• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یک رادیو

• شروع کننده موضوع JB
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
شاید وقتش رسیده باشه که واقعا یک رادیو داشته باشیم، رادیو نه به معنای پادکست‌های مناسبتی که مکررا تکرار بشند و محتوای اون‌ها چیزی شامل اینکه چقدر سمپادیا رو دوست دارم و تبریک تولد یا اینکه عید. بلکه با شمارگان منظم و محتوای سازمان یافته و فعالیت هدفمند که مخاطبین خودش رو داشته باشه و حفظ کنه.
وقتشه تا یه فعالیت واقعی رسانه‌ای از جنس رادیو داشته باشیم و با همکاری هم یک رادیوی واقعی رو راه بندازیم و به پادکست‌های موضوعی و محدود اکتفا نکنیم.
ما خیلی وقته که تصمیم گرفتیم چنین کاری انجام بدیم و یک رادیو داشته باشیم و اون رو با رویکرد علم و تکنولوژی پیش ببریم و در اون به بیان و تشریح و تحلیل مسائلی که به نظرمون جالب هستند بپردازیم، یک پله عمیق‌تر بشیم، دغدغه هامون رو مطرح کنیم و افکارمون رو به اشتراک بذاریم. و گفتیم که چه خوب؛ می‌تونیم این ایده رو با برای بقیه هم مطرح کنیم و چه جایی بهتر از سمپادیا که افرادی از جنس خودمون در اون حضور دارند.
قراره رسانه‌ای در سمپادیا راه اندازی کنیم. به زودی وبسایت و پیج فیسبوک اون رو هم ایجاد خواهیم کرد، امیدواریم مورد توجه بقیه دوستان هم قرار بگیره. همچنین کسانی که مایل به همکاری هستن می‌تونند در رادیو مشارکت داشته باشند و در مورد‌ موضوعات قابل توجهشون صحبت کنند.
این هم از طرف نوید.

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : یک رادیو

برنامهٔ معینی دارید که چه‌طوری باشه یا این صرفا یک فراخوانه؟ به نظرم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید که قراره چی‌کار کنید، مسئول برای قسمت‌های مختلف انتخاب کنید و با نظم و چهارچوب ادامه بدید. چون خیلی ایدهٔ خوبیه. اما اگر یهویی شروع بشه، همون‌قدرم یهویی خاموش می‌شه. خلاصه اگر برنامه‌ای هست ما رو هم در جریان بذارید.

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از SaϔnA.M :
برنامهٔ معینی دارید که چه‌طوری باشه یا این صرفا یک فراخوانه؟ به نظرم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید که قراره چی‌کار کنید، مسئول برای قسمت‌های مختلف انتخاب کنید و با نظم و چهارچوب ادامه بدید. چون خیلی ایدهٔ خوبیه. اما اگر یهویی شروع بشه، همون‌قدرم یهویی خاموش می‌شه. خلاصه اگر برنامه‌ای هست ما رو هم در جریان بذارید.
برنامه ی خاصی نداشتیم تاپیک نمیزدیم، گفتم خیلی وقته به فکرش هستیم. این به نوعی اطلاع رسانی هست فعلا، و بعد به نوعی فراخوان.[nb]مسلما نه برای این شماره[/nb]
نیازی به توصیه نبود ولی ممنون به هر حال.
به زودی شماره اولش که الان در دست ساخته منتشر خواهد شد و توضیح کامل خواهیم داد، فعلا خودمون مشغول درست کردن سایتش[nb][/nb] هستیم که اون هم در دست ساخته.

Mamjo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاش 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
حتما !
دانشگاه
معلوم نیست

کمک نمیخواین ؟

میشه بیشتر توضیح بدین ؟

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

کار جالبیه :)
پیشنهاد خوبی بود
اگه بخواین میتونم کمکتون کنم

سمپادیا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
مركزي
شهر
طهران
مدال المپیاد
اووووووو خیلیه زیاده هرکی خاص از خودم بپرسه
دانشگاه
خوب گوش كن يبار ميگما:ژاپن د
رشته دانشگاه
ماكاروني و آش رشته

رفقا كارتون براي شروع عالي بود
فقط اين نويد صداش ديگه خستم كرد يه چن نفر از اين ور انور گير بيارين تك صدايي خيلي بد ميشه و بهتره هر كسي براي يه موضوع باشه (;

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

خب دوستان خسته نباشین خیـــــلی خوب بود!
اون نکته ای که دوست بالایی گفتن درست بود یعنی الان قشنگ هنوز صداتون تو سرم میپیچه ( که گفتین احتمالا دیگه این مشکل نخواهد بود)
بعد نکته دیگه : صدایی که برای زمینه صداتون گذاشته بودین روی صداتون غالب بود! مخصوصا قسمت اول مجبور بودم دائما صدا رو کم و زیاد کنم و برای قسمت های بعدش صدای زمینه یهو قدرت میگرفت و حواس شنوده رو پرت میکرد ولی صدای زمینه قسمت آخرخیلی خوب بود
بعد قسمت خبر و مطلب اضافه مطلب اش تکراری بود یعنی شما خودتون قبلا راجع بهش صحبت کرده بودین و خیلی آدمو مشتاق نمیکرد ولی قسمت علمیش من رو به شخصه جذب کرد چون تا حالا نشنیده بودمش و تو پستاتون تا اونجایی که دیدم چیزی راجع بش نگفته بودین! (نظر شخصی منه)
در مجموع خسته نباشید برای شروع عالی بود P:>
موفق باشین :)

zeynab75

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خوب بود برای اولین بار
یسری مشکلاتی داشت که خودتونم ذکر کردید، رفع میشه بعدا؛ پس لازم نیست بگم
فقط تک صدا بودن کارُ از حالت رادیوئی خارج میکرد یکم
لحن بهتر بود بالا اُ پایین میشد؛ یکنواخت بود تاحدی

ATE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94

صدای زمینه واقعا بالا و پایین داشت!!! :|
صدای مجری اولش خیلی واضح بود اما بقیش انگار از چرخ کرده در اومده بود اما کلا نوید صدای خوبی داره :)

درکل خیلی ایده خوب و عالیی هست. اگه همکاری خواستین من آمادگیمو اعلام میکنم!

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اول یه خسته نباشید بگم! نسبت به پادکست هایی که تا الان شنیدم کار نسبتا خوبی بود

بچه ها این که میگید صدای زمینه بالا و پایین داشت یا از این قبیل مشکلات، بدونید واقعا جمع کردن و تنظیم یه سری وویس سخته، فقط اگه تجربه ی همچین کاری رو داشته باشید خوب متوجه این میشید، این قبیل مشکلات رو مشکل اساسی ای ندونید، کسی که بر عهده شون داره تو کارای بعدی بهتر میتونه برطرفشون کنه.
تکصدایی هم که مطمئنا تو شماره های دیگه دیده نمیشه.

و این که در کل هدفی که مطرح کردید به برنامه ریزی مناسب تری نیاز داره، کلا که پادکست اونقدر مخاطب نداره که بخواد تاثیر وسیعی رو سطح اطلاعات مردم از علم و تکنولوژی بزاره، و این که مخاطباش هم اکثرا کسایی هستن که مطالب زیادی راجع به این موارد از اینترنت و غیره به دست میارن، ینی خبر ها نمیتونن داغ باشن، سرعت انتشار پادکست، یا معایبی که نسبت به خوندن اون مطالب تو اینترنت یا شنیدنشون از طریق اخبار های تلویزیونی یا حتی رادیویی داره این اجازه رو بهتون نمیده، بهتره بخش علمیش تو هر شماره موضوع بندی بشه، مطمئنا برنامه های مناسب تری هم وجود داره اما خب این چیزی که به ذهن من هم رسید بد نیست، اگه توی یه شماره صرفا از اخبار مربوط به یه رشته ی خاص گفته بشه، میشه روند تکاملی پیشرفت راجع به اون رو نشون داد، مثلا اخباری که در طی چند ماه اخیر راجع به پیشرفت تو علم الکترونیک به گوش رسیده و جدید ترین خبر جالب راجع به اون.
یه پادکست ادبی یا هنری اینقد دردسر نداره، هدفتون برنامه ریزی قوی ای میخواد که مطمئنا خودتون بهتر و بیشتر از هرکسی بهش فکر کردید.
نمیدونم کلا شاید هدفتون هم چیزی که من برداشت کردم و راجبش پیشنهاد دادم نباشه.

راجع به این شماره از پادکست هم بگم بخش اول جذاب بود برام، بخش دوم هم که خب همون طور که اشاره کردید تکراری بود اما اهمیت داشت و بخش آخر هم برای خود من جذاب بود اما چند نفری که گوش کردن براشون خسته کننده بود، شاید هم به نظرشون مطلب پیوستگی خوبی نداشت.

در کل ممنون

اینم بگم که من از الان اعلام آمادگی میکنم!

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

خب ملت متشکر، من باز از الان دارم ضبط بخش های دفعه ی بعد رو به مرور شروع میکنم.
چه خوب شد که این شماره ی غیر رسمی اول رو رفتیم چرا که خیلی از نظراتی که چه خصوصی و چه عمومی عنوان شد خیلی بدرد بخور بود برای بهتر شدن سری که به ذهن خودم نمیرسید.
+ میتونستید زیر همون پستی که توش شماره رو رفتیم نظراتتون رو بدید.
کمک نمیخواین ؟
اگه بخواین میتونم کمکتون کنم
اگه همکاری خواستین من آمادگیمو اعلام میکنم!
با رفتن این شماره دیگه میشه از همکاری بقیه هم برای شماره ی بعد کمک گرفت و اتفاقا ما به صداهای تازه بخصوص صدای دخترانه و نیروی کمکی برای مطلب و نظرات و ... نیازمندیم.

به نقل از SaϔnA.M :
به نظرم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید که قراره چی‌کار کنید، مسئول برای قسمت‌های مختلف انتخاب کنید و با نظم و چهارچوب ادامه بدید.
اوهوم من خیلی دارم به این فک میکنم که چارچوب بندیمون چطوری باشه هنوز مطمپن نیستم کاملا که چطوری میشه خوب بستش.
به نقل از بــــــابـــــااتـــــــــــي :
رفقا كارتون براي شروع عالي بود
فقط اين نويد صداش ديگه خستم كرد يه چن نفر از اين ور انور گير بيارين تك صدايي خيلي بد ميشه و بهتره هر كسي براي يه موضوع باشه (;
عالی که نبود به هیچ وجه! حتی خوب هم نبود اینقد عجله ای و مزخرف جمعش کردم. اما میشه با اینکه کار اول بود و رسمی نبود یجوری از منزجر کننده بودن بهتر بود.
دیگه گفتم این شماره مجبور بودم :د
به نقل از май счастливый :
خب دوستان خسته نباشین خیـــــلی خوب بود!
اون نکته ای که دوست بالایی گفتن درست بود یعنی الان قشنگ هنوز صداتون تو سرم میپیچه ( که گفتین احتمالا دیگه این مشکل نخواهد بود)
بعد نکته دیگه : صدایی که برای زمینه صداتون گذاشته بودین روی صداتون غالب بود! مخصوصا قسمت اول مجبور بودم دائما صدا رو کم و زیاد کنم و برای قسمت های بعدش صدای زمینه یهو قدرت میگرفت و حواس شنوده رو پرت میکرد ولی صدای زمینه قسمت آخرخیلی خوب بود
بعد قسمت خبر و مطلب اضافه مطلب اش تکراری بود یعنی شما خودتون قبلا راجع بهش صحبت کرده بودین و خیلی آدمو مشتاق نمیکرد ولی قسمت علمیش من رو به شخصه جذب کرد چون تا حالا نشنیده بودمش و تو پستاتون تا اونجایی که دیدم چیزی راجع بش نگفته بودین! (نظر شخصی منه)
در مجموع خسته نباشید برای شروع عالی بود P:>
موفق باشین :)
این صدای زمینه های نامیزون بیشتر بدلیل این بود که کار اولم تو میکس بود و بصورت کاملا عجله ای درستش کردم[nb] اسکرین شات [/nb]. فک میکنم بتونم بعدی رو بهتر کار کنم.
اون تکراری شدنم بخاطر این بود که من ویسارو خیلی قبل تر از پستا ضبط کرده بودم اما دیر شد انتشار.
ممنون
به نقل از ~Dr.Shariati~ :
خوب بود برای اولین بار
یسری مشکلاتی داشت که خودتونم ذکر کردید، رفع میشه بعدا؛ پس لازم نیست بگم
فقط تک صدا بودن کارُ از حالت رادیوئی خارج میکرد یکم
لحن بهتر بود بالا اُ پایین میشد؛ یکنواخت بود تاحدی
لحن خوب بود بنظر خودم، توی بعدی سعی میکنم بازم بهتر بشه.
به نقل از عاطفهــ مهـدویـــــ :
صدای زمینه واقعا بالا و پایین داشت!!! :|
صدای مجری اولش خیلی واضح بود اما بقیش انگار از چرخ کرده در اومده بود اما کلا نوید صدای خوبی داره :)

درکل خیلی ایده خوب و عالیی هست. اگه همکاری خواستین من آمادگیمو اعلام میکنم!
عاغا این ویسارو با موبایل گرفته بودم بعدش رفتیم یه میکروفون گرفتیم دیگه بعد ویس اولش از همه جدید تره و با اون میکروفونس و صدام رو مث آدم گرفته، شماره های بعد دیگه با میکروفون خواهد بود و این مشکل رو نخواهد داشت.
به نقل از فاطمه م. :
اول یه خسته نباشید بگم! نسبت به پادکست هایی که تا الان شنیدم کار نسبتا خوبی بود

بچه ها این که میگید صدای زمینه بالا و پایین داشت یا از این قبیل مشکلات، بدونید واقعا جمع کردن و تنظیم یه سری وویس سخته، فقط اگه تجربه ی همچین کاری رو داشته باشید خوب متوجه این میشید، این قبیل مشکلات رو مشکل اساسی ای ندونید، کسی که بر عهده شون داره تو کارای بعدی بهتر میتونه برطرفشون کنه.
تکصدایی هم که مطمئنا تو شماره های دیگه دیده نمیشه.

و این که در کل هدفی که مطرح کردید به برنامه ریزی مناسب تری نیاز داره، کلا که پادکست اونقدر مخاطب نداره که بخواد تاثیر وسیعی رو سطح اطلاعات مردم از علم و تکنولوژی بزاره، و این که مخاطباش هم اکثرا کسایی هستن که مطالب زیادی راجع به این موارد از اینترنت و غیره به دست میارن، ینی خبر ها نمیتونن داغ باشن، سرعت انتشار پادکست، یا معایبی که نسبت به خوندن اون مطالب تو اینترنت یا شنیدنشون از طریق اخبار های تلویزیونی یا حتی رادیویی داره این اجازه رو بهتون نمیده، بهتره بخش علمیش تو هر شماره موضوع بندی بشه، مطمئنا برنامه های مناسب تری هم وجود داره اما خب این چیزی که به ذهن من هم رسید بد نیست، اگه توی یه شماره صرفا از اخبار مربوط به یه رشته ی خاص گفته بشه، میشه روند تکاملی پیشرفت راجع به اون رو نشون داد، مثلا اخباری که در طی چند ماه اخیر راجع به پیشرفت تو علم الکترونیک به گوش رسیده و جدید ترین خبر جالب راجع به اون.
یه پادکست ادبی یا هنری اینقد دردسر نداره، هدفتون برنامه ریزی قوی ای میخواد که مطمئنا خودتون بهتر و بیشتر از هرکسی بهش فکر کردید.
نمیدونم کلا شاید هدفتون هم چیزی که من برداشت کردم و راجبش پیشنهاد دادم نباشه.

راجع به این شماره از پادکست هم بگم بخش اول جذاب بود برام، بخش دوم هم که خب همون طور که اشاره کردید تکراری بود اما اهمیت داشت و بخش آخر هم برای خود من جذاب بود اما چند نفری که گوش کردن براشون خسته کننده بود، شاید هم به نظرشون مطلب پیوستگی خوبی نداشت.

