• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آهنگ سمپادیا

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : آهنگ سمپادیا

به نقل از مه‌شید :
من فکرنکنم اینجا کسی پاسخگو باشه. :-" بهتره خودت بهشون پ.خ بدی و پیگیری کنی.
من حداقل 10 بار ب همه پ.خ دادم اما دیگه کلا هیچکس پاسخگو نیست L-:

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب این تاپیک رو من دفه قبلی که مدیر بودم قرار شد مسئولیتش با "دختـر خورشیـد" باشه و ایشون همچان مسئول اینکار هست.
واسه اینکه یکم تاپیک از حالت هرج و مرج و بی نظمی خارج بشه و دیگه هر کسی هر موقعی نیاد بگه من فلان کار رو میتونم بکنم و اینا تصمیم گرفتیم تاپیک رو قفل کنیم فعلا ، چون واقعا یه حالت گیج کننده ای داره این تاپیک.
اگر کسی مایل به همکاری بود به مدیرا یا خود "دختـر خورشیـد" پ.خ بده و هماهنگ کنه باهاش.

پس قفل شدن تاپیک فقط به منظور منظم شدن تاپیکٍ و کار همچنان دنبال میشه تا جایی که ببینیم کسی مایل به همکاری نیست.

موفق باشید.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب.

این جلاد یه سری کارهایی کرده در این زمینه و میاد اعلام میکنه به زودی تو همین تاپیک.

تاپیک باز میشه ولی پست بی ربط ندید خواهشا. :-"
با تشکر. :D

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

خب ...
اول سلام و اینا :D
تو این چن وخته ک نبودیم ( :-" ) کارای زیادی انجام شده و الان فقط تنظیم کار مونده ...تنظیم کار با پارساـه قرار بود تا آخر تابستون آهنگ حاضر بشه ولی متاسفانه ب دلایل مشغله کاری (:-" ) پارسا فعلن نتونسته تنظیم کار رو انجام تموم کنه بنابراین از این ب بعد شما میتونید یقه ی پارسا رو بگیرید :D
کلا الان شعر گفته شده ...ویس شناسایی صداهای بچه ها جم آوری شده و آهنگ اولیه ی کار ساخته شده B-)

در ضمن کسایی که میخان بخونن اسم ب من پ.خ بدن ...فقط مطمئن باشید از اینکه میخواید تو کار بخونید امروز نگید میخونم فردا بگید نه و فُلان و ...

پ.ن:محمد رضا این ب درخت میگن ...نا سلامتی جلاد واسه خودش ابهتی داره :-"

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

خب من هم اعلام حضور کنم .

دوستان آهنگ تقریباً آماده شده . منتها چند تا ایراد هست .

آهنگ تقریباً 5 تا لاین جدای گیتار بوده و به همین دلیل یکم میکسش بد از آب در اومده .

از اونجایی که توی این خونه ی کوفتی فقط گیتار پیدا میشه من سر و تهش رو با گیتار هم آوردم و از اونجایی که میدونم نوازنده ها مث خودم واید تشریف دارن ، دیگه رو به نوازنده ی دیگری نزدم . طبعاً هم برای من گیتاریست کار دشواری خواهد بود که بشینم نت واسه پیانو یا سازای دیگه بنویسم . شما به بزرگی خودتون ببخشید من رو !

و خوب بزرگترین ایراد تجهیزات ضبط مزخرفه . بهترین کیفیت صبط ممکن من همین میکروفون بدبخته و خوب این میکرفون رو روشن که بکنی صدای نویزش در میاد .

هماهنگی های آتی رو جلاد انجام میده . تا ببینیم چی میشه ..

ممنون .

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

سیزیف

..باران.. (در حد دکلمه )

bugieboy

ســــاحل

Erfan_Cena

Y@S@M@N

fitmal

پ(و)ريا!

کلن دوستان خواننده برای هماهنگی و اینا برید با پارسا صُبت کنید .با تشکر :D

خودتون برید دیگه تا ب زور متوسل نشدم :-"

مِهرنوش

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌فرز
شهر
الف
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
پزشکی

اخ جووون ینی چن وقت دیگه سایت اهنگ دار میشه؟

ایشالاه که کارتون به نتیجه برسه

موفق باشین

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

به نقل از جــــــــــــلاد لـــــاغر :> :
فک میکنم هنوز بلد نیستی چطوری باید انتقاد کنی!فک نمیکنم نیازی بود که ب کسی توهین کنی. وقتی بلد نیستی انتقاد کنی و فقط بلدی توهین کنی بهتره این کار رو انجام ندی ! اگر قراره حرفی بزنی اول بهتره ب تمام جوانبش فک کنی... :|
(امان از این مردم خود شاخ پندار)

جهت اطلاع همه:آهنگ و شعر کاملا حاضره و فقط وکال مونده بنابراین این کار چ زود چ دیر ب دستتون میرسه

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

اون موقع هم حاضر بود یه ویرایشهایی باید میشد که الان اون ویرایش ها انجام شده در ضمن مطمئنا همه ی ما وقتی سال تحصیلی شروع میشه مثل تابستون نمیتونیم فعالیت کنیم ! ب خاطر همین دیر شده...

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از PanterA :
محسن و میکاییل : ببین من نمیگم کار حرفه ای میشه و اینا داریم یه چیزی میسازیم صرفا برای آشنایی بیشتر بچه ها و تجربه کسب کردنشون
نمیدونم چرا انقد بحث میشه به این صورت
محسن من هم مثل تو بودم تو سایت و دیدم که کلا کارای گروهی بچه ها زیاد خوب نیس پس فک نکن ما ندیدیم اینا رو و تو باید بگی تا بفهمیم ... منم دیدم تو این دوسال که پادکستای موسیقی چجوری بوده ... با پارسا هم بحث کردیم و سعی میکنیم که مشکلاتی که هست رو از بین ببریم نه اینکه به قول تو بشینیم سر جامون و مشکلانو نگا کنیم فقط :|
ما تلاشمونو میکنیم از بچه ها هم خواهش میکنم کسی که پایه س بیاد و اعلام آمادگی کنه فقط
شد که خیلی خوبه نشد هم ما تلاشمونو کردیم و همین مهمه

@ محسن

منم همون موقع جوابت رو دادم . من همون موقع هم مدیر بودم و کارای جلاد و پارسا و دوستاش رو تا همین الان دارم پیگیری میکنم.
مگه ما گفتیم حتما این کار شدنی ـه که حالا میگی دیدید نشد و فلان ؟
من این تاپیک رو مهم کردم تا افراد بیشتری بیان سمت این کار حالا از مهم بودن در بیار ، مهم نیست اصلا. ولی کار رو بچه ها ادامه میدن. یا میتونن یا نمیتونن. اصلا هم مهم نیس نتیجه ش.
در ضمن
آهنگ سمپادیا = آهنگ سمپادی ها نه آهنگی برای سمپادیا.کام

صرف این که مدیر یه فروم هستی این حرفا رو نزن لطفا :
به نقل از مُحسن :
فکر نمیکنم تاپیک بیش از این لازم باشه مهم بمونه و دیگه لازم هم نیست فعالیتی در این زمینه صورت بگیره.

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

آهنگ آماده شده به چند دلیل اعلام نکردم و توی تاپیک نذاشتم :
1. آهنگ لیریک قوی داره و لیریک قوی نیاز به خواننده ی خوب داره . من و جلاد به کسایی که واسه خوندن اعلام آمادگی کرده بودن اطلاع دادیم . ولی از این دوستان دو نفر جواب دادن که اون دو نفر هم فقط واسه دکلمه حاضر بودن .
2. من با گیتار خودم آهنگ رو ضبط کرده بودم . حالا جدا از این که ریکوردرم تعریفی نداشت و با یه نرم افزار غیر حرفه ای ضبط کرده بودم ، نویز های گیتارمو و آمپلیفایرم غیر قابل توجیح بودن. بعله ما 8 اکتبر همون طور که اشاره کردین گفتیم آهنگ آمادس ولی با کم کاری های بچه ها و ضعف کار من کار به سرانجام نرسید .
3. چند وقت پیش همین خانوم لاغر به من گفت چی شد این قضیه ؟ منم که سه چهار ماه بود به این قضیه فک نکرده بودم و کلهم یادم رفته بود ، تکست آهنگ رو دوره کردم دیدم که خب حیفه این لامصب و نشستم و نت این قضیه رو با نرم افزار نوشتم . البته ظاهراً با چیزی که دوستان میخواستن یه مقدار متفاوته ولی خب عوضش میشه کرد به راحتی .

القصّه این که من نمیدونم که خود خانوم لاغر کاری انجام داده یا نه ، ولی این قضیه برای من یه پروژه ی دور همی بود و بس ، نه به کسی قراره جواب پس بدم نه قراره این رو با این کیفیت کار و با صدای نرم افزار منتشر کنم . نه ادعا دارم واسه خوب بودنش ، نه از کسی میخوام ازش تعریف کنه . صرفاً اگر احیاناً یه روزی من تونستم این قطعه ای که آماده شده رو با کیفیت خوب و با یه کسی که یکم صداش خوب باشه ضبط کنم این جا قرار میدم که دوستان هم ببینن و در جریان باشن .

#Yasna#

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد

آره ک شدنیه چرا ک نه!هروقت خواستین منم هستمممممم!عالییییییییه! \:D/

بالا