• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رصد دسته جمعی سمپادیا : نیاسر کاشان

با کدام روز برای رصد در نیاسر(کاشان) موافق هستین ؟؟

• یکشنبه 5ام شهریور

رای‌ها: 8 26.7%
  • دوشنبه 6ام شهریور

رای‌ها: 5 16.7%
  • سه شنبه 7ام شهریور

رای‌ها: 17 56.7%

• رای‌دهندگان
    30
وضعیت
موضوع بسته شده است.

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه حماقتی کردیم یه زمانی :|
پاسخ : رصد دسته جمعی سمپادیا : نیاسر کاشان

يكى مسئوليت كامل به عهده بگيره زنگ بزنه رصدخونه درمورد همه چى سوال كنه ! ( فكر كنم خيليا تجربه يه بار رصد رو دارن )
بعد با يكى از كسايى كه كاشانى هستن هماهنك كنين من اون موقع ميخواستم با آقاى بدركار صحبت كنم
و مسئله ديگه اى هم كه هست بعضيا هستن كه رفتن به اون رصد خونه مثلا آقاى befor the big bang ، اگه كسايى كه رفتن بيان يكم توضيح بدن درباره محيط و اينا فكر كنم همه ابهامات حل شه
( قبل از زدن تاپيك بايد همه كارا رو هماهنگ ميكردين مثلا جایی که قراره جمع شیم برای رفتن به رصد خونه ، ساعت دقیق حرکت ، ساعت برگشت ، مکان برگشت ، قعالیت هایی که قراره اون شب انجام بدین ، افراد شاخصی که میخوان بیان ، میتونین از چند نفر مثلا مدال دارا ، یا کسایی که تو مسابقات مسیه برنده شدن و تو سایت هستن ، رسما دعوت کنین بیان ، یکم رصد بار علمی هم داشته باشه و یه اطلاعاتی درباره هتل و رستوران و مکان های اطراف اونجا ... ) بعد آخر کار با توجه به تعداد کسایی که میومدن دقیقا هزینه رو برآورد میکریدن . میگیفتین

• شروع کننده موضوع

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از Hespride :
تا یک و دو؟ :))
احساس نمیکنید نمیارزه ادم شونصد ساعت وقت بزاره واسه یه ساعت رصد بیاد تا اونجا؟ تازه وقتی که نصف خوشگلای اسمون دم سحر میان یه جایی که بشه دید؟ :-?

همه ی اینا بستگی به مسئولین رصدخونه داره ، ملیکا گفت زنگ میزنه میپرسه ...

دوستان نمیشه یه نفر عزیز لطف کنه بره دقیق اطلاعات گیر بیاره؟ :-?
والا ما که هر سوالی پرسیدیم ملت گفتن ما نمیدونیم :-"
الان رصد خونه تا صبح میزارن اونجا شونصد نفر همینجوری بمونن؟ البته 10 نفر ، خیلی زیاد بشیم 15 نفر !!
بعد اصلا اینجوری که اینا میگن که تلسکوپ به جونشون بسته اس(بسته هم نباشه عجیبه!) این که دیگه نمیشه رصد! میشه اینکه یارو یه چیزی میده به کامپیوتر سیستم، ماهم بریم از پشتش نگاه کنیم بگیم اااااااااااا :D
مثلا یه جوری یه جایی پشت بومی چیزی جور کنیم خودمون بریم با تلسکوپ خودمون کار کنیم بهتره هاااا پشت بوم از کجا بیاریم دقیقا ؟!
ضمن اینکه شونصد عدد سایت محترم هواشناسی هست که میشه با تقریب 90% فهمید که هوا ابری هست یا نه اون موقع!
ضمن اینکه (شماره دو) کی دقیقا این روزارو پیشنهاد کرده؟ میگم میزاشتید لااقل وسط ماه باشه که بریم رصد تخصصی ماه کار کنیم. :D
اینا روزایی بود که رصدخونه میذاشت بریم
خلاصه اینکه به طرز فجیعی اطلاعات ناقص و مبهمه، و البته غیر تخصصی :)

Leonora:مگه من نگفتم میام؟ :-w یادم رفت بنویسم ...

