• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

mobin9898
mobin9898
خب دلایل مختلفی داره
علیـــــــــــــــ
علیـــــــــــــــ
فقط به فکر برگای ما هم باش مبین جان + همیشه آدمایی که این تصمیمای سخت رو میگیرن موفقتر هستند در طولانی مدت (;
mobin9898
mobin9898
@علیـــــــــــــــ : علی جان ادم وقتی میاد بالاتر سنش میاد بالاتر دیدش نسبت به رشته ها یکم عوض میشه نسبت به زندگیش نسبت به ایندش من پرستاری و پرستاری کردن رو دوست دارم ولی نمیتونم فکر کنم ۳۰ سال تو اون سیستم کار کنم و اخر سر من بمونم کلی مریضی و تاسف برای تلاش نکردم برای بهبود اوضاعم نمیخوام مثل الان شرمنده ی خودم باشم شرمنده ی بچم باشم …
mobin9898
mobin9898
@BJ.Alex خب نگا کن من یه شرایطی دارم که ارزش داره یه همچین سرمایه گذاری کنم فکر میکنم یک سال حداکثر دو سال زحمت بدم به خودم به جا اینکه ۳۰ سال هر روز تو سیستمی کار کنم که خسته و خسته تر و بسته ترم میکنه من ادمی نیستم که قبول کنم یکی بالاسرم باشه همش امر و نهی کنه بهم ادمی نیستم که قبول کنم …
mobin9898
mobin9898
@BJ.Alex رشته هایی که مث مغازس هر وقت بخوام تعطیل کنم نه اینکه تو برف ۱ متری مجبور باشم برم بیمارستان یا شب عید شیفت باشم
علیـــــــــــــــ
علیـــــــــــــــ
خیلی خوشحالم برات. در نقطه‌ی درستی از جایگاه شخصیتی قرار داری. برای شروع کارِ درست هیچ وقت دیر نیست و همه چی به ذهنیت ما بستگی داره.
مکن دل دل ای دل ، بزن دل به دریا.
mobin9898
mobin9898
@پابلو خب شرایط من مناسب مهاجرت نیست من سرپرست خانوارم مگه نه به خودم باشه دوس دارم الان برم ازین خراب شده ولی حالا که نمیتونم برم اونور حداقل اینور برا خودم سعی کنم یه کارایی کنم
mobin9898
mobin9898
@پابلو یکم میترسم چون خیلی دور بودم حس میکنم هیچی بلد نیستم البته شروع نکردم به خوندن ولی واقعا میترسم ازینکه هیچی بلد نیستم
بالا