• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

ÄBČDE FGHÏ
ÄBČDE FGHÏ
من خودم هر چند وقت یه بار بی‌خوابی میاد سراغم اینطوری که موقع خوابیدن ذهنم انگار آماده است که به لحظه‌ی به خواب رفتن فکر کنه برای همین هشیار میمونه و خوابم نمیبره:| این خود نخوابیدن استرس و اضطراب ایجاد میکنه و اضطراب هشیاری مغزو بیشتر میکنه و سیکل معیوب میوفته
ÄBČDE FGHÏ
ÄBČDE FGHÏ
بعد یکی دو هفته سختی معمولا به کل این فرایند عادت میکنم و خوب میشه کلیدشم همینه که به خوابیدن اصلا فکر نکنی ، یعنی درواقع اصلا مشکلی نیست که بخواد حل بشه ، برو تو رختخواب بگو من قراره شیش ساعت اینجا بمونم حالا چه خوابم برد چه نبرد ، بعدشم میرم سر زندگیم
ÄBČDE FGHÏ
ÄBČDE FGHÏ
اگه واقعا خیلی دچار اضطراب شدی الآن و تمرین های فکری جواب گو نیست میتونی یه دوره قرص بخوری ، البته الآن فک کنم خواب آورا رو با نسخه حتما بفروشن ، خودمم تجربشو‌دارم یه سری معایب و مزایا داره اگه کارت به اونجا کشید خواستی بگو تجربو باهات درمیون بذارم .
ÄBČDE FGHÏ
ÄBČDE FGHÏ
در ضمن خیلیا اینطورین ، خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنی رایجه و کسی از بیخوابی نمرده خیالت راحت باشه درست میشه
ÄBČDE FGHÏ
ÄBČDE FGHÏ
اگه بیخوابیت اینطوریه که دیر خوابت میبره ، صبحا حتما یه ساعت مشخص بیدار شو حتی اگه فقط یه ساعت خوابیدی و دیگه سعی کن طی روز نخوابی، ممکنه چند روزت بسوزه ولی به مرور اوکی میشی
  • لایک
امتیازات: panah
matin320
matin320
تو رخت خواب که هستم. کار به تپش قلب و لرزش عضلات میرسه ولی خوابم نمیبره. مشکل اینه چشمم بیماره اگر نخوابم ملتحمه خونریزی میکنه. باید اشک مصنوعی استفاده کنم
ÄBČDE FGHÏ
ÄBČDE FGHÏ
منم دقیقا تپش قلب میگرفتم خیلی وحشتناکه ، برای تپش قلب پروپرانول میخوردم ، ولی کلا ذهنت انقدر هشیار میشه خوابت نمیبره ، استرس چشمتم هست از اونطرف و اینکه اشک مصنوعی ریختن تمرکزتو باز خراب تر میکنه ،برای همین شاید یه دوره قرص بخوری بد نباشه
بالا