• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
  • این مناظره وگانیسم قلقلکم می‌ده!
    • لایک
    امتیازات: Pan
    الهه ن
    الهه ن
    خب، بیا منو بنشون سر کتاب، اگه ۷۵درصدش رو در دو روز خوندم میام مناظره شرکت کنم. ^^
    Pan
    Pan
    خب برو سرش اینجا چیکار میکنی؟:-" فردا هم چک میکنم مشغول خوندنش باشی.:))
    الهه ن
    الهه ن
    حله، پس من تا ساعت ۱۵ دهم شهریور لاگ‌اوت می‌کنم و اگه موفق برگردم به عنوان مخالف وارد مناظره می‌شم. ((:
    ولی تو خیلی خیلی با مازیار فرق داری! حداقل حداقلش این ه که اعتقاداتت -حداقل در ظاهر- بنیان منطقی دارن نه واکنشی!
    • لایک
    • دیسلایک
    امتیازات: Sara.kh و Pan
    Pan
    Pan
    راستش خیلی وقته پستاشو نخوندم اصلا یادم نمیاد چه مدلی بود.:-" نمیدونم واقعا. ولی خب اگه این تعریف بود که مرسی.:D
    الهه ن
    الهه ن
    من باهاش بحث‌های زیادی داشتم، تو تاپیک‌های انجمن اعتقادی می‌تونی ردم رو بزنی. ((:
    تعریف هم که.. صرفاً شناختم رو گفتم. حیفم اومد خودت رو با ایشون مقایسه کنی!
    کجاش تناقض داره؟
    Pan
    Pan
    طوری که در دین و زندگی نوشته (و البته مطمئن نیستم چقدر با خود اسلام هم‌خوانی داره) اکثر حکم‌هایی که در مورد ابعاد اقتصادی جامعه هست مثل زکات و خمس و قوانین مربوط به ربا نسبتا چپگرا هستند به علاوه‌ی اینکه دائما دیدگاه منفی نسبت به احتکار ثروت داره. هرچند این بیشتر یه فکری بود که در حین دین و زندگی خوندن به ذهنم اومد نه استدلال جامعه‌شناسی:‌))
    چرا تو ۲۰سالگی باید دین و زندگی خوند ؟ :-?
    سلام و عرض ادب البته :‌)
    • لایک
    Amin rouhi
    Amin rouhi
    قوه درک من ضعیفه ، چرا الان دارین " حماقت " می کنین ؟
    • لایک
    Pan
    Pan
    از این جهت که اگر یه ذره بیشتر دو سال پیش عقل داشتم میتونستم همون موقع به اینجایی که الان میخوام برم برسم.:-? هرچند من خودم زیاد به این دیدگاه که یه مسیری بری و بعد پشیمون شی وقتتو تلف کردی اصلا قبول ندارم این حرفامم بیشتر محض طنز خودتخریبیه.:)) (self deprecating humor معادل فارسیشو از خودم درآوردم مطمئن نیستم)
    Amin rouhi
    Amin rouhi
    به :-? که رسیدین اومدم بنویسم که دیدم تقریبا همون ها رو در ادامه گفتین :‌))
    به هر حال ، آرزوی سلامتی و موفقیت :‌)
    • لایک
    یه سریال دیگه رو شروع کن تا حس پوچی قبلی رو بشوره ببره :-"
    Pan
    Pan
    فایده نداره رو اونم نمیتونم تمرکز کنم همش ول میگردم فکر میکنم بهش و میرم فن آرتاشو میبینم:))
    میتونی از سرویس های_کاهش _ گیم استفاده کنی... بیشتر موقع ها جواب میده...
    • لایک
    امتیازات: منهوک، Pan و ememlia
    Pan
    Pan
    واقعا؟ امتحان میکنم حتما. مرسی:)
    • لایک
    امتیازات: hadiso
    hadiso
    اوهوم... بیشتر مواقع جواب میده...
    • لایک
    عزیزجان
    در هر ۲۴ ساعت مجاز ب ارسال حداکثر ۳ پست در ح.ب هستیم
    تا الان ۵ تا ح.ب فرستادی:)
    لطفاً یا دوتاشو حذف کن
    و یا ویرایش...
    الان فش دادی:/ یا گل ب خودی زدی دعوا دعواعه دیگ شدید و عادی نداره ک:/
    I am drowning There is no sign of land You are coming down with me Hand in unlovable hand And I hope you die I hope we both die
    پیام حرف بزنت فکر کنم در جواب پیام من بود ، این جور ادبیاتی که به عقلتون شک کنیم و خ*** مال که کلید واژه ی دوستانه معمولا طرف مقابل رو بر انگیخته می کنه و در طولانی مدت باعث میشه خودش رو سانسور کنه . کسی که به.دنبال حقیقته در بحث کمتر از این ادبیات استفاده می کنه
    • لایک
    امتیازات: rreezzaa1
    ÄBČDE FGHÏ
    ÄBČDE FGHÏ
    -گفتم منظورم از سیاسی چیزیه که مردم رو زده می کنه از سیاسیون، مثل دزدی کردنشون ، دروغ گفتنشون و ...
    - تناقض نداره اگه وطن داشته باشی و بخوای جلوی استعمارگر وایسی
    Pan
    Pan
    - پس... کلا یه چیز دیگه؟
    -خب پس حله دیگه میخواستم بپرسم خود پدیده‌ی "وطن" رو چطور مهندسی افکار نمیدونی ولی لابد اونم از مهندسی افکارهای خودمونه دیگه حداقل به زبان فارسی تو مغزمون فرو میکنن به جای اینکه مجبور باشیم زبان‌های اجنبی یاد بگیریم.
    ÄBČDE FGHÏ
    ÄBČDE FGHÏ
    کلا یه چیز دیگه چی؟
    - مواردی مثل وطن ، نژاد برار و ...همه قرار دادن و من قبول دارم، ولی وقتی استعمار گر ها ملت هارو استعمار و فرهنگ و زبان خودشون رو تحمیل می کنن ما باید از خودمون دفاع کنیم ، اگه فکر می کنی این مسائل مهم نیست به خودت بستگی داره ،
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا