• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

mathematic (science)

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
كسي اين رشته رو تو ايران قبلن خونده
مسلمن كسايي هستن كه خوندن اگه ميشه يه توضذحي بدسد من ببينم دقيقا قراره با چه موضوعاتي سرو كله بزنم كريكولوم درس رو تو سايت داشنگاه ديدم ولي خوب خوده سر فضل ها يه جوري بودن مثلن فرض كن دوباره بخوان معادلات خطي و احتمالات رو (پايه هاشو) من بخونم خب حوصلم سر ميره.
بعد يه سوال ميشه بگيد قبولي ترم دوم با ترم اول چه فرقي داره من چون ترجمه ي كارنامم دير رسيد نتونستم براي ترم اول اپلاي كنم براي ترم دوم كردم ولي بديش اينه كه اين ترم فكر كنم فقط به ٤ تا ايراني پذيرش دادن.
مي خوام بدونم مني كه ترم دوم پذيرش گرفتم كورس هايي كه ترم اول داده ميشه فقط و جزو پيشنياز ها هستن بايد چي كار كنم ؟
بعد يه سوال ديگه به فرض اينكه من كلن درس بخونم چقدر احتمال داره بتونم ٣٥ واحد با نمره خوب پاس كنم ؟
بعد يكم از دانشگاه هم برام بگيد خيلي بيشتر ممنون مي شم من دقيقا قراره با چه جونور هايي روبه رو بشم ؟
منظورم اينه كه الان دانشگاه براي من و ساير ايراني ها كلاس زبان گذاشته ٤ ماه بعد دو تا معلم داره يكيشون فقط در حالو هواي خندس و بوس داذن(به عنوان تشويق كه افرين) نمي خوام بگم اسمش دكنر كي كي هست يه وقت غيبت نشه :)
بعد اين استادا درس واقعن مي دن ؟ نمي دن ؟ جزوه چجوري بايد از حرفاشون برداشت ؟ ديگه اينكه منبع معرفي مي كنن ؟ با فرض اينكه اينجا هر كتاب خدا رينگته من بايد همه منبع هارو بخرم يا نخرم ؟ شما تجربه استفاده از اي بوك داريد ؟ اي بوك خوبه يا فايده نداره؟ كلن هر چي به نظرتون مياد بگيد ممنون مي شم

بالا