• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عاشقی ممنوع!

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان
سلام ویژه به همه دوستای کنکوری که ممکنه تو این پروسه کنکور دلشون بخواد یه سری هم به دنیای عشق و عاشقی بزنن!نکنین این کارو بی چاره میشین!نمونه بارزش استاد شهریار…فک کنم معرف حضورتون هست این آقا…کسی که به خاطر یه عشق , رشته پزشکی(نهایت آرزوهای بچه های تجربی)رو ول کرد و الی آخر…

الان بعضی ها پارازیت می دن که شهریار اگه عاشق نمی شد خاص و ماندگار نمی شد!قبول!تسلیم!منم می گم اگه می تونی یکی بشی عین شهریار نوش جونت باشه عاشقی… برو عاشق شو…ام نه !نمیشه!نمی تونی!

من بین دوستام داشتم کسایی که الان باید تو رشته های تاپ دانشگاههای شریف و امیر کبیر و تهران و … می خوندن اما به خاطر این داستان احمقانه عاشقی(البته بهتره اصلاحش کنم عاشقی نه ه و س)آیندشون رو باختند!

خیلی جالبه چه سرپوش هایی هم واسه کارشون دارن!یکی از دوستام می گفت وقتی با دوست د خ ت ر م قرار دارم میاد ازم سوالای ریاضیشو می پرسه!یا می گفت یه دفتر برنامه ریزی بهم داده تا پرش کنم از روزی که دفترو بهم داده ساعت مطالعه ام ترکونده!به عشق پرکردن دفتر شاید روزی ۱۴ ساعت موقع مدرسه ها می خوند اما چه فایده وقتی همش ذهنت مشغول یه چیز دیگه باشه!به یه چیز دیگه فک کنی!اس ام اس بدی!تو فکر این باشی وقتی زنگ زد در مورد چی باهاش حرف بزنی!تمرکز نداشته باشی ارزش نیم ساعت هم نداره!دوستم اگه بی دغدغه درسش رو می خوند الان رتبه اش زیر ۱۰۰۰ می شد اما الان ۱۳۰۰۰شده!

عاشقی تو سال کنکور مطلقا ممنوع!!!!!!!!!!!!!

عاشق شدن فقط به این نیست شما یه د خ ت ر خانم یا یه آقا پ س ر رو ببینی و یه دل نه صد دل عاشقش بشی!

نظر من اینه و اگه اشتباهه دوستان تو نظرات بگن…تو سال کنکور احساساتتون رو بکشید!لااقل اگه نتونستید حداقل باهاشون بجنگید!تا جایی که امکانش هست کسی رو دوست نداشته باشید بهش وابسته نشید که اگه تو رابطتون خللی بوجود اومد کنکورو از دست بدید مخصوصا نزدیک کنکور!

وقتی به کسی وابسته میشی ممکنه یه حرف کوچیک و بی اهمیتش یه روز با ارزشت رو خراب کنه!در ضمن ممکنه تو سال کنکور هر اتفاقی بیفته مثلا یکی از دوستام سال کنکور پدرش رو توی یه تصادف از دست داد اگه می تونست احساسشو بکشه الان می تونست تو دانشگاه باشه اما به خاطر وابستگیش جا موند!

نکته آخر آهنگ های عاشقانه گوش نکنید (مخصوصا غمگین ها و به خصوص آهنگ های محسن یگانه) در کل اگه به آهنگ اعتیاد ندارید حتی الامکان گوش نکنید چون رو تمرکزتون تاثیر بدی می ذاره!اما اگه می خواید گوش کنید آهنگ های پرانرژی و انگیزه بخش گوش کنید, به وبلاگ های عاشقانه سر نزنید و از هر چیز عاشقانه ای دوری کنید…

به امید عاشق نشدن دوستان عزیز کنکوری ام…

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91
پاسخ : عاشقی ممنوع!!!!

کاملا درست میفرمایید.من به عینه دیدم یکی از دوستان درس خون و زرنگ من به خاطر این ماجراها چه بلایی سرش اومد.از اول ابتدائی جزئ 3نفر برتر شهر بوده و سال آخر به خاطر این هوس بازیها همه چی رو از دست داد.البته خودش قبول نداره و میگه من فقط دردودل میکنم با دوستام.البته این مسخره بازیها اسمش عشق نیست هوس مطلق و لذت زودگذر هست.عجب بلای خانمان سوزی هست حتی برای چند تا از رفیقام یه اتفاقاتی افتاد که گفتنش واقعا خجالت آوره.بعضیا فکر میکنن باید عشقشون رو شکار کنن در لحظه.آقا به خدا این هوسه نه عشق. در ضمن اگه عشق هم باشه (به فرض محال) بازم ارزش نداره آخه عشق کیلویی چند؟-اینا همش مزخرفات و خرعبلات ساخته افکار کنکوری هاست.به قول قدیمیا:تو این اوضاع پسر جون مواظب خودت باشی هنر کردی جمع کن این عشق و عاشقی رو.

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

کلا این چیزا اسمش عاشقی نیس اما به قول یکی از بچه ها یه بازیه!! که امسال باید دورشو خط قرمز کشید ..! (به قول مامانم: امسال درس بخون رشته مورد نظرت قبول شو سال دیگه هر کاری خواستی بکن!!!)

shahid

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
13
دانشگاه
علوم تحقیقات تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

تا یه حد قبول اما همیشه عاشق بودن به این که بااون ادم دوست دختر دوست پسرباشی نیسا
اصلا به نظر من کسی که عاشقه دوست دختر /پسر نمیشه اصلا چون احمقانس عشق هم اونی نیست که وقتی طرفت نباشه فراموشش کنی که اکثر این دوستیا همینه بعد بهم زدن دیگه همو دوست ندارن پس اسمش عشق نیس
عشق یه چیز مقدسه یه چیزی احترام بهش واجبه
*منظور از این عشق یه عشق پاک و عاری از هر هوس

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

حدود کلی بحث خوبه .
بچه ها حرفایی رو زدن که واقها واقعا متاسفانه دیده میشه !
هرکسی حواسشو جمع کنه غرق نیشه فقط !
خستگی و اضطرابا و کم شدن تفریح تو سال کنکور بهش دامن میزنه !
فقط لطفا خودتون رو حرفای الکی گول نزنید همون طور که بچه ها گفتن ! بیشتر می خونم و اینا فقط بهانه است ! :)

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

ولی یه موضوع دیگه پیش میاد ! فرض کنید من از قبل با یکی بودم ، خیلی هم دوسش دارم ، به این فکر کردید که اگه بخاطر کنکور همین الان ولش کنم بیشتر بهش فکر میکنم ؟

امسال یکی از دوستام همین کار رو کرد و گفت میخواد بعد کنکور دوست داشته باشه و اینا ! تا آذر ماه وضعیت درسیش خیلی خوب بود و ترازشم خوب بود ! اما از وقتی جدا شده وضعیت درسی و روحی و ...! همش خراب شده ! تکلیفش چیه واقعا؟

shahid

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
13
دانشگاه
علوم تحقیقات تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

راس میگه منم نمونه اینو زیاد دیدم
بعدم مگه قلب ادم کنکور و غیر کنکور میفهمه اخه یکیو که بخواد دیگه میخواد هرچیم میخوای بش بگو این بده بی فایدس

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

اینکه یه نفر بتونه احساساتش رو تو شرایط خاص کنترل کنه و روحشو بزرگ کنه که با مشکلات احساسی زمین نخوره رو نمیشه اسمشو گذاشت کشتن احساس
با همین عاشقی ای که شما میگی من رتبه م از 70 شد 20 . اصلا موافق نیستم با این تاپیک

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

ببینید معمولا هر کسی فکر میکنه بقیه درکش نمی کنن . فرق داره فلانه بهمانه .... ولی من به صورت جدی بهتون میگم : یا درس یااین حرفا !

حتی اگه کسی تا الان هم اشتباه میکرده باید بدونه در یک ذهن دو دوست (درس و .... ) جا نمیگیره ! واقعا جا نمیگیره! می تونید قید درس رو بزنید اگه نمی تونید قید مورد دومی! رو بزنید
به نقل از S Parisa :
اینکه یه نفر بتونه احساساتش رو تو شرایط خاص کنترل کنه و روحشو بزرگ کنه که با مشکلات احساسی زمین نخوره رو نمیشه اسمشو گذاشت کشتن احساس
با همین عاشقی ای که شما میگی من رتبه م از 70 شد 20 . اصلا موافق نیستم با این تاپیک
طبق تجربیات سال کنکور و دیدن اوضاع دوستان موقتیه! البته امیدوارم واقعی باشه

shahid

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
13
دانشگاه
علوم تحقیقات تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :
ببینید معمولا هر کسی فکر میکنه بقیه درکش نمی کنن . فرق داره فلانه بهمانه .... ولی من به صورت جدی بهتون میگم : یا درس یااین حرفا !

حتی اگه کسی تا الان هم اشتباه میکرده باید بدونه در یک ذهن دو دوست (درس و .... ) جا نمیگیره ! واقعا جا نمیگیره! می تونید قید درس رو بزنید اگه نمی تونید قید مورد دومی! رو بزنید طبق تجربیات سال کنکور و دیدن اوضاع دوستان موقتیه! البته امیدوارم واقعی باشه
من نمیدونم چرا اینقد با دید منفی به قضیه نگاه میکنی؟؟
گاهی ادما حتی واسه رسیدن به کسی دوسش دارن درس میخونن اینو جدی میگم چون دوست صمیمیم در حال حاضر اینحوریه

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از fereshteh :
گاهی ادما حتی واسه رسیدن به کسی دوسش دارن درس میخونن اینو جدی میگم چون دوست صمیمیم در حال حاضر اینحوریه

آره موافقم !

در ضمن این موضوع بستگی به میزان جنبه فرد داره ! کسی که بتونه هرجیزی رو جای خودش انجام بده و برنامه بریزه روزی نیم ساعت وقت گذاشتن واسه کسی که دوسش داری وقت زیادی نمیگیره.به شرطی که هرچیزی در زمان مشخصی قرار بگیره . فکر نمیکنم دوست دختر/پسر از سمپادیا بیشتر وقت بگیره :D

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :

حتی اگه کسی تا الان هم اشتباه میکرده باید بدونه در یک ذهن دو دوست (درس و .... ) جا نمیگیره ! واقعا جا نمیگیره! می تونید قید درس رو بزنید اگه نمی تونید قید مورد دومی! رو بزنید طبق تجربیات سال کنکور و دیدن اوضاع دوستان موقتیه! البته امیدوارم واقعی باشه
اصلا شما حتی نمیدونی منظور من از عشق چیه من فقط خواستم بگم کشتن احساسات حرف جالبی نیست و حتی اینکه در یک ذهن دو دوست نمیگنجه (درس و ... ) یعنی چی
اینکه آدم خودش رو درگیر احساسات زودگذر یا اشتباه نکنه هیچ ربطی به کشتن احساسات نداره

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یادش بخیر ، تابستون سال قبل میرصادقی که یکی از مشاور های تهران هست اومد و بهمون گفت امسال این دوست دختر و پسر و این حرف ها رو ول کنین و من بین همه ی رتبه های زیر 500 بررسی کردم ، هیچ کدوم سال کنکور دوستی نداشتن ...
اما خب حداقل ما امسال مثال نقضش رو توی مدرسه ی خودمون کم و بیش دیدیم و بودن کسایی که حتی توی وسط طرح عیدی که توی مدرسه برگزار میشد میپیچوندن و میرفتن دیدن ایال و الان دارن شریف میخونن ... :-" :D

اما خب بحثی که اهمیت داره این هست که بتونید احساساتتون رو کنترل و مدیریت کنید . که خب چون بعضی احساسات خیلی شدید هستن ، مدیریتشون سخت میشه . اما بازم امکان پذیر هست ...
اما با این حال منم توصیه میکنم اگر همچین وابستگی هایی ندارین ، سال کنکور تلاش کنین تا ایجاد نشه . چون حتی عشق واقعی هرچقدر هم که قشنگ باشه اذیت های خودش رو داره و سال کنکور برای تجربه ی اولیه این اذیت هاش اصلا زمان مناسبی نیست ...

ولی ...

راستش بچه ها درسته این انجمن برای کنکور هست و هدف همه تون موفقیت توی کنکوره ... اما خب ! همیشه یه سوال توی ذهنم بوده و هست ... اینکه ارزش کنکوره چقدره ...

اگه می تونست احساسشو بکشه الان می تونست تو دانشگاه باشه اما به خاطر وابستگیش جا موند!

به قول مامانم: امسال درس بخون رشته مورد نظرت قبول شو سال دیگه هر کاری خواستی بکن!!!

شما رسما دارید توصیه میکنید که برای نتیجه ی کنکور ارزش های انسانی و احساسات نادیده گرفته بشه ...

نه ارزش دانشگاه اونقدر هست که کسی بتونه غم از دست دادن پدر رو براش نادیده بگیره و نه بعد از کنکور اخلاقیات اونقدر پست و بی ارزش میشه که شما به فرمایش مادرتون هر کاری که خواستین بکنین ... نخیر آقا جان ! کنکور یه آزمون کوچیک تو زندگی هست . مهمه ، اما چقدر ؟

اگر تو 10 تا قصه بلدی راجع به اینکه فلانی و فلانی به خاطر عاشقی به نتیجه ای که میخواستن نرسیدن ، من هم هزار تا قصه بلدم از آدم هایی که برای رسیدن به جایی که میخواستن و قله ای که موفقیت میدونستنش کلی آدم رو زیر پاشون له کردن و چون احساسی نسبت بهشون نداشتن براشون اهمیت نداشته ... من اون آدم رو موفق نمیدونم ... هرگز ...

بچه ها اینا مهمن ، لطفا یادتون نره قبل از کنکوری بودن آدمین ، سال کنکور خیلی ها آدم بودنشون رو فراموش میکنن ، اینو حتی میشه رنگ و بوش رو توی بعضی رقابت های بچگانه اطرافیانتون توی مدرسه و رفتار هاشون ببینین قطعا ... شما اونطور نباشین خواهشا ...

ببخشین اگر نصیحت مانند شد . سال کنکو بعضی آدم ها خیلی عوض میشن ، مراقب خودتون باشین ... همین ...

موفق باشین همگی در هر صورت ! :D

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان
پاسخ : عاشقی ممنوع!

ببین دوست نسبتا عزیز که هم اسم منم هستی!! :D
شما داری با یه سری توجیهات بی خود و الکی موضوع رو به سمتی که دلت می خواهد می کشونی!! این که میگی مثال هایی وجود داره که این ماجرا ها رو داشتن و موفق شدن صرفا یک استثنا هست ! دقیقا همونطور که ما کسایی رو داشتیم که مثلا با معدل 12 سال سوم بعد از عید تازه شروع کردن و زیر 100 آوردن اما آیا اینو میشه به همه تعمیم داد و بگیم که تا عید درس نخونین و بعد عید فقط بخونین قبولین؟؟؟ طبیعتا نه! من خودم از فامیل های نزدیکمون کسی رو سراغ دارم که ته این کارا بود ! رتبش نسبتا خوب اومد اما قطعا اگه دنبال این چیزا نبود خیلی بهتر میاورد!
بله که کنکور ارزش داره! پس چی؟ اگه ارزش نداشت این همه کلاس ها،موسسات و تبلیغات گسترده واسه چیه؟ واسه چی مردم میرن سراغش؟ این که شما قبولی کنکور رو با ارزش نمی دونید دلیل نمیشه بقیه هم ندونن!! البته کنکور یه بهانس ! ملاک اراده ادم ها و توانایی کنترل خودشونه!! این که ادم ها بتونن ریاضت رو تحمل کنن !! شاید بحث علمی کنکور ان چنان پررنگ نباشه!
بله که باید احساسات انسان ها کنترل بشه!!! تو شرایط مختلف زندگی بدرد ادم می خوره!! ایا اون انسانی قدرتمند تره و با ارزش تره که هر احساسی رو بروز بده ؟ یا اونی که به خودش کنترل داشته باشه؟
همین روزه توی ماه رمضان فلسفه اش چیه؟ همین که ادم بتونه به احساسات خودش غلبه کنه دیگه!
اگه این جوریه معذرت میخوام شما به خاطر شهوتت هر کیو سر خیابون دیدی باید .... کنی!؟؟؟ :D :-\ X_X
من اون جمله ای که گفتم فقط جنبه ی شوخی داشت ! البته که اخلاقیات پست و بی ارزش نمیشن ! ( شما که خودت دم از اخلاقیات میزنی ایا دوست پسر/دختر داشتن توی فرهنگ ایرانی و اسلامی جایی داره؟ ) بعد قبول شدن تو کنکور که دنیا عوض نمیشه!! همین محدودیت ها وجود داره !! منظور من از هر کاری اون کارایی هست که الان صرفا به خاطر وقت گیر بودن و به حاشیه کشوندن من انجامشون واسم ممنوعه!!!
امید وارم بقیه از این توجیهات الکی واسه خودشون نیارن!!!

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از fereshteh :
راستش سال کنکور آدم به اندازه 10 سال بزرگتر میشه . دیدش کلا ! تغییر میکنه . دوست دارم بعدانظر خودت و دوستت رو بدونم . بعد کنکور
به نقل از نــيما :
اما خب حداقل ما امسال مثال نقضش رو توی مدرسه ی خودمون کم و بیش دیدیم و بودن کسایی که حتی توی وسط طرح عیدی که توی مدرسه برگزار میشد میپیچوندن و میرفتن دیدن ایال و الان دارن شریف میخونن ... :-" :D

اما خب بحثی که اهمیت داره این هست که بتونید احساساتتون رو کنترل و مدیریت کنید . که خب چون بعضی احساسات خیلی شدید هستن ، مدیریتشون سخت میشه . اما بازم امکان پذیر هست ...
در مورد این کنترل احساسات و نتیجه و اینا نظر شخصیم اینه که تفاوت هست بین دخترا و پسرا .
معمولا وقتی دارن درس میخونن واقعا دارن درس میخونن!!!!!!!! (منظورم این نیست که همه اینطورن )

××من به عینه بین دوستام دیدم که بچه ها معمولا فقط توهم این رو دارن که بیشتر درس میخونن و در واقع مقید نبود. متاسفانه بین آدمایی که دیدم هیچ کس نبود که ضربه خیلی بدی نخوره . شاید این رو نگاهم تاثیر گذاشته

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

راستش اصلا حرف من رو نفهمیدی . من کسی رو تشویق به این قضیه نکردم که برین با کسی دوست شین تا ساعت مطالعه تون زیاد بشه و ... !!
گفتم فقط آدم باشین ...

میتونین نباشین در هر صورت ! میل خودتون هست . :D

راستش متاسفانه شما حتی توی همین پستت هم لحن بیانت اونقدر جالب نیست .

در هر صورت ، دوست ندارم با این بحث ها وقتت رو بگیرم ، قطعا وقتت امسال با ارزش تر از این هاست که بخوایم باهام بیخودی بحث کنیم .

× در ضمن ، صرفا جهت اطلاعتون عرض میکنم که اگر کنکور واسه ی شما صرفا به خاطر دانشگاه اهمیت داره برای من اهمیتش بیشتره . چون در حال حاضر دارم از این طریق کسب درآمد میکنم . تدریس خصوصی و مرکز تخصصی مشاوره و ... . خدا رو شکر از این لحاظ بد نبوده و نیست . اونقدر بوده که مدیریت این مرکز ما رو یه رتبه 2 رقمی کنکور که شریف درس خونده داره انجام میده و با اینکه مدرکش رو گرفته تدریس میکنه به جای امور مربوط به رشته اش .

اما با این حال بازم ارزش کنکور برای من اونقدر ها نیست که بخوام براش هر کاری بکنم ...

امیدوارم بفهمی من چیزی رو قصد ندارم توجیه کنم . دارم از یه چیز دیگه حرف میزنم . :)

در ضمن ، به لطف همین تدریس و مشاوره ی به دانش آموز های کنکوری مختلف و مرکز مشاوره مون ، 100 ها دانش آموز مختلف کنکوری دختر و پسر با وضعیت های درسی مختلف با برنامه ریزی برای قبولی آزاد تا دانشگاه های تهران دیدم و با روحیات و برنامه هاشون و غیره به اندازه ی کافی آشنایی و شناخت دارم . پس قطعا بدون درکی که من الان از کنکور و دانش آموز کنکوری دارم از شما کامل تر باشه ، بدون شک ناقص تر نیست . :)

بیخیال ، موفق باشی در هر صورت و به هر نتیجه ای که میخوای ایشالا برسی ... :D

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

خییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییی متاسفم واسه اون بچه هایی که شما مشاورشون هستی!!! [-(

1.آدم بودن بستگی به تعریف هر فرد از آدمیت داره!!!
2.اهمیت دانشگاه یه چیز معنویه ، یه عشقه !!! عشق به رشته ی مورد علاقت توی بهترین دانشگاه !!! این چیزا رو با پول نمیشه مقایسه کرد! این همون چیزیه که خیلی از کنکوری ها رو تا صبح بیدار نگه میداره و بهشون انگیزه درس خوندن میده!! حالا متاسفانه شما واسه این ارزش کمی قائل میشی
3. اهمیت کنکور واسه هر کس به شرایط اجتماعی و فرهنگ محیط زندگی هر فرد هم بستگی داره که ظاهرا واسه شما کمبود داشته!!!
4. به قول خودت بحث ما اصلا فایده ای نداره!! پس بیخیل!!!

امیدوارم یه روز بفهمی که اشتباه میکردی...

• شروع کننده موضوع

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان
پاسخ : عاشقی ممنوع!!

:)) :)) :))
راستش نمی دونم چرا همه دوستان نسبت به من جبهه گرفتن!!!؟؟؟ :-? :-? :)) (بیشتر با دیس لایک کردن!! =((چه تو این تاپیک چه جاهای دیگه!!!)
مگه حرفام غلطه؟؟؟ کجاش رو نمی پسندید؟؟؟
اصلا بگید با عنوان تاپیک موافقید؟؟؟؟ :-/

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از نــيما :
در ضمن ، به لطف همین تدریس و مشاوره ی به دانش آموز های کنکوری مختلف و مرکز مشاوره مون ، 100 ها دانش آموز مختلف کنکوری دختر و پسر با وضعیت های درسی مختلف با برنامه ریزی برای قبولی آزاد تا دانشگاه های تهران دیدم و با روحیات و برنامه هاشون و غیره به اندازه ی کافی آشنایی و شناخت دارم . پس قطعا بدون درکی که من الان از کنکور و دانش آموز کنکوری دارم از شما کامل تر باشه ، بدون شک ناقص تر نیست . :)
شما چون مشاوره مرکز مشاوره ای هستید که مدیرش با رتبه خوب داره کار غیر مرتبط با رشتش انجام میده و البته مشاوره با 100 کنکوری ، اعلام میکنید که درکتون از ایشون کامل تره!..خیلی دندان شکن بود! :))

به نظر من صاحب تاپیک راست میگه...من شاید با عنوان ""مشاور"" جایی کار نکردم ولی با خیلی ادما ارتباط دارم و داشتم..خیلی بیشتر از این صدتایی که شما میفرمایید..(تکبر رو حال میکنید؟ ;;))
به جز استثنا ها تقریبا همه ی ادامایی که می افتن توی این خط همشون به اونی که حقشونه نمیرسن..اره شاید پزشکی شهرستان قبول شدن خوب باشه.. ولی از کسی که پایه اش در حد یه دو رقمی قوی بوده نه!
پسر ها رو نمیدونم! ولی دخترا به شدت! دچار درگیریه ذهنی میشن..
هرچند کسی که قبول شه بیاد میبینه این ور هم خبری نیست...و به جرئت میتونم بگم تو دوره دانش جویی فقط آدمایی میرن میوفتن توی این مسیرا که ارتباطش خیلی محدود شده بوده با جنس مخالف و یه جورایی عقده ای شدن!
البته مشخصه که منظورم آشنایی به قصد ازدواج نیست! تو آشنایی به قصد ازدواج حریم هست! قوائد هست! روابط تعریف شده هست..ولی این دوستانتون که میرفتن عید دیدن عیال با اون سنشون هرکسی تشخیص میده که ..
بگذریم!

آدم کلا برای زندگیه علمی باید شخصیت داشته باشه!
این کارا برای یه دانشجو هم خیلی چیپه..و البته از دید دیگران هم بسیار بچگانه و برای افراد با سطح فکری پایین..(البته منظور آشنایی به منظور ازدواج و آشنایی نیست که البته اونم ممکنه به هم بخوره)
این روابط و رفاقت ها خلاف انسانیت ند! نه جز ارزش های انسانی! ببین..

جناب آقا..یکم بگذره میبینید که بعد این دوره ی عاشقانه موقع فراق (حتی توی دانشگاه که چشم تو چشم اند میفهمن که به درد هم نمیخورن چه برسه آشنایی تو کوچه خیابون..) که میرسه نوجوون ها توش خودخواهی رو یاد میگیرن! زیر آب زنی رو..نامردی رو..
چون فکر میکنن اگه از طرف بتونن رها بشن تمومه و دیگه نمیبیننش!

ولی تو زندگی واقعی و عشق هدف دار ، از هم که ناراحتم بشن این جوری نمیکنن با هم..به جاش به خاطر مصالح زندگی مشترکشون میشینن و مذاکره میکنن.. و گاها ایثار..

میدونم انجمن مشاوره هست ولی نمیتونم جواب کسی که داره همه چیو میچسبونه به انسانیت رو ندم

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از PharmacisT :
شما چون مشاوره مرکز مشاوره ای هستید که مدیرش با رتبه خوب داره کار غیر مرتبط با رشتش انجام میده و البته مشاوره با 100 کنکوری ، اعلام میکنید که درکتون از ایشون کامل تره!..خیلی دندان شکن بود! :))

صرفا راجع به همین قسمتش که حرف من رو نقل قول کردی بگم ...

... (اگر) از شما کامل تر باشه ، بدون شک ناقص تر نیست .

منظور من از این حرف این نبوده که خیلی دانای کل هستم !!!! صرفا میخواستم بگم اونقدر ها هم بی اطلاع نیستم نسبت به کنکور و حداقل به واسطه ی تجربه ی شخصی و دیدن موارد مختلف یه شناختی در حد خودم دارم . همین . :)

که این در رابطه با هرکسی که کنکور رو داده و خودش تجربه کرده طبیعتا صدق میکنه . نیازی به این اراجیف بنده هم نداره . اساس این انجمن هم بر همین اساس بوده ، چون سال کنکور ما شما هایی که کنکور رو تجربه کرده بودید طبیعتا شناخت بهتری نسبت به ما از کنکور داشتین و میتونستین بهمون کمک کنین این انجمن ها شکل گرفت ... :)

× از اون پست های قبلی هم منظوری نداشتم در هر صورت . تشویقم نکردم به اینکه برین با کسی دوست شین که شما میگین اینا خلاف انسانیت هست ، منع کردم که بی اخلاق باشیم ، همین ... اما گویا خیلی بد منظورم رو رسوندم ... توی پیغام خصوصی هم به این آقا نیما گل گفتم که قصد مخالفت یا توهین یا دلخور کردنش رو نداشتم ... :)

پ.ن : این آخرین پست من توی این انجمن بود . قطعا دوستان خیلی موفق تر و با تجربه تر هستن و خیلی بهتر میتونن کمک کنن . ما رو چه به این حرف ها اصلا ...

بالا