• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه ريزي براي پذيرش خارج از كشور

• شروع کننده موضوع

soheilkahkeshan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي بروجرد
شهر
بروجرد
دانشگاه
علم و صنعت تهران
رشته دانشگاه
برق الکترونیک
با سلام به همه‌ي سمپاديا....بعضي از دوستان من‌جمله خود من براي ادامه تحصيل خودشون به اپلاي فكر مي كنند يا نيم نگاهي دارند...اين موضوع رو باز كردم كه درباره‌اش بحث كنيم::: موارد لازم...نكاتي كه شنيديم....خوبي ها و بدي ها.....و هر چيز ديگري كه به ذهنتون مياد!!!
براي اينكه موضوع گرم بشه اول از همه بگيد تا به حال بهش فكر كرديد و اگر آره توضيح بدين.....

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي
پاسخ : برنامه ريزي براي پذيرش خارج از كشور

آره، به نظر من خوبه فقط من نمیدونم کدوم رشته ها بر میدارن؟
و اینکه شرایطش چطوری هست؟ شرط معدل و اینا؟

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

شرط معدل و شرایط دیگه رو باید برید تو سایت دانشگاهی که میخواید ازش اپلای بگیرید، ببینید.

• شروع کننده موضوع

soheilkahkeshan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي بروجرد
شهر
بروجرد
دانشگاه
علم و صنعت تهران
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

همه رشته ها (البته کم و زیاد دارد) فرصت اپلای دارند.... فکر میکنم مهمترین مسئله معدل باشد.

profali

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
بابل
شهر
تبریز
مدال المپیاد
شیمی :دی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

اول سلام به همه

دوم من تا حدودی پیگیری هم کردم این موردو :

مهمترین عامل زبانه . کلا مدارکمون زیر سواله :D ... بعد یه توصیه نامه از یکی از استادا که باهاش کار کردین و ترجیها خودشم اونور درس خونده باشه خیلی میتونه کمک حالتون باشه حتی تو وضعیتی که معدل خوبی نداشته باشید تاثیر این مورد ملموسه ...

همه مناطق یه راهنمای جامع دارن که رایزنی فرهنگی ایران یا سفارت اون کشور درستش کرده ... یکی طبق اونا پیش بره + اینکه از یه سری کمک مثل توصیه نامه . چاپ مقاله تو کنفرانسای خارجی و شرکت تو گردهمایی ها استفاده کنه به راحتی میتونه اپلای کنه ...

انقدر بورسیه های مختلف هست تو کشورای مختلف که هزینه های تحصیلی اصلا به چشم نمیاد ...

بد بختی ما پسرا این سربازی لعنتیه​

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

این سایت خیلی جامعه و پاسخ گوی تمام سوالات در این زمینه هست http://www.applyabroad.org/forum/
روی fb یه پیج هست به اسم چگونه از داشگاه های خارجی پذیرش بگیریم . اونم پیج کاملیه و جدیدا یکسری نمونه های کامل میذاره . مثلا میگه چه رشته ای با چه معدلی و چه نمره زبانی کدوم دانشگاه پذیرش گرفته و چقدر بورسیه شده .

بالا