• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربیات ورزشی‌تون

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : تجربیات ورزشی‌تون

به نقل از aliz_x10 :
از سمپادیا خیلی شکایت دارم

من خودم بازیکن تیم ملی نوجوانان(فوتبالیس)

جز سهمیه های تیم پرسپولیسم

دانش اموزحلی 2

ب نظره من شبیه المپیاده فرقی نداره واقن:( منم خیلی زحمت کشیدم

اولین سمپادی هستم ک تو تیم ملی فوتباله///فوتبال باعث شد من امسال امتحان نهایی هامو ندم و هنوز دیپلم ندارم

رفیق ناراحت نشو عکستم که تو سایت مدرستون هس بعدش مگه نمیتونی تابستون امتحان بدی؟

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

هر آسیبی که دیدید، اصلن فک نکنین خودش خوب میشه، برید پیش مربیتون. هر چی بمونه بدتر میشه. :/

+ قرار بود ی هفته دستمُ ببندم، ولی باز کردم رفتم بازی کردم (بسکت) ، چیزی نشد ولی نکنید اینکارو!

+ به هر قیمتی بازی نکنید. یهو می بینید ی بلای جبران ناپذیر سر خودتون آوردید.

+ وقتی ی چیزیُ خوب بلد نیستید جوگیر نشید برید انجامش بدین.

+ وقتی دیر می رسیدُ وقت برای گرم برای گرم کردن ندارید ، جنبشی گرم کنید.

+ هر چی کمتر آب بخورید در طول تمرین، بهتر!

و نا امید هم نشوید! :د

aliz_x10

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
tehran

به نقل از New Folder :
هر آسیبی که دیدید، اصلن فک نکنین خودش خوب میشه، برید پیش مربیتون. هر چی بمونه بدتر میشه. :/

+ قرار بود ی هفته دستمُ ببندم، ولی باز کردم رفتم بازی کردم (بسکت) ، چیزی نشد ولی نکنید اینکارو!

+ به هر قیمتی بازی نکنید. یهو می بینید ی بلای جبران ناپذیر سر خودتون آوردید.

+ وقتی ی چیزیُ خوب بلد نیستید جوگیر نشید برید انجامش بدین.

+ وقتی دیر می رسیدُ وقت برای گرم برای گرم کردن ندارید ، جنبشی گرم کنید.

+ هر چی کمتر آب بخورید در طول تمرین، بهتر!

و نا امید هم نشوید! :د

اینی ک تو میگی به هر قیمتی بازی نکنید اشتباهه بعضی وقتا
ادم باید غیرت و تحمل داشته باشه وگرنه با کوچگترین اسیب دبدگی باید هی ورزشو بزاره کنار
ورزشم ک پره اسیب دیدگیه
مگه اینکه اسیب دیدگیت شدید باشه و تمرین باعث شه ورزشو واس همیشه بزاری کنار

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از aliz_x10 :
اینی ک تو میگی به هر قیمتی بازی نکنید اشتباهه بعضی وقتا
ادم باید غیرت و تحمل داشته باشه وگرنه با کوچگترین اسیب دبدگی باید هی ورزشو بزاره کنار
ورزشم ک پره اسیب دیدگیه
مگه اینکه اسیب دیدگیت شدید باشه و تمرین باعث شه ورزشو واس همیشه بزاری کنار

منظورم این نبود که به خاطر هرچیزی.. من خودم خیلی محتاط نیستم. اگر واقعن چیز مهمی بود میگم. خیلی مهم!
اگه آدم خطر نکنه که ورزشکار نمیشه که! :د

germangirl13

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
گنبدکاووس
شهر
گنبد کاووس

من یه 5 سالی فوتسال و فوتبال بازی میکردم...همیشه هم عضو تیم استانمون بودم..ولی دیگه از امسال مادر گرامی گفت بای بای فوت!!! :(
البته فوتبال در هر سطحی باشه توش پارتی بازی هست...از این خیلی بدم میاد!!!!
مسابقات کشوری فوتبال نیمه نهایی بودیم ...منم چون تازه از یه مسابقه دیگه برگشته بودم نشستم نیمکت...ولی میتونستم بازی کنم!!!
بازی اخر مربی تصمیم گرفت به ما بازی بده....
ولی دید یکی دیگه داره گریه میکنه که چرا بازی نکرده ولی من چیزی نمیگم اون برد تو زمین!!! ~X( X-(
از اون به بعد دیگه هیچ وقت نرفتم فوتبال!!!! :|
تجربه مصدومیتم همیشه واسه مسابقات کشوری فوتسال بین مدارس کلا 2 الی 3 هفته فرصت تمرین نمیدادن!!!
ما هم که پس از 1 ماه خرداد که تمرین نکرده بودیم میرفتیم تمرین...هفته اولو کلا از گرفتگی عضلات از صورت تا کف پا نمیتونستیم تکون بخوریم!!! =))
یه بارم زانو مشکل دار شد دکتر گفت ام ار ای بگیر...ولی من نرفتم چون فرداش عازم مسابقات بودم!!! :D

bella_h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
شهید هاشمی نژاد مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

من 3سال کنگفو کار کردم بعد سال کنکور نذاشتن ادامه بدم الان شدم شبیه سیب زمینی بی خاصیت :)) :( :( :( :( :))
راستی یادم رفت یه مدال نقره کشوری هم دارم

God_FatheR

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
دانشگاه
هاردوارد ایشالا
رشته دانشگاه
هر چی شد

داره میگه تجربیات ورزشیتونو بگید
نه اینکه بیایید بگید چی بازی میکنید یا قمپض در کنید ک مدال گرفتیم :-"
اونا تاپیک هاش جدایه :D
--------------
توی تمرین والیبال مربی گفته بود هرجور پاسی ک میدم باید باهاش ابشار بزنید
بعد من پشت خط باس بزنم مربی پاس تیز داد تا من اومدم برسم بهش توپ از تور پایین تر اومده بود . گفتم بزنمش ک لااقل گیرنده چرا نزدیش
چشمت روز بد نبینه توپو محکم زدم خرد بدست مربی ناخونش در رفت تا3هفته نتونست بازی کنه =))

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

مـثل مـن توی ورزش از ایـن شـاخه به اون شـاخه نـپرید

ورزشی نیس که نـرفته باشم و همـش رو هـم تـامسابقات استـانی و کـشوری رفتـم و ول کـردم

الـانم خـیلی دیر شـده که بـرم سـراغ یه رشتـه ای و حـرفه ای کـار کنم :(

hanie468

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرعسل

دوستان
گرم كردن و سرد كردن 70%ورزش كردنه..هيچ وقت بدون گرم كردن شروع ب ورزش كردن
مخصوصا ورزش هاي رزمي نكنيد
احتمال آسيب ديدگي بسيار بالاست
.
.
.
حالا براي كساني ك ورزش سنگين ميكنن و عضلاتشون ميگيره،روغن شتر مرغ رو توصيه ميكنم
وتقعا عاليه. :D

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

خب من والیبالیستم و فقط درباره والیبال حرف میزنم:
اول از همه باید بگم نرمش و گرم کردن خیلی مهمه البته منظورم از نرمش این حرکات ساده و پیش پاافتاده نیس. قبل از والیبال باید حتما حداقل 10 دقیقه حرکات انعطاف،دراز نشست،شنا، حرکات کششی انجام بدین به طوری که دیگه نفستون بالا نیاد :D این خیلی تو سرعت عمل تون تاثیر داره و مطمئن باشین اگه بدون نرمش والیبال بازی کنین تا دو سه روز عضلاتتون درد میگیره.دومین نکته کفشه . پا قلب دوم آدمه و تو والیبال جز اعضای مهمه اگه حتی به صورت حرفه ای هم بازی نمیکنین باید کفشوت مناسب باشه اگه نمی خواین خیلی واسه کفش هزینه کنین می تونین کفشF بخرین البته حتما باید قید کنین که کفش والیبالشو بهتون بده همچنین زانو بند خیلی مهمه.اگه تو زمین فقط پست های تهاجمی دارین بهش نیاز ندارین اما اگه توپ گیری میکنین باید حتما زانو بند داشته باشین البته نه این زانو بندهای الکی...بازم اگه نمی خواین خیلی هزینه کنین LP خیلی خوبه....توجه داشته باشین که ورزش واسه سلامتیه آدمه اما اگه به طور اصولی انجام نشه نه تنها باعث سلامتی نمیشه بلکه خیلی هم واسه بدن ضرر داره مثلا توپ گیری بدون زانو بند باعث سابیدگی و ازببین رفتن غضروف زانو میشه.نکته سوم در مورد گاردیه که تو زمین میگیرین چون باید به جلو خم بشین و همچنین برای اسبک زدن باید کتف تون با قدرت به جلو ضربه وارد کنه در برخی از موارد والیبالیست ها دچار انحنا ستون فقرات میشن - همون قوز :D- برای همین سعی کنین تو خونه یا هر جای دیگه صاف بایستید یا راه برین و خلاصه خیلی به حالت ستون فقراتتون دقت کنین
و نکته آخر درمورد دختراییه که ناخن هاشون بلنده...به هیچ وجه والیبال بازی نکنین چون ناخن هاتون به طرز فجیعی میشکنه
این بود همه تجربیات من :D

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

سلام رشته ورزشی من تکواندو هسته بید

آقا ما رفتیم مسابقات برای انتخابی کشوری در استان :Dبعد من و دوستام رفتیم اونجا البته قبلش حتی 2 بار هم تو باشگاه تمرین نکرده بودیم نه که آزمون داشتیم فرم میزدیم آره
خلاصه که رفتیم اونجا و دیدیم بعله من که وزن یکم و دوستم که وزن7 یاهشت هم وزن نداریم :D یکیمونم که کلا از رده نوجوانان یک روز بزرگ تر بود وکلا نمیتونست شرکت کنه :)) بقیه هم که کلا 1 نفر بود :Dهه هه حریف داشت حریفشم از شاهرود از باشگاه اون یکی استاد بود آخه شاهرود فقط 2تا استاد تکواندو داره که دومیش شاگرد استاد خودم بوده حالا استاد شده
خب این دوستم که حریف داشت باخت X-(خودم کوچش بودم هی بهش میگم بچه نترس بزن هیچیت نمیشه هی میترسید خلاصه که اون باخت و اون یکیهم حذف شد من و دوستم و اونایی که اول شده بودن رفتیم واسه کشوری :Dمتوجه قضیه شدین؟ اگه نه دو باره بخون باز نه سوال کردن واسه همین موقع گذاشتن دیگه :Dهیچی رفتیم مسابقه کشوری یه چیزایی دیدیم که شما ندیدین شایدم دیدین رو نکردین :Dموقع وزن کشی اگه وزنت زیا یاکم بشه و از رده وزنی خودت بالا تر یا پایین تر بری و استانت از اون وزن کسی رو فرستاده باشه حذف میشه یکی از بچه هامون وزنش زیاد شده بود و حذف شد :))البته اگه مامانش اجازه میدا وزن کم میکرد! وای چون بین مسابقات انتخابی کشوری و کشوری فاصله زیاده اکثر بچه ها وزناشون زیاد میشد و واسه کم کردن وزن چه کارا که نمیکردن!مثلا یه نفر بود موهاش تا پشت زانوش میرسید دید وزنش زیاده همه رو زد یعنی یه جورایی کچل کرد آخرشم حذف شد فکر کنم از بچه های زنجان بود نمیدونم ولی کلی دلم سوخت فقط صد گرم زیادی داشت!تازه اینا خوباش بودن بقیش گفتنی نیست ولی واقا خیلی ناراحت بودم براشون منم کلا زیر وزن یک بودم و 7-8 کیلو جا داشتم وزن اضافه کنم :Dوزن کشی تموم شد و ما رفتیم که مسابقه بدیم من که خودم به شخصه به قول شخص شخیص سرپرست به گچ دیوار شباهت بیشتری داشتم تا به آدم بعد نوبت مسابقه من که شد دیدم یه دختر ریزه میزه و قد کوتاه تر از خودم میخواد باهام مبارزه کنه گفتم به به چه خوش شانسم من بعد رفتم تو زمین و تا داور شی جاک گفت یه نریو خوگشل آوردم که نخورد :D چشتون روز بد نبین پای من به زمین رسیدن همانا لگد تو سر خوردن همانا تعجب کردنم همانا و از بین رفتن اعتماد به نفس همان! :)) اینجاست که میگن فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه خلاصه که باختم و بقیه بچه ها هم پشت سر من باختن و خیلی معمولی با افتخار برگشتیم :)) البته نا گفته نماند که مسابقه کشوری کلا اولین مسابقه مبارزه ای بود که من دادم و قبلش حتی تجربه مسابقه دوستانه هم نداشتم آره :D

parham-ninja

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدسلطانی1
شهر
کرج

سلام
اقایان و خواهران گرامی تجربه ام بدک نیست پس توجه کنید:
اگر نمی خواهید تناسب اندام خود را از دست دهید سمت پارکور نروید. من نینجوتسو کار میکنم و دوستان همرزمم که این رشته را کار کردند خود را ناقص الخلقه کردند و تمام. مگه ادم مجبوره راه صاف و ول کنه از دیوار مردم بره بالا تا 1متر کمتر راه بره. بیایید یک اکروبات ساده یاد بگیرید و در مواقع افتادن یا خطر از ان استفاده کنید تا جان خود را نجات دهید. خداییش با یاد گرفتن فقط پشتک به صورت حرفه ای ادم میتونه.... .
من تازه اومدم تو این سایت پس زیاد به نوشته هام گیر ندید.

بلوط

Mina.P
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
FSU
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

حتما قبل ورزش گرم کنید بعد ورزش سرد کنید
من الان 3 هفته هستش به خاطر انجام ندادن کار های بالا مچم دررررد میکنه ~X(
جوگیر شده بودم میگفتم من که احتیاج به گرم کردن ندارم [-(یه اسپک زدم داغون شدم کلا ~X( :((

aliz_x10

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
tehran

به نقل از New Folder :
منظورم این نبود که به خاطر هرچیزی.. من خودم خیلی محتاط نیستم. اگر واقعن چیز مهمی بود میگم. خیلی مهم!
اگه آدم خطر نکنه که ورزشکار نمیشه که! :د

کلا ورزش با آسیب دیدگیش میارزه ؛)

maryambanoo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

من کلا دوبار بیشتر اردوی ورزشی نرفتم ولی تو هیچ سفری به اندازه اردوی شاهرود با تیم فوتسال خاطره ندارم.
تا 6 ماه بعدش آثار مصدومیت اون بازی بود. خیلی باخت بدی دادیم ولی شاهرودی ها هم تو تکل و خطا کم نذاشتن برامون... :D

majid mhm

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بسطام
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
کامپیوتر-نرم افزار

من پیشنهاد میکنم هر جا گفتن اردوی ورزشی سریع اعلام آمادگی کنین حتی اگه می دونین برین باختتون صد در صده
من اولین باری که می خواستم برم (مسابقات جودو در بجنورد) پدر و مادرم بزور منو فرستادن ولی دفعه ی بعدش که گفتن اردو (مسابقات جودو در سبزوار) مسابقاتش تو امتحانات نوبت دوم بود و ما امتحان زبان داشتیم اینبار من با ذوق و شوق فراوان رفتم خیلی هم حال داد امتحان هم که نمره ی خوبی نشد ولی قبول شدم \:D/

parham-ninja

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدسلطانی1
شهر
کرج

تو نینجوتسو میدونین چی میگن؟؟؟؟
70% اعتماد به نفس
30% مهارت

خودتو تا تهشو بخونید.

نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2 - دبیرستان حلی10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام

فوتبال :
مهارت لازم نیست فقط تمرکز و یکمی تمرین و اعتماد به نفس نیازی هم به مهارت نیست من همین جوری فوتبالم خوب شد کلاس و ... هم نرفتم

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

دیروز با رفته بودیم سالن فوتسال....اینجانب یه شلوار پوشیده بودم که جیبش زیپ داشت، خوردم زمین زیپ شلوارم رفت تو پام.......خیلی دردناک بود...

اینم تجربه من

ملت تجربه دارن، منم دارم

بالا