• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولین‌هاتون تو سمپادیا

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
اواینای شما چیا بودن ؟! :-"
من خودم اول اول اومدم تو سایت فقط واسه اینکه یکم بیشتر با فضای مدارس سمپاد بقیه جاها آشنا شم ....
حالا شاید بعضیا یادشون باشه .... اصلا انگار تنها دغدغم همین شده بود اتفاقا یه تاپیکیم با همین. عنوان ساخته بودم که خلاصه فک میکنم اولین فعالیت هام مربوط میشه به همین : )

ید

...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
میترسیدم شروع گفت و گو رو بزنم ک مثلا مدیرا و اینا ببینن :|
میترسیدم دنبال کنم ک نکنه ی وخ چیزی بشه گزارش بره واسه مدیرا
کلا از مدیرا و دفتر میترسیدم :|

denira

کاربر خیلی سالخورده انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Zhd
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
ریاضی
رشته دانشگاه
فیزیوتراپی
پاسخ : اولین هاتون تو سمپادیا

من اولین پستی ک گذاشتم تو ح.ب بود ک نمیدونم چی بود فقط یادمه به دستور مدیر حذف شد:D

اولین پ.خ از @mobin9898 بودک به اواتارم گیر داده بود و میگفت ک منظره پشت سرم چیع منم خیلی تند باهاش برخورد کردم :))

اولین بانگی هم ک گذاشتم عاشقانه بود(دل را قرار نیست مگر درکنار تو..):D

اولین کسی هم ک رو بانگم نظر ارسال کرد بازم mobin9898 بود

آخرین ویرایش:

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
راستش سخته که فکر کنم ببینم 5 سال و اَندی پیش اولین کسی که باهاش حرف زدم اینجا، کی بوده!
ولی یادم نمیره که جنابِ" میم ح میم دال " از اولین کسایی بود که فالوش کردم ولی تا یکی دوسال نمیدونستم همین جناب،مطهریِ مدیرسایت ـه! :-"
بقیه ی اولین هام واقعا خیلی سخته که یادم بیارم،

ولی هیچوقت یادم نمیره که یه زمانی اینجا بچگی کردیم،بزرگ شدیم،زندگی کردیم... :)

آخرین ویرایش:

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
اولین پستم توو سمپادیا

آخی...
یادش بخیر...
حس عجیبیه خوندن دوباره‌ش!
دقیقاً یادم میاد اون روزی رو ک اکانت ساختم اینجا...
چقدر ذوق و شوق داشتم ک بعد از چندسال فقط خواننده‌ی پست‌های بقیه بودن، خودمم بالأخره عضو میشم و میتونم پست بذارم!!

یادمه سمپادیا رو باز کردم
زدم روو گزینه‌ی عضویت
بعد دیدم عه!!! ایمیل میخواد!!!
من ک ایمیل ندارم!
همون موقع ی چاپار ساختم (ایمیل ایرانی!!)
و عضو شدم...
درواقع اولین اکانت ایمیلم رو هم مدیون سمپادیا هستم...
البته هنوزم با وجود این ک اکانت ایمیل‌های دیگه‌ای هم دارم، اما همچنان برای کارای مهم مثل ایمیلای مدرسه و دانشگاه همون آدرسو میدم:)

اولین‌هاتونو بنویسید
بعداً ک برگردین و اینجا رو ببینید،
خاطرات قشنگی براتون یادآوری میشه!!

H.Omani

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسي
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
نپرس كه كلى سوتى دادم
اومدم سوال كنم از يه بنده خدايى كه چطور تو سايت كار كنم اشتباهى تاپيك زدم
خلاصه با گند زدن شروع شد:-":)):)):-"
ولى خدايى يه بار در مورد معلمم بدوبيرا گفته بودم اون زمان نميدونستم ميشه اسم يه چيز ديگه نوشت يا نه!از قضا اسمم رو كامل نوشتم بعدش در مورد معلم دينى بد حرف زدم بهش گفته بودم كچل بى خاصيت بدبختى اسمش رو نوشته بودم
ايشونم از فعالان گوگل بودن حتى در مورد پوشك بچه شونم تو گوگل سرچ ميكردن نميدونم چه مرضى داشت اسم خودشو سرچ كرد و اومد بالا
تو سايت اومد و خوندش
رفتارش تغيير كرد نمرات بد تو دينى براي من بود مثلاً ٢٠ميشدم ١٨ميداد اينطور بود
منم واقعيت از ديني بدم ميومد نميخوندم شده بودم ١٥داد ١٣ مامانم بهم گير داد گفت چرا كم شدى
منم گفتم نميدونم بخدا
بعدش به معلم گفتم آقا من اعتراض دارم
يه برگه بهم داد گفت تو اين بنويس
منم نوشتم بهش دادم خوند بعد يه جمله نوشت
داد اونم اين بود(كچل بي خاصيت كيه؟)
منم موندم توش چجور فهميده
بعد دوتا نتيجه گرفتم
غيبت كار بديه
هيچوقت اسم كاملت رو ننويس
~X(:-??=)):-w

H.Omani

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسي
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1399
P:>0_0:-??
اولین پستم توو سمپادیا

آخی...
یادش بخیر...
حس عجیبیه خوندن دوباره‌ش!
دقیقاً یادم میاد اون روزی رو ک اکانت ساختم اینجا...
چقدر ذوق و شوق داشتم ک بعد از چندسال فقط خواننده‌ی پست‌های بقیه بودن، خودمم بالأخره عضو میشم و میتونم پست بذارم!!

یادمه سمپادیا رو باز کردم
زدم روو گزینه‌ی عضویت
بعد دیدم عه!!! ایمیل میخواد!!!
من ک ایمیل ندارم!
همون موقع ی چاپار ساختم (ایمیل ایرانی!!)
و عضو شدم...
درواقع اولین اکانت ایمیلم رو هم مدیون سمپادیا هستم...
البته هنوزم با وجود این ک اکانت ایمیل‌های دیگه‌ای هم دارم، اما همچنان برای کارای مهم مثل ایمیلای مدرسه و دانشگاه همون آدرسو میدم:)

اولین‌هاتونو بنویسید
بعداً ک برگردین و اینجا رو ببینید،
خاطرات قشنگی براتون یادآوری میشه!!
با خوندن پيامت ياد شعر
باز باران باترانه با گوهر هاى فراوان.....
مي افتم
آخرشام ياد
كودكى ٥ساله بودم بدون ايميل نرم نازك .....
خدايي راست ميگم قصد مسخره كردن ندارم

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام!
عاشق تاپیک شدم :)
............................
اولین بار قبل آزمون تیزهوشان دیدم تو گوگل نوشته سمپادیا-شبکه سمپاد مونده بودم خدایا این چیه؟! شبکه تلوزیونیه؟!:-/
بعد آزمون تیزهوشان فهمیدم سخت در اشتباهمX_X رفتم تو سایت ثبت نام کردم ایمیل نداشتم رفتم گوگل حساب جیمیل باز کنم زدم اطلاعاتمو گوگل زد تو روحم گفت شما به سن 18 سال نرسیده اید و نمی توانید حساب گوگل داشته باشید~X( بعد شماره تماسمم دیگه قبول نمی کرد!:((رفتم با شماره تماس مامانم اکانت گوگل ساختم سنم رو الکی زدم 48 سال:-":-" بعد جیمیل زدم و تو سایت ثبت نام کردم اولین پیامی که بهم رسید از @a.khakpour77 مهربون بود:D دقیقا یامه چی نوشته بود:«سلام... به سمپاد و سمپادیا خوش آومدی :)» این پیامش بود.بعد من اون موقع هیچی از سایت بلد نبود اصطلاحات و... هم بلد نبودم. بعد نمی دونم چرا؟! خیلی بی دلیل یه گروه با عاطفه و مهدیار(@mahdiar84)زدم :/ یادمه بهم گفتم بزار یک هفته از عضویتت بگذره بعد بیا گروه بزن :| منم اون موقع که نمی دونستم سمپادیا چیه اصلا سایتو بلد نبودم ولی این 2 تا خیلی بهم کمک کردن که سایت رو یاد بگیرم :) ممنونتونم:) دو هفته سمپادیا نیومدم اولین پستم رو با تاپیک خودم شروع کردم:«اگه فقط 10 روز زنده باشی...»
:)

آخرین ویرایش:

shgh.tv

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
98
منم اولین فعالیتام تقربیا سوتی بود<':
از چند سال پیش داشتم میگشتم ک ی مجمعی از سمپادیا پیدا کنم ولی نمیدونم چرا اینجارو پیدا نکردم بعد از عید ۹۸ بود ک اینجا رو پیدا کردم و خیلی ذوق کردم و با ذوق و شوق به Shkf.tv معرفی کردمP:>
ولی تو تابستون بود ک اکانت ساختم و دنبال این بودم ک واس انتخاب رشته دانشگاه مشاوره بگیرم و ب عنوان ی تازه وارد ک خیلیا بیزارن ی تاپیک زدم درباره رشته بیوتک ک کسی پستی توش نذاشت#:O در واقع با قوانین سایت آشنا نبودم ک همینجور هِرتَکی نباید تاپیک زد و...:>
(فعالیتمو ب طور رسمی با زدن ی تاپیک آغاز کردم:-")
تاپیک قوانین هم چند هفته پیشا واس اولین بار و البته کامل خوندم:-b
اولین گفتگو ک همون گفتگو با مدیران بود ولی بعد اون ی گفتگو با محدثه بود درباره رشته بیوتک:|(کلن تو فاز رشته بیوتک بودم)
اولین پ.خ تو بانگ هم لینک پادکست انتخاب رشته بود که karen.m فرستاد برام بعد ی بانگ درمورد جوین شدن تو نشریه از A M I N بعد اون مثل تقریبا همه با عاطفه بود:* ک خوشامد گفت و با هم درباره بندرعباس و دوقلو بودن من و Shkf.tv صحبت کردیم8->
اولین پستم هم تو تاپیک انتخاب رشته گروه تجربی بود باز هم درباره بیوتک:|:|:|:-?:eek: بعد اون یک اسپم بود در تاپیک خاطرات سوتی ها ک خودش سوتی بود:-j و با تعدادی دیسلایک مواجه شد.(باز هم ناآگاهی از قوانین اسپم ندادن در تاپیکها:-s)
و سوتی دیگه م این بود ک مدت ها درگیر بودم ک کی این سایتو فرومو راه انداخته و تو تاپیک سوالات تصادفی هم اینو پرسیدم;;) در واقع بنیانگذار کبیر سمپادیا رو نمیشناختم:-??:Oops: ولی کم کم فهمیدم و اون پست ننگین رو هم پاک کردم:))
یکی از مهمترین دغدغه‌های روزای اولم هم این بود ک وضعیت و بانگ و امضا و دباره من و عنوان سفارشی و... چی هستن و چ فرقی دارن ک مدیران گرامی ِ وقت کمکم کردن|-@
از جمله ابهاماتم هم این بود ک پ.خ و ح.ب و پ.ن و... چین ک کم کم متوجه شدم<D=
و اینک از همون روزهای اول خیلی بدنبال پیدا کردن شهرکردی ها و شناختنشون بودم ک چند نفر پیدا کردم ولی متاسفانه از همکلاسی هام کسی نیست:(
اون اولا واس لایک خوردن خیلی ذوق میکردم||=|| و واس دیس گرفتن ناراحت میشدم و اون نمودار پایین پروفایلمو نگا میکردم ک نکنه اون خط قرمزه بزرگ بشه[-o<
اولین بار هم ک ی نفر دنبالم کرد خیلی خوشحال شدم:D (در این مورد هنوزم همینجورم;)))
در کل از همون اول تا حالا اینجا و اعضارو خیلی زیاد دوست دارمx:x:x:

آخرین ویرایش:

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
من خیلی دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اولین کسی که منو فالو کرد @Aliovski بود منم در همون لحظه فالوش کردم.
اولین پ خ رو @reihony بهم داد شایدم من بهش پیام دادم
اون موقع قوانین ح ب رو نمیدونستم برای همین نقل قول میکردم:D

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
فقط بدبختی .........
گند زدم همه دشمنم شدن تا دوست
واقعا خیلی اشتباه کردم

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
اولین کراشم :-"
@.::MoJi::.

واقعا نمیدونم من با اون سرخوشی چطوری از این یخ نچسب خوشم میومد :))

پ.ن: آنها ۶ ساله باهمن :-"

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
اولین بار ک ستاره هام کم شد از دو ستاره ابی ب سه تا سبز برداشتم رفتم دعوا کردم گفتم من با صد تا پست حقمه ک سه تا ستاره سبز داشته باشم ؟ این فرومم مثل این جامعست ک توش حق کشی میشه .

یادش میفتم کلی از خودم میخندم :)) :)) صد تا :)) چقدر اسکل بودم 14 سالم ک بود :))

...
ی بارم اواتارم اوریل لاوین بود حذفش کردن بهم اخطار دادن ک نماد شیطان پرستیه و خلاف قوانینه :)) مودیرای اون زمان کجا بودن این روزا رو ببینن :))

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
به محض ثبت نام، تلپ! یه تاپیک کوبیدم وسط صفحه.. بی‌محتوا و سوتی‌دار نبود (قبلا انجمنای دیگه‌ای بودم) ولی یه جوری بود که هنوزم نمیتونم با افرادی که اون تاپیک یادشونه چشم تو چشم بشم ~X(
اولین پ.خ: @rezanajafi و @پهلوی
اولین دوست سمپادی: sara.kh

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
خب، ۶ روز دیگه سالگرد عضویتم تو سایته*-*
اولین بار ،‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ @کیم هیون جونگ برام یه بانگی گذاشن: سلام... و اولین پیام من شد در جوابش: سلام....
اولین پ.خ من واسه خانواده سمپادیا بود(اشتباه شد، اولی همونی بود که مدیرا میفرستن) و اولین کسی که باهاش تو پ.خ حرف زدم @اَفرا بود که من رو از سردرگمی نجات داد:) سپاس از تو ای مهربون
کراش نداشتم:)
خیلی اولین ها اینجا داشتم که یادم نیست، اینجا منو بزرگ کرد و بهم اعتماد به نفسم و خودباوریم رو داد و من مدیون اینجام.
باورم نمی شه که یک ساله اینجام:))

آخرین ویرایش:

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
خب ، کن اولین پستم ، توی ح ب بود و ی ج خییلبییییی انگیزشی و کوبنده و نمی دونم چی چی بود و من نقل قول کرده بودم و نم دونستم قوانینو ، خیلی دوست داشتم اون نوشته رو و می خواستم که نگهش دارم ولی خب پاک شد ، اتفاقا اینروزا می خواستم به یکی از مدیرا بگم می تونه برگردونه یا ن.
حالا شاید اون‌موقع خ شاخ و خفن طور بوده ، الان ایده ای ندارم

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
اولین پ.خ همونی که مدیرا واسه همه میفرستن:) دومین پ.خ هم مهدیار فرستاد واسه خونواده سمپادیا.
اولین تاپیکی که پست گذاشتم تاپیک سمپادیای مشهد بود.
کراشم داشتم:)
اولین بانگمم یه اسمایل بود.
اولین تاپیکمم برای صندلی داغ بود.
چتم. یادم نیس

آخرین ویرایش:
بالا