• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دانلود Adobe Photoshop CS6 v13.0

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک
از امکانات جدید نسخه CS6 میتوان به مواردی همچون اضافه شدن ابزارهای کشیدن نقاشی حرفه ای، ارتقا قسمت کار با برنامه های موبایل، بهبود ابزار های رسم، امکان جدید تغییر خودکار لنز دوربین که میتوان از آن برای افزایش کیفیت عکس های که با دوربین های معمولی گرفته شده استفاده کرد، بهبود ابزارهای ساخت تصاویر HDR، کامل تر شدن ابزارهای قسمت طراحی عکس، بهبود فیلترها، اضافه شدن ابزارهای مخصوص عکاسان مانند تبدیل حرفه ای عکس های رنگی به سیاه و سفید و بلعکس، بهبود لایه ها و ... اشاره کرد. برای اینکه شما به تمام ابزارها و لوازم ویرایش تصویر دسترسی داشته باشید بهترین گزینه استفاده از این نرم افزار می باشد. همچنین سرعت اجرا و کار در محیط این نسخه نیز نسبت به نسخه های قبلی افزایش قابل توجهی داشته است. از دیگر امکانات این برنامه قابلیت ویرایش فریم های فایل های ویدیویی با فرمت های مختلف و علاوه بر آن ساخت و ویرایش کامل اجسام سه بعدی با ابزارهای بسیار پیشرفته می باشد که این دو امکان در نسخه CS5 هم وجود داشت اما در این نسخه ابزارهای آن بسیار پیشرفته تر شده است. اين برنامه نيز مانند اکثر محصولات شرکت ادوب قابليت سازگاري و ارتباط با ساير نرم افزارهاي اين شرکت را دارد و شما قادريد تا در صورت نياز به استفاده از نرم افزارهايی مانند Premiere و After Effects‌ و ... به راحتي از طريق این نرم افزار با آن ها ارتباط برقرار کنيد.
Adobe_Photoshop_CS6_v13.0_Pre_Release_www.MihanDownload.com_2.jpg

Adobe_Photoshop_CS6_v13.0_Pre_Release_www.MihanDownload.com_3.jpg

دانلود پارت 1 از لینک مستقیم - 1 گیگابایت
دانلود پارت 2 از لینک مستقیم - 500 مگابایت
دانلود پارت 1 از لینک کمکی - RapidShare
دانلود پارت 2 از لینک کمکی - RapidShare
دانلود پارت 1 از لینک کمکی - MediaFire
دانلود پارت 2 از لینک کمکی - MediaFire
دانلود پارت 1 از لینک کمکی - FileServe
دانلود پارت 2 از لینک کمکی - FileServe
رمز: www.mihandownload.com

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین
پاسخ : دانلود Adobe Photoshop CS6 v13.0

من دانلودش کردم ولی یه جوریه
اصلا با محیطش حال نکردم
یعنی کردما محیطش یه جورایی خاصه
محیطش شده یه چیز تو مایه های Moucha For After Effect
محیطش حس خوبی نداره :-" :D
محیطش خیلی کنده
با CPU Core i7 شیش ثانیه طول میکشه تا Crop کنه :D
ولی در کل برای کسایی که بیشتر دوس دارن از پترن های آماده و اکشن های آماده استفاده کنن این بهتره ولی من خودم به شخصه PS CS4 پیشنهاد میکنم
اینم بدک نیست ولی به ورژن های قبلی نمیرسه
البته چون این هنور نسخه نهایی نیست به نظر خوب نمیاد ولی اگه نسخه نهاییش بیاد میترکونه

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک
پاسخ : دانلود Adobe Photoshop CS6 v13.0

به نقل از iNJECTOR™ :
من دانلودش کردم ولی یه جوریه
اصلا با محیطش حال نکردم
یعنی کردما محیطش یه جورایی خاصه
محیطش شده یه چیز تو مایه های Moucha For After Effect
محیطش حس خوبی نداره :-" :D
محیطش خیلی کنده
با CPU Core i7 شیش ثانیه طول میکشه تا Crop کنه :D
ولی در کل برای کسایی که بیشتر دوس دارن از پترن های آماده و اکشن های آماده استفاده کنن این بهتره ولی من خودم به شخصه PS CS4 پیشنهاد میکنم
اینم بدک نیست ولی به ورژن های قبلی نمیرسه
البته چون این هنور نسخه نهایی نیست به نظر خوب نمیاد ولی اگه نسخه نهاییش بیاد میترکونه
آره من خودمم از فتوشاپ های قدیمی خوشم میاد مثل CS ولی رو win7 نصب نشد مجبور شدم PS cs4 ME رو بگیرم سرعتش که خوبه یعنی عالیه منم پیشنهاد میکنم همینو بگیرن دوستان (; من که خیلی خوشم اومد :D

بالا