• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسافرت با مدرسه

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی
پاسخ : مسافرت با مدرسه

ما که سال اول راهنمایی بودیم رفتیم اصفهان وای اینقد خوش گذشت

کلی خوش گذشت

رفتیم باغ پرندگان خیلی حال داد

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

مشهد تا دلتون بخواد!
اسفندم میبرن کربلا! اولین سفر خارجیمون!

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

اون موقع که سوم راهنمایی بودیم یه دفعه مدرسه بردمون اصفهان

هردو نوعش نیازه..هم مسافرت باخانواده هم بامدرسه
بعضی وقتا نیاز داری با بچه های همسن وسال خودت باشی و یک شیطونی هایی هست که مخصوص این سفرهاست! ولی بعضی وقتا نیاز به گذران وقت باخونوادت داری!همین سفرها باعث میشه اعضای خونواده بهم نزدیک شن

shiva33

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
دانشگاه
هنو نمیرم
رشته دانشگاه
بیخیال

مشهد ،مشهد و بازم هم مشهد.....
البته انواع باغ بانوان اصفهانم هستاولی مارو که جز مشهد جایی نبردن اونم از بس بردن دیگه خیلیا نمیرن :D :D :D ماهم مجبوریم با همین اردوهای الکی خوش باشیم دیگه

MaHsHaD_77

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان

تهران اونم یه روزه که مسافرت اسمش نیس
ولی مشهد رفته بیدیم خووووووووووب بود خیلی خوش گذشت
امسالم اگه جور میریم شیراز

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

یه بار با مدرسه رفتم مشهد یه بارم با خانواده h-:

با مدر3 راستش خیلی حال میده ولی درعوض ازاد نیستی با دوستات هر وقت خواستی بری بیرون وحال کنی

و با خانواده خیلی بیشتر می مونینی کمتر خرج می کنی و بیشتر میگردی و ازادی هروقت خواستی بری چیز میز بخری بخوری بیای

ولی در کل وقتی با دوستات میری یه حال دیگه داره و 100٪ بیشتر از خانواده حال خواهی کرد :D :D :D

saratahmasbi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سارایوو(بوسنی و هرزگوین)
رشته دانشگاه
حقوق

ما پارسال رفتیم بجنورد خعلی خوش گذشت :)
کلی خندیدم :))
از بجنورد هم رفتیم مشهد وای وقتی که میرفتیم حرم اصن یک فازی داشت

فرزان فرزادی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

چند سال پیش مارو برای مسابقات رباتیک بردن شیراز
البته همرو نه
حدود 10 نفر بودیم
اولین سفر من به شیراز بود ، البته یک بار توی 5 سالگی رفته بودم ولی چیز بخصوصی یادم نمی یومد
خیلی خوب بود و خوش گذشت

ولی با این حال سفر با خانوادرو بیشتر دوس دارم
مخصوصا گروهی

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

مـا چنـدیـن بـار رفتـیم کـاشـان
شـیراز و مشهـدم رفتیـم
بـا مـدر3 خعـلی بـاحـال تره

شبنم...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(مادر)
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
94

امسال 3 بار با مدرسه رفتم کرمان و 1 بار هم که راهیان نور
ولی مشهد امسال خیلی خوب بود اونم با قطار /m\
با خونواده که میری حق نظر دادن داری ولی با مدرسه همچین کارایی نمیتونی بکنی که مثلا کجا بریم و نریم :-?
خدایا مارو ببخش چیکار که نکردیم تو هتل [-o<
هتلمون بیشتر مسافراش بحرینی بود مام بهونه اومد دسمون که زبونمونو نمیفهمن تو کافی شاپ شبا فقط بهم فحش میدادیم خیلی حال میداد :D

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

تــا حالا با مدرسه سفر نرفتم ولی خودم وقتی فکرشوم میبینم میگم مسافرت با بچه ها و اینا خیلی حال میده فک کن تنها پاشی بری مسافرت ولی خوب اردو های نصف روزه که بوده همشو شرکت کردم عالـــــی بوده

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

منم تا حالا مسافرت چند روزه با مدرسه نرفتم! یعنی اصلا نذاشتن تا برم!
تازه اگه هم بذارن مامان بابام نمیذارن مسافرت خارج از استان با مدرسه برم :-<
ولی این اردو های نیم روزه خیلی خوبه! >:D< >:D<

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

ما سوم راهنمایی یه مسافرت 5 روزه به مشهد رفتیم وای خیلی خوش گذشت بهترین مسافرتم بود مخصوصا وقتایی ک واسه خرید میرفتیم بیرون خیلی خوش میگذشت مدیرمونم اصلا 180 درجه تغییر کرده بود اصلا گیر نمیداد :D کلا از ساعت 10 صبح میرفتیم بیرون تاغروب بعدم شب ساعت 12 اینا میرفتیم حرم.منم عاشق اینم نصف شب برم حرم هم خوش گذرونیامونو کردیم هم زیارت کاش بازم بریم 8->
امسال که گفتن بودجه مدرسه تموم شده ما رو هیچ جا نبردن حتی اردوی نصف روز هم نرفتیم بهشون میگیم ما خرجشو مثل همیشه میدیم بعد مدیره میگه نمیخوایم شرمنده بچه ها و خانواده ها شیم اینجوری شرمنده میشیم ^-^ تا الان این همه جیبمونو خالی میکردن الان شرمنده میشن :|

mehdihosseini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
sampad neyshabour
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
فیزیک و شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
تربیت بدنی(دبیری )

ما دوبار رفتیم با بروبچ مسافرت یکی که اردوهای راهیان نور بود

چون با اتوبوس رفتیم همه و تقریبا 5 روز طول کشید دیگه هر چی تونستیم با رفقا خوش گذروندیم :> یادش بخیر تو اتوبوس کسی رو نمیذاشتیم بخوابه و هرکس یواشکی میخوابید با یه لیوان آب از خجالتش درمیومدیم :)) یادش بخیر 8-> این مسافرت 3 سال پیش بود

دومیش هم تهران بود رفتیم دانشگاه امیر کبیر :>

جاتون خالی اونو با قطار رفتیم خیلی خوش گذشت بهمون :))

کلاً مسافرت با دوستات بری خیلی بیشتر حال میده تا با خانواده :D

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

ماها رو که هر جا می خواستن امسال ببرن ...لغو شد:مشهد،مجلس شورای اسلامی،کرمان،....
بعد امتحانات ترم اول که به تعطیلی عادت کرده بودیم با شعار:نه تهرون،نه کرمون،فقط خونه خودمون!(خودم طراحیش کردم) 4روز آزگار تعطیل کردیم خودمونو!
همه بگن :ماشالله! <D=

PrimeOfLife

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
یه جای خوب
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوش ترین مسافرت زندگیم سال 83 بود با مدرسه 5 روز رفتیم یزد. انقدر خوش گذشت که هنوز هر بار میرم سفر می گم مثل سفر یزد که نمیشه!

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

منم تاحالا با مدرسه به مسافرت نرفتم باید خیلی جالب بشه. توی راه با دوستای خودمون بشینیم جوک تعریف کنیم :)) :))

شاید یه روزی ما رو هم بردن

this is me!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرز 1
شهر
تــــــ هـــــــ رونـــــــــ!
مدال المپیاد
ندارم و علاقه ای هم بهش ندارم اصلــــا

وااای شلمچه!من خودم عاشق مسافرت با مد3 ام ولی این شلمچه ماشالا به قدری افتضاح بود که همه ی خوشی های مسافرت با مدر3 رو برامون با موفقیت تبدیل به زهرمار کرد!صبح راس ساعت 4 بیدارمون میکردن که پاشین نماز جماعت!غذاهاش که اصن ترجیح میدم دربارشون چیزی نگم فقد در این حد که بچه ها یه ذره از اون غذاها میخوردن که نمیرن!بعد روز آخر مارو صف کردن پس از پیمودن مایل ها راه با پای پیاده(!) و اینکه تو راه هم تا میخوردیم بهمون توهین شد(خودمم دقیقا نفهمیدم چرا!هی میگفتن موهاتونو بکنین تو شماها بی حیایین، پررو شدینُ این حرفا)رسیدیم به یه جایی وسط بیابون که هیچگونه برقی نداشُ فقد با یه ذره فانوس روشن بود اونجا ام همین حرفا ادامه داش(آش نخوردهُ دهن سوخته!)به اضافه اینکه به ما هشدار دادن ممکنه عقرب یا مار نیشتون بزنه یا گرگ و سگ بخورتتون!اصولا ما زجرای زیادی کشیدیم هر چند خانوم آزاد و خانوم وظیفه خیلی سعی میکردن بهمون خوش بگذره که دستشونم درد نکنه!ولی یه خوبی ای که داشت این مسافرت،این بود که من قشنگ متوجه فرق رفتار مسئولای مدرسه خودمون با بچه هامون و مسئولای مدارس عادی با بچه هاشون شدم!ما وضعمون ازونا بهتره!

fatemeh.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم اباد
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی

راهنمایی ک بودیم بردنمون کاشان.خیلی خوب بود.کلی شیطونی کردیم.البته یه سال دیگه مدرسه اردو اصفهان گذاشت من نرفتم ولی بچهایی ک هردو رو رفتن گفتن کاشان بهتر بوده.

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

دو سال پیش از طرف مدرسه رفتم مشهد با دوستام.همون چند روزی هم که اونجا بودیم مصادف میشد با بازیهای رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان...که شب اولش بازی بایرن-رئال بود و شب دومش هم بازی بارسلونا-چلسی. دوستای منم که همه طرفدار رئال وبارسان...
بعد شب اولش وقتی از حرم برگشتیم بلافاصله بازی بایرن-رئالم شروع کرد...بیشتر دوستام بارسایی بودن وبه همین بهانه طرفدار بایرن!در طول بازی انقدر جیغ و داد کردیم :D آخرش ناظممون اومد گفت: بابا به پیر به پیغمبر ساکت بشید !!! :))
اول بازی 10-12 نفر بودیم فکر کنم... بعد هر ده دقیقه یه نفر پا میشد میرفت...!فوتبال نگا کردن بلد نیستن که :-"
بایرن 2-1برد و فرداش رفتیم پاساژ و من دربه در دنبال پلاک بایرن میگشتم :Dآخرش تو یه مغازه پیدا کردم. فروشنده ازم پرسید: طرفدار بایرنید؟
منم گفتم بله ;;) بعد گفت بایرنم که دیشب رئالُ زد!
-----
پارسالش هم رفته بودیم مشهد و بازی شالکه-من یونایتد و بارسلونا-رئالُ اونجا نگا کردیم...شب اولش شالکه2-0 باخت =((اون موقع هیچکدوم از دوستام فوتبال نمیدیدن، خودم تا ساعت1 نشستم تحلیل های آقای صدرُ گوش کردم :-"بیچاره ها خوابشون نبرد فک کنم :D

حالا پارسال که تو بازیای رفت بایرن4-0 بارسا رو برد و فردا شبش هم دورتموند4-1 رئالُ برد،ما رو نبردن مشهد!
اگه میرفتیم چه کیفی میداد!من طرفدار بایرن و دورتموند و در مقابل اونا همگی رئال وبارسا :D

بالا