• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
Radikal

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• مهاجرت یکی از سخت ترین و بی رحمانه ترین تصمیمایی هست که هر فردی مجبور به گرفتنش میشه(:
    سخت ترین قسمت اینه تصمیم بگیری بری که یه زندگی دلخواه بسازی بدون کسایی که دوستشون داری یا اینکه بمونی و به زندگی که داری قانع باشی ولی پیش کسایی که دوستشون داری،یه دوراهی سخت(:
    منی که تصمیمم برا چندسال بعده از الان وقتی بهش فکر میکنم عمیقا غمگین میشم و اینکه متوجه میشم چقد اینجارو دوس دارم…
    حتما خوندی. ولی اگر نخوندی پیشنهاد کتاب: قدرت بی‌قدرتان، واتسلاف هاول
    • لایک
    امتیازات: Samineh و Radikal
    Radikal
    Radikal
    اره خوندم... زیباست، کاش یک طوری میشد همه ۸۰ میلیون جمعیت ایران بخوننش

حتی سبزی فروش سر محل که اعلامیه میزنه روی دیوار +_+
    Radikal
    Radikal
    امیدوارم اینجا رو چک بکنی...
    یک سری سوال راجع به هلند داشتم حقیقتا...
    اگر آی دی تلگرام یا ایمیل بهم بدی ممنون میشم ازت...
    دیوانه‌کننده تر این حجم از بی تفاوتی دنیا نسبت به این لحظاته که ثبت شده. من هنوز‌ که هنوزه نتونستم این حقیقتو هضم کنم که یه آدم (غزاله) با موبایل خودش لحظه کشته شدن خودش رو در حال گفتن اون جمله ثبت کرد انقدر که سورئاله. چطور اون ویدیو دنیارو نترکوند و همه راجع به ما نشنیدن؟
    • لایک
    امتیازات: Samineh و Radikal
    Radikal
    Radikal
    باید یک پست راجع به اینکه چرا دنیا با این چیزا نمیترکه بنویسم! :)
    • لایک
    امتیازات: Samineh
    Radikal
    Radikal
    نوشتم! XD
    • لایک
    امتیازات: زار
    به من از کدای بی ربط به ایرانم زنگ زدن. یه بار از سن مارینو زدن که سرم کلاه رفت. بعدش از تونس زدن که دیگه یاد گرفتم. خیلی وقته نزدن. ((:
    لینک چنلتون رو می تونم داشته باشم؟
    Radikal
    Radikal
    هنوز نزدم ولی زدم میذارم اینجا ^^
    قلب
    اگر چیزی زیر دست من نیست می شه دلیل بدی بهم برای چه باید امیدوار به چیزی که حتی زیر کنترلمم نیست بدم؟
    • لایک
    امتیازات: uwu، Retr026 و galeger
    Radikal
    Radikal
    چون کافی بود کار پیدا می‌کردم یا تلاش میکردم از اندک آدم هایی که دوستشون داشتم کمک بخوام، دنیای ما شاید همش تحت کنترل ما نباشه ولی بخشیش هست.
    • دابل‌لایک
    امتیازات: ili
    ili
    ili
    پس شما هم بخشی از زندگیتون رو ناامید بودید:"
    این کمی غمگین ترم می کنه
    • لایک
    امتیازات: Radikal
    Radikal
    Radikal
    من بیشترش رو غمگین بودم، و دیدم اگر نگاهم به دنیا عوض نشه باقیش هم غمگین خواهم بود.
    خلاصه که تلاش کردن خیلی حال میده.
    ;))
    یعنی واقعاً اگر آدم بخواد تلاش نکنه حتی بُرد هم بهش خوش نمیگذره، حالا این رو از بعد فردی به بعد اجتماعی هم میشه تعمیم داد، گروهی که هرگز تلاش نمی‌کنند برای بهتر شدن قطعاً از بهبود هم لذت نمیبرن و این بده.
    از اینکه واستادید و دارید بچه هارو همه جوره ساپورت میکنید و بهشون در صورت نیاز کمک میرسونید عاشقتونم.دوستتون دارم و از راه دور میبوسمتون.
    کاش میتونستم براتون و برای همه کاری کنم ولی حیف که اونجا نیستم.
    Radikal
    Radikal
    نظر لطفته عزیزم.
    من کاری نکردم واقعا ولی خب اصلا نمیدونم چی میخواد بشه...یک نا امیدی و خشم و ترس اومده سراغم... کاش بشه کاری کرد برای بهبود... واقعا تا به حال در زندگیم انقدر احساس مستأصل بودن نکردم...
    چرا باید با مردم اینطور برخورد کنند...
    :(
    کاش میشد با این ها حرف زد ببینیم چی میخوان از زندگی ما...
    هور
    هور
    باهاشون حرف زد؟!!با اینا میشه حرف زد بنظرت؟!
    اگه اهل حرف زدن و احترام گذاشتن به حرفای بقیه و مردم بودن تا اینجاها این اتفاقای بد پیش نرفته بود...
    تو دانشکده فعلا امن ترین مکانه براشون
    Karenn
    زینب ایوبی
    Karenn
    میشناسی قابل اعتماده؟
    Radikal
    Radikal
    والا زینب ایوبی نمیشناسم رشته و ورودی بهم بگی شاید بتونم بپرسم.
    ولی خب سعی کنید زیاد امار ندید ولی اگر کسی نبود حتما و حتما به بچه های انجمن اسلامی بگید که اگر بی نام و نشون باشه شاید دانشگاه نتونه پیگیری کنه و آزاد کنشون
    • لایک
    امتیازات: Karenn
    شما سال 88 هم جزوی از اعتراض کننده ها بودین؟
    Radikal
    Radikal
    والا من اون موقع میگفتم نرید بجنگید سر رییس جمهور و یک وبلاگی هم داشتم که توش نوشتم «در تیشه به ریشه زدن گناه تیشه چیست...» و اون موقع فکر میکردم رییس جمهور یک شخص نمایشیه صرفاً و الانم همین رو میگم.
    :))) منتها بچه بودم و زیاد درگیر این چیزها هم نمیشدم...
    ili
    ili
    مامان و بابای من اون موقع رفتن و دستبند سبز بستن
    ولی الان نمی رن : ^
    بهشون می گم برید حداقل به جبران اشتباهای گذشته
    در مورد شما هم مثل این که چند نسل جلوتر از زمان خودتون بودید
    Express VPN اکانتای هکیش تو سایتا و کانالای ایرانی هست برای موبایل ارزونه نسبتا. خیلی هم راحت وصل میشه.
    «کلی کتاب توی کتابخونه م هست ( یک تعداد خوبیش هم هنوز نخوندم )
    اکانت پلاس فیدیبو و طاقچه بینهایت دارم و بیشتر از 300-400 کتاب هم توی این اپلیکیشن ها دارم».
    برای یک زندگی خوب همین کافیست
    Radikal
    Radikal
    نظر لطفته ^-^
    ولی خب به زور بتونم روزی ۲۰ - ۳۰ ص کتاب بخونم ، امان از بزرگ شدن واقعا ، آدم بچه‌تر که بود می‌چسبید به یک کتاب تا تموم نمیشد روی زمین نمیذاشتش, ولی خب الان نمیشه ... اما سعی میکنم با کتاب صوتی و اینا جبران کنم °^°
    Iman Page
    Iman Page
    من اون پستتون رو دوباره خوندم و شدیدا حال کردم و پساپس تولدتون مبارک!
    • دابل‌لایک
    سبک زندگیتون چقدر قشنگه♡ پر از حس خوب بود متن تون! هیچ وقت از من بودنتون دست نکشید مرسی اه :)
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    من زندگیم عادیه واقعا ، ولی خب سعی میکنم از عادی بودنش لذت ببرم...
    سری سفر اقتصادی برم کتاب ها و چیزهایی که دوست دارم رو بخرم و به خودم کادو بدم +-+
    و کلی از این کارهایی که همه آدم ها میتونن بکنن ولی نمیکنن که...+_+
    ولی نظر لطفته تو هم سعی کن خوشحال ترین خودت باشی حتما :)
    • دابل‌لایک
    امتیازات: Aynazi
    Aynazi
    Aynazi
    چشم :) 🧡
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا