• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نوع واکنش به رفتار والدین...

آیا شما با خانوادتون راحتین ؟ آیا مسائلتون رو باهاشون در میون می ذارید ؟

• رای‌دهندگان
    128
  • شروع کننده موضوع

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران
پاسخ : نوع واکنش به رفتار والدین...

به نقل از mehrdad74 :
ب نظر من هیچ کسی مثل پدرو مادر بچه هاشونو دوس ندارن!!!!!حتی صمیمی ترین دوستها هم در اکثر موارد حاضر نیستن جونشونو واسه هم بدن!!!!ولی پدرو مادر اولین چیزی ک میدن همینه!!!!
من واقعا قبول دارم ک اونا نمی تونن ماهارو درک کنن و وقتی ک جوون بودن مثه ما بودن ولی حالا بچه خوبه شدن ولی ب نظرم ما هم وقتی ک بزرگ می شیم همین کارا رو می کنیمو بچه هامونو اونطوری ک ازمون توقع دارن درک نمیکنیم!!!!!
ولی تنها راه برای این ک خودمون کم تر اذیت بشی اینه ک ما هم یه ذره بتونیم اونا درک کنیم!!!
من خودم سعی می کنم ولی خب نمیشه!!!!!
ولی اگه تو بعضی موارد کوچیک ماها کوتاه بیایم قطعا تو اون موارد بزرگتر ک ب نفع خودمونه اونا کنار میان!!!!
پس یعنی هرکاری می کنیم باید تمام جوانبشو بسنجیم!!!!!
يعني شما هم عقيده داري كه راه حل خاصي براي اين نوع رفتارهاي والدين نيست و بهترين كار همون [ بيخيالي ] هستش ؟؟
چه كاريه ؟ وقتي كه ميشه باهاشون صحبت كرد!
اگه اون رفتار واقعا غلط باشه ، با دلائلي كه بياريم قانع ميشن . و احتمالا ، تصحيحش ميكنند.
واگر قانع نشن ، ميرسيم به همون پله ي اول!
رفتار معياري كه تغييرش نميدن باتوجه به شرايط :|

sabili

ویالونسل
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
بهترین راه برای خوابوندن بحثه موجود در اختلاف نظر که در این مرحله ی اولیه ممکنه باعث دعوا بشه اینه که یکی از دو طرف مخصوصا بچه برای مدتی کوتاه بیاد تا جو خونه به ارامش قبلش برگرده و دوباره اگه تونست مسیله رو مطرح کنه و بشینن تا حلش کنن نه اینکه صورت مسیله رو حذف کنن که باشه تو راست میگی تو خوبی یا محدود کردن بچه ها برای بعضی عقاید خدایی نکرده

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اصلا نمیشه والدینو در هنگام بحث آروم نگه داشت سکوت میکنی میگن بنال یا توجه کن دارم برای تو حرف میزنم - بگی نه میگن نکمه - بگی بله میگن بله و بلا این بله ات هم مث بقیه بله ها میگی پس چی بگم میگن بگو چشم میگی چشم میگن این چشمتم مث اونای دیگس دیگه نه؟ گوشیو میگیری دستت میگن کور میشی درس بخون کلی بشو پنجم مدرسه میگن تو تواناییت بیشتر ازینا بود باید بیشتر تلاش میکردی[-|:-w:(

victor:/

vIctor is loser:/
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 8
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
صعی نمیکنم درباره خودم با کسی صحبت کنم :| بعضیاشون درک نمیکنن بعضیا فحش میدن یه عده هم مسخره میکنن:|

AMIRALI .T

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1405
پاسخ : نوع واکنش به رفتار والدین...

با این که میدونم رفتار بدیه اما
جواب میدم و کم نمیارم ... البته این کار بیشتر حرصشون رو در میاره :-?
اصلا براشون مهم نیست دارم حرف راست میزنم .. فقط میگن کم نیاری ها جواب بده ...یا اگر الان به جای من یکی دیگه بابات بود از مدرسه درت میاورد
اصلا فهمیدن من به مدرسه حساسم هی روش زوم میکنن .. منم بهشون میگم خوب از مدرسه درم بیارین...اونوقت چطو میخواین تو فامیل پز بدین بچم اله و بله :P
منم همین شکلی هستم البته دارم تلاش می کنم جواب ندم :D

AMIRALI .T

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1405
صعی نمیکنم درباره خودم با کسی صحبت کنم :| بعضیاشون درک نمیکنن بعضیا فحش میدن یه عده هم مسخره میکنن:|
اگه این کار ها رو باهات می کن ولشون کن
اگه می خواهی با کسی درد و دل کنی روی کاغذ بنویس منم همین کارو می کنم بعد کاغذ رو بنداز دور و یادت باشه کس های تو رو مسخره می کنن که خودشون نمی توانن این کار رو انجام بدن
مردم شهری که همه در آن می لنگن به کسی که راست می رود می خندن
چالی چاپرین

بالا