• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت[سری ۶]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
منم بزارید تو نوبت لوطفاااااااااا

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
@(:TABASSOM:)
فکر کردی فقط خودت بلدی خارج نوبت بنویسی :D
خب من شناختم کمه نسبت به کاندید‌های اخیر دیگه احتمالاً تصوراتم کهکشان‌ها فرق داره :D
@وکیل آینده
خب طبق رتبه کنکورش باید درس‌خون باشه :-? درونگرا بنظر می‌رسه. احتمالاً از اینا باشه که به مسائل معمایی علاقه داشته باشه مستقل، مهربون و رک.
@*Reihan*
شیطون، اهل ریسک، راستگو ، شوخ و برونگرا مختصر و مفید :))
@dark shadow
خب باید از این پر جنب و جوش‌ها باشه، ساده، پرانرژی، برونگرا شاید. اهل ورزش یحتمل کاراته. از اینا که خوششون میاد تیپ پسرونه بزنند.
انگار تا من داشتم مینوشتم جمع بندی کردی خب چه همه عجله‌ای بوده :))
@parsa.e
آقا من چطوری شما رو تصور کنم :))
اصلاً ذهنم کاملاً سفیده تنها چیزی که می‌بینم یه شیر بزرگه :)) یحتمل خیلی دوست داری در آینده آدم مشهور و پر ابهتی بشی :))
به هر حال پست‌هات رو خوندم ظاهراً به تاریخ علاقه داری، درونگرا و احساساتی هستی :/

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
جمع بندی

@*Reihan*
تاحالا برخوردی باهات نداشتم ولی تصورت خاهم کرد! خیلی لطف کردی .
بنظرم تو برخورد اول با ادما زیاد راحت نیستی،
ینی یخ ـت زود آب نمیشه ولی تو جمع های دوستانتون خیلی پرسروصدا و پرانرژی ای... اتفاقا زود گرم میگیرم . البته بسته به شخصیت و سن و سال اون فرد هم داره . ولی اکثر مواقع با افراد جدید راحت برخورد می کنم .
بنظرم یه چهار پنج سالی بزرگ تر از سنت رفتار میکنی! ینی مثلا مث این پسرای تازه به بلوغ رسیده جوگیر نیستی!
از نظر ظاهری بنظرم لاغری و قد متوسط داری... درسته
اهل کل کل کردنی فکر میکنم :-" بیشتر سر بحث های تخصصی ( علمی ، تاریخی و .......)

و دیگر هیچ...
همینا تو ذهنم بودن :)

@becar asli
خیلی شبیه @Milad8 :-" بود تو ذهنم اولش خودمم اولش اینجوری فکر میکردم:|شاید ناشی از شباهت آواتار قبلیم با آواتارش بود.
از تنهایی واهمه داره .
از دست دادن عزیزی یا حتی مشکلی خیلی کوچیک ناجور آزارش میده...
وابسته ی دیگرانه... نه اونقدرا . از دست دادن عزیزام خیلی ناراحتم میکنه ( مثل هر کس دیگه ) ولی از بین نمیبرتم . سعی میکنم وابسته نشم . یعنی خیلی خیلی کم پیش اومده ( به جز خانواده ) وابسته بشم .
علاقه به جلب توجه داره.. گاها
در عین حال مهربون به نظر میرسه و ته دلش هیچی نیس...
علاقه مند به تاریخ (خسته نباشم:))) قطعا خسته نباشی:|
خب جوگیر شاوید مث من
و خوب مسائلی که بهش میپردازه مثل محدود نیست و گستردس :-" دقیقا . همیشه از بحثای محدود خسته میشم و حوصلم سر میره [-|
آروم و ساکت به نظر میرسه و حرف گوش کن...
در عین حال ی لجبازی ریزی تو ذاتشه احساس میکنم :D :-"
با یه شیطونی درونی..
دارای پتانسیل مدیدیت :D
آخریا بدون استثنا درستن:-" از اسرار پنهان درونیم :))
لاغر سبزه قد متوسط با ازون چشای با حالت آروم:-" سبزه نیستمااا ، ولی بقیش خود خودمم :/
مث چشای شیره :D

