• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

mahta.e
mahta.e
تا حالا کسی انقد بهم توجه نکرده بود شت :((
جدا از شوخی دو ساعت یهو شب خوابیدم دیگ بیدار موندم و اینکه گفتم بیام فرومو چک کنم برم لالا^_^
  • لایک
امتیازات: ememlia
عقب مانده
عقب مانده
ببینین مثلا الان من نباید بیام بگم کی میخوایم یاد بگیریم سرمون تو زندگی کنکوری ها نباشه. چون حرف بی ربطیه و کار شما مصداق فضولی نیست.
sadlove
sadlove
ببینید مهتا دوست منه و منم مشاورشم . این ی ارتباط دوستانست و قطعن ب شما مربوط نیست .
عقب مانده
عقب مانده
منم همینو گفتم ¬_¬
mahta.e
mahta.e
@psychotrop کاااام ان من اونقد زبون دارم که بتونم جواب کسیو که دخالت میکنه رو برم ولی از جواب من کاملا مشخصه که جو دوستانه ای بینمون برقراره و این حرف صرفا از باب دوستی بیان شده و وجهه دخالت و اینا توش دخیل نیس:)))
  • لایک
امتیازات: sadlove
عقب مانده
عقب مانده
@mahta.e اگه دقت کنی منم اتفاقا گفتم که این کار دخالت نیست و اگه من(یا هرکس) بیام بگم دخالت کردی اشتباهه:/ دلیل نظربانگی که گذاشتم هم این بود که دیروز خانم سدلاو یه پست گذاشت درمورد دخالت تو زندگی بقیه و اشاره به پست من داشت... قصدم این نبود از طرف تو جواب بدم یا دخالت کنم تو چیزی.
mahta.e
mahta.e
@psychotrop من نمد تو ح ب چ اتفاقی افتاده ولی برذاشتم اینجوری بود که پستی گداشتی مفهمومش این بود
*شخصی ی لیوان اب رو خالی میکنه رو زمین و در حین انجام این کار تاکید میکنه که اینکار نباید انجام بشه*
ترجیحا ب جای کنایه سری بعد ب خودش پ.خ بده ^_^
  • لایک
امتیازات: sadlove
عقب مانده
عقب مانده
@mahta.e منظورت کدوم پستمه که ازش همچین برداشتی کردی؟ آخه بحث و اتفاق خاصی بین من و سدلاو توی ح.ب نیفتاده بود برای همین نمیدونم کدوم پست رو میگی... کنایه ای هم در این مورد نزدم. نمیدانم شاید اشتباه برداشت کردی.
+ امیدوارم چون گفتگو رو اوردم داخل پروفایلت مزاحمت ایجاد نکرده باشه
sadlove
sadlove
شما با نورا فک نمیکنم دوست بوده باشین مگرنه پست شما رو دیس نمیداد و پست منو لایک . اصن حرکت قشنگی نبود وسط ح.ب جلو همه اسم اوردین و محکوم کردین ک زیاد پست میده میتونستین گزارش بدین . نورا هم دوست صمیمیمه ناراحت میشم کسی اظهار نظر کنه راجبش جلو همه و تخریبش کنه . یاد فیلم 13 reseans why افتادم با حرکت شما .
بالا