• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلید جا گذاشتم،پول ندارم،بیرونم، چه کنم؟

arti

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
هیچی!
پاسخ : کلید جا گذاشتم،پول ندارم،بیرونم، چه کنم؟

درجه 3:
این که کاری نداری وایمیسی سر خیابون عر میزنی آقا پلیس مهربون هم تو رو می بره پاسگاه پلیس تازه شاید اون مدتی که تو پاسگاهی هم چنتا از فنون رزمی رو یاد بگیری!!! :D :D :D
از اون جایی که نه مادر پدر داری نه فک و فامیل ممکنه آقا پلیس مهربون تورو به فرزندی هم قبول کنه!!! :D :D :D
بعد تو رو ببره خونشون پیش زنش که به تازگی ی بچشونو از دس دادن و کلی ناز و نوازشت کنن!!! :-" :-" :-"

پ.ن:اگه در چنین موقعیتی بودید اخاذی از زن آقا پلیس مهربون فراموش نشه!!! (< :))

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
زنگ بزنیم اقا پلیسه بیاد کمک :))
یه راهشم اینه بندازیم تو راه های اصلی(البته اگر ادرس خونمون رو بلدیم:))) و بریم تا بالاخره برسیم به خونه(گفتم نزدنمون یه وخ). اونجا یا یه راهی برای ورود پیدا میشه. یا تهش میریم به کلیدساز میگیم بیا درو باز کن. این گوشی رو هم گرو نگه دار تا درو باز کردی از تو خونه پولشو بیارم بدم بهت :| (کلید ساز زیر بار نرفت میزنگیم به اتیش نشانی میگیم باد زد درو بست موندیم تو کوچه! بابا ننمونم خارجه!!)

پ ن: تماس با 110 و 125 رایگانه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
سالها پیش دختربچه ای بودیم سرخوش پاشدیم با اتوبوسی ک باشگا گرفته بود رفتیم شهر دیگه تمرین=)
گوشی نداشتیم=) پول هم نداشتیم=) مادر پدر هم خونه نبودن=) باشگاه هم تو شهر نبود اطراف شهر بود=) اتوبوس مارا جا گذاشت=)
حال بشنوید ما چه کردیم(:/
ب یک انبار مصالح ساختمانی که اونجا بود رفتیم=)با تلفن اونجا زنگ زدیم آزانس=) با آژانس رفتیم دم خونه عموجان که کلا یشهر دیگع بود:-"
اوناعم حساب کردن=)

تو هرکدوم ازین موقعیت ها میتونی زنگ بزنی اژانس ببرنت پیش ی اشنا:-"

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
اول اولش که فحش زیر و بالا همرو میدم و یه لگد به در میزنم ، ولی از اونجایی که من یک سنجاب صورتی هستم و خیلی با شخصیت و با فرهنگم فندکمو از تو جیبم در میارمو خونرو آتیش میزنم ! ( خوبی سنجاب صورتی بودن همینه که میتونی نصف دنیارو نابود کنی بعدش یادت بیاد که همش تحیلات ذهن معیوبت بوده )
بعدش از اونجایی که دیگه سرپناهی برام نمونده میرم زیر برفا فندکمو دوباره در میارمو دونه های برف رو اتیش میزنم و آب آشامیدنیمو تامین میکنم ! میتونم کوفته برفی هم بخورم و فک کنم کوفته برنجیه خیلی هم حال میده !
بعدشم که داشتم از سرما یخ میزدمو هیچ حسی نداشتم میرم از روی پل سرنوشت میپرم پایین و بدون درد میمیرم
:)):)):))

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
از در برو بالا باز کن درو
من این کارو میکنم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
من این اتفاق برام افتاد
نشستم جلو خونه
انقدر منتظر موندم تا شب شد و اندکی بعد مامانم از خرید اومد :|

ellllnaz

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
خودکشی

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
چتر ميشم خونه اقوام :)):-"

【Epiphany】

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
2121
از اونجایی که تو سطح انجمن تاپیک های با محتوای بسیار زیادی پیدا میشه که آدم انگشت به دهن میمونه تصمیم گرفتم یه تاپیک چرت بزنم دور هم استفاده کنیم.

سه تا درجه سختی تعریف میکنیم، خلاقانه ترین جواب بهترین جواب انتخاب میشه.

درجه اول:

رفتیم بیرون، پدر تو محل کار هست، مادر هم بیرون از خونه، دیر وقت هم برمیگردن، پول نداریم، و تو یه محل دور از خونه هستیم، اما تلفن همراه داریم با شارژ قابل قبول، چه کاری انجام بدیم؟ طبیعتا سوال چند جواب خلاقانه میتونه داشته باشه.

درجه دوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر سفر هستند، کلید داریم، تلفن همراه با شارژ مناسب هم داریم، پول نداریم، فامیل ها هم تو شهر نیستن، از خونه هم دور هستیم، چه کاری باید بکنیم؟

درجه سوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر خراج از کشور هستند، کلید رو جا گذاشتیم، تلفن شارژ نداره، پول نداریم،دوست و فامیل هم نداریم، از خونه دور هستیم، هوا روبه تاریکی هست، دانش آموز هم نیستیم، چه کاری میتونیم کنیم؟

طبیعی هست حالت های بالا نسبت به هم جواب های محدود تری دارن، جواب ها باید منطقی و قابل اجرا باشند، در عین حال ساده و خوب باشند.
گوشه موشه ها تو خیابون جا هس ایشاا؟
یا نه خیابونم نداریم؟ :))
اگ خیابون هس میتمرگم یه گوشه تو خیابون تا اوضاع وفق هوشنگم شه !

بالا