• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادات

• شروع کننده موضوع

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
من الان متوجه شدم که انجمن روانشناسی این تاپیکو نداره! خب الان داره! :)

خب خودتون میدونید این تاپیک موضوش چیه دیگه! انتقادی و یا پیشنهادی... بود ما پذیراییم!

خیلی ممنون از همکاری شما!

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه
پاسخ : انتقادات و پیشنهادات

سلام.
یه تاپیکی توی انجمن هنر هست به اسم خط خطی های سمپادیا.من میگم نظرتون چیه یه تاپیک توی این انجمن بزنیم و توش به بررسی این خط خطی ها بپردازیم؟؟ :-?
اخه خوب هر چی باشه این خط خطی ها هم یه جوری نشون دهنده ی افکار افراده و به این انجمن هم ربط داره!

• شروع کننده موضوع

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از شقایقs :
سلام.
یه تاپیکی توی انجمن هنر هست به اسم خط خطی های سمپادیا.من میگم نظرتون چیه یه تاپیک توی این انجمن بزنیم و توش به بررسی این خط خطی ها بپردازیم؟؟ :-?
اخه خوب هر چی باشه این خط خطی ها هم یه جوری نشون دهنده ی افکار افراده و به این انجمن هم ربط داره!

اینو باید یه مقدار پیش می گفتید :)
همچین تاپیکی رو بنده یه چند ماه پیش زده بودم
به نام کاغذ سفید
تو همون صفحه ی اوله!

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

به نقل از no one :
اینو باید یه مقدار پیش می گفتید :)
همچین تاپیکی رو بنده یه چند ماه پیش زده بودم
به نام کاغذ سفید
تو همون صفحه ی اوله!
جدی؟!
پس ببخشید من ندیدمش! :-[

mohammad.se

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دامغان

میگم میشه تو اینجا یه تاپیک کلا برای انتقاد از روانشناس ها باشه بالاخره کی گفته که اصلا روانشناسی علمه؟ کی گفته که روانشناس ها صلاحیت مشاوره دادن به مردم رو دارن مثلا یه بنده خدایی رفته بود پیش یه روانشناس گفته بود که اره من خیلی افسرده ام اینا اون روانشناس گفته بود که اره چون تو خیلی نماز اینا میخونی اینجوری شدی دیگه نماز نخون درست میشه خوب این روانشناس احمق ابله که صلاحیت نداره به مردم مشاوره بده یه تاپیک نقد و بررسی کلا علم روانشناسی یا روانشناس ها باشه خیلی خوبه! 8->

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از mohammad.se :
میگم میشه تو اینجا یه تاپیک کلا برای انتقاد از روانشناس ها باشه بالاخره کی گفته که اصلا روانشناسی علمه؟ کی گفته که روانشناس ها صلاحیت مشاوره دادن به مردم رو دارن مثلا یه بنده خدایی رفته بود پیش یه روانشناس گفته بود که اره من خیلی افسرده ام اینا اون روانشناس گفته بود که اره چون تو خیلی نماز اینا میخونی اینجوری شدی دیگه نماز نخون درست میشه خوب این روانشناس احمق ابله که صلاحیت نداره به مردم مشاوره بده یه تاپیک نقد و بررسی کلا علم روانشناسی یا روانشناس ها باشه خیلی خوبه! 8->
کی گفته همه ی روانشناس ها اینجوری اند؟ X-(...هنر روانشناسی اتفاقا اینه بر خلاف سایر علوم اصلا ب عقیده کاری نداره...

• شروع کننده موضوع

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مزاحم تلفنی :
کی گفته همه ی روانشناس ها اینجوری اند؟ X-(...هنر روانشناسی اتفاقا اینه بر خلاف سایر علوم اصلا ب عقیده کاری نداره...

کاملا درسته!

به نقل از mohammad.se :

فبلا تو این تاپیک:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,86077.0.html

کمی بحث شد! اگه خوندی و دیدی جا داره صحبت کردن روش(که فکر کنم داشته باشه روشن کردن بیشتر) بیارش بالا!

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

تاپیک " اگر یه خودکار بهت بدن ، اولین چیزی که می نویسی چیه ؟ " چه هدف روانشناسانه ای داره ؟
زننده تاپیک میگه جایی خونده بوده مردم اولین چیزی که مینویسن اسم و امضاشونه ، تاپیک رو زده تا این رو ببینه .
هدف جالبی نیست بنظرم ...

• شروع کننده موضوع

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Ћеѕтег ргчппе :
تاپیک " اگر یه خودکار بهت بدن ، اولین چیزی که می نویسی چیه ؟ " چه هدف روانشناسانه ای داره ؟
زننده تاپیک میگه جایی خونده بوده مردم اولین چیزی که مینویسن اسم و امضاشونه ، تاپیک رو زده تا این رو ببینه .
هدف جالبی نیست بنظرم ...
خب من فکر میکردم میشد یه کم تغییرلتی ایجاد کرد ولی با پستای بچه ها بیشتر به اسپمستان تبدیل شد! و یه کمی هم محبوبه!
واسه همین کاریش نداشتم! اگه دیدم مشکل به وجود میاره اقداماتی علیهش می کنم!! :-?

shekoofeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

مشکل که به وجود نمیاره!
اما این تاپیکای محبوب و پرازاسپم رو ( مثل " خدا را قبول داری و فلان " در فلسفه ) باید یا نگهشون نداشت ، یا نگه داشت و استفاده کرد. یعنی از بازدیدی که اون به وجود میاره استفاده کرد برای تاپیکهای مفید انجمن.

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

پیشنهاد میکنم مدیر انجمن در قسمت توضیحات تاپیک "تصـــــور ما از کاربران سایت" اسم کسی رو که درباره اون دارن نظر میدن رو به صورت لینک اکانت بنویسه .
این کار دو فایده داره :
1.کسانی که میخوان درباره شخص مورد نظر ، نظر بدن دیگه مجبور نیستن چندین پست متوالی رو بخونن تا بفهمن طرف کیه ، چون ممکنه به اسمی که در اکانتش استفاده شده در پست ها مورد خطاب قرار نگرفته باشه !

2.که مهمترین تاثیر رو داره اینه که کاربر مجبور نیست برای فهمین شخص مورد نظر تمام کامنت ها رو بخونه و اینجوری نظری که دربارش میده تحت تاثیر نظر دیگران نیست

گذشته از اینا صرفه جویی زیادی هم در وقت میشه .

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

یه انتقادِ صمیمانه بکنم؟!
خیلی کنترل رو انجمن کم شده!

• شروع کننده موضوع

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از شقایـق³ :
یه انتقادِ صمیمانه بکنم؟!
خیلی کنترل رو انجمن کم شده!

موافقم! بنده یه مقدار کمبود وقت پیدا کردم که قراره حل شه! ولی قراره همکار هم داشته باشم! ایشالا.. مشکل حل میشه

IIلالاII

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتی
شهر
سنندج
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق

تاپیک های مهم کم شه لطفا

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران

امكانش هست ، تاپيك هاي صفحات آخر ، اونايي كه مبناي اصلي روانشناسي هستن ، بيان صفحه اول ؟؟ (پيشنهاده البته )
مخصوصا تاپيك هاي مهشيد كه واقعا عالين . بنظرم خوابيدگي انجمن هم برطرف شه . : )
ممنون.

• شروع کننده موضوع

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از RilA :
امكانش هست ، تاپيك هاي صفحات آخر ، اونايي كه مبناي اصلي روانشناسي هستن ، بيان صفحه اول ؟؟ (پيشنهاده البته )
مخصوصا تاپيك هاي مهشيد كه واقعا عالين . بنظرم خوابيدگي انجمن هم برطرف شه . : )
ممنون.

نگاهشون می کنم اونایی که هنوز جا دارن واسه بحث و اینا رو آپ می کنم و شاید هم موضوعات جدیدی از لا به لاشون در اوردم و تاپیک های جدید! مرسی

به نقل از lab0o :
میشه تاپیکی درباره ی برنامه های روانشناسی تلویزیون بزنید؟
معرفی نقد و تمجید و از این جور حرفا مثل برنامه ی این راه نزدیکست و مشق عشق و این جور چیزا! :D

خب ذات این کار که مال انجمن تلویزیون و ایناست! اگه هم بخوایم در مورد بحث روان شناسیشون اکثرا موضوعات در انجمن هست! میشه کسایی که این برنامه ها رو میبینن! بیان ببینن اگه تاپیکش اینجا نیست بزنن! :)

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

یه موضوعی رو میخوام بگم،که البته چن تا پست بالاتر بچه ها بهش اشاره کردن.
متاسفانه یه سری تاپیکا جدیداً زده شده که بحث محوری رو تو انجمن آورده پایین.به قول خودتون شده اسپمستان! :د مثه این و این واین و حتی این و البته این [چقد این این شد : -"]نمیخوام خدای نکرده تو کارِتون دخالت کنما!منتهی حس میکنم اینجور تاپیکا،روند اصلیِ انجمن رو دچار مشکل کرده .
خب اینکه هر کی تو این تاپیکا بیاد رفتار خودشو یا آرزوـاشو و اینجور مسائل رو بگه که نشد روانشناسی!
ضمناً وجود این مدل تاپیکا باعث شده که به بقیه ی تاپیکای مفید توجه نشه .
یه کار اساسی بکنین لطفاً :د

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

خب من یه پیشنهاد بدم؟
می‌شه اون تاپیک ِ مشاوره رو مث ِ حرف بزن، یه کاریش کنیم که مهمونا نتونن ببیننش؟ ینی فقط برا کسایی که عضو ـَن قابل ِ دیدن باشه. چون ما به بچه ـای "همین جا" اعتماد کردیم و مشکل ـمونو گفتیم، نمی‌خوایم هر آدمی که از راه می‌رسه ببینه که مثن این آدم این مشکل ـو داره. شاید یه وقتایی حتی مشکل‌ساز شه برامون. موافقین؟
مچکر. ;;)

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران

به نقل از 1tA ! :D :
خب من یه پیشنهاد بدم؟
می‌شه اون تاپیک ِ مشاوره رو مث ِ حرف بزن، یه کاریش کنیم که مهمونا نتونن ببیننش؟ ینی فقط برا کسایی که عضو ـَن قابل ِ دیدن باشه. چون ما به بچه ـای "همین جا" اعتماد کردیم و مشکل ـمونو گفتیم، نمی‌خوایم هر آدمی که از راه می‌رسه ببینه که مثن این آدم این مشکل ـو داره. شاید یه وقتایی حتی مشکل‌ساز شه برامون. موافقین؟
مچکر. ;;)
خب من اين پيشنهاد رو به مديران اطلاع دادم قبلا . كساني كه با اين پيشنهاد موافق يا مخالفن ، لطفا از طريق پيغام خصوصي بامن درميون بذارن .

• لایک
امتیازات: 1tA

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران