• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادات و ایده‌ها

• شروع کننده موضوع

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
به نقل از sky girl :
سلام
یک تاپیک هست توی انجمن همایش ها که فکر میکنم خوب باشه و به این مربوط باشه:
چگونه برای خوارزمی مقاله ای منسجم بنویسیم؟
بله ممنون مرسی
خیلی تاپیک خوبی بود و اطلاعات مفیدی هم داشت
به همه توصیه می کنم که بخونن حتما
میگم میتونیم به صورت آزمایشی یک مقاله بنویسیم. یا هر کسی خواست میتونه مقاله هایی رو که بر این اساس نوشته اینجا بزاره تا با هم راجع به مشکلاتش صحبت کنیم.
می خواید همچین برنامه ای بزاریم؟

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران
پاسخ : پیشنهادات و ایده‌ها

عاليه فقط مسئله اينه كه مقاله مطمئنا موضوعي رو داره كه شايد همه نتونن ويرايش كنن. مثلا اختراع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از MHSNSR :
عاليه فقط مسئله اينه كه مقاله مطمئنا موضوعي رو داره كه شايد همه نتونن ويرايش كنن. مثلا اختراع
خب کلا از نظر ساختاری قرار هست ویرایش شه.یعنی فکر نکنم محتواش مهم باشه.اگه درست متوجه شده باشم منظورت رو.

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

الان مشکلی نداره که موضوع خوارزمی نباشه دیگه ؟ یعنی مثلاً مقاله هایی که کلاً قبلاً نوشتیم اگه هنوز داشته باشیمشون ..

و یه چیز دیگه اینکه برای شروع کار بهتره مقاله های قبلی رو مثلاً بزاریم تا اینکه بخوایم واسه همین موضوع ، یه مقاله جدید بنویسیم !
به نقل از آرمان حقیقی :
میگم میتونیم به صورت آزمایشی یک مقاله بنویسیم.

در ضمن موضوع فوق العاده خوبیه چون در آینده که وارد دانشگاه میشیم مقاله یا همون paper یکی از اساسی ترین و اصولی ترین کارهاییه که میشه انجام داد ..

اگه مقاله های خودمونو ذخیره نداشته باشیم میشه از اینترنت یه چیز همینجوری دانلود کرد بزاریم اینجا ؟ :D صرفاً واسه شروع

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

هر مقاله ای برای هر جا باشه فکر نکنم مشکلی باشه. ولی فکر کنم اگه مال خودمون نباشه بهتره از نویسنده ش اجازه بگیریم.

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

سلام من یه سوال دارم : من میخام واسه مسابقه روزبه (انجمن فیزیک) یه مقاله بنویسم اما هرچی فکر میکنم نمیدونم صورت مسئله رو چطور تغییر بدم چون مئله ی اصلی برای مسابقات iypt هست . اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا یا همین جا بگه یا پ.خ کنه لطفا !

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

منم هستم
اخه هرجا مقاله ها رو یه جور داوری میکنند!

• لایک
امتیازات: MV
  • شروع کننده موضوع

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از MHSNSR :
منظورتونو نفهمیدم!
به نقل از Madmazel Fairy Tale :
الان مشکلی نداره که موضوع خوارزمی نباشه دیگه ؟ یعنی مثلاً مقاله هایی که کلاً قبلاً نوشتیم اگه هنوز داشته باشیمشون ..

و یه چیز دیگه اینکه برای شروع کار بهتره مقاله های قبلی رو مثلاً بزاریم تا اینکه بخوایم واسه همین موضوع ، یه مقاله جدید بنویسیم !
در ضمن موضوع فوق العاده خوبیه چون در آینده که وارد دانشگاه میشیم مقاله یا همون paper یکی از اساسی ترین و اصولی ترین کارهاییه که میشه انجام داد ..

اگه مقاله های خودمونو ذخیره نداشته باشیم میشه از اینترنت یه چیز همینجوری دانلود کرد بزاریم اینجا ؟ :D صرفاً واسه شروع
خیلی با این سیستم موافق نیستم. شاید این برا شمایی که یه چیز آماده داری مفید باشه اما شاید اونی که مقاله ای ننوشته اصلا ندونه دقیقا هرکجا چی باید بنویسه و بهتره با این وضعیت روبرو بشه.....
به نقل از Dorna :
هر مقاله ای برای هر جا باشه فکر نکنم مشکلی باشه. ولی فکر کنم اگه مال خودمون نباشه بهتره از نویسنده ش اجازه بگیریم.
یه مساله مهم اینه که اگر کسی بر فرض مقاله ای رو برای IEEE فرستاده بعد از فرستادن ما اگر بخوایم از اون استفاده بکنیم باید از IEEE اجازه بگیریم! و کاری به شخص نویسنده نداریم. بقیه مسایل مربوط به IEEE و خود فرد هستش.
به نقل از h.f :
سلام من یه سوال دارم : من میخام واسه مسابقه روزبه (انجمن فیزیک) یه مقاله بنویسم اما هرچی فکر میکنم نمیدونم صورت مسئله رو چطور تغییر بدم چون مئله ی اصلی برای مسابقات iypt هست . اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا یا همین جا بگه یا پ.خ کنه لطفا !
معمولا مسابقات مختلف قالب های مختلفی برای مقاله هاشون دارن.ما نمی خوایم طبق اونا پیش بریم.می خوایم طبق قالب آکادمیک پیش بریم.
مشکل دقیقتونو هم متوجه نشدم :D

به نقل از fatishar :
منم هستم
اخه هرجا مقاله ها رو یه جور داوری میکنند!
فکر نمی کنم اینطوری باشه لااقل در رابطه با مقاله های دانشگاهی. :D

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر