• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاد دخترونه کرج

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام دوستان خب من تازه عضو شدم کلاس هشتمم تو نمونه دولتی حضرت معصومه;)
میشه لطفا بگید سمپاد دخترونه منطقه 4 کرج برا دوره دوم چجوریه؟بنظرتون چجور آدمی میتونه برا دوره دومش بره تیزهوشان؟رشته تجربی اش چطوریه؟

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام،مگه عضویت غیرسمپادیا توی این سایت ممنوع نبود؟:|:-?

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام،مگه عضویت غیرسمپادیا توی این سایت ممنوع نبود؟:|:-?
من نمیدونم ولی خب ماها که میخوایم بیایم سمپادم چه عیبی داره عضو شیم از شماها راهنمایی بگیریم؟؟اینجا میشه راهنمایی های خوبی گرفت فکر میکنم

Sayuri

everything is DARK
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام... خب به نظر من بد نیست افرادی که می خوان بیان سمپاد و مصمم هستند هم عضو شن ولی خب تعداد، خیلی زیاد میشه:| و اینجا واسه سمپادیاس. کاش می شد یه شبکه هم بود واسه امثال کسانی که می خوان بیان سمپاد والبته خود سمپادیا تا راهنمایی بدن. خواهر من واقعا به همچین چیزی نیاز داره;;)
در رابطه با سوالت هم باید بگم من که کرج نیستم ولی کلا برای قبول شدن تو سمپاد باید تلاش کرد. دروسی مثل ریاضی و علوم که خیلیییی مهم اند.;) و مهمه که دوسشون داشته باشی:x بقیه ی دروس هم مهم اند و شانس قبولی رو بالا می برن:-b
البته این هم مهمه که می خوای از ششم بری هفتم یا می خوای بری دبیرستان. چون قبولی در دبیرستان واقعا سخته. تعداد داوطلبا زیادن و بیشتر از 20 تا 25 نفر (خارج از سمپاد) نمی گیرن. حداقل تهران که اینجوریه( البته فرزانگان یک که شاید اصن قبولی نداشته باشه یا اگه هم داشته باشه خیلیییییییییی کم:-?:-?)
با این حال خواستن توانستنه. خواهر منم میخواد واسه دبیرستان بیاد سمپاد.(اگه بشه فرز 1 بیاد که عالی میشه)
کار ، نشد نداره ولی سختی و زحمت داره;)

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
من نمیدونم ولی خب ماها که میخوایم بیایم سمپادم چه عیبی داره عضو شیم از شماها راهنمایی بگیریم؟؟اینجا میشه راهنمایی های خوبی گرفت فکر میکنم
والا من که مشکلی ندارم خیلی هم به سایت خوش اومدین و امیدوارم موفق باشین:)
ولی فک کنم قانون سایت اون بود...

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام... خب به نظر من بد نیست افرادی که می خوان بیان سمپاد و مصمم هستند هم عضو شن ولی خب تعداد، خیلی زیاد میشه:| و اینجا واسه سمپادیاس. کاش می شد یه شبکه هم بود واسه امثال کسانی که می خوان بیان سمپاد والبته خود سمپادیا تا راهنمایی بدن. خواهر من واقعا به همچین چیزی نیاز داره;;)
در رابطه با سوالت هم باید بگم من که کرج نیستم ولی کلا برای قبول شدن تو سمپاد باید تلاش کرد. دروسی مثل ریاضی و علوم که خیلیییی مهم اند.;) و مهمه که دوسشون داشته باشی:x بقیه ی دروس هم مهم اند و شانس قبولی رو بالا می برن:-b
البته این هم مهمه که می خوای از ششم بری هفتم یا می خوای بری دبیرستان. چون قبولی در دبیرستان واقعا سخته. تعداد داوطلبا زیادن و بیشتر از 20 تا 25 نفر (خارج از سمپاد) نمی گیرن. حداقل تهران که اینجوریه( البته فرزانگان یک که شاید اصن قبولی نداشته باشه یا اگه هم داشته باشه خیلیییییییییی کم:-?:-?)
با این حال خواستن توانستنه. خواهر منم میخواد واسه دبیرستان بیاد سمپاد.(اگه بشه فرز 1 بیاد که عالی میشه)
کار ، نشد نداره ولی سختی و زحمت داره;)
سلام خیلی ممنون میخوام بیام دبیرستان خب ریاضی امسال معلممون خداروشکر خوبه دوس دارم علومم خوشم میادخوبه آره میخوام بیام سمپاد
باید قشنگ بخونم و تست بزنم مرسی از راهنماییت امیدوارم خواهرتم قبول بشه

