• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دیدار آدمای معروف!

• شروع کننده موضوع L.E
  • تاریخ شروع

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای
پاسخ : دیدار آدمای معروف!

همین 2هفته پیش با دختردایی و پسرداییِ گرام و خواهرِ عزیزتر از جانم خیلی شیک و اینا در راهروهای هتل نارنجستان قدم زنان مشغول گپ بودیم که ناگهان دخترداییِ گرام درحالتی که چشمانش دُرشت و گونه ها از هیجان قرمز و نیشش تا بناگوش باز شده بود اعلامِ کردند فردی بسیار آشنا از یکی از اتاق ها بیرون آمد. ما نیز بلافاصله روی خود را برگردانده به سمتِ اوشون اما اوشون به سرعت فرار کرده و از پله ها پایین رفتند. ماهم کم نیاوردیم و با همان دخترداییِ گرام پله هارا 4تا یکی کرده و به سمتِ لابی پیش رفتیم اما او را ندیدیم ( چی دیدی؟! :-عموپورنگ ). با سرهایی به پایین افتاده درحالی که خواهرِ عزیزتر از جان و پسرداییِ گرام مارا مسخره میکردند برگشتیم سرِ جایِ اول و به کارِ خود ادامه دادیم. 2ساعتی گذشت که این دفه دخترخاله گرام آمدند و اعلام دیدارِ بازیگری را کردند! من دست در دستِ دخترخاله ی دخترداییِ گرام بدو بدو به سمتِ حیاط رفته اما او را دیدم :D . خیلی شیک و مجلسی جلو رفته و از اوشون درخواستِ گرفتنِ عکس کردم. اوشون در حالتِ عقب ماندن از فامیل و اینا: " عکس؟! :O نه ببخشید من اجازه ندارم :) از وزارت ارشاد و اینا میدونی که :) " :|
آه که چقدر دلم میخواست سنگی بزرگ از زمین برداشته بکوبانم در سرش :-<
درضمن طرف "بیژن امکانیان" بود :D

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

متکی وزیر امور خارجه اومد خونمون....!!!!اون موقع که اومد وزیر نبود...تو مجلس بود فک کنم.....

farbod271

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

من یک بار تو هتل پارس مشهد بودم داشتم قاچاقی از وای فایش استفاده می کردم یکدفعه دیدم استیلی اومد کنارم نشست اون زمان مربی پرسپولیس بود بعد کل تیم اومدن از کنارم رد شدن رفتن تو اتاق هاشون بعد فکر کن همه مسول های پسپولیس درباره برنامه های بعدی باشگاه حرف میزنن من نخودی اون وسطم تو اینترنت !!

M@hsaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانداب
مدال المپیاد
اووووووووووف زیاد
رشته دانشگاه
بزشکی

من یه بار عید که رفتیم یادم نمیاد کاشان بود یا یزد خلاصه علی صادقی رو دیدم که همه ریخته بودن سرش

دختر آريايي

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
emu university
رشته دانشگاه
pharmacy

فرهاد مجيدي حونش رو به روي خونه ي ماست هر روز صبح من بايد اينو ببينم حرص بخورم ~X( ~X(
سيامك انصاري هم خونه اش كوچه بغليمونه !
آهان عطاران هم خونش اطرافه چون زياد تو محل ديدمش!
با افتخار اعلام مي كنم سه بار عمو قناد رو تو خيابون ديدم برنامه اش هم شركت كردم بعد ي بار من و خواهرم رو با هم ديد خواهرم ٨سالش بود ي پيراهن تنش بود كه من با همون پيراهن تو برنامه عمو قناد شركت كرده بودم عمو فناد به خواهر من گفت چه پيراهن قشنگي بعد مامان منم گفت اتفاقا دختر بزرگم با همين پيراهن تو برنامه ي شما شركت كرد عاغامن مي خواستم اونجا از خجالت آب شم ! راستي عمو قناد دستم داد موقعي كه دستش رو دراز كرد من اينجوري شدم :-\

Saghar98

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مادر
شهر
Sirjan

من ي بار توكنگره فيزيوتراپي اقاي حيدري كه اخبار ميگه رو ديدم با هم دست هم داديم اخه خودشونم فيزيوتراپن مث بابام،ي بار محسن يگانه رو ديدم،ي بار عليرضا روزگار،ي بار اقاي روشن پژوه،محمد خرداديان،معين،كامران هومن،سعيد معروف،محمد موسوي،كل تيمشون تو هتل هويزه ;;)
بقيشم بخدا يادم نيس :-s

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

معروف تر از ملکه هلند ؟ B-) بگذریم :-"

معرو ف تر از عمو پورنگ؟

داریوش ارجمند

دیگه حضور ذهن ندارم ... :-"

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

اووووه. تا دلتون بخواد دیدم . مخصوصا تو کیش . مثلا یه بار کتایو ن ریاحی رو لب اسکله دیدم. تا نزدیکاشم رفتم. 8-> یه بارم امین حیای و گلزار و بهنوش بختیاری و ساعد هدایتی و پوران درخشنده و خداییش خیلی های دیگه رو هم دیدم. آها احمد پور مخبر. . . با پورنگ و اون پسر جوجه هه هم عسک دارم. یه بارم تو کیش با حامد بحداد سوار یه تاکسی بودم. یه شلوارکم پاش بود. خلاصه خوش به حالم :> :D B-)

yn24

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی
شهر
ایلام

جمشید مشایخی رو تو فرودگاه مهرآباد دیدم . از مجید اخشابی و احسان خواجه امیری تو کنسرتشون امضا گرفتم . شهاب حسینی رو هم تو دبی دیدم (وقتی 4 سالم بود). خیلی از بازیکنای پرسپولیس هم وقتی از تمرین میومدن دیدم . 8->

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

بـابـا ایـول بـه شمـا

مـن فقـط عمـوپـورنـگ و مسعـود روشـن پـژوه رو دیـدم

m.r.jazini

محمدرضا جزینی زاده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره دوم علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
یبار شیمی
دانشگاه
kmu ( علوم پزشکی کرمان )
رشته دانشگاه
دندون
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از khormaloooooo :
ای بابا!! نمی دونستم دیدن عموم این همه همه رو ذوق مرگ می کنه! :D

اگه این همه حال می کنین باهاش یه بار که داشت میومد خونمون هماهنگ می کنم بچه های سمپاد همه بیاین دیدار! :D خوبه؟! :)
به خدا راست می گه . از بین هر 100 نفر 80 تا شون نوشتن من علی دایی رو این جا دیدم . اون جا دیدم . خوش بحال علی دایی . ;))
از بس قیافش بزرگه ها . :>

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

من وقتی 6 سالم بود عمو پورنگو تو فرودگاه دیدم عکسم دارم باهاش حتی بیچاره عجله داشت یواشکی میرف کسی نبینتش ولی خب با من عکس انداخت دیگه دمش گرم :-"
کلاس چهارم هم که بودم مسعود روشن پزوهو دیدم اومده بودن مدرسمون وا3 مسابقه محله ولی ما آخرم این مسابقه رو ندیدیم مسعود روشن پزوه خیلی هم بداخلاق بود :-"
خونه ی خاله ی سید مهدی رحمتی هم کوچه بغلیمونه ولی نمیدونم چرا نمیاد به خالش سر بزنه ما ببینیمش :D
بعد من سسه تا آدم معروف دیگه هم دیدم همین همکلاسیام انشاشونو تو ی شبکه آموزش پخش شد تازه خودمم معروفم چون اون موقع که فیلبرداری میکردن منو چند نفر دیگه تو کلاس بودیم از مام فیلم گرفتن :-"

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

سعید ِ آقاخانی. :-"
عـاقا دخترش، دوست ِ دبستان ِ من و خواهرم بود، مائم می‌رفتیم خونشون برا تولدش و اینا، بعد باباشم دیدیم که کیک اورد برا دخترش، عکسای خونوادگی‌شونم که به در و دیوار و رو میز بود مائم فیض بردیم دیگه. :-"
بعد انقد عادی رفتار کردیــم، نه بش سلام کردیم، نه امضا گرفتیم نه چیزی. :)) :-" اصن تخریب شخصیتی شد فک کنم. :‌‌‌‌‌)) :‌‌‌‌‌-""""

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

من زیاد دیدمااا اما محل نذاشتم بشون ضایع شن :))

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

من دیروز نزدیک بود بزنم به گوینده خبر شبکه استانیمون :)) مشهور حساب نمیشه به اون صورت ولی خاطره خوبی شد :))

Melika Zangeneh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران

من هر کدوم از والیبالیست ـا رو یه بار دیدم ! :D
کلکسیون ِ عکس ُ امضا ـم دارم ازشون خلاصه . :D
میشناسن ـم دیگه . :))
علی دایی ُ حامد حدّادی ـم دیدم ! :> تازه رو یه پیرَن امضا دارم ازشون ! :>

shaqayeq.m

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
سیستان
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

اقای روحانی(البته ممکنه خیلیاتون دیده باشین)
یه بازیگر هالیوود
عمو های فیتیله2
بهنوش بختیاری
سیروان خسروی
علی صادقی
خودمم که هر روز میبینم :D

mj chemist

کاربر حرفه‌ای

من اکثر نامزدای انتخابات رو زمان و بعد از انتخابات دیدم ولی بهشون محل نذاشتم :D
حتی جلیلی رو که این چند وقته دو سه بار دیدم ...
یه بار دوستم گفت بریم امضا بگیریم گفتم بیخی حالش نیست :)

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد
ریاضی ؛ کامپیوتر ؛ شیمی (مرحله 1)

من یه بار علی کریمی رو دیدم.یادم نمیاد چن سال پیش بود ولی تویه یه پارک تو تجریش دیدمش.پدربزرگم اونجا کار داشت منم باهاش رفته بودم

من خیلی علی کریمی رو دوستش دارم.باهام یه عکس یادگاری انداخت.خیلی آدم با مرامیه.و خیلی خوش اخلاق.

البته یه سوتی ناجور جلوش دادم که بیچاره از خنده غش کرد :D B-) :))

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

ما که کلا تهران زیاد نمیریم اون سر دنیا! :Dولی تبریز پسر شهریار رو دیدم و بوشهر بندرگناوه پسرعموزاده ی رئیسعلی دلواری!! :D کاملا اتفاقی! خواجه امیری رو هم دیدم همیییین ! :D

بالا