خستگی!!!

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل
درود خدمت شما دوستان گرامی.
دو مورد هست که میخوام با شما در میان بگذارم چون تجربیاتتون میتونه بسیار کمک بکنه من رو...
1-من این روزها دچار یک احساس فرسودگی و در واقع یک افسردگی خفیف شدم...احساس میکنم مسیر کنکور بسیار سنگینه و اخرشم احتمال موفقیت بسیار کمه..هرچقدر هم که تلاش بکنم بازم احساس میکنم کمه...البته شاید به عبور ناگهانی از تابستون به مدرسه بستگی داره...ولی بازم لطف کنید راهنمایی کنید
2-من طبق اون چه که از افراد بزرگترم شنیدم سعی میکنم که روزای تعطیل10_12و روزای مدرسه هم6ساعت درس بخونم...اما با زور خودم رو رسوندم به 5ساعت و خیلی خسته میشم..10ساعت کجا و 5ساعت کجا...
اینم بگم که من دهم رو میخونم رشته تجربی...
چطور بخونم که خسته نشم و به اهدافم برسم؟و چقدر باید بخونم؟این اعداد که گفتم زیادن یا؟به نظرتون با مرور زمان راه میفتم و این خستگی بخاطر تازه بودن مدرسس؟
این رو ه م در نظر داشته باشین که من خیلی رو درسم حساسم و مدرسه هم بسیار سختگیر ..از طرفی هم من هدفم رتبه زیر صد هست یا حد اقل رتبه خوب مثلا150(کنکور)
خیلی ممنون

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : خستگی!!!

دهمی؟ :-\
از الان خودتو خسته نکن اصلا
اگه روزانه ۴ ساعت راحتی همون ۴ ساعتو انقد ادامه بده که خودت کم کم متوجه بشی که میتونی ۵ ساعت بخونی
کم کم ساعت مطالعتو بکش بالا
از الان احساس خستگی میکنی خدا بهت رحم کنه
انرژیتو بذار برای سال کنکور :)

deniz_nabege

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب

دهم؟ :eek:
10_12 ساعت؟ :eek:
خیلیا توی سمپادیا راجب ساعت میپرسن و منم همیشه میگم که اول کیفیت مطالعتون رو بالا ببرید بعد به ساعتش فکر کنید وگرنه 24 ساعت هم بخونین فایده نداره
بعدشم من که خودم الان سومم و هم باید واسه نهایی بخونم و هم کنکور باید روزای تعطیل 10 ساعت و طول هفته حداکثر 4.5 ساعت بخونم (به گفته های مشاور مدرسمون )

FarnaoO:D

Far_Naz
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

برای دهم 10 12 ساعت بیشتر اثر سو داره به نظر من. تو جو بدی ک بقیه به وجود میادن قرار نگیرین. پیوسته خوندن خوبه. ولی یهویی زیاد خودتونو خسته کنید و اخرش کم بیارین .....؟ :-<

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل

ممنون از پاسخ هاتون

بالا