• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همجنسگرایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
توی مطلب اولی که خوندم تا جایی که یادمه همون 25 درصد خیلی بولد شده بود
اما مطلب دوم گفته بود بین 8 الی 25 درصده که هنوز هم به اندازه کافی پشتوانه محکمی نیست برای تاثیر غالب ژن
اینا معمولا آمار های میانگینن. بسته به فرد بعضی مواقع امکان داره تغییر کنه.
اما باز هم اینکه میگفتید بی تاثیره و این تحقیقات جهت دارانست رد میشه. با توجه به اینکه مطلب فرستاده شده توسط خودتون هم خیلی متفاوت نبود.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
منظور بنده از بی تاثیر این بود که نمیتونه باعث شه یک نفر همجنسگرا به دنیا بیاد
چون دفاع خیلی ها اینه که اینا اینطوری به دنیا اومدن
اگر منظورتون این بوده بله. حداقل تا الان با شواهد علمی همچین چیزی ممکن نیست. من بیشتر از اینکه شما منظور نظرم باشید خطابم از کلمه میگفتید به کسانیه که میگفتن اصلا تاثیر نداره تا شخص شما.
هر چند من هم یادم نمیاد گفته باشم که یه نفر همجنسگرا به دنیا میاد. من فقط گفتم ژنتیک هم بی تاثیر نیست.

Roxan

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
درود بیکران
خب من میخواستم موضوعی رو مطرح کنم و فکرکنم جاش تو همین تاپیکه
خب من دوستان همجنسگرای زیادی دارم و بارها بهشون گفتم که واقعا از دوستی باهاشون خوشحالم و بهشون احترام میذارم
ولی ی سری مسائل داره از کنترل خارج میشه
ببینید من واقعا میفهمم مخصوصا داخل کشوری مثل ایران چقدر سخته و این ها
ولی این حجم عظیم از تبلیغات باعث شده دیگه هرکی رو میشناسم بگه همجنسگرام و اینا
به خاطر سنه؟ اوکی به خاطر سنه
ولی وضعیت طوری شده که نمیتونم دست دوستم رو بگیرم و برامون حرف درنیارن!
من صرفا دارم میگم چرا خب؟
یعنی واقعا نمیشه ما کنار هم کاملا مسالمت‌آميز زندگیمون رو بکنیم؟ و هممون به هم احترام بذاریم بدون اینکه زیاده روی صورت بگیره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
منم گاها حس میکنم این جماعت کل پوینت پراید و پرچم رنگین کمون و... رو فراموش کردن. اون اوایل هدفشون این بود که حاجی ما نرمالیم و میخوایم که ملت بپذیرن که ما نرمالیم. الان کلا رفته به سمتی که ما خاصیم و هرکس که نپذیره که ما خاصیم چوب تو ماتحتش میکنیم و یک ماه کامل جشن میگیریم و مسخره بازی درمیاریم و فلان و فلان.

تو ایرانم که نور علی نوره دیگه. ماشالا هزار و یک عامل دست به دست هم داده تا نوجوونا مخصوصا دخترا توهم هوموسکشوال بودن بزنن. محدودیت ها، جامعه مردسالار ایران و اینکه واضحا زن تحقیر میشه و زن بودن گاها اون قدرت و کرامت رو از ادم میگیره،و حالا اینکه بخوان کول جلوه کنن و این ها.

من درست حرف زدن بلد نیستم بخاطر همین احتمالش کمه که منظورمو برسونم. ولی یک اقا تو یک جمعی بگه من همجسنگرام. تا دلت بخواد صفت های کونی و اوبی و اینارو میشنوه. حالا یه زن اینو بگه (من در حال حاضر یک زن همجسنگرا هستم و این مکالمه واقعیه )
+تو لزی؟ هاهاهاهاهاها عجب گنده گوزی ها - دادا ولش کن دوبار تو مدرسه سینه های دوستشو خورده فاز ورش داشته.
و خیلی ری اکتای عجیب غریب دیگه.

بین جماعت کم سواد و عوام من اگر بگم با ده تا مرد رابطه داشتم یه برچسب فاحشه میزنن رو پیشونیم و تا دلتون بخواد تحقیر راجع بهش هست. ولی اگه بعنوان یه زن لزبین بگم با ده تا خانم رابطه داشتم به نظرشون خیلی خفن و واهاهاهایییی میاد و معمولا ری اکشنشون اینه"این که فلان نداره فلانقدر داف زمین زده خاک تو سر من و تو که داریم"

بعد حتی این داستان بین جمع های lgbt هم نفوذ کرده. جامعه ما توان پذیرش اینو نداره که دو تا مردی که ظاهرا یک مرد نرمالن یا دو زنی که ظاهر و رفتار فمینین نرمال دارن با هم رابطه داشته باشن. حقیقتش دست خودشون نیست. نمیتونن. تو مغزشون بالاخره باید اون دو نفرو یه ربطی به مرد و زن بدن. تو زوج لزبین یک نفر حتما باید مردونه تر باشه موهاش کوتاه باشه و... و تاپ باشه و نقش مرد رو ایفا کنه. بین زوج های گی هم یکیشون باید حالا به شکلی نقش زن رو داشته باشه. بعد حالا این داستان رو کنار اون قضیه مردسالاری بزارید. گی تاپ دست خوش میگیره که اره دادا به ماتحت ملتم رحم نکردی عجب مردی هستی. و تعدد سکس براش افتخار حساب میشه و برای گی بات هرچقدر تعداد رابطه اش بالاتر بره همونقدر بیشتر تحقیر میشه. تو زوج های لزبین هم اونی که ظاهرش مردونست با افتخار از روابطش حرف میزنه و اونی که ظاهرا نقش زن رابطه رو ایفا میکنه عین یه زن سنتی استریت باید حواسش به روابطش باشه. پارتنرش اگه بفهمه تعداد پارتنر های جنسیش زیاد بوده اونم یه برچسب فاحشه بهش میزنه و خدافز.
میدونید انگار اومدن از جامعه استریت و نرمال مردسالار یچیزی جدا کردن و ساختن که شده جامعه رنگین کمونی های تاپ سالار.
خلاصه که با خود همجنسگرایی کاری ندارم. به هیچ بنی بشری ربطی نداره تو تخت خواب من چی میگذره. ولی در کل این قضیه رنگین کمونی ها و تبلیغای بیخود و زیاد. کول جلوه دادنش و اتفاقی که داره داخل کامیونیتی lgbt میفته کابوسه. واقعا کابوسه. انقدری که حتی منی که جزو اونا حساب میشم نمیتونم تحملش کنم. نمیخوامم تحملش کنم.

_Hani

رویای بی انتها
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد نانو
درود بیکران
خب من میخواستم موضوعی رو مطرح کنم و فکرکنم جاش تو همین تاپیکه
خب من دوستان همجنسگرای زیادی دارم و بارها بهشون گفتم که واقعا از دوستی باهاشون خوشحالم و بهشون احترام میذارم
ولی ی سری مسائل داره از کنترل خارج میشه
ببینید من واقعا میفهمم مخصوصا داخل کشوری مثل ایران چقدر سخته و این ها
ولی این حجم عظیم از تبلیغات باعث شده دیگه هرکی رو میشناسم بگه همجنسگرام و اینا
به خاطر سنه؟ اوکی به خاطر سنه
ولی وضعیت طوری شده که نمیتونم دست دوستم رو بگیرم و برامون حرف درنیارن!
من صرفا دارم میگم چرا خب؟
یعنی واقعا نمیشه ما کنار هم کاملا مسالمت‌آميز زندگیمون رو بکنیم؟ و هممون به هم احترام بذاریم بدون اینکه زیاده روی صورت بگیره؟
بنظرم مهمترین دلیلش فضای فکری جامعه و تبلیغات و کول نشون دادن همجنسگراییه
آدم ذاتا به زیبایی تمایل داره و به طور کلی به هرچیزی که براش جذابیت داشته باشه متمایل میشه. شما همجنس گرا هم نباشی گاهی ممکنه همجنس خودتو ببینی که از لحاظ بدنی و چهره زیباست و حتی برات جذابیت جنسی داره. این جذابیت و تمایل بسته به نوع گرایش فرد کم و زیاد داره.
حالا فرض کن توی این فضای فکری که بخشی از اون ناشی از محدودیت ها و فضای بسته جامعه ست و بخش بزرگتری ناشی از تبلیغات مجازی، (درمورد تبلیغات و تفکر جامعه پست قبلی توضیح داده) شما بعد حس یک میل و علاقه نه چندان زیاد به یه نفر ترغیب میشی که همجنسگرایی رو تجربه کنی یا توهم اینو میزنی که گرایش داری (این فرایند برای همه گرایشات دیگه هم صدق میکنه) و این تاثیر پذیری در نوجوانی خیلی بیشتره.
و مورد مؤثر بعدی اینه که در جامعه ما ارتباط با جنس مخالف خیلی محدوده و اکثر خانواده ها اونو امر ناپسندی میدونن. واضح تر بگم شما خیلی راحت تر میتونی یه شب خونه دوست همجنست باشی یا باهاش وقت بگذرونی، پس عامل بعدی در دسترس تر و کم دردسر تر بودنه.
اینطوری میشه که تعداد همجنسگرا ها به طور غیر منطقی و افراطی افزایش پیدا میکنه و افراد زیادی از طریق این فرایند همجنسگرا یا اغلب دوجنسگرا میشن. (جدا از همجنسگرا های واقعی)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
منم گاها حس میکنم این جماعت کل پوینت پراید و پرچم رنگین کمون و... رو فراموش کردن. اون اوایل هدفشون این بود که حاجی ما نرمالیم و میخوایم که ملت بپذیرن که ما نرمالیم. الان کلا رفته به سمتی که ما خاصیم و هرکس که نپذیره که ما خاصیم چوب تو ماتحتش میکنیم و یک ماه کامل جشن میگیریم و مسخره بازی درمیاریم و فلان و فلان.

تو ایرانم که نور علی نوره دیگه. ماشالا هزار و یک عامل دست به دست هم داده تا نوجوونا مخصوصا دخترا توهم هوموسکشوال بودن بزنن. محدودیت ها، جامعه مردسالار ایران و اینکه واضحا زن تحقیر میشه و زن بودن گاها اون قدرت و کرامت رو از ادم میگیره،و حالا اینکه بخوان کول جلوه کنن و این ها.

من درست حرف زدن بلد نیستم بخاطر همین احتمالش کمه که منظورمو برسونم. ولی یک اقا تو یک جمعی بگه من همجسنگرام. تا دلت بخواد صفت های کونی و اوبی و اینارو میشنوه. حالا یه زن اینو بگه (من در حال حاضر یک زن همجسنگرا هستم و این مکالمه واقعیه )
+تو لزی؟ هاهاهاهاهاها عجب گنده گوزی ها - دادا ولش کن دوبار تو مدرسه سینه های دوستشو خورده فاز ورش داشته.
و خیلی ری اکتای عجیب غریب دیگه.

بین جماعت کم سواد و عوام من اگر بگم با ده تا مرد رابطه داشتم یه برچسب فاحشه میزنن رو پیشونیم و تا دلتون بخواد تحقیر راجع بهش هست. ولی اگه بعنوان یه زن لزبین بگم با ده تا خانم رابطه داشتم به نظرشون خیلی خفن و واهاهاهایییی میاد و معمولا ری اکشنشون اینه"این که فلان نداره فلانقدر داف زمین زده خاک تو سر من و تو که داریم"

بعد حتی این داستان بین جمع های lgbt هم نفوذ کرده. جامعه ما توان پذیرش اینو نداره که دو تا مردی که ظاهرا یک مرد نرمالن یا دو زنی که ظاهر و رفتار فمینین نرمال دارن با هم رابطه داشته باشن. حقیقتش دست خودشون نیست. نمیتونن. تو مغزشون بالاخره باید اون دو نفرو یه ربطی به مرد و زن بدن. تو زوج لزبین یک نفر حتما باید مردونه تر باشه موهاش کوتاه باشه و... و تاپ باشه و نقش مرد رو ایفا کنه. بین زوج های گی هم یکیشون باید حالا به شکلی نقش زن رو داشته باشه. بعد حالا این داستان رو کنار اون قضیه مردسالاری بزارید. گی تاپ دست خوش میگیره که اره دادا به ماتحت ملتم رحم نکردی عجب مردی هستی. و تعدد سکس براش افتخار حساب میشه و برای گی بات هرچقدر تعداد رابطه اش بالاتر بره همونقدر بیشتر تحقیر میشه. تو زوج های لزبین هم اونی که ظاهرش مردونست با افتخار از روابطش حرف میزنه و اونی که ظاهرا نقش زن رابطه رو ایفا میکنه عین یه زن سنتی استریت باید حواسش به روابطش باشه. پارتنرش اگه بفهمه تعداد پارتنر های جنسیش زیاد بوده اونم یه برچسب فاحشه بهش میزنه و خدافز.
میدونید انگار اومدن از جامعه استریت و نرمال مردسالار یچیزی جدا کردن و ساختن که شده جامعه رنگین کمونی های تاپ سالار.
خلاصه که با خود همجنسگرایی کاری ندارم. به هیچ بنی بشری ربطی نداره تو تخت خواب من چی میگذره. ولی در کل این قضیه رنگین کمونی ها و تبلیغای بیخود و زیاد. کول جلوه دادنش و اتفاقی که داره داخل کامیونیتی lgbt میفته کابوسه. واقعا کابوسه. انقدری که حتی منی که جزو اونا حساب میشم نمیتونم تحملش کنم. نمیخوامم تحملش کنم.
تازه این قسمت که به پسرای فمه میگن گی
به دخترای ماسک میگن لزبین هم هست

ولی دنیز من فکر میکنم این overdo جامعه ست که مثلا یه دهه دو دهه بعد حل میشه
یعنی این یه ری اکشن به محدودیت موجود قدیمیه

این کول نشون دادن هم میشه بیشتر وزنشو انداخت تقصیر تیک توک
و چشم بسته قبول کردن نیمچه سلب ها و.‌‌..
که آروم آروم داره تبدیل میشه به استریت ستیزی :‌)

خودکشی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
کار کثیفیه من خودمم توی مدرسه روی یکی از بچه ها نطر داشتم واقعا پسر خیلی خوشگلی بود اندام خوبی داشت...جالبه هیچ کس از تجربیات خودش نگفته خواستم اولین نفر باشم و اینجاست میشه فهمید ذهن ما ایرانیا جهان سومیه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
کار کثیفیه من خودمم توی مدرسه روی یکی از بچه ها نطر داشتم واقعا پسر خیلی خوشگلی بود اندام خوبی داشت...جالبه هیچ کس از تجربیات خودش نگفته خواستم اولین نفر باشم
اون‌وقت محمود میگه ما تو ایران نداریم.

خودکشی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی

خودکشی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
پس چرا به خودت و گرایشت توهین میکنی؟(گفتی کار کثیفیه)

درسته خودم دارم ولی تاییدش نمیکنم بهتره آدم با جنس مخالف وارد رابطه بشه. شایدم اگه توی یه کشور آزاد بودیم این حرفو نمیزدم

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
کار کثیفیه من خودمم توی مدرسه روی یکی از بچه ها نطر داشتم واقعا پسر خیلی خوشگلی بود اندام خوبی داشت...جالبه هیچ کس از تجربیات خودش نگفته خواستم اولین نفر باشم و اینجاست میشه فهمید ذهن ما ایرانیا جهان سومیه
کسی به خاطر گرایشت بهت دیسلایک نداده به خاطر طرز نگاهت به این قضیه-کار کثیف- و مشخص نبودن تکلیفت با خودت بوده
این مسئله هم مسئله افتخار امیزی نیست که اولین نفر باشی یا نباشی و پذیرش یا نپذیرفتنش هم نشانه جهان سومی بودن یا نبودن کسی نیست صرفا مهمه که ادم به خاطر تفاوت عقیده به بقیه اسیب روانی یا جسمانی وارد نکنه

خودکشی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
کسی به خاطر گرایشت بهت دیسلایک نداده به خاطر طرز نگاهت به این قضیه-کار کثیف- و مشخص نبودن تکلیفت با خودت بوده
این مسئله هم مسئله افتخار امیزی نیست که اولین نفر باشی یا نباشی و پذیرش یا نپذیرفتنش هم نشانه جهان سومی بودن یا نبودن کسی نیست صرفا مهمه که ادم به خاطر تفاوت عقیده به بقیه اسیب روانی یا جسمانی وارد نکنه

شاید هنوز تکلیف مو مشخص نکردم ولی قبول داری توی این کسور به لطف عسلام ناب ممد نمیشه راحت گرایشتو بروز داد؟ چاره ای نیست واقعا مجبورم فراموشش کنم

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
شاید هنوز تکلیف مو مشخص نکردم ولی قبول داری توی این کسور به لطف عسلام ناب ممد نمیشه راحت گرایشتو بروز داد؟ چاره ای نیست واقعا مجبورم فراموشش کنم
پذیرفتن با علنی کردن فرق داره
شما با هرکسی که دوست داری هر رابطه ای که دوست داری میتونی داشته باشی فقط کافیه مسائل مربوط به حریم شخصی رو شخصی نگه داری

خودکشی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
پذیرفتن با علنی کردن فرق داره
شما با هرکسی که دوست داری هر رابطه ای که دوست داری میتونی داشته باشی فقط کافیه مسائل مربوط به حریم شخصی رو شخصی نگه داری
از طرز فکرتون واقعا خوشم اومد کاشکی همه این طوری فکر میکردن

Void

玲音
نام مرکز سمپاد
Ohtori Academy
شهر
The Wired
سال فارغ التحصیلی
1789
[اسپم] یاد این میم افتادم:
20220623_234946_xc9z.jpg
[رفع اسپم]*
این عکس (و ترجمه‌ش) داره اخیراً زیاد رد و بدل می‌شه؛ خوشبختانه تونستم کیفیت بهتری ازش پیدا کنم تا اون sourceهایی که زیر هر بخش نوشته رو بشه دید. از بخش اول شروع می‌کنیم:

1. "58 درصد همجنس‌گرایان مشکل کرم روده دارند."
منبع: کتابی با عنوان 'Is homosexual activity normal?' از Edward Reed Fields و Truth At Last (که احتمالاً اسم یک سازمانه)
ادوارد فیلدز یک «دانشمند» نیست، بلکه فعال سیاسیه؛ یک نازیست که به تئوری‌های توطئه معتقده و سیاه‌پوست‌ها رو کَپی (ape) می‌دونه. از همین مولف آثار زیر هم منتشر شدن:
- Was there really a holocaust? : the most debated question of our time
- Differences between Christianity and Judaism
- Documented proof : Jews behind race mixing
- Negro is related to apes-- not white people. : Scientists say Negro still in ape stage.​