در کل ممنون

بابت بخشی که بولد کردم ممنون و حرف جالبی بود :-? میتونه خیلی جالب باشه.
و خیلی ممنون.

سر روند شماره ی بعدی یه برنامه ریزی کنیم از اینایی که اعلام آمادگی کردن کمک میگیریم حتما و خیلی منسجم بعدی رو سعی میکنیم بهتر بسازیم البته احتمالا دیگه بعد امتحانا خواهد بود.
از اینجا(منظور دست اندرکاران سمپادیا) هم خیلی ناراضیم چون حداقل همکاری رو هم ندارن و اگه قرار باشه شماره ی بعد هم همین رفتار رو داشته باشن اصلا دیگه کاری نخواهم داشت با اینجا. ضمن اینکه رادیو کاملا مستقله.
خلاصه از از همه ممنون، امیدوارم شماره های بعد بهتر بشه و مطمینم میشه و اینکه حالا که شماره ی اولمون رو رفتیم شماره ی های بعد دیگه ساده تر میشن و در واقع ما روی اون اینرسی اولیه فائق اومدیم و حالا چیزی که حیاتیه برنامه ریزیه درسته که پایه اصلی کار اونه و امیدوارم بتونیم اون رو هم خوب انجام بدیم تا خوب نتیجه بگیریم. برای من کلا تعداد شنونده و .. مهم نیست بلکه مهم برام کاریه که انجام میدیم و بنظر کار قشنگیه و ارزش داره. ممنون :د

mariiiiii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran

خوشحال میشم اگه بتونم از شماره های بعدی همکاری کنم :)

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

فقط میشه بگید دقیقا بقیه اعضا میتونن چیکار کنن؟!
منظورم اینه که کلا اگر به جز صدا و ضبط کمک دیگه ای لازمه بگید ...

• لایک
امتیازات: ftnt

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

خب ، یه سوال . سایتی که در حال حاضر هست ، فقط برای گذاشتن شماره های مختلف استفاده میشه ؟؟
+
اعلام همکاری چجوریه و چه همکاری ای میشه داشت ؟؟
+
خب آهنگه ،البته به نظر من ، خودش جلب توجه می کرد ، بعد اون مطلب علمیش هم باید بهش گوش کرد تا فهمید ، خب من به شخصه حواسم هی پرت میشد . :-s ;;)
+
فقط علمی بود یا چیزای دیگه هم بود من نفهمیدم ؟؟ :-/

• لایک
امتیازات: ftnt

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

فقط اگه بشه که قبلش نکاتِ لازم برای وویس ضبط کردنُ به اطلاعِ همه برسونید!مثلا یه سری قوانینشو اون اول بنویسید،که خوب یوقت بنده خدایی،کسی ضایع نشه... :-"

خیلی خوب بود به عنوانِ شماره ی اول! ;;)

grim reaper

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
عمران

واقعا عالی بود دستت درد نکنه نوید <D=
P:> <D= P:> فقط یه پیشنهاد اونم اینه که لیستی از کار ها رو بنویس تا کسایی که میخوان کمک کنن بدونن باید چیکار کنن ، مثلا بنویس یه نفر لازمه برا فلان کار و یکی برای فلان کار
ضمنا اگه کمک میخواین منم هستم

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب با تشکر از نوید ... خیلی خوب بود (;

دیشب دانلود کردم تا الان دو بار گوش دادم !!! :-"

ولی الان واسم سواله که اون قضیه ای که توضیح دادی ( قسمت اول ) واقعا جواب اون سوالی بود که پرسیدی ؟؟؟ من ربطش رو متوجه نشدم ... :-" میشه بگی؟ :-??

امیدوارم بتونم تو قسمت های بعدی کمک کنم ...

به نقل از good luck! :
خب آهنگه ،البته به نظر من ، خودش جلب توجه می کرد ، بعد اون مطلب علمیش هم باید بهش گوش کرد تا فهمید ، خب من به شخصه حواسم هی پرت میشد . :-s ;;)

درسته , ولی اون آهنگ پس زمینه (!) خوبیش این بود که باعث میشد شنونده خسته نشه !!! و اگر برداشته میشد فکر کنم یکم خسته کننده میشد ...

فقط زمان توضیح دادن هر قسمت فکر کنم یکم زیاد بود , میشد تو همین قسمت , مثلا 5 تا موضوع 5 دقیقه ای رو ارائه داد , بقیه ش هم تیتراژ و ...

بعد یه پیشنهاد دیگه ای که دارم اینه که بیایم یه فهرست کلی رو تعریف کنیم از موضوع هایی که میخوایم ارائه بدیم , مثلا تو این قسمت دو تا موضوع مربوط به زیست بود , میشه تو شماره های بعدی مثلا یه موضوع زیستی , یه موضوع اجتماعی , یه موضوع تکنولوژی و ...
یعنی در کل یه همچین حالتی

بعد میشه یه قسمت هم به عنوان اندیشه مثلا ایجاد کرد , که تو هر قسمت مجری یه سوالی رو مطرح میکنه واسه فکر کردن شنونده , و کسی که روش فکر میکنه میتونه بیاد و نظرش رو تو تاپیک مربوطش بنویسه ( مسلما هر قسمت یه تاپیک داره دیگه , درسته ؟ یا میشه ایجاد کرد )

اها یه چیز دیگه =>> اون قسمت هایی که تو ضبط , سوتی میدادی , یا مشکلی پیش میومد , بالاخره خسته میشدی , حق داشتی , ولی میشد تیکه تیکه کرد , تو میکس درست کرد ... امیدوارم تو قسمت های بعدی این موضوع هم بهتر شه ...

اینا فعلا پیشنهاد های من بود ...

بازم تشکر میکنم , خیلی خوب بود ... <D=

واسه قسمت بعد برنامه چیه ؟ میشه لطف کنید بگید ؟؟؟ ;;)

فهرستی از کار هایی که باید انجام بشه هم بزارید خوبه ...

من هر کاری که بتونم سعی میکنم انجام بدم ...
=P~

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ایده ی بسیار عالی! امیدوارم ادامه دار باشه!
و اما انتقاد :> :
_ موضوع اول: جالب بود، اما قانع کننده نبود! یعنی پیرامون موضوع بود و نه درباره ی اصل موضوع! در ضمن در آخر هم هیچ نتیجه ی مشخصی نداشت (که شاید به خاطر اینه که پیرامون سوال اصلی بود! و نه درباره ی سوال اصلی)
البته (دقیقه ی 10:8) گفتید "تقابل" ماده ها ... "تعامل" نباید باشه؟ (شاید هم من اشتباه شنیدم!)
_ موضوع دوم: یه قسمتی گفتید مثل ویروس، میدونم که برای ملموس کردن مطلب از این کلمه استفاده کردید ولی خب، این کلمه بار منفی ایجاد میکنه برای مخاطب و در ضمیر ناخودآگاه مخاطب یه حس ترس یا بیزاری از اون تکنولوژی بوجود میاد!
_ موضوع سوم: خیلی خویه که در رابطه با ادیان مختلف هم بحث بشه. اتفاقا این مطالبی که گفتید جای بحث زیاد داشت!

در کل خسته نباشید. خوشحال میشم اگه در صورت تمایل؛ در "یک رادیو "ی بعدی شرکت کنم
موفق

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از F@|-|!mEh :
فقط میشه بگید دقیقا بقیه اعضا میتونن چیکار کنن؟!
منظورم اینه که کلا اگر به جز صدا و ضبط کمک دیگه ای لازمه بگید ...
فعلا من فک میکنم بقیه صرفا میتونن به ما در ضبط بخش های مختلف رادیو کمک کنند، اگر مطلب خاصی دارن که فکر میکنند بدرد میخوره میتونند برای بخش خاصی از رادیو میتونند با ما در میون بذارن و بعد ویس بگیرن و بفرستن تا بتونیم ازش استفاده کنیم و یا اگر مجبور شدیم صرفا از صداشون استفاده میکنیم و مطلب مشخص میکنیم.
به نقل از good luck! :
خب ، یه سوال . سایتی که در حال حاضر هست ، فقط برای گذاشتن شماره های مختلف استفاده میشه ؟؟
+
اعلام همکاری چجوریه و چه همکاری ای میشه داشت ؟؟
+
+
فقط علمی بود یا چیزای دیگه هم بود من نفهمیدم ؟؟ :-/
خب فعلا فقط برا شماره هاس اما به بعد احتمالا توش مطلب و اخبار جالب هم میذاریم.
همینجوری که الان تو تاپیک گفتید اعلامشه ولی عملا فایده ای نداره :د اگه مطلبی دارید فکر میکنید بدرد میخوره تو چارچوب میشه گنجوند یا نظر دارید پخ بدید هماهنگ کنید ویس بدید و ...

بیس کار علمیه ولی قراره چیز های دیگم بگنجونیم داخلش.
به نقل از فائزه.و :
فقط اگه بشه که قبلش نکاتِ لازم برای وویس ضبط کردنُ به اطلاعِ همه برسونید!مثلا یه سری قوانینشو اون اول بنویسید،که خوب یوقت بنده خدایی،کسی ضایع نشه... :-"

خیلی خوب بود به عنوانِ شماره ی اول! ;;)
:-" عاغا خب من نمیخواستم حالا به غرور ملی مذهبیت بربخوره :-"
ملت رو ویستون پس زمینه ای چیزی صدایی نباشه، ویساتون با رکورد با کیفیت قابل قبول ضبط کنین و خوب ضبطش کنین و اینکه مطلبش رو قبل هماهنگ کنین.

به نقل از grim reaper :
واقعا عالی بود دستت درد نکنه نوید <D=
P:> <D= P:> فقط یه پیشنهاد اونم اینه که لیستی از کار ها رو بنویس تا کسایی که میخوان کمک کنن بدونن باید چیکار کنن ، مثلا بنویس یه نفر لازمه برا فلان کار و یکی برای فلان کار
ضمنا اگه کمک میخواین منم هستم
یه لیست از پیشنهاداتی که شده مینویسم الاتو همین پست.
به نقل از F@|-|!mEh :
خب با تشکر از نوید ... خیلی خوب بود (;
دیشب دانلود کردم تا الان دو بار گوش دادم !!! :-"
ولی الان واسم سواله که اون قضیه ای که توضیح دادی ( قسمت اول ) واقعا جواب اون سوالی بود که پرسیدی ؟؟؟ من ربطش رو متوجه نشدم ... :-" میشه بگی؟ :-??
امیدوارم بتونم تو قسمت های بعدی کمک کنم ...
درسته , ولی اون آهنگ پس زمینه (!) خوبیش این بود که باعث میشد شنونده خسته نشه !!! و اگر برداشته میشد فکر کنم یکم خسته کننده میشد ...
فقط زمان توضیح دادن هر قسمت فکر کنم یکم زیاد بود , میشد تو همین قسمت , مثلا 5 تا موضوع 5 دقیقه ای رو ارائه داد , بقیه ش هم تیتراژ و ...
بعد یه پیشنهاد دیگه ای که دارم اینه که بیایم یه فهرست کلی رو تعریف کنیم از موضوع هایی که میخوایم ارائه بدیم , مثلا تو این قسمت دو تا موضوع مربوط به زیست بود , میشه تو شماره های بعدی مثلا یه موضوع زیستی , یه موضوع اجتماعی , یه موضوع تکنولوژی و ...
یعنی در کل یه همچین حالتی
بعد میشه یه قسمت هم به عنوان اندیشه مثلا ایجاد کرد , که تو هر قسمت مجری یه سوالی رو مطرح میکنه واسه فکر کردن شنونده , و کسی که روش فکر میکنه میتونه بیاد و نظرش رو تو تاپیک مربوطش بنویسه ( مسلما هر قسمت یه تاپیک داره دیگه , درسته ؟ یا میشه ایجاد کرد )
اها یه چیز دیگه =>> اون قسمت هایی که تو ضبط , سوتی میدادی , یا مشکلی پیش میومد , بالاخره خسته میشدی , حق داشتی , ولی میشد تیکه تیکه کرد , تو میکس درست کرد ... امیدوارم تو قسمت های بعدی این موضوع هم بهتر شه ...
اینا فعلا پیشنهاد های من بود ...
بازم تشکر میکنم , خیلی خوب بود ... <D=
واسه قسمت بعد برنامه چیه ؟ میشه لطف کنید بگید ؟؟؟ ;;)
فهرستی از کار هایی که باید انجام بشه هم بزارید خوبه ...
من هر کاری که بتونم سعی میکنم انجام بدم ...
=P~
پسرا علاوه رقابت برون جـنس‍‌‍ی درون جـنس‍‌‍ی هم رقابت دارن و ارتباطاتتشون بخاط همین رقابت تو محیط دو جـنس‍‌‍ی زیاد خوب نمیتونه باشه ولی تو دخترا اینطور نیس.
اوهوم این کم کردن تایم هارو مورد توجه قرار میدم ،‌موضوع بندی شماره هارو هنوز موافق نیستم باش :-?
نه با چنین چیزی موافق نیستم فعلا، هر شماره هم تاپیک نداره :د
آره چون با عجله جم کردم نشد.
ممنون :د
به نقل از پَژال :
ایده ی بسیار عالی! امیدوارم ادامه دار باشه!
و اما انتقاد :> :
_ موضوع اول: جالب بود، اما قانع کننده نبود! یعنی پیرامون موضوع بود و نه درباره ی اصل موضوع! در ضمن در آخر هم هیچ نتیجه ی مشخصی نداشت (که شاید به خاطر اینه که پیرامون سوال اصلی بود! و نه درباره ی سوال اصلی)
البته (دقیقه ی 10:8) گفتید "تقابل" ماده ها ... "تعامل" نباید باشه؟ (شاید هم من اشتباه شنیدم!)
_ موضوع دوم: یه قسمتی گفتید مثل ویروس، میدونم که برای ملموس کردن مطلب از این کلمه استفاده کردید ولی خب، این کلمه بار منفی ایجاد میکنه برای مخاطب و در ضمیر ناخودآگاه مخاطب یه حس ترس یا بیزاری از اون تکنولوژی بوجود میاد!
_ موضوع سوم: خیلی خویه که در رابطه با ادیان مختلف هم بحث بشه. اتفاقا این مطالبی که گفتید جای بحث زیاد داشت!

در کل خسته نباشید. خوشحال میشم اگه در صورت تمایل؛ در "یک رادیو "ی بعدی شرکت کنم
موفق
بعد گوش میدم خودم دوباره الان وقتش رو ندارم این روزا شاید تو انتخاب کلمه اشتباه کرده باشم.
نه بنظر من واژه ی ویروس دست ساز لازم بود، چون کاملا موضوع رو جا مینداخت، و لی این ترس آره شاید باشه، ولی خب حقیقت هستش خیلی چیزا مثلا رقیق سم مار هم شنیدم به عنوان ترکیب شیمیایی در داروهای بیماری قلبی مصرف میشه ولی این ترسی نداره که . من نه اونقد مشکلی نمیدیدم.
اوهوم. سعی کردم زیاد به مرحله ی باریکی وارد نشم ولی. اما خودم این بخش رو دوس داشتم.

خب یسری پیشنهادات گرفتیم اینارو هم بگم که اجرا میشن:

اون بخش آخر رو همیشه پایدار میذاریم مساپل اجتماعی و تحلیلی و اینا توش باشه. میتونید همکاری کنید برای این بخش اگه چیز مد نظر داشتید.

میگن معرفی کتاب داشته باشید ، اگه کسی چیزی در نظر داره بیاد هماهنگ کنه خوب بود استفاده کنیم.

تو بخشی ویژه میتونیم روند رشد و یه دید کلی راجب یه مبحث خاص در چند ماه اخیر داشته باشیم که این رو هم میتونین همکاری کنید.

راجب همه ی بخش های دیگم که میتونید همکاری کنید و نظراتتون و پیشنهاد هارو هم حتما در شماره ی بعد به کار میگیرم.

الان ریحانه پست داد چرا پاک کرد؟ نمیخواستی جواب بگیری یا جواب خودت رو گرفتی یا ... ؟
همکاریتون تو حلقمه الان در نمیاد فقط :د : |

بالا