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
والا من که مشکلی ندارم خیلی هم به سایت خوش اومدین و امیدوارم موفق باشین:)
ولی فک کنم قانون سایت اون بود...
منم نمیدونم خواهش میکنم:)
نمیدونم چون ایرادی نگرفت موقع عضویت سایت قوانینم خوندم چیزی نبود بازم ممنون

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
سلام خیلی ممنون میخوام بیام دبیرستان خب ریاضی امسال معلممون خداروشکر خوبه دوس دارم علومم خوشم میادخوبه آره میخوام بیام سمپاد
باید قشنگ بخونم و تست بزنم مرسی از راهنماییت امیدوارم خواهرتم قبول بشه
من برا قبولی تو سمپاد خیلی رو تست سرمایه گذاری نکردم(منم راهنمایی نمونه بودم الآن سمپادم) فقط جو تو شهرستان ما جوری بود که هم از تیزهوشان یه خورده ترس بود هم همه عشق تجربی و چیزی هم از ضریب و تأثیر درصدا نمی فهمیدن معلم جفرافی گفته بوده بعد آزمون اگر کسی همه جفرافیش رو 100 بزنه قبولیش حتمیه و یکی از بچه های مدرسه هم باور کرده بود.
من آزمون که شروع شد از علوم شروع کردم بعد رفتم سراغ ریاضی بعد یه خورده از عمومی ها زدم بعد از آزمون بچه ها می گفتن فارسیش چه سخت بود عربیش چه سخت بود (رفته بودن به ترتیب دفترچه وقت گذاشته بودن) من قبول شدم اونا نه :D.

ولی خوب تو آزمونای مثل کنکور واز این جوری نیست همه درسا رو باید برسی بزنی

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
من برا قبولی تو سمپاد خیلی رو تست سرمایه گذاری نکردم(منم راهنمایی نمونه بودم الآن سمپادم) فقط جو تو شهرستان ما جوری بود که هم از تیزهوشان یه خورده ترس بود هم همه عشق تجربی و چیزی هم از ضریب و تأثیر درصدا نمی فهمیدن معلم جفرافی گفته بوده بعد آزمون اگر کسی همه جفرافیش رو 100 بزنه قبولیش حتمیه و یکی از بچه های مدرسه هم باور کرده بود.
من آزمون که شروع شد از علوم شروع کردم بعد رفتم سراغ ریاضی بعد یه خورده از عمومی ها زدم بعد از آزمون بچه ها می گفتن فارسیش چه سخت بود عربیش چه سخت بود (رفته بودن به ترتیب دفترچه وقت گذاشته بودن) من قبول شدم اونا نه :D.

ولی خوب تو آزمونای مثل کنکور واز این جوری نیست همه درسا رو باید برسی بزنی
سلام من برا نمونه همینجوری بودم ولی من از آسون شروع کردم به سخت ینی از عمومی ها بعد علوم بعد ریاضی تازه حسیاستمم گرفته بود مراقب فکر میکردم تو دستمال تقلب نوشتم:eek:=))اصن جو بدی بود ولی من اصن کلاس و اینا نرفتم فقط کتابای خودم و با یه 31 استان
مرسی از راهنماییت آره باید سرعت تست زنیمم ببرم بالا هرچند آزمون نمونه من 30 دقیقه تموم کردم بجز اونا که بلد نبودم بقیه هنوز تو عمومیا بودن:D

meliiii

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام میشه یه ذره اطلاعات درباره فرزانگان 4 بدین من دهمم به نظرتون چجوریه مدرسش لطفا بگیییین

بالا