2. "از هر 15 نفر 1 نفر پدوفیل است."
Source: Cameron, Paul; Proctor, Kay; Coburn, William; Forde, Nels; Larson, Helen; Cameron, Kirk (1986), 'Child molestation and homosexuality', Psychological Reports, volume 58, issue 1​
قبلاً هم دیده بودم به Paul Cameron در این مورد ارجاع داده بشه. ایشون مؤسس Family Research Institute هستن که البته در سال تأسیس (1982) عنوان دیگری داشت [Institute for the Scientific Investigation of Sexuality (ISIS)]. کامرون در سال 1983 از انجمن روانشناسی آمریکا (APA) اخراج می‌شه. انجمن جامعه‌شناسی آمریکا (ASA) و انجمن روان‌شناسی کانادا (CPA) هم کامرون رو به خاطر ارائۀ تحقیقات نادرست در علوم اجتماعی متهم کردن. استاد روان‌شناسی دانشگاه کالیفرنیا دیویس، Gregory M. Herek، به شکلی جامع و دقیق ادعاهای ایشون رو نقد کرده:
"Although Cameron has been criticized in the popular press, extensive scientific critiques of his group's research have not been widely available. Those that have been published have been brief or appeared in obscure journals. This inattention by the scientific community is perhaps not surprising, given the poor quality of the Cameron group's data and the low prestige of the journals in which they have published. Most scientists have simply ignored the Cameron studies.
Lacking training in research methods and statistics, however, nonscientists may not be equipped to subject the Cameron group's results to the rigorous scrutiny that they warrant. Consequently, they may mistakenly assume that the Cameron group's papers are basically sound because they included lengthy bibliographies, reported many statistics, and were published in academic journals. Some members of the lay public may not understand that the mere presence of bibliographic references does not guarantee an assertion's accuracy or validity, that statistics can easily be generated from faulty data, and that academic journals vary widely in their quality and their criteria for accepting papers for publication."​

3. "33 درصد همجنس‌گرایان مشکل الکل دارند."
منبع: 'homosexual rights are concern for some' از Jerry Kaifetz منتشر شده در post-tribune
توجه داشته باشید که post-tribune نه یک ژورنال علمی، بلکه صرفاً یه روزنامه در ایالت ایندیانا است. نویسنده‌ی متن هم، Jerry Kaifetz، دانشمند نیست! وبلاگ شخصی ایشون هم جالبه:
"I feel led of God to continue to tell the truth about Victory Baptist Church of Weatherford, Texas, and its pastor, Charles Wetherbee. In a recent study I did on Deuteronomy 16:20 in the Hebrew Torah, I was motivated strongly in this direction. That verse reads, “Justice, justice you shall pursue.” As a general rule, the Bible speaks to us about the observing of a commandment. This verse, however, suggests in its Hebrew language that God’s people display a particular energy and make the pursuit of justice a quest."​
یا نام کتاب‌هاشون:
- The Bench: A Heavenly Conversation
- God's Message to Women Behind Bars . . . of Every Kind​
البته این باید بدیهی باشه که رایج بودن x بین افرادی با ویژگی y (همبستگی)، [به تنهایی] رابطه‌ی علّی بین x و y رو ثابت نمی‌کنه.

*به خاطر محدودیت کاراکتر مجبورم پست متوالی بدم.
پ.ن: متأسفانه حالت چپ چین متن رو کمی بی‌نظم می‌کنه.

Void

玲音
نام مرکز سمپاد
Ohtori Academy
شهر
The Wired
سال فارغ التحصیلی
1789
4. "یک مرد همجنس‌گرا در طول عمرش [به طور] میانگین با 80 نفر سکس دارد در حالی که این آمار در مورد مرد معمولی(!) 8 نفر است."
Source: Corey, Lawrence; Holmes, King K (1980), 'Sexual Transmission of Hepatitis A in Homosexual Men', Boston Medical and Surgical Journal, volume 302, issue 8, pp. 435-438​
این مقاله، با جامعۀ آماری 102 مرد همجنس‌گرا و 57 مرد دگرجنس‌گرا، انتقال بیماری هپاتیت آ رو در روابط همجنس‌گرایانه (آنال سکس) بررسی کرده و تعداد پارتنرهای جنسی افراد اصلاً موضوع مطالعه‌ش نیست!

5. "همجنس‌گرایی در میان کودکان بسیار بوده و به طور میانگین 47 درصد افراد همجنس‌گرا در کودکی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند."
عنوان این بخش کمی بد ترجمه شده؛ متن عکس اصلی در واقع اینه:
"همبستگی کامل میان تجاوز در کودکی و رفتار همجنس‌گرایانه؛ 47 درصد همجنس‌گرایان می‌پذیرند که در دورۀ کودکی یا بلوغ مورد تجاوز قرار گرفته‌اند."
Source: Marie E. Tomeo; Donald I. Templer; Susan Anderson; Debra Kotler (2001), 'Comparative Data of Childhood and Adolescence Molestation in Heterosexual and Homosexual Persons', Archives of Sexual Behavior, volume 30, issue 5, pp. 535, 541​
نکتۀ اول اینه که در این مطالعه، 46 درصد همجنس‌گرایان مرد بودن که تجربۀ تجاوز داشتن؛ این درصد برای همجنس‌گرایان زن 22عه. اگرچه هر دوی اینها نسبت به آمار تجاوز بین افراد دگرجنس‌گرا بیشتر بوده؛ اما از این نمی‌شه نتیجه گرفت که علت همجنس‌گرا بودن افراد، داشتن تجربه‌ی تجاوز در دوران کودکیه؛ چون اولاً متودهای اندازه‌گیری برای جمعیت‌های مورد مطالعه متفاوت بوده. از خود مقاله نقل قول می‌کنم:
'Although the differences between the molestation rate of homosexual and heterosexual participants have to be viewed with great caution because of the differences in the sampling methods for each population, the absolute magnitude of same-sex molestation in homosexual subjects is worthy of attention.'​
و دوماً به این خاطر که 68 درصد مردان و 62 درصد زنانی که همجنس‌گرا بودن، حتی قبل از اینکه مورد تجاوز قرار بگیرن هم خودشون رو همجنس‌گرا می‌دونستن. [اسکرین‌شات از مقاله]
پ.ن: بد نیست همین‌جا به این مقاله هم اشاره بشه:
Friedman, Mark S.; Marshal, Michael P.; Guadamuz, Thomas E.; Wei, Chongyi; Wong, Carolyn F.; Saewyc, Elizabeth M.; Stall, Ron (2011), 'A Meta-Analysis of Disparities in Childhood Sexual Abuse, Parental Physical Abuse, and Peer Victimization Among Sexual Minority and Sexual Nonminority Individuals', American Journal of Public Health, volume 101, issue 8, pp. 1481-1494​
علت اصلی وجود مشکلات سلامت روان بین اقلیت‌های جنسی، مسائل اجتماعی مثل تبعیضه. یک همجنس‌گرا با احتمال بیشتری ممکنه وضعیت روانی‌ش بد بشه، نه به این‌خاطر که همجنس‌گراست؛ بلکه چون در تمام زندگی‌ش مورد آزار قرار می‌گیره، مدام مضطربه و می‌ترسه، یا حتی ازش سوء استفاده می‌شه.