به نقل از pariya :
چرا روزه شك دار ميگيريد ؟!
يكى مسئوليت كامل به عهده بگيره زنگ بزنه رصدخونه درمورد همه چى سوال كنه ! ( فكر كنم خيليا تجربه يه بار رصد رو دارن )
بعد با يكى از كسايى كه كاشانى هستن هماهنك كنين من اون موقع ميخواستم با آقاى بدركار صحبت كنم

و مسئله ديگه اى هم كه هست بعضيا هستن كه رفتن به اون رصد خونه مثلا آقاى befor the big bang ، اگه كسايى كه رفتن بيان يكم توضيح بدن درباره محيط و اينا فكر كنم همه ابهامات حل شه
( قبل از زدن تاپيك بايد همه كارا رو هماهنگ ميكردين ... ) قبل از زدن تاپیک اصلا معلوم نبود چند نفر استقبال میکنن ، اگه همه چیز رو اماده میکردیم ، بعد هیچ کس نمیومد چی ؟!!!!!!

@ پریا :
این پیشنهادا خیلی خوبن اما ای کاش زودتر گفته بودی
تاپیک دیر باز شد و اون موقع دیگه وقتی نبود برای این کارا برنامه ریزی کرد ، منم خودم کاشان نیستم که بتونم هماهنگ کنم کارا رو !!
اگه تاپیکُ الان قفل کنیم و همه چیزو بندازیم برای بعد ، میفته اخرای شهریور و مطمئن باش همینایی هم که میان ، اون موقع نمیتونن !!

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد

به لئونورا: چیزایی که اضافه کردم به پست قبلیمو بخون ! ( بعدم تو نقل قول ننویس نمیشه حرفتو نقل قول کرد ! :D ) اتفاقا اگر همه چیز هماهنگ میشد همه میومدن و استقبال میشه نه اینجوری (;

zirkhaki

کاربر فوق‌حرفه‌ای

آقا من احساس خوبی نسبت به برنامه تون ندارم ! ابدا ...

• لایک
امتیازات: ΔLi

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد

من میگم تاپیکو جمع کنید تا اونایی هم که میخوان بیان منصرف نشدن :-" همه چیزا که هماهنگ شد دوباره تاپیک بزنید :-"

• شروع کننده موضوع

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

× فعلا قفل

اطلاعاتی که میخواستین رو میگیریم تا فردا حداکثر میذاریم تا اونایی که میخوان بیان حداقل خیالشون راحت شه ...

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

سلام..

اینا سوالایی بوده که از سارا پرسیدین..
به نقل از Leonora :
1. بازدید از رصدخونه (شروع رصد) ساعت چنده ؟
2. مدت زمان بازدید چقدره ؟بچه ها تا ساعت چند میتونن رصد کنن ؟ میشه بیشتر از 1و نیم ساعتی که گفته شده رصد کرد ؟! پارتی بازی !! X_X
3. برنامه های رصدخونه برای بازدید چیه ؟ از چه امکاناتی میذارن استفاده کنیم و چیکارا کلا میشه کرد در طول رصد ؟
4. هزینه ی بازدید همون 5تومنه ؟ هزینه ی دیگه ای نیست ؟!
5. برای بازدید مجوز میخوان اَزمون ؟به خاطر اینکه مختلطه و اینا ؟

نیاسر فقط یه هتل داره ؟!
اونم هتل " سبز " ــه ؟؟! :-/
از نیاسر تا کاشان خیلی راهه ؟!!! :-?
من همین امروز صوب زنگ زدم و همه اینارو از خودِ طرف پرسیدم..

1. بهتره دیه موقعِ غروب ینی بعد از اذان اینا دیه اونجا باشیم که رصد شرو بشه

2. مدت زمانش یکی دو ساعته ولی من باش صوبت کردم که بچه ها میخوان بیشتر بمونن و اینا بعد گفت اگه واقعن گروهِ نجومی باشن و اینا میشه یکم یشتر بمونن ولی این بیشتر موندن برا یکی دونفرشون احتمالن جذاب باشه و از یکی دو ساعت بگذره جذابیتشو از دست میده و خسته کننده میشه..
بعد من باش صوبت کردم که اگه بچه ها خواستن بمونن زیاد چیزیشون نگه و بذاره بمونن و اینا بعد قبول کرد.. همون پارتی بازی و اینا :-" :D

3. اول میبرن آسمون نمارو نشون میدن بعدم نرم افزار و فیلم و عکساشونو بعدم گنبد رو نشون میدن و بعذم تلسکوپ و رصد و اینا .. :D

4. هزینه ــش 5 تومنه ولی اگه بخواین بیشتر بمونین و اینا 10 تومن میشه :D

5. خودِ مسوولِ اونجا ازتون مجوز و اینا نمیخواد ولی خو به هرحال تو ردخونه نمیخوان، از اونجا بیایم بیرون بعد بریم پارکی جایی یکی بیاد جلومونو بگیره باید یه مجوز داشته باشیم دیه..

# حساسیتشون انقد نیس که بچه ها میگن ، تلسکوپو میدن به خودمون ببینیم :)

# بعدم نیاسر فقط یه هتل داره اونم هتل سبز ــه .. هزینه ــشو نمیدونم ولی به نظرم کارتاتونو بیارین که اگه نیاز به پول داشتین و اینا به خونواده هاتون بگین براتون واریز کنن :D

# بچه ها اگه کسی مشکل داره برا هتل و اینا به نظرم چادر مسافرتی هم گزینه خوبیه.. میشه از هر 5نفر اینا یکی بیاره بعد برین تو پارک بیشترم خوش میگذره و اینا.. :D باز اینا دیه با خودتون..

# از کاشان تا نیاسر حدودِ 1ساعت اینا راهه :D

# یه چیزی دیه.. تو این مدت که ما رای گیری میکردیم که کی بریم دوتا گروه 2شنبه و سه شنبه رو رزرو کردن :|
گفت شنبه هم خالیه.. ینی شنبه یا یکشنبه میتونیم بریم..
فقط زودتر درموردِ روزش تصمیم گیری بشه که دیه اینا از دست نره..

# بچه ها توروخدا بیاین ، نشه آبرم رفته جلو طرف.. 3بار زنگش زدم وا3 این برنامه هه.. :-<

• شروع کننده موضوع

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

خب همونجور که ملیکا گفت الان شنبه یا یکشنبه میتونیم بریم !
اونایی که تا الان بهم گفتن میان بگن که کدوم روز براشون راحت تره ، فک نکنم دیگه نظرسنجی لازم باشه

× اگه هنوزم سوالی دارین بپرسین !!

× نیاسر هتل سبز هست ، اینم شماره و آدرس :

شماره تماس هتل : 4-3290002-0362
آدرس : کاشان.نیاسر.بلوار تالار

@ Hespride : دخترایی که میان یه نفر بزرگتر همراهشونه ، کسی تنها نمیاد . فک نمیکنم هم اگه بخوان بخوابن توی پارک بخوابن ، میرن هتل .

احتمالا زمانش میشه همون یکشنبه .

× اونایی که تا حالا گفتن میان ...

@Hosein@
!!!! ASHK2 !!!!
ΔLi
Blue Flare
MALICE + یک نفر همراهی !!
Hespride

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

از بچه ها کسی آشنایی خونه ای چیزی نداره طرفای نیاسر؟ حتی کاشان!
چون هتل که به پسرمجردا اتاق نمیده :-" :D بعد اصلا نمیارزه که بخوایم واسه چندساعت جمع کنیم بریم هتل پخش شیم بعد دوباره جمع شیم. در مورد چادر و پارک هم واسه پسرا مشکلی نیس، اما خب فک نمیکنم زیاد مرسوم باشه،اونم توی اون شهر کوچیک که چندتا چادر دختر پسر برن یه جا. کافیه یکی از پیرمردهای محل، یایکی از اهالی یه زنگ کوچولو بزنه به پلیس مثلا بگه من شک دارم به اینا :D
در مورد مجوز، اگه همه فارغ التحصیل بودن من میتونستم یه جوری یه مجوز صوری درست کنم،اما حالا که دانش اموز هم هست، باید بگردیم یه انجمن/کانون/تشکل و... آشنا پیدا کنیم که اونا به صورت اسمی بشن برگزار کننده ی جریان. اینجوری مصیبت ها کمتر میشه :-?

در مورد زمانش هم خب طبیعتا وقتی یه گزینه توی رای گیری ها بوده،ارجحیت داره به گزینه ای که نبوده.هوم؟ :)

3PDE.F

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
معمارم

الان میشه یه لیست از کسایی که میان بزارین؟
و یه پست جمع بندی؟

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از Hespride :
از بچه ها کسی آشنایی خونه ای چیزی نداره طرفای نیاسر؟ حتی کاشان!
چون هتل که به پسرمجردا اتاق نمیده :-" :D بعد اصلا نمیارزه که بخوایم واسه چندساعت جمع کنیم بریم هتل پخش شیم بعد دوباره جمع شیم. در مورد چادر و پارک هم واسه پسرا مشکلی نیس، اما خب فک نمیکنم زیاد مرسوم باشه،اونم توی اون شهر کوچیک که چندتا چادر دختر پسر برن یه جا. کافیه یکی از پیرمردهای محل، یایکی از اهالی یه زنگ کوچولو بزنه به پلیس مثلا بگه من شک دارم به اینا :D
در مورد مجوز، اگه همه فارغ التحصیل بودن من میتونستم یه جوری یه مجوز صوری درست کنم،اما حالا که دانش اموز هم هست، باید بگردیم یه انجمن/کانون/تشکل و... آشنا پیدا کنیم که اونا به صورت اسمی بشن برگزار کننده ی جریان. اینجوری مصیبت ها کمتر میشه :-?

در مورد زمانش هم خب طبیعتا وقتی یه گزینه توی رای گیری ها بوده،ارجحیت داره به گزینه ای که نبوده.هوم؟ :)
منظورت خونه ی ما که نیس که؟! :-""
چرا گروهی باشین بدن فک کنم #-o
خوبه که.. جای خوابم پیدا میشه 8-> همه میریم تو پاسگاه (؟) میخوابیم 8-> :-"
جور کنید دیه مجوز :-<

# زمانشو زودتر بگین که رزرو کنم تا دوباره یه گروه دیه نگرفتن :-" :D

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

من که فک نکنم باباها به دختراشون اجازه رفتن بدن!!!!!!!!!!!!!!!!

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از shatoonak :
با باباشون بیان خو ;;)

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

دوستان یکشنبه تصویب شد..
رزرو کردم یکشنبه رو .. ;;)
فقد توروخدا برین [-o< هیشکی نیاد مجبورم خودم تنهایی برم که ضایِ نشم جلو طرف :-< :-"
اصن بیاین من خودم براتون نون میخرم :-"" :D

به نقل از Hespride :
نمیشه نیایم ولی نونو بخری؟ :-"
میدونی برا اینکار باید خونه ــمونو بفروشم؟! :-< دلت میاد من خونه نداشته باشم که تو نون بخوری؟! :-<

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از shatoonak :
چطور برای کویر مرنجاب اجازه دادن؟ :D

به نقل از Leonora :
@ Hespride : دخترایی که میان یه نفر بزرگتر همراهشونه ، کسی تنها نمیاد . فک نمیکنم هم اگه بخوان بخوابن توی پارک بخوابن ، میرن هتل .
واقعا قراره یکی همراه بیارن؟ :O بعد احساس نمیکنید یه کم سخت میشه ؟ من با مامان بابای خودم به زور میتونم بگردم :-" :D

به نقل از melika :) :
دوستان یکشنبه تصویب شد..
رزرو کردم یکشنبه رو .. ;;)
فقد توروخدا برین [-o< هیشکی نیاد مجبورم خودم تنهایی برم که ضایِ نشم جلو طرف :-< :-"
اصن بیاین من خودم براتون نون میخرم :-"" :D
نمیشه نیایم ولی نونو بخری؟ :-"

Ogjfdnhdbkfrgccfvv

Dgbhvfjbjnjgh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
حقوق

ی سوال :
چ شهرآیی هستن؟

• شروع کننده موضوع

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

بچه ها الان ملیکا یکشنبه رو رزرو کرده ، از این 7 نفری که گفتن میرن ، 3 نفر دارن منصرف میشن !
خب اگه اینجوری باشه برنامه کنسل میشه ...

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

خانم Leonora لطف کنید یه جمع بندی بکنید ، پست های اضافی رو هم پاک کنید.
کامل برنامه رو از الف تا ی بنویسید که ملت دقیق بفهمن قراره چه کارایی بکنیم
الان چندتا ابهام هست
مکان حرکت. زمانش. ساعاتی که تو رصدخونه میمونیم. بعد از اینکه از رصد خونه انداختنمون بیرون قراره کجا بریم؟ اونجا چیکار کنیم؟ بعد مثلا صبح که شد کجا بریم و چیکار کنیم؟ تا کی بمونیم؟ مثلا قراره پخش بشیم اینور اونور ؟ بعد اصلا مسئول برنامه کیه دقیقا؟ :D
خلاصه اینکه یه سری از اینارو جواب بدید کامل و برنامه رو به صورت کامل بگید

• شروع کننده موضوع

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از Hespride :
خانم Leonora لطف کنید یه جمع بندی بکنید ، پست های اضافی رو هم پاک کنید.
کامل برنامه رو از الف تا ی بنویسید که ملت دقیق بفهمن قراره چه کارایی بکنیم
الان چندتا ابهام هست
مکان حرکت. زمانش. ساعاتی که تو رصدخونه میمونیم. بعد از اینکه از رصد خونه انداختنمون بیرون قراره کجا بریم؟ اونجا چیکار کنیم؟ بعد مثلا صبح که شد کجا بریم و چیکار کنیم؟ تا کی بمونیم؟ مثلا قراره پخش بشیم اینور اونور ؟ بعد اصلا مسئول برنامه کیه دقیقا؟ :D
خلاصه اینکه یه سری از اینارو جواب بدید کامل و برنامه رو به صورت کامل بگید
خب تا وقتی تعداد بچه ها به حد نصاب نرسه نمیتونیم برای اتوبوس و ساعت حرکت برنامه ریزی ای بکنیم
وقتی که رصد تموم شد ، بستگی به این داره که خودتون بخواید چیکار کنید ، اگه توی هتل اقامت دارین و خسته باشین ، برمیگردین و اگه میخواین توی چادر توی پارک بخوابین میرین اونجا !
مسئول اینا هم منم ؟! :|

یه سری از سوالا و برنامه ها رو ملیکا امروز گفت ، اگه هنوز سوالی هست بگین ...

این برنامه مسئول نداره
هماهنگ کننده داره !
دو نفر از بچه های کاشان لطف کردن و کارا رو هماهنگ میکنن

به نقل از melika :) :
من خودم اصلا دلم نمیخواد کنسل شه اما خب نمیتونم که به زور بگم پاشو بیا رصد !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا