• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Game of Thrones

کی میمیره؟ (فصل۸)

• سرسی

رای‌ها: 13 20.3%
  • سانسا

رای‌ها: 3 4.7%
  • آریا

رای‌ها: 10 15.6%
  • برن

رای‌ها: 7 10.9%
  • جان اسنو

رای‌ها: 16 25.0%
  • دنریس

رای‌ها: 15 23.4%

• رای‌دهندگان
    64

Su Señor

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بابائی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
0000

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
تو وسطای شیشم خب یه چیزیایی دسگیرت میشه
آره اما هنوز گیچم دقیقا نمیفهمم داره چی میشه :/
البته اینکه آخر شبا نگاه میکنم و یکم خواب آلودمم بی تاثیر نیست ((:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
نظرتون چیه شرط بندی بذاریم کی میمیره :-"
تو نظرسنجی شرکت کنید ;;):D

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
آریا وسانسا میمرن به احتمال زیاد جان اسنو برن و دنریس هم میکشه .

amyrsajjad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
23 و 24 امین دوره المپیاد غیر متمرکز دانشجویی - قطب 4
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی ژئوتکنیک
اینستاگرام
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
تنها حالتی که من پایان سریال رو قبول خواهم کرد اینه که وایت واکرا همرو بکشن:-" در غیر این صورت پایانش رو به رسمیت نخواهم شناخت:))

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
من فکر میکنم جان اسنو و دنریس میمیرن آخرش هم آریا به تخت میشینه (((:

• لایک
امتیازات: Sep

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
آریا وسانسا میمرن به احتمال زیاد جان اسنو برن و دنریس هم میکشه .
دنریس از جان باردار میشه
بعد تازه گویا روابط خونی‌شون خیلی پیچیده‌تر از این حرفاس :))
____
اقا همه میمیرن بچه جان و دنریس ی حکومت جدیدیو راه اندازی میکنه و تریون هم مشاورش میشه :))

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
جان اسنو که قطعا میمیره(با قاطعیت):D
دنریس هم از گزینه ۵۰/۵۰ استفادع میکنم:))
وایت واکرا هم پیرو خط رهبری همرو میکشن:|

• لایک
امتیازات: Sep

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

amyrsajjad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
23 و 24 امین دوره المپیاد غیر متمرکز دانشجویی - قطب 4
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی ژئوتکنیک
اینستاگرام
سر جیمی نمیمیره ؟
من خیلی میخوام بمیره
مرتیکه ...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
قسمت اولو دیدین نظرتون چی بود؟ من زیاد چنگی به دلم نزد ولی مدل جدید تیتراژ رو خیلی دوست داشتم.

من اصلا نمیفهمم چطور وقتی جان فهمید تارگرینه انقدر یهو به شک افتاد؟ اونطوری که از همه حرفا و رفتاراش تا الان برداشت کردم این بود که اصلا این لقب و اینا براش مهم نیست (که تو همین اپیزودم گفت) و باید روی جنگ تمرکز بشه و هی جورایی به نظر میرسه اصلا دلشم نمیخواد شاه بشه ولی به محض اینکه فهمید تارگرینه انگار مثلا یهو همه چیز عوض شد:/ یعنی همین یه اسم انقدر براش مهم بود که یهویی شک کنه که شاه بشه یا نشه؟ من انتظار داشتم بگه که الان این مهم نیست و تنها کاری که میکنه ایجاد تفرقه هست و این که از سم بخواد به کسی اینو نگه شایدم من بیش از حد بهش امیدوار بودم:))

نظرتون چیه که الان سانسا از همه زرنگتر به نظر میاد؟ دیگه به تیریونم تیکه میندازه:)) (البته تیریون که وقعا جدیدا احمق شده مخصوصا پیشنهادایی که فصل قبل داد!)

اینکه جیمی و برن بالاخره بعد از مدت ها از قسمت یک فصل یک همو دیدن برام جالب بود فقط خوبه اگه قسمت بعد درست دیدارشون انجام بدن.

حالا یه سری سوال که من نفهمیدم امیدوارم یکی برام توضیح بده:))
1- اون چیزی که آریا داد به گندری براش بسازه چی بود؟ من استپ کردم چند لحظه بهش خیره شدم چیزی بارم نشد:-"
2- اون علامتی که نایت کینگ گذاشته بود مفهومش چی بود؟ احساس میکنم قبلا دیدمش ولی یادم نمیاد
3- اون لشکری که اومد پیش سرسی کیا بودن دقیقا؟ اینم فکر کنم باید بدونم ولی یادم نمیاد. سریالو قبلش بینج نکنی همین میشه دیگه:))
4- قراره بین گندری و آریا روابط عاشقانه باشه؟:| نه... :| نه... :| دیگه حرفی ندارم بزنم راجع بهش:|

الان پریویو قسمت 2 رو دیدم اصلا حواسم نبود جیمی کینگ اسلیر هم بوده اینم جالب خواهد بود و اینطور که به نظر میومد اتفاقات جالب کم کم از قسمت 2 شروع میشه.

اینکه همه شرط بسته بودن کی قسمت اول میمیره هم جالب بود هیچکس نمرد:))

فعلا همین حرفا رو داشتم چیز دیگه ای یادم نمیاد.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
000
قسمت اولو دیدین نظرتون چی بود؟ من زیاد چنگی به دلم نزد ولی مدل جدید تیتراژ رو خیلی دوست داشتم.

من اصلا نمیفهمم چطور وقتی جان فهمید تارگرینه انقدر یهو به شک افتاد؟ اونطوری که از همه حرفا و رفتاراش تا الان برداشت کردم این بود که اصلا این لقب و اینا براش مهم نیست (که تو همین اپیزودم گفت) و باید روی جنگ تمرکز بشه و هی جورایی به نظر میرسه اصلا دلشم نمیخواد شاه بشه ولی به محض اینکه فهمید تارگرینه انگار مثلا یهو همه چیز عوض شد:/ یعنی همین یه اسم انقدر براش مهم بود که یهویی شک کنه که شاه بشه یا نشه؟ من انتظار داشتم بگه که الان این مهم نیست و تنها کاری که میکنه ایجاد تفرقه هست و این که از سم بخواد به کسی اینو نگه شایدم من بیش از حد بهش امیدوار بودم:))

نظرتون چیه که الان سانسا از همه زرنگتر به نظر میاد؟ دیگه به تیریونم تیکه میندازه:)) (البته تیریون که وقعا جدیدا احمق شده مخصوصا پیشنهادایی که فصل قبل داد!)

اینکه جیمی و برن بالاخره بعد از مدت ها از قسمت یک فصل یک همو دیدن برام جالب بود فقط خوبه اگه قسمت بعد درست دیدارشون انجام بدن.

حالا یه سری سوال که من نفهمیدم امیدوارم یکی برام توضیح بده:))
1- اون چیزی که آریا داد به گندری براش بسازه چی بود؟ من استپ کردم چند لحظه بهش خیره شدم چیزی بارم نشد:-"
2- اون علامتی که نایت کینگ گذاشته بود مفهومش چی بود؟ احساس میکنم قبلا دیدمش ولی یادم نمیاد
3- اون لشکری که اومد پیش سرسی کیا بودن دقیقا؟ اینم فکر کنم باید بدونم ولی یادم نمیاد. سریالو قبلش بینج نکنی همین میشه دیگه:))
4- قراره بین گندری و آریا روابط عاشقانه باشه؟:| نه... :| نه... :| دیگه حرفی ندارم بزنم راجع بهش:|

الان پریویو قسمت 2 رو دیدم اصلا حواسم نبود جیمی کینگ اسلیر هم بوده اینم جالب خواهد بود و اینطور که به نظر میومد اتفاقات جالب کم کم از قسمت 2 شروع میشه.

اینکه همه شرط بسته بودن کی قسمت اول میمیره هم جالب بود هیچکس نمرد:))

فعلا همین حرفا رو داشتم چیز دیگه ای یادم نمیاد.
وای تیتراژ ش خیلی خوب بودش : ) اگه. دقت کنی خیلی چیزا از همین الان معلومه که کی میمیره :(
اون علامت نایت کینگ هفتا دست و پا بودش که نشون میده میخاد هر هفت قلمرو رو تصرف کنه

بالا