• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب واحد دانشگاه شما چطوریه؟!

• شروع کننده موضوع

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق
بچه ها میخاستم ببینم فرآیند انتخاب واحد تو دانشگاه شما چطوره ؟ دانشگاه ما که ماراتونه انتخاب واحده یعنی مثلا 9 صب که فایلمون باز میشه در عرض 5-6 دیقه ای کل ظرفیتا پر میشه سیستم داغون میشه , به صورتی که 9:20 دیقه که به زور داخل میشی انگار قوم مغول و تاتار حمله کرده و همه چی تموم شده .کلن اعصابمون خورد میشه و خودمونم عین سیستم داغون میشیم :|

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : انتخاب واحد دانشگاه شما چطوریه؟!

سلام
انتخاب واحد تو دانشگاه ما هم (چمران اهواز) مثل شماست تقریبا من خودم یادم تا انتخاب واحد تموم شد چک کردم دیدم 2تا از کلاس هایی که من توشم پر شده :D
برای اینکه بشه همه درس هایی که برنامه ریختیم رو برداریم باید روز های قبل انتخاب واحد از روی لیست ارائه شده برنامه هفتگی ترم بعد رو بریزین و کد درس ها و گروه ها رو یاد داشت کنین و روز انتخاب واحد اول اون درس هایی که زود تر پر می شه رو بردارین هر 2-3 درسی هم که برداشتین حتما ثبت نهایی کنین و بعد به انتخاب واحد های دیگه ادامه بدین
از اینترنت پر سرعت هم استفاده کنین
واسه ما هم سایت بالا نمی یومد و حتی یه بارم وسط انتخاب واحد سیستم قطع شد من از ساعت 7 صبح پشت pc نشستم و مرتب refresh می کردم تا ساعت 9
انواع ارور هم می داد :))
اما آدم باید خونسرد باشه چون وقتی سایت برای خودش باز نمی شه واسه دیگران هم باز نمی شه پس کلاسی پر نشده :D

حالا هر کس به هر دلیلی نتونست انتخاب واحد مطلوبش رو انجام بده با دوندگی زیاد می تونه داخل حذف و اضافه واحد های خودشه افزایش بده (;

• شروع کننده موضوع

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

والا ما کدهارو از سایت دانشگاه برمیداریم .حتی کد درس های عمومی .
من خودم 3 -4 بار کدارو تو چک نویس و پاک نویس مینویسم تا موقع زدن کدها سرعت عمل داشته باشم . (;
ولی مشکل ما از این آب می خوره که ورودی های بالاتر روزای قبل ما درسارو جارو میکنن مثلن روز اول ورودی 88 و ماقبل , روز دوم ورودی89 . روز سوم 90 (که ما هستیم ) میریم میبینیم نصف ظرفیت هارو ورودی های قبل ما پر کردن .بقیه ظرفیتم که می خواییم برداریم همه بچه حمله می کنن سایتو میارن پایین در عرض 5 دیقه کلن خالی می کنن . از یک طرف هجوم بچه از یه طرف کندی سیستم از یه طرفم روش غلط کلن استرس وارد میکنه .

s.sh.14

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

ما تو دانشگاه 2 سری انتخاب واحد داریم یکی قبل از امتحانات ترم یکی هم بعدش.
اونی که قبل از امتحاناته خیلی مهم تره چون اون یکی در واقع یه جور تائیده.
برای اینکه هم بتونیم تمام واحد هایی که می خوایم رو برداریم باید اول وقت بریم خوب مسلما.این ترم بچه هایی رو داشتیم که 9 واحد یا حتی 4 واحد برداشتن.

بالا