• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نظرات، انتقادات، پیشنهادات

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : نظرات، انتقادات، پیشنهادات

وقتی اسمش اهنگ های خاطره انگیزه. خوب اهنگی که خوانندش هنوز تو سن ۲۰-۳۰ سالشه خوب برای کی دقیقن خاطره ساخته ؟ :-/

نمیشه اینارو به طبق ارا کلن حذف کنی ؟ :)) =))

:-"

#جاست سه‌اینگ :-"

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از مازیمون :
وقتی اسمش اهنگ های خاطره انگیزه. خوب اهنگی که خوانندش هنوز تو سن ۲۰-۳۰ سالشه خوب برای کی دقیقن خاطره ساخته ؟ :-/

نمیشه اینارو به طبق ارا کلن حذف کنی ؟ :)) =))

:-"

#جاست سه‌اینگ :-"

نه نمیشه! خو چه ربطی به سن داره یکی تو 30 سالگیش خونده آهنگ رو الان یه 30 ساله ی دیگه مثلا در حالی که گوشش می داده عشق تمام دورانش رو پیدا می کنه اون آهنگ میشه خاطره واسش :-" :D

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از Weeping Angel :
نه نمیشه! خو چه ربطی به سن داره یکی تو 30 سالگیش خونده آهنگ رو الان یه 30 ساله ی دیگه مثلا در حالی که گوشش می داده عشق تمام دورانش رو پیدا می کنه اون آهنگ میشه خاطره واسش :-" :D

نه منظورم اینه که خوب از انتشار اهنگ باید چند سال بگذره یا نه ؟ :)) :-" اهنگ دو ماه پیش که خاطره انگیز نیست! یعنی مثلن وقتی داریم در مورد خاطره حرف میزنیم مثلن ۵ سال باید عقب تر باشه حداقل :D :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

عنوانشو عوض کنین :-" عوضِ خاطره‌انگیز بذارین جذّاب[nb]سکسی حتّی :))[/nb] مثلاً :-"

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

این تاپیکای بحث راجع به فلان سبک موسیقی رونمیشه فارسی و غیر فارسی رو از هم جدا کنید؟ حداقل واسه رپ. مثلا رپ فارس و امینم با هم فرق دارن دیگه:-" من اونجا معذبم :))

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از جزوه بنی هاشم :
این تاپیکای بحث راجع به فلان سبک موسیقی رونمیشه فارسی و غیر فارسی رو از هم جدا کنید؟ حداقل واسه رپ. مثلا رپ فارس و امینم با هم فرق دارن دیگه:-" من اونجا معذبم :))

یه نظرسنجی گذاشتم ببینم مخاطب چقدر خواهد داشت چون اکثرا اونجا راجع به رپ فارس بحث میشه اول باید ببینیم که آیا تاپیکش مخاطب خواهد داشت یا نه.

novanda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6 - فرزانگان امام رضا
شهر
تهران-لاهیجان

فيلم شناسي و قفسه كتاب داريم؛ نميشه يه بخش داشته باشيم شبيه اونا ك بيايم موزيكاي خوبي ك گوش كرديمُ بگيم و نقد كنيم؟

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

اتفاقا زمانی که این تاپیک ایجاد شد من با ذوقی کاملا مشابه با شوق شما رفتم که تاپیک قدیمی رو از زیر خاک بیرون بکشونم اما چیزی که مانع شده این کار رو انجام بدم این بود که خیلی از لینک های اون تاپیک از بین رفتن و دیگه نخواستم ذوق امینرو کور کنم :))
به هر حال بنظرم اگه مدیر گرامی زحمتی بکشند می تونند تاپیک جدید را با قدیمی ادغام کنند که تاریخ پست ها هم رعایت بشه و همچنین لینک های مرده رو از پست ها حذف کنند و اینکه اون تاپیک قدیمی عنوانش فقط موسیقی متن فیلم هست در صورتی که موسیقی متن به بازی و سریال هم برمی گرده
شاید فقط موسیقی متن هم به تنهایی برای عنوان کفایت کنه دیگه هرچی خودتون صلاح می دونید :)

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

یه قانون هست که میگه تاپیک‌های جدید، باید با قدیمی‌ترین تاپیک مشابه، ادغام شن؛ و من به این قانون واقف بودم! ولی از عمد اومدم تاپیک جدید زدم و یک‌سره کردم؛ فیلم، بازی، انیمیشن و ... . اون تاپیک هم صرفاً موسیقی فیلم معرفی می‌کردن و من خودم اومدم گلچینی از بهترین و معروف‌ترین‌هایی که همون‌جا معرفی شده بود رو در یک پست اوردم تو تاپیک جدیدی که خودم زدم و اون قبلی رو قفل کردم. حالا اگه بازم صلاح دونستید که اون تاپیک باز شه و توش فعالیت شه، مختارید. به نظرم تو همین تاپیکی که جدید هست فعالیت کنید تا مطالب از حالت یک‎‌پارچگی خارج نشه. اونم ادغام نکنین دیگه! زحمت کشیدم سوا کردم حالا دوباره ادغامش کنین؟! :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

آره می‌شه! فقط چک کنین من تو پستی که گذاشته بودم اون کار موجود نباشه :D

• لایک
امتیازات: Zed

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از NOVANDA :
فيلم شناسي و قفسه كتاب داريم؛ نميشه يه بخش داشته باشيم شبيه اونا ك بيايم موزيكاي خوبي ك گوش كرديمُ بگيم و نقد كنيم؟

بحثش رو انجام دادیم ولی موافقت نشده باهاش. تو فکر اینم که به صورت یه تاپیک همچین چیزی رو بذارم ولی خو باید حالت منسجمی هم داشته باشه. یه چیزایی توی ذهنم هست به زودی احتمالا تاپیکش رو می زنم.

============

راجع به موسیقی متن هم به نظرم توی همون تاپیک ادامه داده بشه بهتره.

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از ZedZi :
این تاپیک که پـــوریـــــا . ک زده بود رو می‌شه یه جورایی مثل تاپیک امروز در تاریخ علم مباحث علمی ادامه داد.
من خودم به شخصه کلّی آدم رو توی اون تاپیک نوشتم و حاضرم همون ها رو هم بیام معرفی کنم و آثارشون رو بگم توی روز تولدشون.
اگه چند نفر دیگه هم همت کنند همکاری کنند خوب میشه.
حالا پیشنهاد مدیر چیه؟

پیشنهاد خوبیه ولی یه تاپیک جدید واسش می زنم (;

به نقل از ZedZi :
پیشنهاد قبلی رو که پاسخ ندادید لااقل این یکی رو پاسخ بدید :D
اسم تاپیک تکست‌های ماندگار را عوض کنید به چیزی مثل تکست‌های مورد علاقه شما چون که شاید بعضی‌هاشون ماندگار باشند ولی همشون که ماندگار نیستند اتفاقا خیلی هم جدیدند.
با تشکر.

این قبلا بحثش شده و خو فلسفه اسم ماندگار اینه که اون تکست برای اون فرد ماندگار ه یعنی این تکست تکستی خواهد بود که مدت ها یادم خواهد موند به خاطر همین هیچ منافاتی با جدید بودن آهنگ نداره :D

• لایک
امتیازات: Zed

behradv

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

سلام،

غرض از مزاحت این که این کور شدنه در راستای موسیقی فیلم‌ها برای منم اتّفاق افتاد، گفتم درخواست کنم که اگه بشه یه بازنگری در مورد اون دو تا تاپیک انجام بگیره:
به نقل از ZedZi :
این چرا قفله؟
با کلی شوق و ذوق رفتم پیداش کردم بکشمش بالا! کور شد خوب[nb]شوق و ذوق رو میگم![/nb]!!!!

اگه درست فهمیده باشم، علّت قفل شدنش این بود که این تاپیک جدید ایجاد شده بود (با این هدف که جامع‌تر باشه و بازی‌ها رو هم شامل بشه گویا؟):
به نقل از امین :
یه قانون هست که میگه تاپیک‌های جدید، باید با قدیمی‌ترین تاپیک مشابه، ادغام شن؛ و من به این قانون واقف بودم! ولی از عمد اومدم تاپیک جدید زدم و یک‌سره کردم؛ فیلم، بازی، انیمیشن و ... . اون تاپیک هم صرفاً موسیقی فیلم معرفی می‌کردن و من خودم اومدم گلچینی از بهترین و معروف‌ترین‌هایی که همون‌جا معرفی شده بود رو در یک پست اوردم تو تاپیک جدیدی که خودم زدم و اون قبلی رو قفل کردم. حالا اگه بازم صلاح دونستید که اون تاپیک باز شه و توش فعالیت شه، مختارید. به نظرم تو همین تاپیکی که جدید هست فعالیت کنید تا مطالب از حالت یک‎‌پارچگی خارج نشه. اونم ادغام نکنین دیگه! زحمت کشیدم سوا کردم حالا دوباره ادغامش کنین؟! :D
خُب ممنون که زحمت کشیده‌ین و یک‌سره کرده‌ین، ولی الان تکلیف اون تاپیک قدیمیه که قفله و داره می‌ره اعماق انجمن چی‌ می‌شه؟ گلچینی که زحمت کشیده‌ین و سوا کرده‌ین عملاً یه تاپیک هشتاد و خورده‌ای پسته (که خیلیاشون شامل چند تا آهنگ مختلف بودن، هر چند همون‌طور که اشاره شده بعضی از لینکا خرابن و تکرار هم توشون هست)، رو توی 17 تا لینک خلاصه کرده، و راستش نمی‌دونم دقیقاً منظور از "بهترین"ها چی بوده و مقایسه بر چه اساسی انجام شده :D.
ضمناً به نظرم الان نه تنها یک‌پارچگی ایجاد نشده، بلکه اون یک‌پارچگی قبلی هم که توی تاپیک فیلمه بود از بین رفته. حدّاقل اون انسجام قبلی رو نداره و به نظرم خیلی بهتر بود اگه دو تا تاپیک جدا می‌شدن، یکی برای فیلم و انیمیشن و اینا، یکی برای بازی‌ها مثلاً.

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

فعلا تاپیک رو باز کردم ببینم چی میشه :)

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اومدم بگم که برای تاپیک پیشنهاد آهنگ قانون بذاریم که پست‌هایی که لینک دانلود قرار نمی‌دند حذف بشند بعدش رفتم چک کردم دیدم پست اول تاپیک همچین چیزی رو گفته.
پس این پیشنهاد دارم که مدیریت جدید بزنه تمام این پست‌ها رو پاک کنه. فکر کنم کاربرها هم به جای دیس دادن راحت‌تر باشند گزارش کنند و پست پاک بشه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
بالا