• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هما پور اصفهانی

آیا هما پوور اصفهانی را می شناسید ؟ ... رمان هایش را خوانده اید ؟!

• رای‌دهندگان
    96
  • Poll closed .

Parniyan_A

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : هما پور اصفهانی

من یک سوال دارم:واقعا بعضی دوستان انقد وقت اضافه دارن که یک رمانو که هیچ حی نداره صرفا بخاطر شخصیت پردازی قویش !!! :Oبخونن؟من قرار نبود رو خوندم و روزای بارونی رو نصفه.چرت و پرت محض بود.اگه گاهی میخواید مطالب غیرسنگین و روان بخونید ،همشهری داستان بخوید خو ;;) (;

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

به نظر من حتّی نباید از این خانوم تشکّر کرد! والّا ما که مجبورش نکرده‌بودیم وقت بذاره بشینه عقده‌هاشُ تو چارصد صفحه خالی کنه که نوجوونِ این مملکت بیاد بخونه و فردا هزارتا مسئله به‌وجود بیاد که. اگر خودش واقعاً برای خودش و کارهاش و وقتش ارزش قائل بود چنین چرندیاتی سر هم نمی‌کرد که از اون بی‌خبرتر ـا بیان بخونن‌ش و به‌به و چه‌چه که عجب داستانی نوشته و چه قلمی داره و فیلان.

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خعلی مسخره است ادما فقط ب خاطرظاهرشون موردتوجه قرارمیگرند تو کتاباش ولی برا خنده خوب بود

Tipo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد

کتاباش فقط برای وقتی خوبه که آدم بیکاره مثل چهار یا پنج روز بعد از اینکه مدرسه تعطیل میشه و کلا اینجور مواقع

شخصیت رماناش هم که کلا یه مدله ولی توی کتابای مختلف اسماشون فرق داره
که تازه به نظر من شخصیت ها (به خصوص دخترا)خــــــــــــــــیلی هم یه جوره بدین ، آخرشم که همه خوب میشن و اینا (:|
کلا خیلی چنگی به دل نمیزنه ولی برای وقت گذرونی بد نیست :)
از اونجا که نثر ساده ای هم داره آدم خسته نمیشه با خوندنش
ولی متاسفانه یه اشکال خیلی بزرگ که توی رمان های ایرانی هست اینه که از روابط عادی بین آدما سو استفاده میکنن توی کتاباشون برای جذاب کردن متن که از نظر من جذابیتی هم نداره

صبا شفق

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2
شهر
تهران

من همه ی کتاب های هما رو خوندم تقاص رو یادت رفته بنویسی رمان ها ی عاشقانن اصلا به درد دوستان حلی نمیخوره فرزانگان هم نخونن بسیار دور از واقعیت فقط هیجانین رمان روزهای بارونی جلد دوم همه ی این کتابهاس همه ی شخصیت ها تو یه کتابن خلاصه ی معروق ترین رمانش اگه از این خوشتون اومد برید بقیه رو هم بخونین ( اول رار نبود رو بخونین بعد توسکا )

قرار نبود:داستان درمورد دختری به اسم ترساست که دوسال پشت کنکور مونده الان منتظر جواب کنکوره .
مادر ترسا چند سال پیش فوت کرده ترسا با پدر و مادربزگش( عزیزجون) زندگی میکنه.خواهر بزرگش هم ازدواج کرده .
ترسا آرزو داره که بره کانادا و اونجا ادامه تحصیل بده ولی پدرش به دلیل تجربه ی تلخی که در رابطه با فرستادن آتوسا(خواهر ترسا)ب ه خارج داشته تحت هیچ شرایطی راضی نمیشه که ترسا رو بفرسته کانادا، به همین خاطر همین ترسا و دوستاش سعی دارند با همفکری هم راه حلی برای راضی کردن پدر ترسا پیدا کنند که موفق هم میشند ولی برای عملی شدن این راه حل یه سری اتفاقاتی میفته و شخصی وارد زندگی ترسا میشه که مسیر زندگیشو عوض میکنه،...

☺☺☺☺☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم

بی نهایت بی موضوع و آبکی.نه ازنظرمفهومی ارزش داره نه ازنظرادبی.برین کتابایی بخونین که حتی اگر به علمتون اضافه نمیکنه بارادبیش خوب باشه.رماناش فقط برای تخلیه ی کمبودهاش هستن :-<

بالا