6. "2 درصد جمعیت جهان همجنس‌گرا هستند؛ اما 33 درصد متجاوزین پدوفیل را ایشان تشکیل می‌دهند."
Source: https://archive.ph/sX8zg [The Inescapable Link between Homosexuality and Pedophilia]​
این لینک صفحه‌ای آرشیو شده است از وبگاه American Family Association (AFA)؛ یک سازمان بنیادگرای پروتستان در آمریکا. یه سری اطلاعات مفید در مورد این سازمان رو می‌شه از ویکی پیدا کرد.
حالا بریم سراغ خود اون صفحه:
'One pathology that LGBT activists will not acknowledge is the unmistakable connection between homosexuality and pedophilia. The American Professional Society on the Abuse of Children stated flatly that “the vast majority of the offenders are male.”'​
اینکه اکثر متجاوزین مرد هستن رابطه‌ی «غیر قابل انکار»ِ بین همجنس‌گرایی و پدوفیلیا رو اثبات نمی‌کنه! بدیهتاً علاوه بر گی‌ها، لزبین‌ها هم همجنس‌گرا محسوب می‌شن.
'The Journal of Sex & Married Therapy, in a study of male sex offenders against children, found that one-third of the offenders directed their sexual activity against males. And the Journal of Sex Research found that homosexual pedophiles commit about one-third of the total number of sex offenses against children.'
'The Archives of Sexual Behavior, in a study of 229 convicted child molesters, found that “eighty-six percent of offenders against males described themselves as homosexual or bisexual."'​
عنوان مقالات نوشته نشده؛ اما به احتمال زیاد اینها باشن:
[1] Freund, Kurt; Watson, Robin J (1992), 'The proportions of heterosexual and homosexual pedophiles among sex offenders against children: An exploratory study', Journal of Sex & Marital Therapy, volume 18, issue 1, pp. 34-43
[2] Freund, Kurt; Heasman, Gerald; Racansky, I. G.; Glancy, Graham (1984), 'Pedophilia and heterosexuality vs. homosexuality', Journal of Sex & Marital Therapy, volume 10, issue 3, pp. 193-200
[3] Freund, Kurt; Watson, Robin; Rienzo, Douglas (1989), 'Heterosexuality, homosexuality, and erotic age preference', The Journal of Sex Research, volume 26, issue 1, pp. 107-117​

