• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
Aramesh_Z

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• سر همین تجربه‌ی حرف بزنت کلا دیگه قید ۹۹ درصد آدما رو زدم منم مثه خودشون استیکر میفرستم و یا میگم هعی ایشالا اوکی میشه : ))) تو هم امتحان کن جوابه دیگه به اون آدمه هم دلداری ندی احتمالا به صرفه تره.
    Aramesh_Z
    Aramesh_Z
    نه قیدشو که نمیزنم، فقط نمیخوام دیگه خودمو انقدر زیاد اذیت کنم برای بقیه.
    ----
    @mahzoun99 متاسفانه این متد هم تکراریه و به من ثابت کرده اگر مجبور بودی یه ماه بعد قیدشو بزنی بری ۱ سال بعد قیدشو بزنی و خب آدما دروغگو و کسشرن خیلیاشون ازشون توضیح بخوای میان توجیهات متداولی میارن و حاضر به قبول و تغییر نیستن. اینکه بخوای از هر کسی توضیح بخوای و هی حرف بزنید و هی حرف بزنید هم وقت زیادی میگیره هم فشار روانی زیادی ایجاد میکنه به خاطر دراما هاش
    mahzoun99
    mahzoun99
    خب گفتم انسان هایی که واسمون ارزشمندن نه هرکسی.. و اینکه بقیه حرف‌هات هم برمیگرده به قسمت تصمیم گیری.. اگه پاسخش رو توجیهات متداول برداشت کردی میگی من چنین برداشتی کردم و توضیحاتت قانع کننده نبود و فلان و بیسار. در ضمن توجیهات متداول زمانی مطرح میشن که تکرار صورت گرفته باشه.. به طور کلی حرفم اینه که تو هر نوع ارتباطی باید حرف زد و آگاه کرد (چه زن/شوهر چه والد/فرزند چه دوتا دوست و...)
    های دارلین
    دو یو ریممبر می؟ *__*
    • لایک
    امتیازات: Aramesh_Z
    Aramesh_Z
    Aramesh_Z
    عه دختر مبارکه *_* چیشد کجا قبول شدی چه رشته‌ای؟
    منم کار خاصی نمیکنم والا ((: همون دانشگاه میرمو(قبل قرنطینه البته) اینا. حالا خفنم نبودم که بخوام زیادترش کنم ((((:
    hastikhanoom
    hastikhanoom
    اوممم.. آمار الزهرا :-"
    ببین من اولین ترمی که هشت صبح کلاس داشتم و ناله م عرش رو می لرزوند اینجوری شد((((:
    بودی همیشه( : خودت رشته و شهرت چی بود؟
    Aramesh_Z
    Aramesh_Z
    مبارکه *_* شنیدم خیلی خفنه دانشگاهش ^_^
    حالا من این ترم بعد سه ترم اولین باری بود که دو روز خالی داشتم تو هفته و اینطوری شد ((((:
    من دامپزشکی تبریزم :D
    تسلیت میگم
    هر کمکی لازم داشتی رو من میتونی حساب کنی (‌نه از روی تعارف یا ترحم، تاحالا وقت نشده با هم دوست بشیم)
    امیدوارم حالت همیشه خوب باشه
    هی نوشتم وپاک کردم ولی واقعا نمیدونم چه جوری باید تسلیت بگم ... فقط ارزوی صبر دارم واست عزیزم :((
    • لایک
    امتیازات: Aramesh_Z
    Aramesh_Z
    Aramesh_Z
    ای جونم
    مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی
    • لایک
    امتیازات: arcana
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا