• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اونایی که سه تار دارن بیان تو!

alirezah_1377

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دستغیب ١ شیراز
پاسخ : اونایی که سه تار دارن بیان تو!

سلام مسابقه كلن كنسل شد
:-<

darya1373

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1392
دوستان خوشگل خب برین تو نت به نت همه آموزش آهنگ هاش رایگانه برای سه تار . تازه ویدیویی هم میذاره نت آهنگش رو هم میذاره اگه یه ذره سه تار بلد باشین قشنگ میتونین استفاده کنین . میذارم آدرسشو برید ببینید خودتون. مرسی اه
https://www.notebnote.com

r a m t i n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام سلام !
مدت ها است که میخواهم سه تار یاد بگیرم .
تنها قدمی که برداشته ام کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذوالفنون بوده . واقعا در انتخاب ساز مناسب و این که کلاس ثبت نام کنم یا خودم شروع به یادگیری کنم ، کمک نیاز دارم .
لطفا اگر امکانش هست ، تجربیات و دانش گرانبهاتون رو با من به اشتراک میگذارین ؟
بسیار ممنونم ازتون :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آبادان
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
هوشبری
سلام سلام !
مدت ها است که میخواهم سه تار یاد بگیرم .
تنها قدمی که برداشته ام کتاب آموزش سه تار استاد جلال ذوالفنون بوده . واقعا در انتخاب ساز مناسب و این که کلاس ثبت نام کنم یا خودم شروع به یادگیری کنم ، کمک نیاز دارم .
لطفا اگر امکانش هست ، تجربیات و دانش گرانبهاتون رو با من به اشتراک میگذارین ؟
بسیار ممنونم ازتون :)
سلام؛ اون کتاب کتابِ خوبیه. یکم که جلو رفتین می‌تونین کتاب "تار و ترانه" رو هم تهیه کنید و همزمان جلو برید.
اگه قبلاً ساز زهی کار کردین و مبانی اولیه‌ش رو بلدین که خیلی توصیه نمیشه ولی اگه نه، برای اول کار حتماً کلاس برید خیلی کمک می‌کنه. نمی‌دونم به نظرم اینکه بخوایم تنهایی با یه عالمه نت و قاعده آشنا بشیم حوصله‌سربره قطعاً کمکِ دیگران می‌تونه خیلی کار رو راحت کنه.
بعد اینکه واسه انتخاب ساز اینترنتی خرید نکنید. حتماً برید گالری یا فروشگاهی و ساز رو دستتون بگیرید. ساز اصلاً نباید از یه حدی سنگین‌تر باشه و اینکه هیچ جاش شکستگی یا ترک نداشته باشه. آها و اینجوری هم نیست که مثلاً اون ساز گرونه خیلی خوب و خفن باشه کلاً قیمت رو زیاد معیار قرار ندین.
دیگه همین موافق باشین ^~^

r a m t i n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام؛ اون کتاب کتابِ خوبیه. یکم که جلو رفتین می‌تونین کتاب "تار و ترانه" رو هم تهیه کنید و همزمان جلو برید.
اگه قبلاً ساز زهی کار کردین و مبانی اولیه‌ش رو بلدین که خیلی توصیه نمیشه ولی اگه نه، برای اول کار حتماً کلاس برید خیلی کمک می‌کنه. نمی‌دونم به نظرم اینکه بخوایم تنهایی با یه عالمه نت و قاعده آشنا بشیم حوصله‌سربره قطعاً کمکِ دیگران می‌تونه خیلی کار رو راحت کنه.
بعد اینکه واسه انتخاب ساز اینترنتی خرید نکنید. حتماً برید گالری یا فروشگاهی و ساز رو دستتون بگیرید. ساز اصلاً نباید از یه حدی سنگین‌تر باشه و اینکه هیچ جاش شکستگی یا ترک نداشته باشه. آها و اینجوری هم نیست که مثلاً اون ساز گرونه خیلی خوب و خفن باشه کلاً قیمت رو زیاد معیار قرار ندین.
دیگه همین موافق باشین ^~^
سپاس بیکران 🙏

بالا