Void

玲音
نام مرکز سمپاد
Ohtori Academy
شهر
The Wired
سال فارغ التحصیلی
1789
[ادامۀ 6.] نام Kurt Freund در هر سه مقاله دیده می‌شه. پزشک و سکسولوژیست چک-کانادایی که بعد از تلاش‌های ناموفق برای تغییر گرایش جنسی مردان همجنس‌گرا، با تبدیل‌درمانی مخالفت و از جرم‌زدایی از همجنس‌گرایی حمایت می‌کنه. کسی که در سال 1977 به خاطر آزمایش‌های گذشته‌ش برای تغییر گرایش افراد عذرخواهی می‌کنه و صراحتاً می‌گه که تغییرات معقول اجتماعی می‌تونه عملاً تمام ناراحتی‌های خاص افراد همجنس‌گرا رو از بین ببره.[4]
[4] Ha, Nathan (2015), 'Detecting and Teaching Desire: Phallometry, Freund, and Behaviorist Sexology', Osiris, volume 30, issue 1, pp. 205-227​
البته چکیدۀ مقالۀ [3] هم بر خلاف ادعای مطرح شده است:
'Homosexual males who preferred physically mature partners responded no more to male children than heterosexual males who preferred physically mature partners responded to female children. Although heterosexual males showed a (slight) erotic aversion to the male stimuli, and homosexual males did not show an aversion to the female stimuli, this difference was minimal.'​
از اینها که بگذریم، به نظر می‌رسه که یک مشکل اساسی در هر سه مقاله نادیده گرفتن گونه‌شناسی (typology) در سوء استفادۀ جنسی از کودکان باشه.[5] آزار جنسی کودکان می‌تونه تثبیت‌شده (fixated) یا عودکننده (regressive) باشه. مورد اول رو، همون پدوفیلیای متعارف، نمی‌شه دگرجنس‌/همجنس‌گرایانه دونست؛ چون شخص آزارگر افراد بالغ از هر دو جنس رو زننده می‌دونه و غالباً کودکانی از هر دو جنس رو آزار می‌ده. از طرفی آزاردهندگان جنسی از نوع عودکننده عموماً مجذوب برزگسالان می‌شن، اما هنگام مواجهه با موقعیت‌های استرس‌زا ممکنه به تمرکز بر روی کودکان عود کنن.(regress) البته این گونه‌شناسی می‌تونه حتی جزئی‌تر هم باشه.[6] مثلاً با تقسیم‌بندی کلی متجاوزین به A. موقعیتی (Situational) و B. ترجیحی (Preferential). در این مدل حالت تثبیت‌شده زیرمجموعه‌ی B محسوب می‌شه و حالت عودکننده زیرمجموعه‌ی A.
[5] A. Nicholas Groth; H. Jean Birnbaum (1978), 'Adult sexual orientation and attraction to underage persons', Archives of Sexual Behavior, volume 7, issue 3, pp. 175-181
[6] Ronald M. Holmes; Stephen T. Holmes (2008), 'Profiling Violent Crimes: An Investigative Tool', Sage Publications, pp. 115-118​
می‌شه به مطالعاتی با نتایج کاملاً متفاوت هم ارجاع داد:
Jenny, C., Roesler, T. A., Poyer, K. L. (1994), 'Are children at risk for sexual abuse by homosexuals?', Pediatrics, vol. 94, issue 1, pp. 41-44​
"In 82% of cases (222/269), the alleged offender was a heterosexual partner of a close relative of the child. Using the data from our study, the 95% confidence limits, of the risk children would identify recognizably homosexual adults as the potential abuser, are from 0% to 3.1%. These limits are within current estimates of the prevalence of homosexuality in the general community."​

7. "78 درصد همجنس‌گرایان دچار بیماری‌های مقاربتی هستند."
منبع: کتاب The homosecxual network که ناشر آمریکایی و محافظه‌کار Devin-Adair اون رو چاپ کرده و شخصی به اسم Enrique Rueda هم اون رو نوشته. این کتاب «علمی» نیست و از نویسنده‌ش به سختی می‌شه اطلاعات مفیدی در اینترنت پیدا کرد. اگرچه با کمی جست‌وجوی بیشتر تونستم این صفحه رو پیدا کنم (گویا کشیشه!).
ادامۀ پاسخ رو اینجا نمی‌نویسم، چون با بخش 9 مرتبطه.

8. "23 درصد کودکانی که والدین لزبین دارند مورد تجاوز قرار گرفته‌اند."
Source: https://archive.ph/5UPbM [‘Gold standard’ study’s striking findings: children of heterosexual parents happier, healthier]​
این لینک هم صفحه‌ای آرشیو شده است؛ اما این بار از نشریه خبری و وبگاهی کانادایی، محافظه‌کار، کاتولیک و حتی راست افراطی به اسم LifeSiteNews. گویا به خاطر نشر تئوری‌های توطئه و اطلاعات گمراه‌کننده شناخته می‌شه؛ سال پیش هم به خاطر انتشار اطلاعات نادرست درباره‌ی کووید، از چندین رسانه‌ی اجتماعی بن شد. البته جدای از این مسائل، در متن ارجاع داده شده اصلاً حتی یک بار هم واژۀ "rape" به کار نرفته! بلکه به نتایج پژوهش جامعه‌شناسی به اسم Mark Regnerus ارجاع داده شده:
"افرادی که والدین همجنس‌گرا دارند، بیشتر در معرض پیامدهای نامطلوب قرار می‌گیرند: از جمله نیاز به دریافت کمک‌های دولتی، بیکاری، و دسترسی ضعیف به تحصیلات."

