارج کتابه که همون مبتکران میزنم:-?
سه سطحی هم برام جالب نیست چون میخوام مبحث به مبحث جلو برم با سه سطحی نمیشه بیشتر منبعی میخوام که تستاش متوسط به بالا باشه راحت ۷۰ درصد بزنی که فکر میکنم خیلی سبز همینطور باشه البته شیمی iq پلاس رو هم نگاه میکنم اگه تستاش خارج از کنکور نباشه:-"
سه سطحی برا جمع بندی خوبه درکنار خیلی سبز ازمونای شیمی مازم بدی درصدات خیلی بالا میاد

Gadfly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌فرزانگان
شهر
13
سال فارغ التحصیلی
13
دوستان کتاب تست برا فیزیک دوازده چی پیشنهاد میکنین؟ :-"

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دوستان کتاب تست برا فیزیک دوازده چی پیشنهاد میکنین؟ :-"

اگه آموزشی میخوای درسنامه سیرتاپیاز کامله
اما برای تست بنظرم اول میکروگاج نقره ای بعد نشر الگو
برای جمع بندی هم کتاب های موج آزمون و فار آزمون خیلی خوبه

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
اگه آموزشی میخوای درسنامه سیرتاپیاز کامله
اما برای تست بنظرم اول میکروگاج نقره ای بعد نشر الگو
برای جمع بندی هم کتاب های موج آزمون و فار آزمون خیلی خوبه
فیزیک خیلی سبز چی؟ یعنی سطحش از میکرو و الگو پایین تره؟

بچه ها برای حسابان چه کتابی میزنید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا