• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیین نامه ی نمرات مدارس سمپاد

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی
پاسخ : آیین نامه ی نمرات مدارس سمپاد

مدرسه ما که فک کنم 8 بگیری یه دو نمره بزارن تنگش قبول شی :D
البته تجربه نکردم هنوز اگه امسال خدا قسمت کنه :D

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

همشون دروغه من کل آیین نامه رو که برا مدرسه ها (البته مدیرا!آخه یه وقتی خیلی صمیمی بودیم :-< ) خوندم برای معدل های زیر 14 که اخراجه برای نمره های پایین 14 تو ترم اول کلاس های تقویتی میذارن اگه پیشرفت نکرد و ترم دوم هم اونجوری آورد مثل بچه های تجدیدی شهریور میان امتحان میدن. البته یکی از بچه های ما اونجوری آورده بود چیزی بهش نگفتن بیشتر در حد حرفه

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

سلام بچه ها مدرسه ما یه طرح از خودش در کرده و میگه طبق مصوبست از ما یه امتحان تستی به نام آزمون مرور (آزمون جامع) گرفتند از تمام درس ها تست اومده بود مثل مثلا آزمون پیشرفت تحصیلی بعد به ما گفتن که توی موندن یا نموندنمون خیلی تاثیر داره و 10 نمره مستمر هر درسو طبق همون آزمون برامون رد میکنن آیا این کار طبق مصوبست و میتونن اینطوری اخراجمون کنن ممنون اگه سریع پاسخ بدید چون خیلی دلشوره دارم

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

والا من که همچین چیزی نشنیدم. مدرسه ماهم ازین کارا زیاد میکنه مثلا ازمون حلی داریم ما. میگن دو نمره از مستمرتونه . یا کارسنج تو مستمر تاثیر مستقیم داره. ولی اصلا بعدش هیچ حرفی حتی کلمه ای در موردش نزدن. یا ما آزمون دو در کردیم زنگ زدن خونه هامون گفتن اگه نیاین اجازه حضور در کلاسارو ندارین.الکیه. ولی بازم برو بگرد ببین مصوبه ای نباشه.شایدم در حیطه اختیاراتشون باشه همچین کاری. این سمپاد بعضی وقتا کارای شاخ دار انجام میده از آموزش پرورش بدتره.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از MahSun :
والا من که همچین چیزی نشنیدم. مدرسه ماهم ازین کارا زیاد میکنه مثلا ازمون حلی داریم ما. میگن دو نمره از مستمرتونه . یا کارسنج تو مستمر تاثیر مستقیم داره. ولی اصلا بعدش هیچ حرفی حتی کلمه ای در موردش نزدن. یا ما آزمون دو در کردیم زنگ زدن خونه هامون گفتن اگه نیاین اجازه حضور در کلاسارو ندارین.الکیه. ولی بازم برو بگرد ببین مصوبه ای نباشه.شایدم در حیطه اختیاراتشون باشه همچین کاری. این سمپاد بعضی وقتا کارای شاخ دار انجام میده از آموزش پرورش بدتره.
اخه همین امروز بچه های پاچه خور دوباره یاد مدیر انداختند اونم با جدیت همینو دوباره تکرار کرد و یه چیز دیگه هم گفت گفت که اگه یه درسو زیر 14 یعنی تجدید بشیم شهریور امتحان میگیرم ولی احتمال زیاد دیگه جایی تو سمپاد نداریم من همه ی درسهارو در حد 18/5 19 میشم فقط عربی و قرآن رو خیلی خراب کردم در حد سیزده چهارده میشم برای همون نگرانم در ضمن ما هم آزمون علامه حلی داریم ولی تا الان تاثیری ندادن بعد یه چیز دیگه فقط ببخشید حرفهام طولانی شد چندتا از بچها میگفتند که مدیر وقتی با معاون فناوریمون صحبت میکرده گفته به هدفمون رسیدیم بچه ها خوب ترسیدن :D

one persone

کاربر فعال
!

به نقل از ilimo :
چندتا از بچها میگفتند که مدیر وقتی با معاون فناوریمون صحبت میکرده گفته به هدفمون رسیدیم بچه ها خوب ترسیدن :D
خب از این حرفای مدیر و معاونتون معلوم میشه که از ترس شما سو استفاده کردن.
من اگه جای شما می بودم با سمپاد شهر یا استان تماس می گرفتم ببینم همچین چیزی هست یا نه چون فکر نکنم مال آموزش و پرورش باشه.واسه اینکه خیالت راحت بشه پی گیری کن ببین چی میشه.

this is me!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرز 1
شهر
تــــــ هـــــــ رونـــــــــ!
مدال المپیاد
ندارم و علاقه ای هم بهش ندارم اصلــــا

به نقل از • کـی ـانـآز • :
نمره زيره 17 و معدل زيره 18 بي برو برگرد اخراج!

مگه ممکنه؟؟:O
احتمالا اشتبا میکنی،ینی اونجا هیشکی نمره کمتر از 17 نمیگیره؟؟؟؟

نانازی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی مرحله دومم قبول شدم مدرسه بودجه نداشت گفت نمیتونیم ببریمت با المپیاد ریاضی که بدلیل نالایقی مدرسه بازم مشهد نتونستم

به نقل از khanoomi :
مدرسه ما معدل زیر 16 اخراجه و حتی شهریورم ازش امتحان نمیگیرن

چطور؟واقعن اخراج میشه؟
مدرسه ما که اینطور نیسس دوباره از طرف امتحان میگیرن!

fatemeh76

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها شما تو مدرستون بعد از امتجان ترم مصاحبه برای درس ها میگیره؟مدرسه ما برای نمرات ریاضی ترم دوم مصاحبه گذاشته،کسی میدونه تو این جلسه چه کاری معمولا انجام میدن؟

ali S

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل

سلام.نمره ی ریاضی من ترم دوم پایه ی هفتم 10/5 شد.معدلم 19/30 و نمره ی سالانه ی خردادم بالا 14 شد. در صورت قبولی در امتحان شهریور شرایط ادامه تحصیل در این مدرسه را دارم؟ آیا مسئولین مدرسه میتوانند در حال حاضر مرا از امتحان در نوبت شهریور محروم کنند؟

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

مدرسه ما زير معدل 17اخراج

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از ali S :
سلام.نمره ی ریاضی من ترم دوم پایه ی هفتم 10/5 شد.معدلم 19/30 و نمره ی سالانه ی خردادم بالا 14 شد. در صورت قبولی در امتحان شهریور شرایط ادامه تحصیل در این مدرسه را دارم؟ آیا مسئولین مدرسه میتوانند در حال حاضر مرا از امتحان در نوبت شهریور محروم کنند؟
واقعا ادم ریاضی هفتمو باید 10.5 بشه :| تا جایی که میدونم میتونن بزارن امتحان بدن،میتونن هم نزارن،بستگی به خودشون داره،ولی اگه گفتن سمپاد گفته نزارینو اینا دروغه تا جایی که میدونم!

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

مدرسه ما نمره زیر 12 اخراج
معدل زیر 14 یا 16

D:

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3تهران
شهر
تهران

به نقل از آناهید :
فکر کنم نمره زیر 12، معدل زیر 14 باشه. (اخراج)
البته الکیه به نظرم...
مگه این که دیگه یکی همه نمره هاش افتضاح باشه که اخراج کنن.

سال دوم راهنمایی بعضی از دانش اموزای مدرسه ی ما معدل ترم اولشون 17و خورده ای شده بود سال بعد اخراجشون کردن

negin y

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 -اصفهون
شهر
esf

مدرسه ما اگه پایانی ترم دوم توی دروس اصلی(فیزیک-ریاضی-شیمی-عربی) زیر 17 بگیریم باید مرداد دوباره امتحان بدیم اگه امتحان مرداد رو بالای 17 شدیم میتونیم تو سمپاد بمونیم اما اگه نه باید بریم یه مدرسه دیگه
و نمره زیر 12 و معدل زیر 14 هم بی برو برگرد اخراج

رُخِ

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان( حضرت زهرا)
شهر
بوشهر

بچه ها یه سوال
من دوسم متاسفانه ۹/۷۵ گرفته حالا کار این ندارم که چرا بش اون ۲۵/ رو ندادن ولی بهش می گن که باید از تیزهوشان بره :((و (خیلی ناراحته ) من فقط شنیده بودم معدل زیر ۱۴ بیرون می کنن ن در این حد ..میشه کمک کنین ؟(خیلی فوریه ) [-o<

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

بله باید بره
تو آیین نامه هست که نمره زیر ده امتحان شهریور رو میده و باید بره عادی

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.

اعتراض نزده؟ ممکنه عمدن خواسته باشن بیرونش کنن. بعضی وقتا میکنن از این کارا؛ اعتراض بزنین، پیگیری کنین، بلکه بهش بدن نمره رو. امتحان جبرانی خود سمپاد هم فکرکنم مرداد باشه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از س. :
اعتراض نزده؟ ممکنه عمدن خواسته باشن بیرونش کنن. بعضی وقتا میکنن از این کارا؛ اعتراض بزنین، پیگیری کنین، بلکه بهش بدن نمره رو. امتحان جبرانی خود سمپاد هم فکرکنم مرداد باشه.
برا دوست منم این مورد پیش اومد. فیزیک ۹.۷۵ شد. گفتن خب بیا شهریور امتحان بده. امتحانو داد با ۱۸ هم قبول شد. بعدش بهش گفتن خب دیگه برو به سلامت. ۳۰ شهریور گفتن باید از سمپاد بری بیرون. این قانون تازه ابلاغ شده به مدارس سمپاد. :| هیچ کاری هم نتونست بکنه.

بالا