• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیا واقعا کشتن لذت بخش است؟

• شروع کننده موضوع ibtkm
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
پاسخ : آیا واقعا کشتن لذت بخش است؟

به نقل از ریــحــانــه :
چرا اینُ میگی ؟
من واقعا بدم میاد ! آقا زوری که نیس خودمُ میشناسم بدم میاد ! :D
مطمئنا هستن آدمایی که بدشون بیاد .
ینی اصن اینُ قبول ندارم که ذاتا آدم خوشش میاد از کشتن !
یه سری جنون آنی هست که باعث میشه آدم یهو دوس داشته باشه یکیُ بکشه مثلا ! ولی ذاتا اینجوری نیست !

البته من یه چیزی بگم! ممکنه آدم از یه چیزی که بدش هم میاد بهش هیجان بده و این هیجان باعث علاقه بشه!
من یکی دنبالم راه بیفته بخواد منو بکشه بهم یه هیجان بدی می ده درحالیکه از اینکه کشته بشم خوشم نمیاد! پس یعنی ممکنه کار بدی باشه ولی باعث هیجان بشه! هیجان هم در نهایت باعث علاقه می شه. شاید بدون اختیار خود ادم.

میشه نظر خودتون هم بدونیم ؛ موافق یا مخالف ؟
از نظر حسی مخالفم ولی از نظر عقلی دلیلی برای مخالفتم ندارم و همچنین از لحاظ عقلی فکر می کنم انسان به کشتن علاقه داره! چرا وقتی بین اقوام و قبایل مشکل پیش میومد اولین راه جنگ و کشتار بود؟ چند شب پیش داشتم فکر می کردم در طول تاریخ بار ها و بار ها یه سری کشور یه مدت با هم جنگ کردند بعد به این نتیجه رسیدند که صلح کنند. دوباره جنگ کردند و به این نتیجه رسیدند که صلح کنند. خب چرا از اولش عین بچه آدم کار رو با صلح پیش نبردند ( این موضوع جنگه کلا باید تو یه تاپیک دیگه بررسی شه. فعلا کاری بهش نداریم)
البته یه نکته‌ای هست فکر نمی کنم تا آدم تو شرایط واقعی‌ اون قرار نگیره، بتونه پیش بینی کنه! شاید الان خیلی ریلکس بگیم ولی واقعا وقتی پیش اومد یه حس دیگه‌ای داشته باشیم.

ینی وقتی ببینی تو سرقتِ مسلحانه یه نفرکشته میشه تو خوشحال میشی؟ حاضری یکی بمیره که تو به هیجان بیای؟ همچین هیجانی رو وقتی داری از تلویزیون میبینی شاید داشته باشی اما این لحظه ایه :D نمیدونم متوجهه منظورم میشید یانه ولی به هر حال...
چه ربطی داره اخه. مگه من گفتم ملت همدیگرو بکشید که من هیجان بیام؟! هیجان باعث علاقه می شه ولی باعث خوشحالی نمی شه لزوما! مثالش هم همون قتله بود که یکی بخواد منو بکشه. من هیجان بهم دست می ده ولی از این کار بدم میاد! (از اینکه کشته بشم)

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

خب پس هیجان باعثِ علاقه نمیشه. یه نفر بیاد بکشتت تو هیجان زده میشی بعد علاقه داری... :D

• شروع کننده موضوع

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از ــــفاطمهــــ :
خب پس هیجان باعثِ علاقه نمیشه. یه نفر بیاد بکشتت تو هیجان زده میشی بعد علاقه داری... :D
من همه‌ی حرفم اینه. یکی بخواد بیاد منو بکشه. من دچار هیجان منفی می شم. این هیجان منفی به تدریج کشتن یک فرد رو برای من آسون می کنه و کم کم باعث می شه که ازش خوشم بیاد. یکی از دوستان حرف خوبی زد. شاید با اینکار(همین کشتنه) احساس امنیت و آرامش می کنم.

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

به نقل از پویا م :
مثل p انگاه q ، q انگاه p شد :D
مثالی که شما زدید درباره‌ی درام مثلا برعکس حرف منه. مثال شما می گه که ممکنه هیجان نداشته باشه ولی علاقه داشته باشید. ولی من می گم اگه هیجان انگیز باشه، حتما علاقه پشتشه! حتما حتما.
اصن علاقه از کجا میاد؟ شما میری ترن هوایی سوار شی، یهو می بردتون بالا و شما به هیجان میاین! از اینجاست که علاقه‌ی شما به ترن هوایی بیشتر می شه.

من می گم پشت هر هیجانی، یک علاقه‌ای هست.
چی چه جوری؟ :D

نمود های دیگش دیگه...

• شروع کننده موضوع

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از lollipop :
نمود های دیگش دیگه...
نمود دیگش. چرا همیشه جنگ و کشتار از اولین راه‌هایی بوده که به ذهن بشر رسیده همیشه؟ در حالیکه بعد جنگ به این نتیجه رسیدن باید صلح کنن!
چرا همیشه می خوایم یکیو تهدید کنیم می گیم می زنمتا؟ می کشمتا؟ راه تهدید کردن کمه که از الساعه همینو می گیم؟
چرا بچه که بودیم اینقدر اسلحه‌ها رو دوست داشتیم( خیلی ها اینطوری بودند) ؟
....

Masih-j

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان

تاپیک را کامل نخوندم اما نظر کلی خودم :
اول در مورد فیلم های اکشن و بازی ها :
فیلم های اکشنی را که ما می بینیم و لذت می بریم ، این فیلم ها یک داستان داره و ما این داستان را دنبال می کنیم و از داستان فیلم لذت می بریم در داخل فیلم هم تراژدی هایی مثل کشته شدن ، جنگ و ... هست که هیجانش را زیاد می کنه ... ولی خوب دلیل لذت ما بیشتر به دلیل داستان داشتن فیلم هست ... فرض کنید یه سری صحنه کشتن و کشته شدن را بی هدف همینطوری پشت سر هم به شما نشون بدن آیا شما از این صحنه ها لذت می برید ؟ در مورد بازی های کامپیوتری هم همین نکته صادق هست که ما هدفی را در بازی دنبال می کنیم . هدف ما رسیدن به پیروزی است و به این دلیل لذت می بریم

به نقل از پویا م :
نمود دیگش. چرا همیشه جنگ و کشتار از اولین راه‌هایی بوده که به ذهن بشر رسیده همیشه؟ در حالیکه بعد جنگ به این نتیجه رسیدن باید صلح کنن!
چرا همیشه می خوایم یکیو تهدید کنیم می گیم می زنمتا؟ می کشمتا؟ راه تهدید کردن کمه که از الساعه همینو می گیم؟
چرا بچه که بودیم اینقدر اسلحه‌ها رو دوست داشتیم( خیلی ها اینطوری بودند) ؟
....
اینکه جنگ از اولین راه هایی بوده که به ذهن بشر رسیده دلیل بر لذت از کشتن نیست ... از دلایلش می تونه این باشه که با جنگ می شه راحت تر رقیب را حذف کرد و منافع بیشتری بدست آورد ... در حالی که راهکار هایی مثل صلح نیازمند مذاکره و ... هست و ممکنه دو طرف به توافق نرسن .... به هر حال دلیل جنگ لذت از کشتن نیست ، می بینید که جنگ و کشتن هیچگاه بی هدف نیست ، جنگ برای بدست آوردن به سری منافع هست . کسی برای لذت از کشتن نمی جنگه . ( به طور کلی این صلح و جنگی که گفتین تو اون پست بالای صفحه هم دلیلش لذت از کشتن نیست دلیل جامعه شناختی داره چون همیشه مذاکرات برای صلح به نتیجه نمی رسه و جنگ راهی ساده تر برای حذف رقیب و به دست آوردن منافع هست )
و یا تهدید و ... برای این نیست که ما از زدن لذت می بریم به دلیل اینه که با تهدید شاید زودتر به هدف خودمون برسیم.
علاقه به اسلحه هم دلیل به علاقه به کشتن نیست ... بچه ها همیشه از کار های بزرگترا تقلید می کنن این می تونه دلیل علاقه به اسلحه باشه یا حالا دلایل دیگه شما هیچ وقت در دوران کودکی علاقه نداشتی که یک نفر رو بکشی داشتی ؟ صرفا علاقه به اسلحه و تفنگ بازی یک نوع سرگرمی بوده...

البته استثنا وجود داره افرادی هستن که از کشتن و شکنجه دیگران لذت می برن به یک بیماری روانی به نام سادیسم مبتلا هستن !

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از پویا م :
سلام.
چندین روز پیش با یک نفری یک بحثی داشتیم درباره‌ی act یا همون عمل کشتن. همون به قتل رسوندن.

به نظر شما چرا ما فیلم‌های اکشن و توش کشت و کشتار داره رو دوست داریم؟ اولین جوابی که به ذهنم آدم می رسه : چون اون فیلم‌ها جذابن!
خب دوستان سوال همینه. چرا اون فیلم‌ها جذابن؟ و این چیزیه که می خوام نظر شما رو دربارش بدونم.
چرا شما از فیلمای ترسناک لذت میبری ؟ واقعآ جن زامبی دوس داری ؟

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از پویا م :
سلام.
چندین روز پیش با یک نفری یک بحثی داشتیم درباره‌ی act یا همون عمل کشتن. همون به قتل رسوندن.

به نظر شما چرا ما فیلم‌های اکشن و توش کشت و کشتار داره رو دوست داریم؟ اولین جوابی که به ذهنم آدم می رسه : چون اون فیلم‌ها جذابن!
خب دوستان سوال همینه. چرا اون فیلم‌ها جذابن؟ و این چیزیه که می خوام نظر شما رو دربارش بدونم.

یک نظریه‌ای که دربارش وجود داره و خیلی ها قبولش دارن اینه که انسان به طور ذاتی از عمل کشتن لذت می بره! یعنی آدم حتی اگه جرات نداشته باشه یکیو بکشه ولی از عمل کشتن لذت می بره و این چیزی نیست که جلو چشم آدم باشه و در کارهای دیگش معلوم می شه! مثل همین فیلم‌ها.
یا مثلا دقت کردید اینقدر از بازی های این تیپی خوشمون میاد؟‌

نظر شما چیه؟ آیا این حرف درسته؟ اگه نیست پس چرا از فیلم‌های اکشن و این تیپی خیلی از ما ها خوشمون میاد؟ اگه هم درسته چرا انسان واقعا از کشتن لذت می بره؟
پستای بالاییو نخوندم
فقط میدونم کاملا درسته من واقعا دوست دارم یکیو بکشم
واقعا لذت میبرم
دلیلشم به نظرم غریزه آدمه

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

کشتن یه نوع تخلیه ی هیجان میتونه باشه وبه همین دلیلم میتونه فکردربارش لذت بخش باشه یا کشتن یه نفرکه میخوایم بکشیمش
چون ماروخالی میکنه ازنظراحساسی مثلا من اگه ازیه نفرمتنفرباشم این تنفرمیتونه باکشتنش کم بشه یاحتی نابودبشه :-"
ولی این نسبی چون ما دلائل کشتن و موقعیت ها ومکان های متفاوتی داریم
ولی این که فیلم های کشتاری واینا جذابن هم میتونه یه زیرمجموعه ای ازاون باشه این که ماخودمونو جای اون شخصیت قرار میدیم ویکم تخلیه ی احساسی میشیم توخیالمون

ermia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HnschII
شهر
mashad
مدال المپیاد
ادبیات
دانشگاه
سوال خوبیه‏!‏
رشته دانشگاه
اینم سوال خوبیه‏!‏

حال میده خیلیم حال میده

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من حال نداشتم کل تاپیک رو بخونم٬
اما درباره ی کشتن٬ خب٬ معمولا همه آدما نیستن که از فیلم اکشن خوششون میاد٬ همون آدمای کمال طلب که روحیه ملایم و آروم دارن و این حرفا. ولی یه سری آدم دیگه هستن که مبتلا به سادیسم خفیف هستن ( خودم مثلا :-" ) و از این جور چیزها لذت میبرن.
این جا کشتن باید توضیح داده بشه٬ همین جوری به یکی سیانور بدی بخوره حال نمی ده٬ چاقو زدن٬ فرو کردن یه چیزی تو تن یکی دیگه٬ یه چیز تیزی که میدونی رگ هاشو از هم میپاشونه و نابودش میکنه خیلی حال میده٬ این که این قدر بزنیش که بمیره٬ با چکش بکوبی تو سرش تا از وسط نصف بشه٬ یه گلوله صاف بزنی تو قلبش٬ عین پاره کردن یه چیز سفته٬ عین بوکس٬ عین تخلیه انرژی٬ عین ترکوندن حباب های نایلون ضربه گیر٬ تخلیه انرژی٬ خیلی حال می ده.
من قاتل حرفه ای نیستم٬ به قتل هم علاقه ای ندارم٬ کلا به کار های غیر انسانی علاقه ندارم٬ ولی از اون جا که یه مقدار سادیسم دارم ٬ میفهمم که چه حس باحالی داره٬ میفهمم که قاتل چه لذتی میبره از کشتن. (البته همیشه هم لذت نمیبره ها! بعضیا وجدان دارن :د )
آدمایی مثل من که پر انرژین و دوست دارن تخلیه بشن و اینا ٬ که کم هم نیستن٬ از تجربه این لذت توی ابعاد کوچیک (ترکوندن حباب ضربه گیر٬ کشتن مورچه و سوسک٬ در مرحله بعد بازی کامپیوتری و فیلم بزن بزن) لذت میبرن. فیلم اکشن دوست دارن چون که خودشون قاتل نیستن٬ ولی میتونن این حسو پا به پای قاتل تجربه کنن. خودشون نمیخوان - و نمیتونن - که آدم بکشن٬ پس کار کشتنو به بازیگر میسپرن و خودشون لذت میبرن.
یه کتابی هست٬ مردگان تابستان٬ یه دختر ۱۳ ساله ـست٬ که سه نفر رو میکشه٬ با ضربه های چاقو٬ و حس میکنه خون مقتول ها که رو تنش میریزه٬ وجودش رو پر میکنه٬ خلا شخصیتش رو از بین میبره٬ حس میکنه تمام علاقه ای که به اون افراد داشته رو داره بهشون ثابت میکنه٬ وقتی پیش کساییه که دوستشون داره٬‌ حس میکنه چقدر خوبه که الان یه چاقو فرو کنه تو گردنشون...
بعد که این فیلم ها و کتاب ها و بازی ها زیاد بشن٬ توی جامعه و زندگی واقعی هم زیاد میشن٬ آدما از تجربه لذت تو ابعاد بزرگتر دیگه نمیترسن٬ کشت و کشتار زیاد میشه٬ بعد تو حوادث رسانه ها بازتاب میشه٬ کم کم این چیزها عادی میشه. بعد کم کم٬‌ دیدن فیلم اکشن و این جور چیز ها تبدیل به یه تفریح با مزه میشه. بعد دیگه اون دوستامون که روحیاتشون لطیفه هم بی تفاوت میشن. همه با فیلم اکشن حال میکنن. و اینا.

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

من خودم اگه به شخصه اسلحه [ دیکته ؟! ] داشتم ، عالی میشد 8->

به نقل از Shek8fe :
آدم سالم هیچ وقت از کشتن لذت نمی بره ؛ روح آدم سالم از خوبی ها و حقیقت و کمال حظ میکنه و این در فلسفه اثبات میشه.

و در روان شناسی یکی از خصوصیات انسان های مبتلا به سادیسم اینه که از رنج دادن و کشتن دیگران لذت میبرن ؛ اما آدم های سالم مثلا اگر خودشونم مهربون نباشن دوس دارن بقیه مهربون باشن.

ینی میگی من سادیسم دارم ؟! ;;) ;;)

demon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک

منم با اون دوستی که گفته بود داستان رو دنبال میکنیم موافقم
برای من اینجوریه که اگه توی یه فیلم زجر کش کردن یه ادم رو به طور کامل و فجیع نشون بده این شکلی :| (ینی بدون نوسان احساسات) تماشا میکنم
اما این تروریستای مثلا سوریه رو نشون میده یه حالی مث تشنج میشم!! :D
همزاد پنداری با شخصیت داستان و خشمگین یا هیجان زده شدن با اون باعث میشه از ادم کشتنش لذت ببریم
وگرنه بنی بشر بیمار روانی به دنیا نمیاد که :-"

پ.ن: به من چه که یه سری گفتن از کشتن لذت میبرن؟!! :-"

رهاـbehemoth

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست

راستش به نظر شاید ما گاهی اوقات مرتکب شدن به عمل قتل رو ضروری بدونیم. این به خاطر اینه که ما اونقدر درگیر جامعه ای که توش زندگی کردیم شدیم که یادمون رفته ما زمینه ای یک جایی توی ذهنمون داریم ما رو یاد خاطرات میمونیمون می اندازه. ما همون قدر انسان اخلاق گرای شکسپیر هستیم که قتل رو مذموم می دونه به همون اندازه میمون تکامل یافته ای هستیم که قتل رو لازمه ای برای بقاش می دونه. این صرفا یک مسئله ی رفتاری نیست بلکه خاطره تکاملی از چندین ملیارد سال تحول زیستیه که یکجایی توی قشر مغز ما مخفی شده. و مقدار کم100000 تاریخ ائوسن یا همون عصر تمدن در مقابل تحولات دیرینه از عصر پرکامبرین چیزی نیست. ولی با این وجود فرهنگ جوامع اونقدر قدرتمنده که ما رو در مقابل میمون شدن نگه داره و به ما بفهمونه که ساده ترین راه برای خلاص شدن از مصیبت کشتنه!
ولی خب این صرفا لدت بخش بودن قتل رو توجیح نمی کنه. به نظر من نباید قتل لذت بخش باشه مگر اینکه دلیل خاصی برای اون داشته باشی مثلا اگه کسی رو که به قتل می رسونی آدمی باشه که خیلی به تو ظلم کرده شاید به قتل رسوندنش لذت بخش باشه. ولی به طور کلی دلیلی وجود نداره که انسانها به طور کلی از قتل لذت ببرن. از نظر فرهنگی که خب هیچ وقت به ما انسان کنونی تلقین نمی شه که باید از قتل لذت برد و آموزش رکن مهم فرهنگ قتل رو عملی لذت بخش نشون نمی ده مگر در شرایط خاصی که مثلا عده ای از کشته شدن عده ای دیگه(مثلا درگیری های قومی) لذت ببرن. تا این جا به نظر من خوشحال شدنه اول و بعد لذت از اون خوشحالی نه لذت بردن مستقیم.
از نظر تکاملی احتمالا قتل معمولا برای انسان پر سود به نظر می رسه ولی لذت بحثش جداست. چون لذت احساس خیلی پیچیده ایه که عوامل مختلفی درش دخیل هستند و لذت بردن از قتل از نظر تکاملی بیهوده است. هر چند می شه این توجیح رو ارائه کرد که یک آدمکش اگر دست به قتل بزنه می تونه در میدان به در کردن رقیبش موفق بشه و اگه این کار براش لذت بخش باشه می تونه بیشتر رقبا رو حذف کنه چون به اون کار ترغیب می شه و می خواد اونو انجام بده. پس کسی که از قتل لذت ببره در تکامل موفق می شه و لذت بردن از قتل که در فیزیولوژی به صورت چند تا واکنش هورومونی ایجاد می شه به عنوان عملی خوب در جوامع جا میافته.
اما ایراد این نظریه این جاست که بعد از این همه سال که از تمدن بشری می گذره معمولا قتل رفتاری مذموم تلقی می شه و مرتکب به اون معمولا با مرگ متقابل مجازات می شده. درواقع قاتل ها شانس کمتری برای بقا داشتن. در نتیجه این رفتار باید کم کم حذف می شده.

با این وجود اینا همش فرضیه است به نظر من این مسئله جای یه تحقیق درست و حسابی چه در زمینه ی علمی و چه در زمینه ی فررهنگی داره.

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

خوب اساسا" (:د)چرا ما از«چیزی»لذت میبریم ؟
ببینید ماوقتی فیلم اکشن میبینیم میترسیم وازغده فوق کلیوی ـمون آدرنالین ترشح میشه که ضربان قلب رو بالا میبره وبه دنبال اون آماده ی دفاع میشیم وبه دنبال اون دوپامین ترشح میشه که دوپامین درچرخه ی لذت هم هست و باعث لذت بردن وشاد شدن میشه .
به همین دلیله که ماوقتی فیلم اکشن میبینیم ،کارـای خطرناک انجام میدیم ،لذّت میبریم .
طبیعتا" وقتی هم کسی رو میکشیم توی موقعیت تنش زایی قرارمیگیریم و آدرنالین ترشح میشه والخ .
درمورد خواب هایی که باعث میشوند که ما خودمون روبشناسیم وعکس العمل ـمون روبفهمیم شنیدید؟
راستش من قبلا" یه خوابی دیدم که یک نفروکه میخواست من روبکشه اول کشتم ،کلی هم لذّت بردم . جدا ازترس دستگیری وفراروبقیه خواب:د

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نظرم هیجان و استرسی که داره بدن رو احتمالا مجبور میکنه شبه مخدر ازاد کنه..
مثل اینایی که میرن از بالا میپرن در حالی که به پاشون طناب بستن که نخورن زمین

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب بستگی داره کیوبکشی ادم وقتی یه سوسک ومیکشه بهش احساس ازادی وغرور وافتخارو البته قهرمان بودن دست میده ولی وقتی یه مورچه رومیکشه حس یه قاتل زنجیره ای پرازگناه وداره :)) :D

ghazale.gh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
فیزیک

آیا واقعا کشتن لذت بخش است؟
نه ؛ واقعا کشتن لذت بخش نیست ! :D
حالا شاید به صورت ـه مجازی یا در حدـه حرف بشه مطرح ـِش کرد ، اما عملا همه یا اکثرا راغب به کشتن ـه کسی نیستن . نمیدونم شاید یه سری ویژگی ـه خاص باید داشته باشن کسایی ک واقعا از درون کشتن ـه بقیه واسشون لذت بخشه!

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

لذّت که نه ، ولی خـب آدم یه جورایی دوس داره تجربه ـشو کنه ببینه چی میشه !
در اصل اون چیزی که ازش تو ذهنت داری باعث میشه که یه انگیزه ای برای کشتن داشته باشی .

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

رمگ یه ادم ممکنه سخت باشه اما به نظر من به عنوان یه واقعه چیز جالبیه
من که خودم حاضرم ادم بکشم حتی برای امتحانشم شده البته حالشو ندارم اگه داشتم حتما یکیو میکشتم
میتونین با شکار کردن خودتونو تست کنین

بالا