• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نظرات، انتقادات، پیشنهادات

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : نظرات، انتقادات، پیشنهادات

به نقل از gogory-8 :
دوستان خواهشا یاد بگیرین که به نظرات وعلایق هم احترام بذارین دلیل نمیشه که حالا چون یه چیز برای شما نامفهوم ودلیل نداره برای بقیه هم همینطور باشه!خیلیاتاپیک مشاعره اهنگ رو دوست داشتن چون حالت رقابت داشت وبچه های سمپادی اکثرا اهل رقابت ان برای همینم ازش استقبال شد الان هم که قفل شد دیگه نگران نباشید ودنبال هدف براش نگردین!به خاطر لطف یک سری از دوستان البته!
بله خیلی‌ها اون تاپیک رو دوست داشتن چون سریع پست دادن و سریع ستاره گرفتن رو دوست دارن.
این چیزی هم که شما اسمش رو رقابت گذاشتید، رقابت نیست.
ما توی این سایت به دنبال تولید محتوا و بیشتر یادگرفتن هستیم. اما این تاپیک چنین چیزی رو دنبال نمی‌کرد. پس بدیهی بود که قفل و حذف بشه. شما اگه دوست دارید آهنگ زیبایی رو به بقیه معرفی کنید می‌تونید تو بقیه‌ی تاپیک های انجمن این کار رو انجام بدید. :)

به نقل از arvin.a :
به نظر من یه تاپیک باس باز شه که به بعضی ها یاد بده که به علایق دیگران احترام بزارن
همیشه علایق و قوانین در یک راستا نیستند.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مه‌شید :
ما توی این سایت به دنبال تولید محتوا و بیشتر یادگرفتن هستیم.
به نظرم خوبه تاپیک مشاعره با تکست آهنگ باز باشه.
لزومی نداره حتما همه ی تاپیک ها محتوا داشته باشه.
یه تاپیک بدون محتوا هم میتونه هدف داشته باشه (مث خانواده سمپادیا یا حرف بزن)
و در مورد رپ هم به نظرم سختگیریه زیاده که بگیم تکست رپ ننویسن بچه ها ، به هر حال رپ یه سبکه و خیلی هم طرفدار داره ، نمیشه تاپیک رو محدود کرد به اینکه بچه ها رپ ننویسن مثلا .
در کل تاپیک خیلی خوبیه ، ب دلیل مشکلاتی که با فـیلت‍‌‍رینگ داریم نمیتونیم تاپیک واسه یه خواننده بزنیم ، دلیل اینکه موسیقی کمتر از بعضی انجمنای دیگه طرفدار داره هم همین محدودیت هاییه که داره و دست مدیر هم نیس واقعا ، بنابراین تاپیکی مثل مشاعره میتونه بچه هارو به انجمن علاقه مند کنه. :)

به نقل از مه‌شید :
بله خیلی‌ها اون تاپیک رو دوست داشتن چون سریع پست دادن و سریع ستاره گرفتن رو دوست دارن.
کسی که دوس داره لایک بگیره تو تاپیکی مثل مشاعره پست نمیده که کلا 3-4 نفر بخونن قطعا تو حرف بزن یا انجمن خاطرات پست میده
و کسی هم که ستاره دوس داره پست نمیده اصن! اتو ریلود میذاره تو یه هفته 2 تا ستاره میگیره :)
هدف تاپیک چیز دیگه ایه و آدمایی که توش پست میدن هم دنبال چیز دیگه این :)

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

به نقل از PanterA :
و در مورد رپ هم به نظرم سختگیریه زیاده که بگیم تکست رپ ننویسن بچه ها ، به هر حال رپ یه سبکه و خیلی هم طرفدار داره ، نمیشه تاپیک رو محدود کرد به اینکه بچه ها رپ ننویسن مثلا .
در کل تاپیک خیلی خوبیه ، ب دلیل مشکلاتی که با فـیلت‍‌‍رینگ داریم نمیتونیم تاپیک واسه یه خواننده بزنیم ، دلیل اینکه موسیقی کمتر از بعضی انجمنای دیگه طرفدار داره هم همین محدودیت هاییه که داره و دست مدیر هم نیس واقعا ، بنابراین تاپیکی مثل مشاعره میتونه بچه هارو به انجمن علاقه مند کنه. :)

خب ببینید اگه بحث علاقه مند کردن باشه ، هزار و یک راه نامناسب برای علاقه مند کردن ِ بچه ها وجود داره . :D با اینکه میگید الزاماً هر تاپیکی نمیخواد محتوا داشته باشه ؛ تا حدی موافقم ولی خُب اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم ؛ میتونیم صدها تاپیک ِ بی هدف و بی محتوا بزنیم و بگیم خُب لزومی نداره که تاپیک همیشه محتوا داشته باشه و هدفی رُ دنبال کنه .