Void

玲音
نام مرکز سمپاد
Ohtori Academy
شهر
The Wired
سال فارغ التحصیلی
1789
[ادامۀ 8.] حالا کافیه دوباره ویکی رو چک کنیم. مطالعۀ جامعه‌شناختی مذکور با این عنوان شناخته می‌شه: New Family Structures Study (NFSS)؛ که البته انتقادات قابل توجهی از سوی دانشگاهیان و سازمان‌های علمی به‌ش وارد شده.[1] مثلاً اینکه از بین اون 15000 نفری که مورد مطالعه قرار گرفتن، تنها دو کودک در تمام دوران کودکی‌شون با والدینی همجنسگرا زندگی کردن. آثار طلاق، خیانت و تک فرزندی از گروه کنترل (والدین دگرجنس‌گرا) حذف شده؛ در صورتی که برای گروه آزمایش (والدین همجنس‌گرا) چنین اتفاقی نیافتاده. در واقع ممکنه ویژگی‌های مشاهده شده نه ناشی از همجنس‌گرا بودن والدین، که به خاطر چیزهایی مثل طلاق باشه. البته دلایل ژنتیکی هم در مطالعه در نظر گرفته نشدن و فرض بر این بوده که دلایل محیطی تنها عوامل موثر در تثبیت شخصیت و رفتار کودکان هستن.
[1] Bailey, J. M.; Vasey, P. L.; Diamond, L. M.; Breedlove, S. M.; Vilain, E.; Epprecht, M. (2016), 'Sexual Orientation, Controversy, and Science', Psychological Science in the Public Interest, volume 17, issue 2​
+ بخش Rearing by nonheterosexual parents (صفحه‌ی 84)
پ.ن: نقدهای جزئی‌تر رو دنبال نکردم؛ اما در صورت نیاز احتمالاً اینجا مفید واقع بشه.

9. "2 درصد جمعیت جهان همجنس‌گرا هستند؛ اما 67 درصد مبتلایان به ایدز را تشکیل می‌دهند."
Source: https://archive.ph/scA5b [CDC: Gay Men 2% of Population But 67% of All New HIV Cases]​
یک صفحه‌ی خبری از وبگاه cnsnews که البته به اینجا ارجاع داده:
https://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm6437a1.htm [Centers for Disease Control and Prevention]​
توجه داشته باشید که متن اصلی اینه: "2 درصد جمعیت آمریکا [...]؛ 67 مبتلایان به ایدز در آمریکا [...]."
خوشبختانه خود منبع این‌بار ایرادی نداره؛ اما همچنان دلیلی برای آنتی-ال‌جی‌بی‌تی بودن نمی‌بینم. رابطه‌ی بین دو فرد همجنس‌گرا فقط یک رابطه‌ی جنسی نیست که بگیم به خاطر ریسک بیشتر سکس مقعدی [ایدز و بیماری‌های مقاربتی(بخش 7)]، همجنس‌گرایی رو نباید به رسمیت شناخت. این افراد مثل دگرجنس‌گرایان در سطوح مختلف عاطفی/احساسی با هم ارتباط برقرار می‌کنن؛ ضمن اینکه بالغ هستن، از مضرات رابطه‌ی جنسی خبر دارن و می‌تونن تلاش کنن تا سکس امن‌تری داشته باشن.

10. "51 درصد خشونت‌های خانگی میان زوج‌های همجنس رخ می‌دهد."
منبع: هفته‌نامه‌ی نیوزویک (4 اکتبر 1993)
متأسفانه به این هفته‌نامه(!) دسترسی ندارم و نمی‌دونم به چه مراجعی ممکنه استناد کرده باشه. اما کسی که به این موضوع اشاره می‌کنه، چند نکتۀ مهم رو به کل نادیده گرفته:
همجنس‌گرایانی که با خشونت خانگی مواجه می‌شن اغلب در دسترسی به مراجع قانونی مشکل دارن؛ چون قوانین خشونت خانگی معمولاً طوری تدوین می‌شن که فقط زوج‌های دگرجنس‌گرا رو در بر دارن.[1] برخی حتی نگران گرفتار شدن توی سیستم حقوقی هستن، چون ممکنه به دلیل تمایلات جنسی‌شون مورد بد رفتاری قرار بگیرن یا حتی از محل تحصیل یا کارشون اخراج بشن. عدم دسترسی به امکانات و منابع قانونی هم تا حد زیادی ناشی از تبعیض فعلیه، نه «مشکل روانی» همجنس‌گرایان![2][3]
[1] Barnes, P. G., (1998), ‘It’s Just a Quarrel: Some states offer no domestic violence protection to gays.’ ABA Journal 84, no. 2, pp. 24-25
[2] Duke, A., Davidson, M. M. (2009),’Same-sex intimate partner violence: Lesbian, gay, and bisexual affirmative outreach and advocacy’, Journal of Aggression, Maltreatment & Trauma, volume 18, issue 8, pp. 795–816
[3] McKenry, P. C., Serovich, J. M., Mason, T. L., Mosack, K. (2006), ‘Perpetration of Gay and Lesbian Partner Violence: A Disempowerment Perspective’, Journal of Family Violence, volume 21, issue 4, pp. 233–243​

پ.ن: [مجدداً اسپم] تقدیم به هوموفوب‌های عزیز.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

میدونم پستم اسپمه و پاک میشه

ولی این سوژه ترین پستی بود که بعد از مدت ها اینجا دیدم.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
+«صبر کنید من کنکورم تموم میشد بعد اینو راه مینداختید.... الان کسی مخالف نیست که بحث شکل نمیگیره....»

کسی که مخالف LGBT هست، هموفوب نیست، مثلا من چرا باید از این جماعت بترسم؟ واژه مسخره ای هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا