• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طراحی صنعتی

helii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ایران
پاسخ : طراحی صنعتی

سلام...من خیلی وقت بود در مورد یه سری توضیحات در مورد این رشته بودم و این تاپیک خیلی کمکم کرد..ممنون واقعا
و اینکه من طراحی و تجسممو این جور چیزام عاااالیه ینی بهترین کارایی که میتونم بکنم فقط در همین موضوعاته.تا الانم که سوم دبیرستانم کلی چیز میز طراح کردم که در مورد همین طراحی صنعتین.طراحی محصولن.... چن تا شونو میخوام بفرستم خوارزمی .بعد میخواستم بدونم منی که رشتم ریاضیه و فک نمیکنم اگه کنکور هنر بدم رتبه خوبی بیارم(زیر 2000) با این شرایط اگه ازمون عملی رو بترکونم میتونم هنرتهران قبول شم؟

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : طراحی صنعتی

به نقل از helii :
سلام...من خیلی وقت بود در مورد یه سری توضیحات در مورد این رشته بودم و این تاپیک خیلی کمکم کرد..ممنون واقعا
و اینکه من طراحی و تجسممو این جور چیزام عاااالیه ینی بهترین کارایی که میتونم بکنم فقط در همین موضوعاته.تا الانم که سوم دبیرستانم کلی چیز میز طراح کردم که در مورد همین طراحی صنعتین.طراحی محصولن.... چن تا شونو میخوام بفرستم خوارزمی .بعد میخواستم بدونم منی که رشتم ریاضیه و فک نمیکنم اگه کنکور هنر بدم رتبه خوبی بیارم(زیر 2000) با این شرایط اگه ازمون عملی رو بترکونم میتونم هنرتهران قبول شم؟
به عنوان کسی که رشته اش ریاضی بوده و وضعیت نسبتا مشابهی با شما داشتم میتونم بگم که بله!
اما
نکته ی اول این که رتبه ی زیر 2000 رتبه ی خوب محسوب نمیشه! (نه کشوری و نه مناطق)
رتبه ی زیر 500کشوری نسبتا خوب محسوب میشه مثلا
البته شرایط دخترا با پسرا متفاوته و قبولی واسه دخترا سختتره...
هرچند که تا حد خیلی زیادی به این بستگی داره که منطقه چند باشید...
واضحا قبولی برای دختر منطقه 1 تو دانشگاهی مثل دانشگاه تهران رتبه ی خیلی خوب میخواد با نمره ی بالای آزمون عملی (شاید زیر 50 زیرگروه با نمره ی عملی بالای 35)
اما قبولی برای داوطلبایی که منطقه 2 و 3 هستن راحتتره.

در نهایت جواب بله است اما باید یکم جدی تر و منطقی تر و با اطلاعات کافی برنامه ریزی کنید و بهش نگاه کنید

صراحتا این پیش زمینه که: «من طراحی و تجسممو این جور چیزام عاااالیه ینی بهترین کارایی که میتونم بکنم فقط در همین موضوعاته.تا الانم که سوم دبیرستانم کلی چیز میز طراح کردم که در مورد همین طراحی صنعتین.طراحی محصولن.... چن تا شونو میخوام بفرستم خوارزمی»
برای قبولی کافی نیست اما خب نکته ی مثبتی هست قطعا

helii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ایران
برای سوالات تستی چه کتابایی باید بخونیم؟؟؟؟؟

بالا