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از PanterA :
خب فرقش با تکست‌های ماندگار چیه؟

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از سـحر :
خب ببینید اگه بحث علاقه مند کردن باشه ، هزار و یک راه نامناسب برای علاقه مند کردن ِ بچه ها وجود داره . :D با اینکه میگید الزاماً هر تاپیکی نمیخواد محتوا داشته باشه ؛ تا حدی موافقم ولی خُب اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم ؛ میتونیم صدها تاپیک ِ بی هدف و بی محتوا بزنیم و بگیم خُب لزومی نداره که تاپیک همیشه محتوا داشته باشه و هدفی رُ دنبال کنه .

الان توی این سایت خیلی تاپیک ها اینجوریه. نمونه ش حرف بزن ، پست حرف بزن صرفا برای اونی که داره اون پست رو مینویسه ارزش داره :) و محتوای خاصی نداره واقعا.
و من میگم اگه هدف سایت این بوده که فقط بیایم محتوا تولید کنیم پس چرا این تاپیک قفل نمیشه ؟ و چرا خانواده سمپادیا هنوز برگزار میشه ؟
چون هدف داشتن ، هدف خانواده سمپادیا ایجاد صمیمیت بوده و به نظر من موفق هم بوده.
+
نه خب ببین خیلی محدودیت داریم اینجا نمیشه هر تاپیکی زد واسه علاقه مند کردن کاربرا ، موسیقی با همه چی درگیره ، با سیاست حتی.

به نقل از مه‌شید :
خب فرقش با تکست‌های ماندگار چیه؟
از رو اسمشون هم میشه فهمید تفاوتشون رو .
هر تکستی ماندگار نیس ، تکست های ماندگار یه مجموعه ایه از تکست های خوب و ارزشمند.

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

به نقل از PanterA :
الان توی این سایت خیلی تاپیک ها اینجوریه. نمونه ش حرف بزن ، پست حرف بزن صرفا برای اونی که داره اون پست رو مینویسه ارزش داره :) و محتوای خاصی نداره واقعا.
و من میگم اگه هدف سایت این بوده که فقط بیایم محتوا تولید کنیم پس چرا این تاپیک قفل نمیشه ؟ و چرا خانواده سمپادیا هنوز برگزار میشه ؟
چون هدف داشتن ، هدف خانواده سمپادیا ایجاد صمیمیت بوده و به نظر من موفق هم بوده
+
نه خب ببین خیلی محدودیت داریم اینجا نمیشه هر تاپیکی زد واسه علاقه مند کردن کاربرا ، موسیقی با همه چی درگیره ، با سیاست حتی.

نه من نمیگم نیست همچین تاپیکی . :D بله حرف بزن و خانواده سمپادیا و ... نمونه ی همون تاپیک هایی هستن که شما میگید و منم نمیگم بد هستن . ولی خب واقعاً اگر بخوایم صرف ایجاد صمیمیت و انگیزه کیفیت رُ بیاریم پس سمپادیا چه فرقی میکنه با هزاران فروم ِ بی محتوای دیگه ؟ :D

البته به شخصه با اینکه بیایم شدت عمل به خرج بدیم و کاربرا رُ زده بکنیم از سایت مخالفم ولی میتونیم خیلی دوستانه قانعشون کنیم . :D

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

تاپیک خانواده‌ی سمپادیا به تنهایی محتوای خاصی نداره. چیزی که در آخر ارائه می‌ده مهمّه. که باعث ایجاد صمیمیت بین کاربرا می‌شه.
حرف بزن هم که یک استثناست. تنها تاپیک سایته که ...
به جز این دوتا مثالی که زدید تاپیک دیگه ای هم به این شکل داریم؟ درضمن، به اندازه‌ی کافی بر سر این دو تاپیک بحث هست.

من اشاره‌ای به لایک گرفتن نکردم. اما خودتون هم گفتید. " تاپیکی که ۳-۴ نفر بخونن." این به نوعی همون معنی رو نمیده که فقط یک عده معدودی در این تاپیک فعالیت می‌کنن؟ اگه نگاهی به صفحات این تاپیک بکنید متوجه میشید ...

تکست‌های ماندگار و مشاعره درآخر یک چیز رو ارائه می‌کنن. شاید با اسامی متفاوت.

نمی‌خوام بحث رو ادامه بدم. به عنوان یک کاربر انتقاد کردم از این تاپیک و موافق با باز بودنش نیستم و دلایلم رو هم گفتم.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب نمیدونم شاید شما تاپیکی که کاربرا توش عکس جامدادیشون رو میذارن رو هم پر محتوا ببینید. :) ب نظر من که به جز حرف بزن و خانواده سمپادیا زیاد هست از این تاپیک ها و میتونم بازم مثال بزنم ، حالا تو این مورد شاید نظراتمون یکی نباشه.

بعد خب این تاپیک تازه ایجاد شده تقریبا ، طبیعیه که افرادی که توش پست میدن کم باشن.

به نقل از سـحر :
نه من نمیگم نیست همچین تاپیکی . :D بله حرف بزن و خانواده سمپادیا و ... نمونه ی همون تاپیک هایی هستن که شما میگید و منم نمیگم بد هستن . ولی خب واقعاً اگر بخوایم صرف ایجاد صمیمیت و انگیزه کیفیت رُ بیاریم پس سمپادیا چه فرقی میکنه با هزاران فروم ِ بی محتوای دیگه ؟ :D

البته به شخصه با اینکه بیایم شدت عمل به خرج بدیم و کاربرا رُ زده بکنیم از سایت مخالفم ولی میتونیم خیلی دوستانه قانعشون کنیم . :D
آخه کیفیت پایین نمیاد ! :D بین 30 تا تاپیکی که پر محتوا هستن و داره جدی بحث میشه توش اگه یه تاپیک بیاد که یه کم موضوعش متفاوت باشه و ظاهرا محتوا نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد (;
بله درسته سمپادیا کلا متفاوتن ، فروم ـشون هم باید متفاوت باشه ، ولی اینکه بیایم یه جو خشک ایجاد کنیم و خارج از بحث کردن و تولید محتوا کار دیگه ای انجام ندیم تو این سایت ، جذابیت سایت از بین میره. :) اگه کاربرا جذب یه انجمن بشن اون انجمن رشد میکنه و قطعا تولید محتوا هم روند بهتری پیدا میکنه. :) واسه همین نظرم اینه که اول جذب کنیم افراد رو بعد شروع کنیم به تولید محتوا.

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

به نقل از PanterA :
آخه کیفیت پایین نمیاد ! :D بین 30 تا تاپیکی که پر محتوا هستن و داره جدی بحث میشه توش اگه یه تاپیک بیاد که یه کم موضوعش متفاوت باشه و ظاهرا محتوا نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد (;
بله درسته سمپادیا کلا متفاوتن ، فروم ـشون هم باید متفاوت باشه ، ولی اینکه بیایم یه جو خشک ایجاد کنیم و خارج از بحث کردن و تولید محتوا کار دیگه ای انجام ندیم تو این سایت ، جذابیت سایت از بین میره. :) اگه کاربرا جذب یه انجمن بشن اون انجمن رشد میکنه و قطعا تولید محتوا هم روند بهتری پیدا میکنه. :) واسه همین نظرم اینه که اول جذب کنیم افراد رو بعد شروع کنیم به تولید محتوا.

با منطق حرفتون موافقم ولی باید دید که آیا واقعاً این اتفاقی که انتظار میره می افته یا نه . :D

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از PanterA :
خب نمیدونم شاید شما تاپیکی که کاربرا توش عکس جامدادیشون رو میذارن رو هم پر محتوا ببینید. :) ب نظر من که به جز حرف بزن و خانواده سمپادیا زیاد هست از این تاپیک ها و میتونم بازم مثال بزنم ، حالا تو این مورد شاید نظراتمون یکی نباشه.

بعد خب این تاپیک تازه ایجاد شده تقریبا ، طبیعیه که افرادی که توش پست میدن کم باشن.
واقعا خداروشکر میکنم واز صمیم قلبم خوش حالم که بالاخره یکی بادید مثبت ومنطقی وقابل فهم به این تاپیک نگاه کرد نه بایک نگاه خشک و پر از شعار،انسان در کنار یادگیری نیاز به تفریح هم داره حتی اگر او تفریح محتوانداشته باشه مهم اینه که به اون افراد خوش بگذره وتفریح سالمی هم باشه!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

منفعلاً تاپیک رو حذف نمیکنم ولی بازش هم نمیکنم . احتمالاً در هفته ی آینده مدیر جدید میاد و خب من نمیخوام کاری کنم که مسئولیتش بیفته روی دوش مدیر بعدی .

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
انتقاداتی در رابطه با انجمن موسیقی

من چند تا انتقاد ناقابل دارم از تاپیک تکست های ماندگار.
۱ـ خواهشا تو این تاپیک فقط و فقط لیریک آهنگ ها رو بذارید و از هرگونه توصیف و توضیح اضافی صرف نظر کنید.
۲ـ میتونم شرط ببندم تا حالا ۲۳ بار(!!!) آهنگ کی اشکاتو پاک می‌کنه اِبی گذاشته شده+شال آبی(?!?!?) ...کلا اینو میخوام بگم که تکست های تکراری خیلی زیاده.
۳ـ قبلا از هر سبکی بود تو این تاپیک هرچند قبول دارم خودم خیلی تکست رپ می‌ذاشتم اما باز هم خوب بود اوضاع... الان همش شده لاو و دیس لاو خواهشا درک کنید این ها سطح تاپیک رو میاره پایین.یکم متفاوت تر پست بدید (بی دیفرنت /m\ )
و اما در مورد تاپیک تبادل نظر درباره موسیقی رپ:
عزیزان،میدونم همتون یه دستی دارید تو این کار اما نظر دیگران هم محترمه.
مطمئنا اون که میگه خواننده فقط فلانی
و یا فقط فلان گروه رپ رو خوب نشناخته.رپ فارسی مخلوط همه این هاست .
مطمئنا بعد از مدتی می‌بینید این دعوا ها خیلی خنده دار به نظر میاد.
خواهشا احترام بذارید به هم دیگه

خب این چند انتقاد ناقابلم رو گفتم #S-:

آخرین ویرایش:

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

برآن شـُدم تا این تاپیک رو برای گــُذاشتن قسمتی از آهنگ ِ مورد نظرتون که درحال ِ گوش دادن به اون هستید درحد ِ چندبیت که حال ِ شـُما رو بیان میکـُنه یا به نظرتون قشنگ اومده یا واستون ایجاد خاطره و نوستالژی میکـُنه رو بزارید،

این قسمتی از این پست هست، بعضی پست ها ،مثل این پست، کاملا متن آهنگ رو می‌ذارن،
تکلیف کاربرا رو مشخص کنید، آخرش همه متنو میشه بذارن، یا نه ، فقط یک قسمتی از آهنگ رو ؟ :د :-"

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از مِهرانه :
این قسمتی از این پست هست، بعضی پست ها ،مثل این پست، کاملا متن آهنگ رو می‌ذارن،
تکلیف کاربرا رو مشخص کنید، آخرش همه متنو میشه بذارن، یا نه ، فقط یک قسمتی از آهنگ رو ؟ :د :-"
فقط قسمتی از آهنگ رو ! :D
دوستان رعایت نمیکنن ، بنده هم بهشون تذکر میدم البته ! اون بالای تاپیک هم نوشته شده که فقط قسمتی از آهنگ ! (;

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

تاپیکِ اصلیِ "روزهایِ مهم در دنیای موسیقی" :-"

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Miss Mysterious :
تاپیکِ اصلیِ "روزهایِ مهم در دنیای موسیقی" :-"
درست میگین ، کم کاری از من هست ! اصلا حس درست کردنش رو ندارم :-" حس و حالش اومد ، حتما :-"

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

يه سوالي داشتم ، چطوري دقيقا ميشه سرچ كرد كه مثلا تو تكست هاي ماندگار يه تكستي قبلا استفاده نشده ازش؟؟؟؟به شخصه خيلي تكست هارو دوبار يا سه بار ديدم و ممكنه خودمم همين كارو كرده باشم

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,83498.0.html

این تاپیک سر آخر به کجا رسید؟ قرار شد حذف بشه یا نه؟ :-?

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از The Sustainables :
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,83498.0.html

این تاپیک سر آخر به کجا رسید؟ قرار شد حذف بشه یا نه؟ :-?

قرار بود حذف شه ولی موطی گفت آرشیو سایت باید حفظ شه و اینا، هیچی دیگه صرفا قفل باشه.

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

يه تاپيك با سه پست هم جزو آرشيو سايت محسوب ميشه يعنى؟ :-‌"

بالا