@پهلوی
درمورد پارسا هم خیلی از نظرات منو قبلا گفتن که دیگه دوباره گویی نمی‌کنم الان حوصله ندارم زیاد :D
ولی حافظه بسیار خوبی داره، رابطه‌ش هم با مطالعه برای اظهار فضل و خود بزرگ نمایی نیست، با عشق می‌خونه جانا سخن از زبان ما می گویی ...........
دغدغه‌هاش با همسناش فرق داره، این رو میشه قشنگ توش حس کرد آره . البته دغدغه های همسنام برام اهمیت داره ولی خیلی کم
فقط دو تا نکته براش دارم اونم اینکه اول خودش رو درگیر اباطیل نکنه، دوم اینکه مغرور نشه و همیشه یادش باشه از اون بالاتر هم هست و هیچوقت با تصور اینکه کامل شده و در جایگاه ممتازی قرار داره، راه پیشرفت رو به روی خودش نبنده حتما . به گوش جان خواهم سپرد ....

@***Paradise
دست نگه دارید !!....
مارکو آمده !!! =)) خوش آمدی مارکو ......
چه برایمان آورده ای، ای مارکو ؟!
تصوری از یکی از کاربران ! =))
خب پارسا :
باهوش
درسخون
یکم قضاوت کننده !
مشتاق فعالیت های جانبی و ... تو ابتدایی همیشه سر اینجور مباحث ناظممون گیر میداد که بشین درستو بخون .[-| یادش بخیر چقدر به فکر بود ..........
یکمم شخصیتش جاه طلبه :))
از این مدلا که دوست دارن سرگروه باشن :)) زیاد نه . به قول خودت یکم .
و دیگه ‌‌‌...
نمیدونم همینا :-"

@امیرحسین
آقا من چطوری شما رو تصور کنم :)) به سادگی(;
اصلاً ذهنم کاملاً سفیده تنها چیزی که می‌بینم یه شیر بزرگه :)) یحتمل خیلی دوست داری در آینده آدم مشهور و پر ابهتی بشی :))
به هر حال پست‌هات رو خوندم ظاهراً به تاریخ علاقه داری، درونگرا و احساساتی هستی :/ خودمم عاشق شیر بودم از بچگی :D ممنون که علی رغم نداشتن هیچگونه شناخت مرا اینگونه صحیح متصور شدی:D خط آخرت کاملا با من تطابق داره .
.
.
.
و در انتها از همه بی نهایت سپاس گذارم که رنج تصور منو بر خودتون هموار کردن ..............

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
@امیر حمزه
خب ظاهری و اینا ک خوب عکس پروفایلش هست،جذاب و خوشکله :-" مرسی بازم لطف داری
بعد کوچولو موچولو هم هست :-" هستم! :D
بعد از عکسش بنظر میرسه بسیار شیطونه :-" میگن هستم! :-"
از ایناس که شیرینی مجلسن و نباشن مزه نمیده و این صحبتا :-" لطف داری بازم :))
مهربونی خاص خودش رو داره بنظرم :-" پسرونه طور میزنه :-" کرم داره :-" و در عین حال ناز داره زیاد :))
مهربون که هستم! ولی چیم پسرونه میزنه واقعا؟ :)) کرم دارم؟ :-? ولی ناز رو اره قبول دارم :))
بعد میتونم بگم بسیار دنبال پیشرفته و حتی در این مورد حریصه :-" بهترین چیز هارو میخواد :-"
اینو نمیدونم از رو چی گفتی ولی خب شاید...!
تو تصمیم گیری ها سخت فکر میکنه :-" اهمیت میده به زندگیش :-? اینو میدونم از رو چی گفتی:)) ولی خب اره سخت تصمیم میگیرم!
آها بعد یه چیزی با اینکه پسرونه میزنه :-" ولی از ایناس که به ظاهر دخترونه این صحبتا هم خیلی اهمیت میده همچنان نمیدونم چرا پسرونه طور میزنم ولی خب اره به ظاهر دخترونه اهمیت میدم! :)
رکه خیلی :)) :-" آری...! :-"
از حرف زدن باهاش لذت میبری و اینا :-" مرسی :)
اها بنظرم شاده :-" امیدوارم از اونا نباشه ک شاد نشون میده تا ناراحتیش داد نزنه :-" همیشه نه ولی اکثرا بله شادم! :)
بعد اجتماعی و اینام هست دیگه ... پایه است به شدت (اگه شرایط بذارن) ایشالا که شرایط بذارن همیشه! :))
مرسی از تصوراتت *_*

@MobinT
قد ١٦٥ اينا فك كنم نه نه اشتباه نکن! :))
وزن ٥٠ شايد درسته (;
مهربون ولي ديسلايك زياد ميده كلاً :)) مرسی :))
فك كنم پررو باشه از اينا كه هرچي ميگي يه جوابي داره بده بهت ولي خيلي مواظبه ناراحت نكنه طرف مقابلو خيلي هم ركه مرسی که فک میکنی پرروعم! :)) بقیش هم درستن :)
سرمايي ، بامزه ، متواضع ، باهوش ، خرخون آخریه رو یکم اغراق نکردی؟ :-? واقعا نیستما -_-
خيلي با ادبه و حرف بد نميزنه اصلاً آری...! :-"
اهداف بزرگي داره و سخت براش تلاش ميكنه درسته :)
اعتماد به نفس بالايي داره و وابسته به كسي نميشه اینو مطمئن نیستم،شاید هم وابسته بشم!
توعم مرسی *_*

@becar asli
ریزه میزه گویند :-" اوهوم :D شهره زیبایی :-" خیلی دیگه داری اغراق میکنی! :))
دوست داشتنی، خیرخواه :) :)
و خوب اب و هواش متغیره :-" افتابی و بارونی و ابری و..:) آره :)
اعتماد به نفسش خوبه اوهوم،خوبه! :)) پایه اس و کمک می‍‌کنه بت ممنون :)
سرش بره قولش نمی‌ره :-" (اشاره به ج ح ) مرسی واقعا که یادته :))
و خوب در نهایت روابط محدود به چن نفر :-" (منظورم اینه ک فک کنم دوست های کم و صمیمی داره :-") آمممم...روابطم محدود نیست راستش ولی خب با همه دوستام صمیمی طورم! :)
احترام می‌ذاره به دیگران ، آبروشون ، احترامشون و غرورشون ... مرسی که ایناهم یادته! :)
برای معذرت خواهی مقید نیست ولی این منحصر به عده‌ی خاصی از مخاطبینه :-" آره! :))
همچنان توعم مرسی *_*

@f-1391
از اوناس که دوست داره کانون توجه باشه،تو هر جمعی خودی نشون میده،واسه همین که دوست داره بهترین باشه،تو خیلی زمینه ها موفق شده:-" (ریحانه ببا بگو آره،رومو زمین ننداز :)) ) نمیگم آره! :)) راستش کانون توجه بودن گاهی وقتا اذیتم میکنه برا همین زیاد تمایلی ندارم! :)
از اون بچه شراست،خیلی هم به عواقب کاراش فکر نمیکنه،از اونجایی که بچه ی با حال و هیجانی ایه،پیش معلماش بچه ی محبوبیه.
بچه شر! :)) عواقب کارامو اتفاقا زیاد فکر میکنم! :-" بقیش ولی کاملا درسته! #_#
فک کنم زود هم ناراحت نمیشه. اوهوم :) عکسشم رو آواتار هست دیگه :-? واقعا؟! :-?
همینا مرسی که وقت گذاشتی *_*

@MAR2545
ی دختر شیطون و فعال، پر سرو صدا(از اونایی که فقط تو شرایط خودش شیطونی میکنه) آره همه میگن! :-"
اهل گردش و تفریح درسته :-"
f-1391 اتفاقا من برعکس شما فک کنم ریحان به عواقب کاراش فک میکنه وگرنه تاحالا خیلی کارا میکرد:)) مرسی که اینجوری فک میکنی! :))
بعدش این که زود ناراحت نمیشه اگرم شد زود فراموش میکنه اوهوم :)
خیلی زود دلش میگیره همینطورم زود میبخشه کاملا درسته *_*
**هروختم منو میبینه فرار میکنه از سایت دیگه دوروغ نگو! -_-
مرسی محمد ^_^

