• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایه نهم

به نظرتون برای ورود به دبیرستان های تیزهوشان باید آزمون ورودی بگیرن یا نه؟؟

• حتما بگیرن

رای‌ها: 53 56.4%
  • به هیچ عنوان....چرا الکی به بچه ها استرس وارد میکنن؟

رای‌ها: 32 34.0%
  • بله ولی ظرفیت تغیری نکنه!!

رای‌ها: 9 9.6%

• رای‌دهندگان
    94

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
یا خدا. 50 درصد؟
PDF شو دیدم، گفتم چقدر توش چرت و پرت داره. اصلا نمیخواستم بخرمش.
حالا الان هوش کمپلکس مهر و ماه رو بخرم؟ یا صبر کنم چند ماه قبل از آزمون های ورودی هم زمان هم 31 استانو بخرم هم هوش کمپلکس؟:-?
از لان بگیر با با تازه فک نکنم در بهترین حالت بتونی بیتر از 25 تا درست بزنی البته سادس ها ولی خب بیست و پنج تا بزنی از میانگین بازه خیلی بالاتر میری حدودا بتونی 35 تا جواب بدی که 32 تاش درست باشه عالیع

• لایک
امتیازات: Mard

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
یا خدا. 50 درصد؟
PDF شو دیدم، گفتم چقدر توش چرت و پرت داره. اصلا نمیخواستم بخرمش.
حالا الان هوش کمپلکس مهر و ماه رو بخرم؟ یا صبر کنم چند ماه قبل از آزمون های ورودی هم زمان هم 31 استانو بخرم هم هوش کمپلکس؟:-?
*من الان PDF های کتاب های علوم رشادت و علوم تیزهوشان خیلی سبزو دیدم. به نظرم مبتکران محتوای بیشتری داره، و خیلی سبز در حد دولتی هست. ولی بازم خیلی سبزو بخرم؟ البته فکر کنم مبتکران توش مطالب به درد نخور هم داشته باشه؟
چه رشته ای میخوای بری ؟

• لایک

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
چه رشته ای میخوای بری ؟
هنوز درگیر هستم، ولی احتمال میدم برم ریاضی. البته قصد دارم که توی زیست هم محکم کاری کنم که اگر نظرم وسط سال عوض شد، نابود نشم.
برای همین میخواهم کتابی بگیرم که فیزیک و شیمی و زیستشو خوب درس بده. (کل علوم در واقع.:D)

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
چه رشته ای میخوای بری ؟
اکه تجربی حتما یه کلاس علوم توپپپ برو چون علوم ضریب 4 هست بقیه درسا دو حتی ریاضی
اگه ریاضی ریاضی ضریب 4 هست بقیه درسا دو حتما ریاضی خیلی خوب کار کن 5 تا سوال جواب بدی تقریبا خوبع

• لایک

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
هنوز درگیر هستم، ولی احتمال میدم برم ریاضی. البته قصد دارم که توی زیست هم محکم کاری کنم که اگر نظرم وسط سال عوض شد، نابود نشم.
برای همین میخواهم کتابی بگیرم که فیزیک و شیمی و زیستشو خوب درس بده. (کل علوم در واقع.:D)
رشادت چاب قدیمش خیلی پهن و بزرگ و خوبع اما این جدیداش تقریبا نصف شده و خیلیلی تعریفی نداره خیلی سبز تیزهوشان هم سوالاش خوبه هم درسنامش بع نسبت بهترع اما کتاب های مهروماه هم بگیر لققققمه ها نعععع بزرگ هاش به خصوص فیزیک اش که واقعا خوبه

• لایک

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
از هشتم قافل نشی 50 درصد سوالا از هشتمه برای هشتم علوم رشادت به نسبت بهترع

• لایک

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
روی شیمی و فیزیک و زمین شناسی هر دو پایه خیلی خوب کار کن.
سوال اخر امسال خیلی اسون بود مال علوم ولی چون مخلوط شیمی و زمین بود کلا 2 درصد پاسخ داده بودن

• لایک

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
روی شیمی و فیزیک و زمین شناسی هر دو پایه خیلی خوب کار کن.
سوال اخر امسال خیلی اسون بود مال علوم ولی چون مخلوط شیمی و زمین بود کلا 2 درصد پاسخ داده بودن
مثلثات ریاضی دهم هم یاد بگیر حتما

• لایک

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
مثلثات ریاضی دهم هم یاد بگیر حتما
خیلی ممنونم،
بنده یک لیست نوشتم، حدود 460 تومان شد.~X(لعنت بهشون یادمه قبلا با 150 تومان انقدر کتابو میخریدم. به کنکور برسه باید میلیونی پول بدیم.=))
ریاضی: رشادت مبتکران فقط جلد اول.
علوم: تیزهوشان خیلی سبز.
فارسی: طالب تبار مبتکران.
هوش و استعداد: هوش کمپلکس مهر و ماه.
در مورد گزینه آخر هنوز 2 دل هستم، ولی فکر کنم باید بخرمش.
برای آینده چی توصیه میکنید؟
بنده فکر کنم بعد از رشادت برم سراغ کاهه.
علوم و فارسی هم همین بسه.
یک 31 استان هم میخرم.
این لیست کافیه؟ احتمال موفقیت بنده با انجام دادن این کتاب ها چقدره؟
ممنونم.

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
خیلی ممنونم،
بنده یک لیست نوشتم، حدود 460 تومان شد.~X(لعنت بهشون یادمه قبلا با 150 تومان انقدر کتابو میخریدم. به کنکور برسه باید میلیونی پول بدیم.=))
ریاضی: رشادت مبتکران فقط جلد اول.
علوم: تیزهوشان خیلی سبز.
فارسی: طالب تبار مبتکران.
هوش و استعداد: هوش کمپلکس مهر و ماه.
در مورد گزینه آخر هنوز 2 دل هستم، ولی فکر کنم باید بخرمش.
برای آینده چی توصیه میکنید؟
بنده فکر کنم بعد از رشادت برم سراغ کاهه.
علوم و فارسی هم همین بسه.
یک 31 استان هم میخرم.
این لیست کافیه؟ احتمال موفقیت بنده با انجام دادن این کتاب ها چقدره؟
ممنونم.
اقا من روی خیلی سبز تیزهوشان ریاضی کراش دارم خیلی هم خوب بود رفتی بخری حتما یه نگاهی بنداز:))(;
برای استعداد تحلیلی هم رشادت کتاب داره ولی من نمیدونم خوبع یا نع اونم نگا کن
در ضمن میتونی پی دی اف کتاب های تستی هم از فیبدیو با قیمت یک سوم بگیری
یه دونه کتاب تست جامع هم میخوای برای اجتماعی و قران و ... که ایکیوسان و خیلی سبز و مهروماه خوبن حالا خودت هرکدوم رو برداشتی.
اگه یاد بگیری و حفظ نکنی ایشالام قبولی
قیمت ها هم بالاس متاسفانه...
حالا بیا دوره دوم یه سلامی بهت میدم:P:))

• لایک

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
اقا من روی خیلی سبز تیزهوشان ریاضی کراش دارم خیلی هم خوب بود رفتی بخری حتما یه نگاهی بنداز:))(;
برای استعداد تحلیلی هم رشادت کتاب داره ولی من نمیدونم خوبع یا نع اونم نگا کن
در ضمن میتونی پی دی اف کتاب های تستی هم از فیبدیو با قیمت یک سوم بگیری
یه دونه کتاب تست جامع هم میخوای برای اجتماعی و قران و ... که ایکیوسان و خیلی سبز و مهروماه خوبن حالا خودت هرکدوم رو برداشتی.
اگه یاد بگیری و حفظ نکنی ایشالام قبولی
راستی پیشرفت تحصیلی ها هم از 93 حل کن(;

• لایک

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
راستی پیشرفت تحصیلی ها هم از 93 حل کن(;
آقا خیلی ممنونم، بنده همون لیست بالارو امروز سفارش میدم، چون خیلی کتاب های زیادی برداشتم میترسم دیگر کنارشون بزارم. اینارو حل میکنم اگر خدا خواست بعد از آزمون ترم اول اونارو هم میخرم.
یادمه یک خرخون توی کلاس ششم مدرسه ی ما بود رفته بود کل مرشد هارو خریده بود، هر روز توی کوله پشتیش میزاشت، مثل تانک میومد مدرسه اونا رو حتی توی زنگ تفریحم میخوند. بعدش هم کلی کتاب دیگر هم خریده بود مثل IQ و EQ و خیلی سبز ها تیزهوشان و رشادت و ... هرچی توی بازار بود. این بعد از عید پز میداد 20 هزار تا تست زده و ... آخر سر هم علوی قبول شد. =)) اینطوری شد بنده فهمیدم که خرید یک کتاب مرجع از هزار تا کتاب بهتره. (ولی لعنتی تمام کتاب هارو حل کرده بود موندم چرا نه حلی قبول شد نه انرژی.:)))
دست شما درد نکنه. موفق باشید.

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
آقا خیلی ممنونم، بنده همون لیست بالارو امروز سفارش میدم، چون خیلی کتاب های زیادی برداشتم میترسم دیگر کنارشون بزارم. اینارو حل میکنم اگر خدا خواست بعد از آزمون ترم اول اونارو هم میخرم.
یادمه یک خرخون توی کلاس ششم مدرسه ی ما بود رفته بود کل مرشد هارو خریده بود، هر روز توی کوله پشتیش میزاشت، مثل تانک میومد مدرسه اونا رو حتی توی زنگ تفریحم میخوند. بعدش هم کلی کتاب دیگر هم خریده بود مثل IQ و EQ و خیلی سبز ها تیزهوشان و رشادت و ... هرچی توی بازار بود. این بعد از عید پز میداد 20 هزار تا تست زده و ... آخر سر هم علوی قبول شد. =)) اینطوری شد بنده فهمیدم که خرید یک کتاب مرجع از هزار تا کتاب بهتره. (ولی لعنتی تمام کتاب هارو حل کرده بود موندم چرا نه حلی قبول شد نه انرژی.:)))
دست شما درد نکنه. موفق باشید.
خواهش میکنم موفق باشی
از اینجور ادما زیاد پیدا میشع:))

• لایک

Sheid4

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1396
سلام بچه ها من خواهرم مدرسه سمپاد نمیخونه و میخواد واسه دوره دوم ازمون بده الانم پایه نهمه چه کتاب هایی پیشنهاد میدین؟ممنون میشم کمک کنید چون من نظام قدیم بودم و از ابتدایی اومدم سمپاد زیاد نمیتونم کمکش کنم

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلام بچه ها من خواهرم مدرسه سمپاد نمیخونه و میخواد واسه دوره دوم ازمون بده الانم پایه نهمه چه کتاب هایی پیشنهاد میدین؟ممنون میشم کمک کنید چون من نظام قدیم بودم و از ابتدایی اومدم سمپاد زیاد نمیتونم کمکش کنم
سلام من سه سال پیش آزمون سمپاد دادم نمی دونم کتاب ها تغییر زیادی کردن یا نه ولی منابع اون موقعم تا جایی که یادمه اینا بود:
-علوم خیلی سبز و نشر گل واژه هم اون موقع یه سری کتاب داشت به نام گل پلاس من علومش رو دوست داشتم
-فارسی خیلی سبز
-ریاضی مبتکران
-قرآن و دینی و عربی غکر می کنم مرشد مبتکران
-یه کتاب بود به اسم EQsun اگر اشتباه نکنم یادم نیست انتشاراتش رو جامع بود و آخرش هم یه آزمونای تیزهوشان سال های قبل رو آورده بودن کتاب به درد بخوری بود
دیگه درسای راهنمایی یادم نمیاد کدوما بودن واسه آزمون تیزهوشان اگه چیزی جا انداختم بگین که یه سرچ بکنم توی حافظه ام
و توصیه ای که دارم اینه که منابعی که می گیره کامل کار کنه موفق میشه
با آرزوی موفقیت امیدوارم مفید بوده باشه x:

Sheid4

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1396
سلام من سه سال پیش آزمون سمپاد دادم نمی دونم کتاب ها تغییر زیادی کردن یا نه ولی منابع اون موقعم تا جایی که یادمه اینا بود:
-علوم خیلی سبز و نشر گل واژه هم اون موقع یه سری کتاب داشت به نام گل پلاس من علومش رو دوست داشتم
-فارسی خیلی سبز
-ریاضی مبتکران
-قرآن و دینی و عربی غکر می کنم مرشد مبتکران
-یه کتاب بود به اسم EQsun اگر اشتباه نکنم یادم نیست انتشاراتش رو جامع بود و آخرش هم یه آزمونای تیزهوشان سال های قبل رو آورده بودن کتاب به درد بخوری بود
دیگه درسای راهنمایی یادم نمیاد کدوما بودن واسه آزمون تیزهوشان اگه چیزی جا انداختم بگین که یه سرچ بکنم توی حافظه ام
و توصیه ای که دارم اینه که منابعی که می گیره کامل کار کنه موفق میشه
با آرزوی موفقیت امیدوارم مفید بوده باشه x:
خیلی ممنون عزیزم لطف کردی وقت گذاشتی تجربه ت رو برام نوشتی

آخرین ویرایش:

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

Sarin84

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1402
من به عنوان کسی که این دوره اول هم سمپاد بوده میگم از ما سمپادیا نگیرن!

بالا