• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاموش شدن لپ تاپ

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
سلام.

یه بار اومدم لپ تاپ رو روشن کنم ... بعد از حدود یک ثانیه از روشن شدن خاموش شد. از اون موقع همینطوریه...مشکل از کجاست؟؟ تعمیرکار مطمئن هم نمیشناسم ... گارانتی تموم شده.

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین
پاسخ : خاموش شدن لپ تاپ

باتریش فول بود ؟
من یه راه حل نه چندان علمی بلدم
بیشتر این مشکل برای باتری پیش میاد و باتری ضعیف میشه که خاموش میشه ، حدود 12 ساعت باتری لپ تاپت رو بزار تو فریزر

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

به نقل از H O S E I N :
سلام.

یه بار اومدم لپ تاپ رو روشن کنم ... بعد از حدود یک ثانیه از روشن شدن خاموش شد. از اون موقع همینطوریه...مشکل از کجاست؟؟ تعمیرکار مطمئن هم نمیشناسم ... گارانتی تموم شده.

بدون باطری وصلش کن مستقیم به برق ! ببین روشن میشه یا نه ! اگه شد مشکل از بطریته ! اگرم که نه ببرش نمایندگی !

نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
رتبه سوم المپیاد آزمایشی زیست
دانشگاه
علوم پزشکی كاشان
رشته دانشگاه
تخصص اطفال
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از H O S E I N :
سلام.

دقيقا همين اتافق برا منم افتاده بود يعني بعد از اينكه خاموش كردم روز بعد صفحه ديگه بالا نمي اومد و لب تاپ خاموش ميشد يه چيزي از مادربوردش سوخته بده همونجا كه خريدي حدود 70 80 تومن هم خرجش ميشه بخاطر استفاده زياد استفاده نكردن از فن و اينا ايجاد ميشه نه بخاطر باتريش نيس اون راه هم كه باتري رو بذاري تو فريزر همش جواب نميده .

بالا