@rezanajafi
خب من خود ریحانو تو دنیای واقعی دیدم . تقریبا میتونم تصوراتمو به قبل و بعد دیدنش تقسیم کنم
قبل دیدنش اینطوری بود که زیاد میشناختمش اما خب بازم شناخت دنیای واقعی با مجازی فرق داره . قبل دیدنش میدونستم که دختر مهربونیه . خیلی حساس نیس و زود ناراحت نمیشه.دقیقا هم همینطوری بود . قبل از اینکه ببینمش فکر میکردم از اون پر حرفا باشه که بین حرف زدن استراحتم نمیکنن:)) اما اینطوری نبود و خداروشکر نرمال بود:)) . علاقه عجیبی داره بگه زشت شدم فلان شدم اما خب تو واقعیت مثه همین عکس یا بهتر بود اما همیشه ناراضیه=))از لحاظ ظرفیت که معلوم بود با جنبه س .یه خواهرم داره که ماشالله خنده به صورتش نمیاد:)) در کل دختر خوبیه توصیه میکنم آشنا شین باهاش(;:-b
توعم که کاملا همه رو دقیق گفتی اصن نیازی به تحلیل نداشت! :))(;
همچنان مرسی که وقت گذاشتی رضا *_*

@Orelia
ایضا اجتماعی و خوش‌ برخورد، یعنی انقدر دایره دوست‌هاش مساحتش زیاده، سرم سوت می‌کشه :‌)) خلاصه به آدمای جدید، دوستایِ جدید، نه نمی‌گه :‌)) خب درست گفتی دیگه،جوابی ندارم! :-"

و در کل شجاعت امتحان کردن چیزهای جدید رو داره :-" بلی! :)
ایده‌آلیست‌ه و گاهی از آدما بیشتر از اون چیزی که هستن، توقع داره، که ممکنه بهش ضربه بزنه. راستش خودم اینجوری فکر نمیکنم،همیشه سعی کردم از کسی توقعی نداشته باشم! :)
بی‌دلیل مهربونی می‌کنه و کاری از دستش بربیاد، کوتاهی نمی‌کنه :] خب الان این با جمله بالاییت یکی نیست اخه! :)) ولی خب بیشتر اینو قبول دارم! :-"
مرسی عزیزم *_*

@پهلوی
همه چیو بچه ها گفتن دیگه، چی بگم :/ ولی تو جدیداشو گفتی! :-"
سر زبون دار و مغرور و پررو :)) مغرور رو تو شرایط خاصی هستم ولی اخه واقعا پررو؟ :( :-"
در عین حال خیلی مهربونم هست ولی حس میکنم اعصاب بچه های کوچیکو نداره :-" مهربون هستم! ولی خب بچه کوچیک رو تا وقتی اعصابشو دارم که رو مخم نره! :))
آدم با ذوقی هم هست :D ذوق هنری یا ذوق و اشتیاق؟ :-? ولی خب به هرحال اره کلا ذوقم زیاده! :))
ممنون *_*

@(:TABASSOM:)
ظاهری که گوگولی و بلی و ناناز و ایناست :-" آقا جدی خیلی بغلیه تو ذهنم :)) مرسی واقعا از شروع قشنگت! :))
ملکه بودن هم که تابلوئه :-" جوووون! #_# :))
اخلاق و اینا هم که پررو و زبون داره :)) خوش سرزبونم هست :-" توعم مرسی که فک میکنی پرروعم! :))
فک کنم به لباس و اینا هم خیلی اهمیت بده درسته! :-"
یه چیزی داره که من خیلی خوشم میاد اینه که به هرکسی رو نمیده :-" ندید بدید بازی هم درنمیاره واقعا به همه رو نمیدم؟:-? خودم اینو نمیدونستم لامصب! :))
دوس داره مرکز توجه باشه نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنین،آخه واقعا خوشم نمیاد! -_-
ولی آرومه و گوگولی ^^ من آرومم؟ :)) مرسی*_*
دوسش دارم خلاصه ^^ دوبل جوووووون! #_# x:
مرسی جانیم *_*

@*Kosar*
صب کنین صب کنین من جا موندم ریحانو توصیف نکنم سرم رفته منکه چیزی نگفتم بهت بابا! :))
خب این خانوم محترمو یه ده، نه ساله میشناسیم و خب اینایی ک میگم بیشتر شناخته تا تصور 10 سال :)
تا حد زیادی باهوشه ، تلاشگر ، مهربون ، پایه، خب کامل میشناسی منو دیگه همش درستن!
تو اکیپ خودمون اینجوریه که واس همه چی یه جوابی داره جیغ جیغ میکنه :)) کوفت عزیزم! :))
شیطنت داره ولی خب پیش بقیه خیلی متین رفتار میکنه و رفتارش خانومانس آره این کاملا توصیف دقیق از شیطنت و رفتار منه! :D
یه اخلاقیم که داره تو فرهنگ لغتش زشت تعریف نشده:|
مثلا زشت ترین فرد دنیا رو میزاری جلوش میگی ریحان این زشته میگه واااا نهههه کجاش زشته(گردنشم یکم کج میکنه معصوم نگا میکنه بهت که مثلا قانعت کنه :)) ) میگی ن دگ زشته انصافا جواب میده نه ببین خوب نگا کن این چهارمین مژه از چشم چپش خیلی خوشگله :))
کوثر تو روحت :)) فک نمیکردم اینقدر دقیق به این ویژگیم پی برده باشی! :))
قربونت برم عشقم &_&

(هیچ توجه کردی رنگ جوابای تو باهمه فرق داشت؟ ;;):D )

@امیرحسین
شیطون، اوهوم :-"
اهل ریسک، شاید!
راستگو ، مرسی :)
شوخ و برونگرا شوخ هستم ولی برونگرا؟:-?
مختصر و مفید :)) تا همینجا هم زحمت کشیدین واقعا با اون حالتون! :-"

+
بازم مرسی مرسی مرسی از همگی :)

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1402
@***Paradise
روحیه ی پرسش گر داره
آروم و در عین حال متفکر
دوست داره از اطرافش با خبر باشه
تا حدودی مقایسه گر
مهربون
اگه کسیو ناراحت کنه خودشم ناراحت میشه
بیزار از فعالیت های غیر درسی تو مدرسه
برون گرا
گریزان از تنهایی
ظاهری : قد متوسط ، لاغر و با موهای قرمز :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@Mehrka
بهترین
دوست داشتنی ترین
مهربون ترین
قابل اعتماد ترین
آدمی ک تو کل این سایت پیدا کردم
همیشه کنارته
اگ ناراحت بشه واویلاس
...❤ حقشه
و خب مخاطب تمام اهنگایی ک گوش میدمه ^.^
و همچنین قشنگ ترین و بهترین و بهترترین دوست مجازی منه

الان سنگینی هندونه هارو داری حس میکنی یا نه؟ :))

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
خب طبق رتبه کنکورش باید درس‌خون باشه :-? درونگرا بنظر می‌رسه. احتمالاً از اینا باشه که به مسائل معمایی علاقه داشته باشه مستقل، مهربون و رک.

عه...عاقا
این چه وضع سایت مداریه
با توجه به اینکه پیام امیرحسین گم شده بود باید یه پست جداگانه بدم :)
قبل از هر چیز ممنون امیر جان بابت تصور خوبی که از من داری
آره من درسخونم
برونگرام البته
رک رو هم خوب گفتی
مستقل هم که در جریانی
اما در مورد مهربونی فکر نکنم...نمیدونم

لطف کردی وقت گذاشتی

راستی خیلی باحاله که هنوز هم میای سایت و پایبندی...جالبه برام

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
چون سایت ۲ روز قطع بود ، این سری هنوز بازه،اگه توصیفاتون مونده،بتوصیفید تا فردا پس فردا سری جدید رو بذاریم :D

R_GOD:Re

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
مطهری
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
@Mehrka
جوگیر و بچه. شاید هم بچه و جوگیر. و خب یه مشت شعار هم داره ک خودش هم بهشون اهمیت نمیده فقط تکرارشون میکنه. کلی هم خودش رو میگیره و مثلن مغروره و نمیخواد کوتاه بیاد ولی خب راحت میشه بزنی زشتش کنی. مهربون و اینا هم ک همه هستن نیاز ب گفتن نیست و چیزهای دیگیه‌ای هم هست که شما لازم نیست بفهمین ب خودش میگم ‌‌:‌))))) خلاصه از خدا براش طلب آمرزش و غفران الهی دارم.

@mary2003
من متولد میانهٔ خاورمیانه‌ام. مری هم همینقدر وسطه. -_- وقتی بخوای همه چی رو مرتب نگه داری رسمن همه چی بی استفاده میشه. یا بهتر بگم: این نهادهای انقلابی تا تبدیل ب سازمان رسمی شدن ناکارآمد شدن. -_- مری هم همینقدر محافظه کار و ایناست. اصلن معاشرت باش مثل کاغذ بازی های اداری سردو بی نتیجست ‌:‌‌))) (حرفم این نیست ک نباید اینطوری باشه. بحث سر اینه ک بلاخره یه نفر یا چند نفر رو تو زندگی باید انتخاب کنه ک باهاشون خارج از این محافظه کاری برخورد کنه) خلاصه وا بده دختر.

@***Paradise
-_- بیا برو جلو چشم نباش فقط

Zari78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
هه،دیر اومدی بستیم دیگه:-"
خیلی دوست داری،باس پ.خ بدی اسمتو بذارم ته لیست :-"

×بچه ها هفته آینده هفته آخره و تصور کاربران سری ۶ تموم میشه،اگه کسی دوست داره،اسمشو بگه، یه هفته اضافه کنیم./m\
اسم من رو هم اضافه کنین.

Bita2003

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
@Mehrka
مهرکادختریه مستقل که به ادمای دوروبرش زیادوابسته ونیست وبدون اوناهم میتونه زندگیشوخیلی خوب ادامه بده.دوست خوبی میتونه واسه اونایی باشه که دوسشون داشته باشه.خیلی باباشودوست داره.کلابعضی قوانین توزندگیش داره که خودشم بعضی مواقع یادش میره رعایتش کنه .
فک کنم دختره همه چی تمومیه.
@mary2003
دختری زیباوباهوش .که ایشونم مثله مهرکادختری مستقله.سعی میکنه احساساتشوبروزنده.ولی مهربونیش همیشه نمایانه ازش .البته ادم ازحرف زدن بامریم به نتیجه ای نمیرسه چون مریم همیشه حرفایی واسه فتن داره که همش هم منطقیه وقابل قبول.

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
آخرین ویرایش:

*Kosar*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران_مرکز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
تا سایت دوباره نترکیده،آخرین هفته تصور کاربران رو داشته و باشیم و بعدش هم بدرود. h-:

این شما و این هم لیست توصیف ها:
هفته دهم:
@/muhammad\
@mahla1381@
@denira
@amirhm79
@امیر حمزه
@AMIR8181
@R A T A&

دوستان هفته ی قبل بفرمایید جمع بندی :D

هفته نهم:
@nahal01
@Mehrka
@mary2003
@***Paradise
کجا بدرود اخه
ببینید نمیشه منم اون لابه لا جا بدین:(

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@denira
به به
به به
خانومه مینا خانوم جان
انصافا زیاد حرف نزدم ک بدونم اخلاقیاتت چطوره :-"
ولی سرحمع همون چند ساعتی ک صحبت کردیم
مهربون و خیلی خوش برخورد
میشه گفت هم فکر و عقیده ی منی
یادم نمیاد دیگه :D

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
عاقا فک نکنم کسی منو بشناسه
ولی خوب اگ نظری داشتین درموردم بگین

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x
اقا چرا هیشکی هیچ نظری نمیده :))

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
موافقید تصور ما از کاربران سری ۷ رو برگزار کنیم؟

اگه آره،کسایی که داوطلبن بهم پ.خ بدن،تعداد به حد نصاب رسید سری ۷ رو راه بندازیم ؛)

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
نمیشه تکراری باشیم یا تمدید کنیم؟/
:))
.......
دلم خواست دوباره خوب :-"
به نظرم فکر خوبیه چون به شخصه درباره ی بعضی از کاربران شناختم بیشتر شده ( نسبت به سری های قبل ) و اینکه نسبت به بعضیا هم نظرم به کلی عوض شده

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
نمیشه تکراری باشیم یا تمدید کنیم؟/
:))