• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یک نکته خیلی مهم !!!!

• شروع کننده موضوع

ali ahmadi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
بچه های کنکوری سلام
بیخود میکنید خسته باشید!!
حقیقتش من همین امروز عضو سایت شدم و قصد ادامه فعالیت تو سایتو ندارم(فک کنم این تاپسک تنها فعالیتم تو سایت باشه پس ارزش خوندن داره از طولانی بودنش نترسید)
اسمم رو هم شاید خیلیاتون به واسطه ازمونهای قلم چی شنیده باشید...
امروز نه به عنوان یک فرد موفق در عرصه کنکور بلکه کسی که روی نامرد کنکورو تجربه کرده (11منطقه22کشور کنکور91)اومدم یه بحثیو براتون باز کنم..نمیدونم تا حالا این بحث تو تاپیکا مطرح شده یا نه..ولی دونستنش از هر چیزی براتون فعلا مهممتره چون اینطوری که من دسگیرم شد اغلب الان تو جو ازمون دادنید
داستان اینه :
الان تنها معیاری که شما برای سنجش خودتون دارید ازموناتونه..خیلی هم عالی..ولی گاهی بچه ها انقد غرق تراز و رتبه میشن که کنکور اصلی یادشون میره..هدف اصلی یادشون میره...یا برعکس ..با نتایج بدی که تو ازمون میگیرن سریع استقرا میزنن میگن پس کنکور هم قراره خراب کنم..من نیومدم اینجا بحث انگیزشی باز کنم یا روحیه بغضیا رو خراب کنم..اول اجازه بدین واسه حرفام یه سری دلیل و مدرک بیارو
سال 89.جناب اقای ارمین بذرافکن تو میانگینی که کانون تو پایان سال گرفت اول شد..همه تقریبا مطمعن بودم ایشون حداقل تو3 نفر اول کنکوره..اما رتبه کنکورشون شد37کشور
سال90.جناب اقای امین صیقل زنان تو میانگین کانون رشته انسانی با اقتدار و اختلاف فجیعی اول شد ولی اسمش اصن توی 10 نفر اول کنکور نیومد
و نهایتن خودم که تو میانگین کانون اول شم و رتبه کنکورم رتبه ای شد که تو هیچ ازمونی نشده بود
حالا اونور بازار :::
این قسمتو اسم نمیارم چون شاید کاردرستی نباشه ولی مصداقهای زیادی تو سالای 89 تا 91 دارم که دانش اموزی متوسط با میانگین رتبه ی بالای 60 توی کنکور تک رقمی شده
حالا شما همین مثالا رو به رتبه های بالاتر تعمیم بدبد و ببینید که ترازها و رتبه هایی که سر ازمون میارید اگرچه جایگاه خیلی خیلی حدودی شمارو بتون نشون میده ولی ارتباطی با رتبه کنکورتون نداره..کنکور به جد روز معجزس..حالا چه منفی یا مثبت...
اهمیت دادن به ازمون ازمایشی اگرچه خیلی مهمه ولی باید خیلی مراقب باشید جای اهمیت به کنکورتونو نگیره
دلیل اینکه خیلیا از این مصداقایی که گفتم خراب کردن به اعتراف خودشون این بوده که دیگه قبل کننکور هدفی واسه رسیدن نداشتن...ینی احساس میکردنن با موفقیت تو ازمونای ازمایشی عملن به اخر راه رسدند...برعکسشم درسته...دوستانی که علیرغم نتایج بد ازموناشون انگیزشونو از دس ندادن و رفتن درخشیدن
راستش حرف واسه گفتن زیاده منتها دیگه انگشتام نمیکشه :D
به امید روز موفقیت و شادی تک تکتون(بد کنکور البته)
h-:

1024

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
یادش به خیر قدیما...
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
بازم ریاضی!
پاسخ : یک نکته خیلی مهم !!!!

بسیار عالی بود!دقیقا!
من هم از کسایی هستم که هیچ وقت تو هیچ آزمونی به اندازه ی کنکور رتبه م بد نشده بود (43 منطقه 2)و نمیخوام اسم بیارم ولی کسایی رو میون تک رقمیای امسال میشناسم که از لحاظ وضعیت تحصیلی واقعا از من هم پایین تر بودن چه برسه به آقای احمدی

soheilkahkeshan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي بروجرد
شهر
بروجرد
دانشگاه
علم و صنعت تهران
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

خب پس چيكار كنيم تا جايگاهمون رو بشناسيم..

• شروع کننده موضوع

ali ahmadi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از soheilkahkeshan :
خب پس چيكار كنيم تا جايگاهمون رو بشناسيم..
گفتم که ازمون ازمایشی جایگاه کلیتو بت میگه ولی فک نکنید رتبه و ترازتون تو ازمونا دقیقا تو کنکور تکرار میشه...میتونید به طرز معجزه اسایی بهتر یا بدتر عمل کنید......

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی