• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور آزاد + سومی ها

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : کنکور آزاد + سومی ها

به نقل از The Phenom :
آقااین پشتیبان ومدیرگروه ماگفتن تامیتونین*دارهارونزنین چون بالاخره هرچقدرم قوی باشید،60%کنکورروسال دیگه میخونیدوبه احتمال زیاد*دارهاروقبول نمیشید.گفت اونایی روبزنیدکه100%قبولید.
حالامن چیکارکنم؟*داربزنم؟نزنم؟

احتمال اینکه قبول شید اصلا کم نیست البته بستگی داره ستاره دار کدوم دانشگاه کدوم شهر ولی بازم احتمال اینکه قبول شید کم نیست

من پارسال از بعد نهایی ها تا اون موقع لای کتابای سوممو باز نکرده بودم دومم که داغون پیشم که هیچی فیزیک اصلا فرمولای مغناطیس رو هیچکدومو یادم نبود سر عمومی ها ادبیات و دینی رو خیلیشو بلد نبودم کلی وقت اضافه اومد! با این حال انتخاب اولم ستاره دار بود قبول شدم از دوستام هم هر کی رو میشناحتم هر چی زده بود رو قبول شده بود اکثرمون هم ستاره دار زده بودیم

به نقل از پویا م :
دوستان بدبخت شدم! کارت اعتباریشو نمی‌شه اینترنتی گرفت؟! من الان خودپرداز از کجا گیر بیارم؟!!!

من اینترنتی گرفتم! ( البته من سوم نیستم ولی فکر نکنم فرق بکنه)

به نقل از mahsaperspoli30 :
درسته امسال اگه قبول شی اجازه نمی دن بری ولی اگه یه رشته خوب قبول شی می تونی ذخیرش کنی بری

تا جایی که من میدونم نمیشه ها... :-?

• لایک
امتیازات: ghezi

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
پاسخ : کنکور آزاد + سومی ها

به نقل از پگاه :
احتمال اینکه قبول شید اصلا کم نیست البته بستگی داره ستاره دار کدوم دانشگاه کدوم شهر ولی بازم احتمال اینکه قبول شید کم نیست

من پارسال از بعد نهایی ها تا اون موقع لای کتابای سوممو باز نکرده بودم دومم که داغون پیشم که هیچی فیزیک اصلا فرمولای مغناطیس رو هیچکدومو یادم نبود سر عمومی ها ادبیات و دینی رو خیلیشو بلد نبودم کلی وقت اضافه اومد! با این حال انتخاب اولم ستاره دار بود قبول شدم از دوستام هم هر کی رو میشناحتم هر چی زده بود رو قبول شده بود اکثرمون هم ستاره دار زده بودیم

من اینترنتی گرفتم! ( البته من سوم نیستم ولی فکر نکنم فرق بکنه)

تا جایی که من میدونم نمیشه ها... :-?
داشت ولی تموم شد! یعنی الان دیگه اینترنتی نمی‌شه ثبت‌نام کرد! فردا ۱۰ صبح هم تموم می‌شه :D باید فردا صبح برم بگیرم

بالا