• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گند های دوران مدرسه!

• شروع کننده موضوع

sofia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
بابا به ما نمیخوری...! نه بابا اصلا به من این خرخونیامیاد؟؟
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی ژنتیک
سلام بچه ها... :)
میدونم که همتون یاحالا اکثریتتون توی مدرسه یه خرابکاری هایی کردین! :-$حالا از شیشه شکستن بگیریم تا...!!! X_X
بیاین خاطره هامونو برای هم تعریف کنیم! :D

خب بذارین خودم یکی از خاطراتمو بگم!
یه بار برای نمایشگاه علوم تجربی داشتیم آماده میشدیم.قرار شدوسایلو ببریم توی آزمایشگاه!وسیله ای که ما ساخته بودیم توش از خمیرمایه و مایع استفاده شده بود.وسایلو گذاشتیم ورفتیم صبح روز بعد که اومده بودیم X_X X_X X_X......!!!!!!!!!!
خمیرنون ور اومده بود. باد کرده بود نصفه دستگاه خراب شده بود!مایع هم ریخته بود کف آزمایشگاه!! کلا گند زده بودیم تمام وکمال...!
حالاچی؟؟ قراربود از طرف آموزش وپرورش بیان کارمارو ببینن...!خودتون تصور کنین بقیش چی شده بود....!!!! :-[ ~X( :((

×محدثه:پست متوالی ترکیب شد

dorsa!

مهمان
پاسخ : گند های دوران مدرسه!

واااااااااااااااااااای خرابکاری...!خیلی زیاده نمیشه گفت! ولی یکیش یادمه! یه بار توی زمستون از توی حیاط برف آوردیم ریختیم توی بخاری!میخواستیم ببینم چی میشه شیشه بخاری ترکید!وقتی معاون اومد اوه اوه! :-[ L-: X-(!

saghar128

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

وسایل دوستمو ریخته بودم تو باغچه و یک شکلکی براش دراوردم و فرار کردم...بعد خوردم به معلممون و اون هم از پشت افتاد زمین...بیچاره حامله بود...

ashkan-raessi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد بهشتي اهواز
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
جندی شاپور اهواز
رشته دانشگاه
داروسازی

2 سال پیش با بادکنک پر از آب شیشه جلو ماشین معلم پرورشی مون رو شکستم

ZAHRA!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
Debrecen
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
اینستاگرام

.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

آقا جون من نرید بگیدا :D

یه بار عکس یه خواننده خارجی! ( دقیقا selena gomez - چون بچه های ما خیلی مسخرش میکننD :D ) رو از پرینتر مدیر 150 بار رنگی پرینت گرفتیم :D دقیقا عکسش موجوده :D
جالب اینکه اینکار سر زنگ برنامه نویسی بود ... و معلم با عشق و علاقه داشت دیتابیس یاد میداد ... :D

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

من همین چندوقت پیش اومدم از معلممون فیلم بگیرم رفتم دم آشغالی ، اون اومده بود جلو.
گوشیمو درآوردم خیلی ریلکس آوردم بالا معلممون برگشت نگام کرد !
بدیش این بود که بهم محل نذاشت ! میزد تو گوشم بهتر بود به خدا!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

بچه های کلاسمون بلندگوی معاونمونو انداختن تو دستشویی ها ! :-" :D

البته سال دوم راهنمایی بودیم! :D

خب هی تو بلندگو چرت و پرت میگفت سرمونو برده بود! :-"

آها یه بارم آجر پرت کردیم از پنجره تو دستشویی معلمها بعد یهو یکی اون تو داد زد! :-"
اینم سال سوم بودیم ! :D

he3am

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

بدترین ک نمیشه گفت چون بدتر ازین خیلی کردیم ولی یبار معلم تاریخمو میخواست برگه تصحیح کنه گفت خودکار قرمز بدین،همه حمله کردن بدو بدو ک خودکارو اول بدن،آقا مام ک تنبل (:|....از همونجا پرتاب کردیم... :-"
.
.
.
صاف خورد توچشمش... :-"

• شروع کننده موضوع

sofia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی ژنتیک

خب الان یکی دیگه هم یادم اومد :D
سال اول بودیم برای نمایشگاه زبان میخواستیم ترقه آبشاری بزنیم برای اومدن از آموزش پرورش و...
بعدش موافقت نکردن ماهم لج کردیم ترقه رو قبل از نمایشگاه توی کلاس زدیم آخه از کجا میدونستم 3متر میره بالا؟؟ هیچی دیگه روشن کردن و همان و سقف کلاسو سوزوندن همان!اونسال تازه کلاس ها رو رنگ کرده بودن یکی از بچه هارو برای منگنه زدن به دیوار انظباطش رو کم کردن حالا ما...!
خداییش تااون موقع برام پیش نیومده بود4ستون بدنم بلرزه! :D

PASHEH

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس

در آوردن صدای بز سر کلاس های مختلف به بهترین شکل ممکن! :-"
فقط یکی از معلما بی جنبه بازی در آورد دعوا کرد! تازه غیرمستقیم! میگفت فکر کردین من نمیدونم کی صدا در میاره بی شعورای عوضی!! :|

• شروع کننده موضوع

sofia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی ژنتیک

وای خدا کم کم باید روکنیم دیگه...!! :-[
فقط خدا کنه اینا روبچه های راهنمایی هاشمی نژاد1 مشهد نخونن! یادش بخیر ترقه سیگاری میزدیم مینداختیم توی مدرسه پسرا چقدر حال میداد! البته تا یه زمانی...! بعدش که کارنامه ها رو دادن چندادن حالمون خوب نبود!آخه خداییش انصافه کل مدرسه رو دوربین گذاشتن؟؟؟ ما از کجا میدونستیم پشت مدرسه هم دوربین داره؟؟ هیچی دیگه بقیش که خودتون میدونین!

mahsa106

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
دانشگاه
ایشالله تهران
رشته دانشگاه
ایشالله پزشکی

یه سری تو مدرسه زنگو زود میزدن ما اعصابمون خورد میشد منو 3تا از دوستام رفتیم گچ لایه اونجایی که صدای زنگ ازش بیرون میاد گذاشتیم بعد رفتیم زنگ تفریح معاون مدرسه هی زنگو میزد زنگ صداش در نمیومد خلاصه کل مدرسه یه نیم ساعتی تو زنگ تفریح بودن کادر مدرسه هم درحال درست کردن زنگ :)) :) :P

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

امتحان شیمی داشتیم بعد از این بمب های بد بو شب قبلش با دو تا دیگه از بچه ها خریدیم بعد به سرمون زد که یکی تو نماز خونه ینی محل امتحان بترکونیم یکی از ما سه نفر که خونشون نزدیکتر بود رفت و یکی از اون بمبای بد بو رو اورد قبل اینکه معلم بیاد تونماز خونه
رفت و گذاشت پشت شوفاژ این بمبا جوریه که یه پودره و یه مایع که جدا از هم ان وختی بسته رو فشار میدی اون مایع میریزه روی پودرا و بسته شروع به باد کردن میکنه و میترکه :>
وختی میترکه بوی تخم مرغ گندیده و... میده :-" معلم اومد و میخواست ازمون اعتراف بگیره اما کسی بهش نگفت بعد سه چهار روز یکی بهش گفته بوده که زیر سر ما سه نفر بود :| البته میگفت میانترم صفرین ولی فقط حرف بود :D
ولی خداییش کل نماز خونه رو گند زدیم

دوسه روز قبلش کلاس فوق العاده داشتیم بعد دیدم تو یکی از کلاسا بچه های راهنمایی کلاس زبان دارن ماهم گوشه بسته رو سوراخ کردیم که نترکه بعد فشارش دادیم و اروم از زیر در دادیم تو تا گاز بره تو کلاس بعد نیم ساعت کلاسشون تعطیل شد و همه سردرد گرفته بودن :D

pari delroba

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
منگولستان
رشته دانشگاه
بوق شناسی

راهنمایی که دختر خوبی بودم ولی تو دبستان تا میتونستم شیطونی کردم
سال سوم دبستان وقتی معلممون داشت با یه معلم دیگه حرف میزد قندشو با یه تیکه گچ تراشیده عوض کردم تا گچو گذاشت تو دهنش صورتش قرمز شد از شانس بدم اون معلم دیگه دیده بود من اینکارو کردم و خلاصه ماجرایی شد

یه بار پاک کن و اسپرین ریختیم تو بخاری بوش که دراومد هیشکی لو نداد کار من و دوستام بوده خیلی باحال بودن خدایی

ادامس و پونزم که زیاد رو صندلی معلما میذاشتم یه بارم صندلی رو با یه صندلی شکسته عوض کردم تا نشست روش افتاد زمین

یه روز به دوستم یه سنگ رنگی دادم گفتم از این شکلات سنگیاست اونم تا گذاشت تو دهنش یه دندونش که لق بود افتاد

سال پنجم هم یه چوب بستنی گردو تراشیدم و سرشو سیاه کردم شد عین مداد تا معلم مداد خواست دادم بهش بیچاره سه ساعت سعی میکرد باهاش بنویسه وقتی فهمید سرکاره دیگه دیدنی بود
.
.
.
چه کارنامه درخشانی دارم واقعا

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

ما که گند تا دلت بخواد زدیم :-"
یه بار کل بچه ها رفتن رو دیوار کلاس فش مورد علاقشونُ نوشتن :-"منم رفتم بالاش نوشتم خطاب به جناب مدیر :-"
دیگه تصور کنین چی شد :-"
بعد اومدن کلاسمون برای بازرسی :-"

Silenaaaaa

Sillenor
نام مرکز سمپاد
دبیرستان‌ فرزانگان ۱
شهر
مش‍‌هد
سال فارغ التحصیلی
95

آها گند :D
روز آخر مدرسه ها بود(آخرین امتحانُ دادیم)! بعد همه کتاباشون رُ گذاشتن رو هم و یه کبریت انداختن وسطش :-"
هیچی دیگه آتیش گرفت :-"
یکی دوتا کتابم نبود...نصف بچه های سوم بودن :D
تا حالا تو عمرم آتیش به این بزرگی ندیده بودم
انگار 4شنبه سوریه...از روش پریدیم :))
این معاونا هم تا دودُ دیدن شرو کردن از بلندگو داد زدن و تهدید کردن :-\
ما هم فرار کردیم دیگه!
بعدم اُفتاد گردنِ سوم دو! :-"

AliRezA.☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
مدال المپیاد
به ما نميخوري عزيزم...
دانشگاه
تا ببينيم چي ميشه...
رشته دانشگاه
پزشكي... 100 درصد

manمن یه بر تو زمستون که حدود دوم سوم ابتدائی بودم رفتم مداد عمو ترش کنم برای این کار رفتم پای تخته سطل اشغال یه ۵۰ سانتی با بخاری که تا آخر روشن بود فاصله داشت من ناخوداگاه سطل آشغالی رو هل دادم به طرفش وقتی‌ رفتم نشستم یه یک ۱۵ دقیقه بعد سطل آشغالی آتیش گرفت و معلممون که نمیدونست کی‌ این کارو کرده چند تا فش بد بهش داد من‌ام هیچی‌ نگفتم :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( \:D/

lady star

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تبریز

معاونت ما درست روبروی دستشویی معلماست... :D
تابلوی معاونت رو با سرویس بهداشتی عوض کردیم هر کی که میومد(اولیا و یعضی از دبیرهای المپیاد) مدرسه اول میرفت تو دستشویی خیال میکرد معاونته :)) :D
همین امسال اینکارو کردیم :-"

Robek

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز_کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
پرستاری

من دبستان تو غیرانتفاعی بودم.کلا کلاس15نفر بود.5تا دوست بودیم که ی گروهی بودیم.همه ازما میترسیدنار دوم باهم بودیم تا4رم.سال 4رم،سرکلاس ریاضی،دور کلاس نشسته بودیم.خانم پورکرمانی معلممون بود،آنتا وفاطمه وشیرین وفریما ومن 5تا شر ها بودیم.اون4تا موشک درست میکردن پرت میکردن به طرف بچه ها،دیوار معلم،در،کمدو....ولی من ن....بچه ها بهم میگفتن خیلی لوس شدی دیگه...تو هم یکی بنداز.درست کردم که بندازم،درهمین حین خانم عصبانی شد وسرشو برگردوند،ببینه کیه.اون4تا هیچی دستشون نبود،فقط من بود.رفتم دفتر که تعهد بدم.همکار ودوست قدیمی مامانم که خعلی باهاشون رودرباستی داریم،از معلمای اون جا بود.کلی آبروم رفت.به جای اون4تا هم من رفتم تودیوار....تعهد دادم.الان شیرین وفاطمه که اوضاش خرابه.از لحاظ حجاب وbfواینا.از آتنا خبر ندارم.فریما هم بعد از مرگ مامانش تو زلزله بم پیش ما بود.وقتی باباش ازدواج کرد برگشتن بم.هعی...ولی بچه شری بودمآ.الانم هستم

بالا